NuotraukaNuotrauka

Ar tai pluoštinė kanapė?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 300
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 44

Ar tai pluoštinė kanapė?

Standartinė Volkas » 2016-09-18, 19:36

Sveiki, visiškai susipainiojau. Visų pirma tai daug domiuosi apie kanapes jų auginimą, veisles ir t.t. Taip pat pasidomėjau ir apie pluoštines kanapes ir kas labiausiai įstrigo tai, kad jose yra labai mažas THC kiekis ir nuo jų "apsirūkyt" neišeina. Taigi, maždaug pavasario pabaigoje pas mane sode iš kažkur užsisėjo kanapė, po kiek laiko išniro iš žemės dar 3. Galvojau jog tai tiesiog paprasta "šalūha" ir į jas dėmesio daug nekreipiau. Po ilgo laiko pamačiau pirmąsias piesteles ir nuo to laiko pradėjau atidžiai stebėt jų vystymąsi. Pradėjo augti žiedai, taip pat atsirado truputis THC dervos ir kuo toliau tuo didėjo jos kiekis. Galų galiausiai ,mano manymu, jis viršijo pluoštinės kanapės THC normą. Taigi, noriu paklausti ar tai tikrai pluoštinė kanapė ir jei taip, tai ar normalu kad taip ryškiai (tiek daug) matosi THC? Ar apsimoka bandyt džiovint ir tikėtis gerų rezultatų?
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama

Actibal
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-09-19, 10:08
Reputacija: 0

Re: Ar tai pluoštinė kanapė?

Standartinė Actibal » 2016-09-19, 09:01

Daryčiau taip- nupjaučiau kokią tai apatinę šaką, dėčiau į laikraštį, ant pečiaus, išdžiovini, surukai, darai išvadas.
THC matyti negali, apie trichomas (trichomes) kalbi.

G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2652
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 129

Re: Ar tai pluoštinė kanapė?

Standartinė G. » 2016-09-20, 21:14

Derva tiesiog derva, o ne "THC" derva. Trichomais dar gali vadinti, dervinem liaukom, bet ne THC derva, nes toj dervoj buna ne tik THC. Čia tikrai ne "pluoštinė kanapė", nes pluoštinės kanapės turi specifines veisles ir būdingus struktūrinius bruožus. Čia panašiausia į lietuvišką (lietuviška lietuviškai nelygi, jeigu ką). Visos kanapės yra šaunios, taviškė taip pat. Poveikis bus lengvas, gali priminti placebą, bet tikrai bus. Kažkokių haliucinacijų, nevaldomų juokų ir kelionių po kitas dimensijas nesitikėk, bet "žolės alkį" su tokia tikrai gali numalšinti. Gali hašiuko pasidaryti, tada poveikis būtų stipresnis. Šiaip, neklausyk actibalo, nesuk į jokius laikraščius, nedėk ant jokių pečių. Daryk kaip pridera - gražiai nusikarpyk šakas, apkarpyk lapus ir lapelius esančius prie žiedynų, kad turėtum gražius bud'ukus. Džiauk sausoj spintoj apie savaitę-dvi, stebėk situaciją kasdien, kai išdžius susidėk į stiklainius. Kai rūkysi ar darysi hašišą, išrankiok sėklytes. Įdomumo dėlei gali nusiiminėti derlių palaipsniui - kas dieną ar kas kelias po šaką. Dalį dar palik savaitei kokiai, gal daugiau, kol lapai ims smarkiai geltonuoti. Svarbiausia nusiimk prieš pradedant pelyti ir ruduoti patiems žiedams. Augalai dar gyvi, vystosi, skirtingais laikais nuimsi - skirtingas potencijas turėsi. Bet iškart sakau, kad amsterdamo nesitikėtum. Lengvas, kuklus, raminantis poveikis tikrai bus. Aišku, dar priklauso ir kiek, kokiom sąlygom ir aplinkybėm vartosi ir kokia tavo patirtis. Domėkis ir eksperimentuok. Niekam neplatink ir niekam nesigirk, nes nėra čia ko girtis nelegaliais dalykais. + gali ne tik žiedus ar hašišą vartoti, bet gali ir į vaporizerį dėti, gali daryti sviestą, pieną, tinktūras, dėti į maistą ir t.t. nebūk "daužalas", sėkmės.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan

Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 300
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 44

Re: Ar tai pluoštinė kanapė?

Standartinė Volkas » 2016-09-22, 17:34

G. rašė:Derva tiesiog derva, o ne "THC" derva. Trichomais dar gali vadinti, dervinem liaukom, bet ne THC derva, nes toj dervoj buna ne tik THC. Čia tikrai ne "pluoštinė kanapė", nes pluoštinės kanapės turi specifines veisles ir būdingus struktūrinius bruožus. Čia panašiausia į lietuvišką (lietuviška lietuviškai nelygi, jeigu ką). Visos kanapės yra šaunios, taviškė taip pat. Poveikis bus lengvas, gali priminti placebą, bet tikrai bus. Kažkokių haliucinacijų, nevaldomų juokų ir kelionių po kitas dimensijas nesitikėk, bet "žolės alkį" su tokia tikrai gali numalšinti. Gali hašiuko pasidaryti, tada poveikis būtų stipresnis. Šiaip, neklausyk actibalo, nesuk į jokius laikraščius, nedėk ant jokių pečių. Daryk kaip pridera - gražiai nusikarpyk šakas, apkarpyk lapus ir lapelius esančius prie žiedynų, kad turėtum gražius bud'ukus. Džiauk sausoj spintoj apie savaitę-dvi, stebėk situaciją kasdien, kai išdžius susidėk į stiklainius. Kai rūkysi ar darysi hašišą, išrankiok sėklytes. Įdomumo dėlei gali nusiiminėti derlių palaipsniui - kas dieną ar kas kelias po šaką. Dalį dar palik savaitei kokiai, gal daugiau, kol lapai ims smarkiai geltonuoti. Svarbiausia nusiimk prieš pradedant pelyti ir ruduoti patiems žiedams. Augalai dar gyvi, vystosi, skirtingais laikais nuimsi - skirtingas potencijas turėsi. Bet iškart sakau, kad amsterdamo nesitikėtum. Lengvas, kuklus, raminantis poveikis tikrai bus. Aišku, dar priklauso ir kiek, kokiom sąlygom ir aplinkybėm vartosi ir kokia tavo patirtis. Domėkis ir eksperimentuok. Niekam neplatink ir niekam nesigirk, nes nėra čia ko girtis nelegaliais dalykais. + gali ne tik žiedus ar hašišą vartoti, bet gali ir į vaporizerį dėti, gali daryti sviestą, pieną, tinktūras, dėti į maistą ir t.t. nebūk "daužalas", sėkmės.
Labai ačiū už išsamią informaciją. Nuskyniau jau kanape, apkarpiau, bet padžioviau ne spintoj o garaže prie nedidelio langelio , galvoju, gal bus gerai, nes tamsa, gerai vedinasi. Nesu vienas iš tų kuriems rūpi tik "apsidaužyt" kaip tu sakau "daužalas", tikrai bandysiu eksperimentuot ir vartoti skirtingais būdais, todėl noriu tavęs paklausti koks būdas ,tavo manymu, būtų geriausias pasigaminti hašišą? Beje, ar apsimoka gamint "hash oil'ą" ?
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama

G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2652
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 129

Re: Ar tai pluoštinė kanapė?

Standartinė G. » 2016-09-22, 20:04

Nemažai gerų būdų yra. Man asmeniškai labai patinka (dėl paprastumo) nučiupinėti gyvus žiedus ir nuo pirštų/delnų susirinkti hašą: https://www.youtube.com/watch?v=ejnmsfJVKeQ
Dar šitas būdas: http://www.dailymotion.com/video/x25g4_ ... juana_news šaldyti, kaip sako pradžioje, nėra būtina, jeigu medžiaga gerai išdžiovinta. Paprasčiausiai tariant - presuotas kifas, gali nors iš iš grinderio kifą presuoti. Esu dar čia forume rašęs:
G. rašė:Receptas butu toks: paimu bliuda + tankaus audimo užuolaida (nežinau, kiek ten mikronų gaunasi toj užuolaidoj) + rubber band gumyte ir padarau toki kaip bugna, su užuolaidos skiaute vietoj membranos. Stafelį patrupinu ant viršaus, lengva ranka pastumdau, pamušu būgnelį, kad kifulio prabirėtų į bliudą. Tada nuimu užolaidą, sušluoju visą kifulio į cigarečių pakelio celofaną, gražiai sustumdau, sukompresuoju į vientisą kifo batonėlį, užraitau, apklijuoju permatomu izolentu, tada gražiai apvynioju popieriu, paskum paketą šlapinu į šiltą vandenį, kad visas sumirktų (no problem, kifulis sveikas gyvas celofane). Tada šaunu 10-čiai minučių į orkaitę ant 175 celsijo (no problem, nes šlapias popierius neleidžia niekam degti ar garuoti (išskyrus vandeniui nuo šlapio popieriaus). Galiausiai išimu paketą iš orkaitės, dedu virtuvėj ant stalviršio ir visu kūno svoriu prispaudžiu pjaustymo lenta. Paskui dar vieną kartą pakartoju procesą - sušlapinu paketą, vėl į orkaitę 5 arba 10 min ant 175 celsijo, vėl ištraukiu, vėl presuoju. Paskui padedu balkone, kad atvėstų. Minutė-dvi, išlaupau visas popierius, izolentus ir cigarečių gandonus ir vualia - ašiš :)
Hašiukas gaunasi toks
[ nuotrauka ] (čia irgi iš lietuviškos kanapės, jeigu ką)

Hash oilui pagaminti jau reikės papildomų tirpiklinių medžiagų (populiariausios - butanas, alkoholis, CO2), tai automatiškai "apsimokamumas" bus mažesnis. Butano hash oil'ą darant dar reikėtų ir purgint vakuumu, kad ištraukti nuodingus tirpiklio likučius. + pats gamybos procesas yra pavojingas, žmonės namus susisprogdina, sukelia gaisrus, bet darant viską protingai galima pasigaminti tikrai hero oil'o. Su alkoholiu irgi panaši situacija - nėra labai lengva išgarint visą alkoholį, tai oil'as daržnai būna labai kartus, turi alkoholio prieskonį. Isopropelio alkoholis yra techninis, tai irgi nuodinga. Galima su spiritu hash oil'ą daryti, bet tada vistiek šlykštus kartumas lieka.
CO2 oil'ui jau reikėtų labiau specializuotų įrankių ar net visų įrenginių. Kaina nemaža gaunasi, bet oil'as vienas švariausių, jeigu ne pats švariausias.
Šiaip dar labai labai paprastas būdas hash oil'ui yra rosin technika. Reikia tik žiedų ir plaukų tiesintuvo: https://www.youtube.com/watch?v=y7tWlc3vBaE
Dar vienas hašo gamybos būdas: https://www.youtube.com/watch?v=Uf0skTsA1bw bet čia irgi reikia spec. priemonių.
Tai trumpai drūtai tiek... Šiaip sunku atsakyti į klausimą, kas yra geriausia, nes labai daug variacijų gali būti. Daug ką lemia ne tik patys metodai, bet ir rankos, kurios dirba tuos metodus :)

P.S. gražios foto, lapų irgi neišmesk, jeigu dar neišmetėi :D užsiplikyk karštu vandeniu, citrinos, imbiero, medaus įdėk, skanus gėrimas gaunasi ir šiltas ir atšaldytas. Karštą siurbčiot kai peršalęs esi irgi gerai. Prakaitas išmuša, myžt varo, greičiau pasveiksti :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan

Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 300
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 44

Re: Ar tai pluoštinė kanapė?

Standartinė Volkas » 2016-09-23, 13:02

Wow, išsamiai čia prirąšiai, labai tau ačiū už patarimus, tikrai labai padėjai. Na kadangi sakai, kad oil'o nelabai apsimoka daryt, tad šį kartą apseisiu be jo, reikės hašo pasigamint tavo aprašytu būdu. Na nuo pirmo augalo lapus išbarsčiau ant tos vietos kur augo, (nes skaičiau kažką, kad lapus reikia išbarstyt i augimo vieta, kad sugražintų bent šiek tiek azoto) bet dar liko du augaliukai iš jų reikės pasigaminti tavo rekomenduojamos arbatos :). Vienas truputi kitoks (arba tik man taip atrodo), nes lapai , atrodo, storesni prie žiedų ir taip mažesnis, bet stambesnis atrodo iš šono. Štai foto:
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama

Rašyti atsakymą
 • Panašios temos
  Atsakymai
  Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas
 • pluoštinė.
  akkmuo » 2018-03-23, 19:23 » forume Legalus forumas
  4 Atsakymai
  1560 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas akkmuo
  2018-03-23, 20:26
 • Kanape, nezinant kad tai Kanape
  kulturingas » 2014-05-28, 20:22 » forume Legalus forumas
  5 Atsakymai
  2321 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas kulturingas
  2014-05-31, 05:34
 • Viktoras Kanape
  Legalize » 2017-03-14, 23:27 » forume Legalus forumas
  6 Atsakymai
  3160 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas kilmantas
  2017-04-20, 07:31
 • Kanapė ir nepilnamečiai
  medelynas » 2015-11-03, 11:17 » forume Legalus forumas
  1 Atsakymai
  1808 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas kauptukas
  2015-11-03, 13:05
 • uz laisva kanape.
  Barista » 2014-04-07, 14:00 » forume Legalus forumas
  5 Atsakymai
  2271 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas kulturingas
  2014-04-15, 02:57

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias