NuotraukaNuotrauka

cybercops vs atsipusk.lt

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

cybercops vs atsipusk.lt

Standartinė modis » 2006-06-12, 21:59

kur dingo atsipusk.lt :/

Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma » 2006-06-13, 13:15

Tasosi su teisesauga.
BOB - Bombs Over Bagdad!

ganja ninja
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2005-11-08, 23:09
Reputacija: 0

Standartinė ganja ninja » 2006-06-13, 15:07

Sigma rašė:Tasosi su teisesauga.
Ir kaip sekasi? Idomu butu isgirsti daugiau.

Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma » 2006-06-13, 22:16

Uzvesta byla pagal BK 262 straipsni. "ar platino narkotinių ar psichotropinių medžiagų gamybos technologijas ar instrukcijas"

Biurokratinis aparatas uzkurtas, visiem px kas bus, bet pakart kazka reiks. Neminesim koks seimo narys uzparino policija, kazka padaryt ir policija tikriausiai kazka padarys. Reik gi pavaidint, kad darbai dirbami.

Apmaudu, kad nieks simta metu iki seimo nario uzsiparinimo net nebande kreiptis i atsipusk.lt administracija. Nebuvo jokiu diskusiju. Tiktai zurnalistam buvo aiskinta - jo jo, zinome. Uztat kai pagaliau buvo sukurtas istatymas pagal kuri butu galima nubaust atsipusk.lt ir vienas seimo narys pasiparino, tuomet susisieke ir pasake - ateik, bausim. Juk musu salyje uz seimo nari auksciau tik ponas dievas.

Atsipusk.lt nera kazkokia pogrindine, partizanine negerus darbus daranti organizacija. Tai daugiau ideja. As nesigediju ir nebijau, kad rukau MJ, kad man patinka kanapes, kad myliu si augala. Kad renku informacija apie tai ir tuom dalinuos. Marihuana vartoju kazkur nuo 1999 metu (gimes 1980). Esu rukes ir ximkes ir gryniausio gurmanisko homegrowno. Esu rukes ir kas savaite, ir kas diena, ir kas tris menesius. Galbut, pacioj pradzioj tai ir atrode kazkas nepaprasto. Be po keletos metu vartojimo, man tai tik laisvalaikio praleidimo budas. Nematau tame anei stebuklo, ar kokio isskirtinumo. Labiau mane veza veikla kuri duoda rezultatus - ar tai bebutu vadybininko darbas, ar veikla Studentu Atstovybeje. Svarbu issukis, veikla, rezultatas; patenkinti zmones. Kadangi marihuanos pardavimus kontroliuoja blogi zmones, tai teko man susidurt ir su ratais, ir su amfetaminu, ir su grybais, ir su salvijomis. Nezinau, gal as visuominiskai nesveikas, bet nekilo nei noras pabandyt, nei bandziau. Susiduomejimas tuo buvo, kai man buvo apie 16. Na smalsu buvo. Bet teko pamatyt kaip visa tai veikia kitus ir man smalsumas su laiku praejo, liko atgrasumas. Ok, griztam prie MJ. Kai buvo kasdieninio parukymo periodas, kazkaip dar suprasdavau ta begalini nora parukyt zoles, bet po kiek laiko, liaudiskai sakant, uzpiso mane ta istisa ruko busena ir dabar nebesuprantu vel to. Tai gal gali man kasnors dabar paaiskinti, kokio velnio draudziama ta marihuana? Kartais parukau, dirbu jau trecius metus tame paciame darbe, pasiekiu rezultatus, ieskaus nauju veiklos sriciu. Ka, as kitoks? Kitus suzlugdys marihuana? Nesuprantu.

Taipogi mane kitaip auklejo ir kartais nesugebu patylet, kai matau neteisybe. Zinoma, as esu zmogus - mane galima ibaugint, priverst adrenalina aplenkt smegenis, istumt i panika. Vis dar mokaus, kad smegenys anksciau adrenalino sudirbtu, sugebetu ivertint situacija, nubrezt protingu veiksmu kelius. Zinoma, as esu zmogus - darau klaidas. Bet kas ju nedaro? Suraskit man toki. Uztat jau isaugau is to amziaus kuriame vis dar klaidzoja musu politikai ir nebijau priprazint savo klaidas.

O griztant prie policijos reikalo, - kad ir kaip pasibaigs sis reikalas, nepamirskite, kas buvo norima pasakyt atsipusk.lt - ISMOKITE GALVOT/MASTYT KA IR KODEL DAROTE, ISMOKITE STEBET PASAULI, NENUSTOKITE DOMETIS IR IESKOT, NEPASIDUOKITE VALDZIOS INSTITUCIJU IR MAGNATU SPAUDIMUI PADARYT IS JUSU PAGAL JU SURASYTAS TAISYKLES BESIELGIANCIAS DARZOVES. Revoliucijas pradekite daryt nuo savies paties. Draudimai yra bejegiskumo pozymis. Zmogaus geras elgesys ir gyvenimas turi ateit is vidaus. Kol neismoksime patys atsirinkt gera nuo blogo ir gerai pasirinkt, jokie gudrus ir baisus istatymai musu geresniais nepadarys, tvarkos ir gerio neives. Ir galu gale, velniai rautu, gerbkite ir mylekite augala, kuris ne pries viena ir ne du tukstantmecius jau renge ir maitino musu protevius.

O as, jeigu kas, busiu ne pirmas ir ne paskutinis sioje kvailoje istorijoje apie marihuanos draudima. Bet, kaip dainuoja Fela Kuti sunus Femi Kuti - "Truth don die". Labai atsiprasau, kad dauguma ka svajojau ir planavau nuveikt, taip ir liko tik planais ir svajonemis.


Visada jusu,
Sigma Marijuana aka Mantas

modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis » 2006-06-13, 22:58

Mes su tavimi ,sigma :V:

deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis » 2006-06-13, 23:24

Sigma rašė:NEPASIDUOKITE VALDZIOS INSTITUCIJU IR MAGNATU SPAUDIMUI PADARYT IS JUSU PAGAL JU SURASYTAS TAISYKLES BESIELGIANCIAS DARZOVES.
N I E K A D A

The Pure q†hc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2006-06-04, 14:57
Reputacija: 0

Standartinė The Pure q†hc » 2006-06-14, 11:24

Bet vis dėl to reikia kažką daryti. Reikia protestuoti. Kas buvo Olandijoje? Vyko milžiniški vieši pasirūkymai prie parlamento etc. ir kitų valdžios institucijų. Šalies liberalai gavę MJ patys ir įvertinę to dalyko paveikį bei galimą ekonomikos pagerėjimą nusprendė padaryti legal. Ir iš viso dievas tą dalyką sutverė, ne tam, kad jį draustų, o kad juo naudotųsi, ir visiškai sutinku su sigma, jog tai visiškas biurokratinis šūdas, vien įstatymas nieko nereiškia ir negali reikšt. Gi įstatymas nieko nejaučia ir tegali pasakyt, kad taip negalima, nors nėra priežasties to laikyti kažkuo baisesniu už alų ar degtinę nors nuo THC, atvirkščiai negu nuo alkoholio, dar niekas nėra miręs. Mane taip pat, Sigma, auklėjo postKomunistiška dvasia, jog teisybė yra ir turi būti, viskas turi būti sprendžiama galingu plieninių kumščiu prieš netvarką ir neteisybę. Net jeigu man to nepavyks padaryti [Kviečiu visą liaudį daryti revoliuciją], vistiek po metų kitų įkursiu kokią nors partiją [pvz: liberalidealistų] ir dėl to kovosiu. Neabejoju, jog valdžia mane mins po padu, o valstiečiai kovos už tai, kad šalyje būtų gera, nes nuo tokių durnų draudimų tik pelnosi valstybė. Nesuprantu kodėl uždrausta kažkokia nieko nesusprogdinsianti cheminė medžiaga kaip THC (C21H30O2), o plutonis, kuris naikina viską savo kelyje yra legalus. Kas man pritaria ir etc., nori dirbti su manimi tegu rašo į ši forumą.

rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy » 2006-06-14, 11:40

LSD rašė:Mane taip pat, Sigma, auklėjo postKomunistiška dvasia, jog teisybė yra ir turi būti, viskas turi būti sprendžiama galingu plieninių kumščiu prieš netvarką ir neteisybę.
įdomus požiūris. manding žmogus, auklėtas "postKomunistiška dvasia" turėtų būti demokratijos šalininkas - man tai atrodo visiškai natūralu (jeigu netinka socialistinė santvarka, vadinasi lieka tik demokratija). tačiau tame pačiame sakinyje sau prieštaraujama ("plieninis kumštis", kuris su demokratija neturi nieko bendro). gal gali šiek tiek plačiau pakomentuot tokį paradoksą?

The Pure q†hc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2006-06-04, 14:57
Reputacija: 0

Standartinė The Pure q†hc » 2006-06-14, 11:55

aš turėjau omeny, jog tas "plieninis kumštis" yra ne Stalinas, ar kitas veikėjas, bet visa demokratiška liaudis, ir noriu, kad ji nebijotų kožkokio mento kuriam ne laikas ir ne vieta viska aiškinti.

dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence » 2006-06-14, 14:37

"262 straipsnis. Įrenginių narkotinėms ar psichotropinėms medžiagoms gaminti gaminimas arba narkotinių ar psichotropinių medžiagų gamybos technologijų ar instrukcijų rengimas.

Tas, kas neteisėtai gamino, laikė, gabeno ar realizavo aparatus ar kitus įrenginius narkotinėms ar psichotropinėms medžiagoms gaminti arba neteisėtai rengė ar platino narkotinių ar psichotropinių medžiagų gamybos technologijas ar instrukcijas, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų."

is viso sito teksto mums tinka tiktai zodis "platino". Rengimu niekas musu kaltinti negali, nes kiek atsimenu, praktiskai visi neva su technologijom ir instrukcijom susije tekstai buvo verstiniai - o versti netolygu parengti. Parenge juos kazkas kitas, versti tekstus LR istatymai kolkas dar nedraudzia.

ok, apsistojam ties zodziu "platino"... is visu ten privardintu su neteiseta veikla susijusiu veiksmazodziu zodis "platino" man atrodo yra pats nekalciausias, todel labai tikiuosi kad viskas apsieis ir nekalciausia bausme - bauda ar pan... Tuojau pat galvoje iskyla viena tokia keleriu metu senumo mums is dalies zinoma byla, kur aparatu laikymas ir visapusis naudojimas, jei neklystu, apsiejo be laisves atemimo. Bet turbut kad viskas remiasi ne tik i tai, kaip traktuojamas istatymo zodis, bet ir i tai, kas ir ant kiek gerai tau atsovauja - ty i advokatus, jei viskas eis iki galo... :/

O ka tau paciam pasake, kas is viso to kas isvardinta gali realiai gresti? :/ nes juk is tikruju, nusikaltimo sudeties praktiskai nera, o jei ji ir yra, tai minimali - bet jei kazkokiam dedulei is auksciau uzkliuvo tas bezobidnas atsipusk.lt, tai reikala gali pusti iki kol burbulas sprogs !(
...dream(ofsilence)...
raising awareness.

ganja ninja
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2005-11-08, 23:09
Reputacija: 0

Standartinė ganja ninja » 2006-06-14, 15:18

Ar galime bent kuo nors padeti?
Butu labai gaila, jei geri zmones nukentetu.

oneofTHE
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2005-10-29, 11:10
Reputacija: 0

Standartinė oneofTHE » 2006-06-27, 08:51

nemanau kad po ateinanciu 5-10metu MJ bus legali Lietuvoi , veliau gal ...
This is summer time ball...

Freddy Krueger
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2004-10-23, 23:43
Reputacija: 0

Standartinė Freddy Krueger » 2006-07-10, 13:07

Vot shudas ir kaip su tais politikiereis kovot.
Pradeti mitinguot? tai svolaciai po viena ishgaudis.
Blin reik bent koki stoga turet kad pradet veikt rimciau.
Jug tiek spauda tiek patis apsirija politikieriai visi priesh mus.
Ka darit kur kreiptis kad shiknos nenusvilt bibis zino.
Nors imk ir rek atsistojas gatvei.

rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy » 2006-07-10, 14:09

Freddy Krueger rašė:Blin reik bent koki stoga turet kad pradet veikt rimciau.
pradžiai manau mass opiniją reikėtų pakeist, o tada jau atsiveria visai kitos galimybės. ne valdžia ir ne žurnalistai yra priešas nr 1, o visuomenė.

ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma » 2006-07-10, 14:42

rude bwoy rašė:ne valdžia ir ne žurnalistai yra priešas nr 1, o visuomenė.
na o visuomenes nuomone ir yra tai ka sako ziniasklaida ir liepia valdzia...
Buds Not Bombs

Freddy Krueger
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2004-10-23, 23:43
Reputacija: 0

Standartinė Freddy Krueger » 2006-07-10, 15:49

Vo kokia mintis man pasistojo.
Mes bendraujantis sheme forume ir esame toji nematoma jiega kuri visgi gali ir turi itakoti visuomene.
Aishku kalusimas kaip?
Manau reik tesiog negailint savo asmeniniu leshu ir laiko spausdinti tekstus ir platint per pashto dezutes ( ne e-mail'u).
Kitaip tarent reik tesiog zmonems belstis i duris.
Kokius tekstus spausdinti reik gerai apgalvoti sheme ar kokiame kitame forume.
Mintis aishku buka bet efektinga tai bent jau galetu but pradzia....

ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma » 2006-07-10, 16:18

as tai geriau palauksiu 2012...

man tai px tas legalumas hujalumas, svarbu kad atskiriems individams nebutu draudziama eksperimentuoti su savo mintimis, taip pat, kaip mokslininkai eksperimentuoja su genais!!!

"as savo kuno BOSAS, as esu vienintelis SAU pasaulyje, as gyvenu toks koks esu tik VIENA karta, todel bukite geri - supratingi ir LEISKITE man su savimi daryti tai ka as NORIU..."

niekada negalvojau ir negalvosiu apie tai, kaip uzdirbti ir nupusti puse lietuvos vien todel, kad uzsidirbti pinigu... .
jei kazkokiu budu, dar neesant dabartiniam supratingumui, kanape atsirado kazkokioje kosmoso platybese esancioje "zemeje", vadinasi ji turi cia buti, cia jos gimtine... ir kai kazkokie is laukiniu padaru tape kostiumuotomis kalbanciomis bezdzionemis pradeda aishkinti, kad to mes neleisime, ta uzdrausime, is esmes pazeidzia augalu teises i egzistencija... ar dar nepakankamai sunaikinome tai, ko niekada daugiau nebepamatysime?

isivaizduokite tai:

tu ir as ir mes visi kartu esame is ten is kur atsiranda viskas... paklausk saves, pazvelges i savo vidu ar man butu malonu, jei kazkas balsu dauguma nubalsuotu, kad tokiu kaip as daugiau nebebutu?
pamates savo gimimo teisę - egzistencinį faktą, kuris atsirado iš ypatingos egzistencijos tu ta pati momenta, tai del ko balsavo dauguma pavadintum absurdu...

augalai nemoka sneketi, taciau jiems net nereikia sakyti, kad jie nera blogi ir jie nedaro zalos...

-------------------------------------------------------------------------------------
vat jeigu mane apkaltintu kazkokiu nusikaltimu del kanapiu - tada KILTU REVOLIUCIJA... X(

pikti dedes, AS nesu jusu nuosavybe, todel AS nebusiu toks kokie buna daugelis, kai pakliuna i jusu psichologini spaudima...
Buds Not Bombs

Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma » 2006-07-12, 01:24

Viso ko pradzia galite rasti cia:

http://www3.lrs.lt/pls/inter/nw5_viewer ... t_id=50834

Seimas padega kede prokurorui, prokuroras kyberkopams, o tie gelbeja savo uzpakalius. Stai ir visa esme. Esame mustyniu del kedziu valstybe. Kiek butu padaroma naudingo darbo jeigu nereiketu kiekviena diena rietis del savo kedes...

Turiu tokia nuomone, kad literaturos platinimas po pasto dezutes butu tas pats politikeriu ir ju manipuliantu visuomenes skalbimas per ziniaskalida. Tik ne tokia rafinuota forma. Zinoma, dar priklauso nuo to, kokia tai literatura butu.

Galbut geriau butu sukelt dideles diskusijas visuomeneje apie marihuana, kad paciai visuomenei iskiltu poreikis paieskot daugiau informacijos. Poreikis issiaiskinti kas tai yra is tiesu. Pakovot, kad ja pasiektu informacija apie visus mokslinius tyrimus, o ne vien filtruota.

O gal marihuana is tiesu yra labai blogai? Keista, bet rimto mokslinio patvirtinimo, kad marihuana yra taip blogai, kad ja reik draust nera iki siol. O ja jungtinai pasaulyje draudzia nuo kazkur 1960 metu. Netgi EU, atsakingos uz kazka daryma su narkomanija, isstaigos paskutinese ataskaitose dazniausiai prisipazistama, cituoju, "nezinoma". Pirma saudom, poto aiskinames? Paskutine populiari tema, kad marihuana sukelia shizofrenija irgi nera mokslo patvirtinta. Paskutiniai medicinos pranesimai leidzia daryt prielaida, kad didelis marihuanos vartojimas tiktai paastrina tik serganciu sia liga simptomus. Prisiminkite kiek iki dabar jau yra sugriauta piktu mitu ir pasaku apie marihuana.

Atsipusk.lt tes savo veikla. Tik, kad jo turinys dabar yra moraliskai pasenes. Buvom net pamirse, kad toki turime. Bet dedes is seimo primine. Jeigu yra tikrai norinciu ir pasiryzusiu prisidet prie kitokios informacijos skleidimo, rasykit man. Ziuresim kaip jums rast patogia nisa. Jeigu kas, atsakomybe as viena kart jau prisiemiau, nebus parkes ir antra kart. Zinoma atsipusk.lt truputi teks prisilaikyt truputi cenzuros. Beto keletas receptu, apie tai kaip kazkas gamino hasisa, ideti bendram supratimui kas tai yra per daiktas tas hasisas ar tam kad maziau savo plaucius gadintumet degancia celiulioze, ar panasus receptai kuriu netgi vienas yra lietuviskai isleistoje kygoje Kanape, nera atsipusk.lt tikslas. Kad tik jau turedami marihuanos nepasigamintumet marihuanos:) Uztat informacija suteikianti daugiau darbo smegenims, skatinati pagalvot apie tai kitu kampu, informacija pasakojanti kas vyksta uz jusu kiemo ribu yra svarbu.
BOB - Bombs Over Bagdad!

ir13evk
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2006-02-21, 18:32
Reputacija: 0

Standartinė ir13evk » 2006-07-13, 10:51

Beveik 4 metus tarnavau karuomeneje. Tarnavau dviejose vietose ir abejose buvau aukstinamas uz pasizymejima. Buvau instruktorius. Turiu apdovanojima. Bei serzanto laipsni.
Po tarnybos KA pradejau tarnyba VRM. Departamento mineti negaliu. Pasakysiu kad ypatingoje tarnyboje teko praleisti 4 metus.. O laisvalaikiu rukau MJ jau 10 metu. As esu tik vienas is daugelio pavyzdziu kaip kanapiu vartojimas neskatina socialiniu problemu. Jei sita foruma skaito koks specialistas, labai noreciau is jo zinutes su konkreciu paskojimu kuomet KANAPIU RUKYMAS paskatino padaryti nusikaltima nesusiejusi su vairavimu. Arba kuomet KANAPIU RUKIMAS slygojo neigiamus socialinius padarinius.
Del legalizavimo.. Ilgas kelias.. Daug takeliu ir klystkeliu. Taigi jei nebus aiskaus tikslo ir plano - 100 proc. bus nuklysta i klystkelius.
Kanapes yra draudziamos todel jog tai NARKOTIKAS!
Alkoholis, nikotinas, kava, raminantys vaistai NE NARKOTIKAS!
SITAS NUOSTATAS SUDARO VISUOMENE. Parlamentas tiesiog protingai sudelioja ir suraso visuomenes nuostatas nusistovejusias simtmeciais ant balto popieriaus. Todel manau pradzia legalizavimo turi buti visuomenes svietime. Kaip sviesti visuomene labai keblus klausymas.. Manau reiketu specialistu pagalbos. specai kainuoja. Ir nemazai. O tai jau finansai.
Taigi uzbaigimui. Reikia daug.. auku.. visom prasmem..

- Ar yra cia auku?
- Ei aukos atsiliepkit! Ka tylu?!
Na tai ir bukit nelegalus..
:(
Don't Drink And Drive - Better Smoke And Fly !

Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma » 2006-07-13, 15:03

ir13evk rašė: Taigi uzbaigimui. Reikia daug.. auku.. visom prasmem..

- Ar yra cia auku?
- Ei aukos atsiliepkit! Ka tylu?!
Na tai ir bukit nelegalus..
:(
1. Kodel klausi, jeigu jau zinai atsakyma?
2. Rodyk pavyzdi. Ar tu lauki kol kiti uz tave kazka padarys? O gal jauties kitoks?

Ne vienas is cia rasanciu ar spoksanciu jauciasi isskirtiniu. Isskirtiniu iki tos akimirkos, kai pajaucia pirstus prie gerkles.
BOB - Bombs Over Bagdad!

Rašyti atsakymą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias