NuotraukaNuotrauka

Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Operatore
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 50

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Operatore » 2019-09-01, 08:55

Sveiki sulauke rudenelio!
Purple auto. Pradzioj, tai gal kas ir pastebejo, kad outdoor 2019 visa sezona rasiau, kad auginu Purple Marroco, bet isties, tai apsilazalinau ir sezono pabaigoje supratau, kad cia tiesiog Purple auto. Gavau kaip freeby, tai nesigilinau labai :) cia kaimynu lenku vietinis auto hibridas, atneses man 150g sauso.
Skonis: augalas nelabai kvepejo kol augo, taciau saldokas aromatas skleidesi ziedams einant i pabaiga. Kvapas lengvas, nenervinantis, gaivus ir saldus. Visiska priesingybe augintai ww, kuri turi sudo-tepalo kvapa (is tos skaniosios puses). Rukant jauti ta salduma, kuris oi kaip uzknistu jei zmogus tik ja rukytu puse arba ilgiau metu. Bet skani, siulyciau i ta tema, kur zmones iesko vaisiniu skoniu, bo cia tas papuvusios kriauses skonis tai jauciamas labai.
Poveikis: oi kaip smagu kai stipria indika pakeicia lengva sativa dominant! Jei moki nepadauginti, tikrai nepamaisys skaitant, keliaujant, dirbant, bendraujant ir t.t., nes gandzike moka neapniaukti ir neissibarstyti, kas yra labai smagu! Esi lengvai paveiktas, taciau po gero maisto, poilsio ir kavutes gali pasiraitoti rankoves ir 5h nestis per miska su pjuklu. Nenuzudo, o teigiamai vibruoja. Padaugink - ir viskas nuplaukia, atkeliauja tingulys, miegas ir vakarelis baigtas.
Med. poveikis. Nezinau. Gal soc. gyvenimui skatinti, nes tikrai nesijaucia jokio bano ant kalbejimo ir mintys lengvos. Siaip, nezinau .. Gal nereikia ieskoti, ko nepametes, tai (pats as tai negeriu) paprastai patarciau - vietoj 4-5 alaus penktadieni, tai viena dzoni.
Neigiami faktoriai: gandzike nera aitri, neskani ar per pikta, graziai elgiantis galima issisukti nuo neigiamu faktoriu. Taciau padauginus, tai supuola visi tradiciniai: nuo amnezijos iki troskulio.
Patarciau auginti, lenkai pasistenge pakurti gan stipru autika atnesanti derliu per 3men, o, beje, tai ir didziausias auto derlius, koki turejau. Daugiau info apie pati augala ir pan., skilty OUTDOOR 2019, foto taip pat ten yra.
Na, nejau cia tik keletas derliu ragaujanciu? Pasidalinkite patirtimi, kolegos :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..

ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ » 2019-09-16, 03:02

Paragavau NYC diesel ir likau maloniai nustebintas. :) Kvapas toks greipfrutų su ananasais maišytas ir su skunk prieskoniu - jokio diesel neužuodžiu :) Poveikis labai malonus, skatina kūrybiškumą ir bendravimą. Palaiko gerą nuotaiką. Maloniai atpalaiduoja.
Panašu, nyc diesel bus vienas mano mėgstamiausių strainų :) Tikrai vienas iš top 5, ką gero per paskutinius kelis mėn teko rūkyti :)
atostogauju

Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 502
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Marbauskas » 2019-09-17, 22:48

Labas vakaras. Na ką, reikia atsiminti paskutines rūšis, kurias pats ar mano vyresnis mokinys auginome, apie kurį kai kurie iš čia esančių žino :D Ha. Auginome aš ir jis paskutiniais metais ir koks buvo kokių skonis?..Poveikis.. Hmm...

Amnesia autoflowering - kvapas stiprus specifinis, nelabai ka apie jį pamename, tik tai, kad buvo labai stiprus ir kelis kart lengvai užsikosėdavome, tik tiek, jei padaugini tarkim man bongo 0.3 yra normaliai paprastesnio dūmo, o šito 0.25 gali būti per daug, kad net nepažaisiu xboxu.

Ayahuasca purple(barney farms) - lapai ir žiedai vietomis violetiniai, visiška stipri indika. Kvapas saldokas, bet su miško prieskoniu. Dūmas skanus, reikia nedaug, bet nors ir indika 100%, parūkius vis tik norisi socializuotis veikti kažką jei ne per daug.

Sweet mango autoflowering (greenhouse seeds) - ši buvo auginta mokinio, augo lauke, ūgis siekė metrą, davė gal 40g sauso, kvepėjo labai saldžiai, nebuvo baisiai stiprus, bet skoniu lenkė visus paskutiniu metu rūkytus. Labiau norėjosi truputi mango nei kažko stipresnio. Poveikis-geras ir nuotaikingas high, jei nepadaugini, padauginus labai džiūva burna ir gali kilti paranoja ar blausus vaizdas.

Sweet skunk autoflowering (royalqueenseeds) - šitas ir mano ir mokinio. Ir kartu ir atskirai ir lauke ir viduj. Aš apibūdinu taip - kvapas saldus ir stiprus, pats poveikis lengvas atrodo nieko lyg ir bet po to staigiai suimti gali miegas :D Mokinys ir jo draugai apibūdino kaip "labanaktuką" , nes po darbų jei parūkai nediduką, eini iškart ilsėtis, gali nespėti ir pavalgyti. O mano namiškis sakė, pff nieko gero tas skunkas, va amnesia buvo wooo! Bet parūkęs irgi eidavo miegoti. ŠITA VEISLĖ NEDRAUGAUJA SU VEIKLA. TIK POILSIUI

Critical Jack autoflowering (monkseeds) - tiesą sakant nei aš nei mokinys nepamename, nei skonio, nei poveikio, buvo per daug kažkuo neišsiskiriantis dūmas, na augdamas pelėsio pasigavo mažiau nei kiti, kvapas tiesiog simple pušų gal su vos saldumo. Stiprumas vidutinis.

Northern lights autoflowering (royalqueenseeds) - visada didelį derlių atnešanti veislė 70-150 sauso nuo vieno augalo man yra neblogai :) Dūmas nesilpnas, nors parūkius veikla užsiimti galima, skonis nelabai išsiskiriantis, greitai atsibosta. Kai daug rūkoma, sunku atsiminti.. :D

Tai kiek jau atsiminiau tiek parašiau šiam kartui tiek.
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:

ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ » 2019-09-21, 00:23

Išsamu! Man NL auto skonis kaip tik toks vienas geresnių bandytų. Gurmaniškas toks :D Pamenu, kaip nustebau, kai visą žydėjimą neišleidusi nė kvapo, džiūdama pavirto tikra stinkere :D Ir high gerulis. :] Šiaip esu gana išrankus dūmui, bet NL patiko, tai tikrai rekomenduoju [:)]
atostogauju

ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ » 2019-09-26, 12:40

OG Kush tuoj bandysim :D High expectations... :D Budai kieti kaip akmenys, nors ir nedideli...

EDIT: Skonis neblogas. Toks tradicinės skunkės, bet su specifiniu prieskoniu. Labai lengvai į plaučius nugula, palieka malonų skonį burnoj po dūmo... High tai toks lengvas iš pradžių, bet vėliau užstounina. Jau žinau, ką pūsiu rytais, 50/50 su NYC diesel sumaišęs :]

OG Kush bendrai viską pasvėrus vertinu [6/10].
NYC Diesel [7/10].
Critical+ [1/10].
Northern Lights [8/10].
Lowryder 2 [7/10].
atostogauju

barzdyla
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 455
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 54

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla » 2019-10-18, 22:27

Rūšis - Durban Poison
https://www.dutch-passion.com/en/cannab ... an-poison/
 • Kvapas: Vat tokios dar neteko užuost. Nuostabus aromatas primenantis laukų gėles. Aš rimtai. Galvojau, man vaidenasi anyžių kvapas, bet patikrinau gamintojo puslapyje - akurat turi tokių aromatų! Žinoma, iš pradžių gana aštrokas spicy, bet greit nuslūgsta ir vaidenasi laukų gėlės :)
 • Skonis: Skonis aštrokas greičiausiai dėl to, nes šėriau trąšomis iki pat galo kol nuėmiau viską. Nebuvo flush. Eh tas pelėsis.. :)
 • Poveikis: Važiuojam Džesika. :thumbup: Ta prasme dar ne visai subrendęs augalas nuteikia labai pozityviai. Upliftina, suteikia energijos, norisi nuveikt ką nors produktyvaus :) Būtent tai ko ieškojau. :] [:)] Bet ne tik produktyvaus, bet dar nori, kad tas darbas, kurį tu atliksi, būtų kruopščiai atliktas :) Rekomenduoju rūkyti ryte! Patikėkit. Neprivargsit tikrai, kad ir ką beveiktumėt :) Geriausia rūšis kokią esu rūkęs vienareikšmiškai. Gaila, nedidelis derlius. :/
 • Medicininis poveikis: Manau poveikis būtų toks, kad šios rūšies suteikiamas kurybingumas verčia tave ramiai viską apgalvojant ieškoti įdėjų kaip išspręsti tas problemas, kurios tau kelią nerimą/stresą.
 • Neigiami faktoriai: Džiūna akys, burna nelabai:) Nerekomenduočiau rūkyt pradedančiąjam ar turinčiam rimtų problemų gyvenime. Nes jei esate silpnas psichologiškai(nieko nenoriu įžeisti, tik perspėti), galite drąsiai iki paranojos prieit. 8|
Auginimas nėra sunkus. Pradedančiąjam puikiai tiktų. Nereikalauja jau labai daug priežiūros, bet bazinės žinios pravers :) Pelėsio nebijo tikrai. Žydėjimo cikle 70% orų sudarė lietūs, bet vistiek sugebėjo sukrauti žiedus ir išsilaikyti tokiomis sąlygomis 41 dieną žydėjimo periode!
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka


Rūšis - Lemon Kush

 • Kvapas: Grynų gryniausias lemon. Uždarytus 4 gramus stiklainyje valandą palaikiau, pradarius čiut nenuvirtau nuo tokio aitraus citruso smūgio!
 • Skonis: Malonus, lengvas, švelnus dūmas. Šiek tiek kutena... :)
 • Poveikis: Tikėjausi, kad atims jėgas, bet uj ne. Vos įpusėjus džionį jau jauti, kaip pradeda kojos tripčiot. Suteikia jėgų ir negali nustot šypsotis. :wave: Toks, fainas dūmas sakyčiau. Tokį su antra puse parūkykit ir Netflix'ą pasijunkit. Padėkosit vėliau ;)
 • Medicininis poveikis: Ne kuo skiriasi nuo durbano. Sakyčiau, net tas pats. Tik, kad gal labiau nuramina nei DP.
 • Neigiami faktoriai: Neatrodo, kad vilktų į paranoją, bet gali jausti nerimą dėl kažko, kas ir taip tave neramina dar neparūkius. Bet būnant savoje kompanijoje, viskas gerai :) Tiesiog, negalvoji apie tai. Turėkit vandenuko.
Nuotrauka

P.S. šią rūšį gavau iš kolegos, ir žieduose radau sėklyčių. :) Pasirinkau, palauks pavasario :) Atrodo daug žadančios!
Nuotrauka


Mixiukas (ne)vakarui :) Kairėj durban, dešinėj lemon :)
Nuotrauka

saldi.juoda.naktis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014-10-26, 00:19
Reputacija: 1

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė saldi.juoda.naktis » 2019-10-22, 00:00

barzdyla rašė:
2019-10-18, 22:27


Mixiukas (ne)vakarui :) Kairėj durban, dešinėj lemon :)
Nuotrauka


??? nežinau, gal kitiem nieko stebėtino, bet kaip galima surūkyt tiek daug? :D čia per kartą ir sau pačiam vienam? :D na arba tu fiziškai labai didelis esi, arba įpratęs visad rūkyt dideliais kiekiais, arba tiesiog visi žmonės skirtingi.... :D nebent čia foto iškreipia mastelius... nors įspūdis, kad čia pusgramis su kaupu, jo? :D negi aš čia vienas tuo stebiuos 8| :D

烏茲 工具
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2019-09-16, 11:47
Reputacija: 6

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė 烏茲 工具 » 2019-10-22, 11:08

saldi.juoda.naktis rašė:
2019-10-22, 00:00
??? nežinau, gal kitiem nieko stebėtino, bet kaip galima surūkyt tiek daug? :D čia per kartą ir sau pačiam vienam? :D na arba tu fiziškai labai didelis esi, arba įpratęs visad rūkyt dideliais kiekiais, arba tiesiog visi žmonės skirtingi.... :D nebent čia foto iškreipia mastelius... nors įspūdis, kad čia pusgramis su kaupu, jo? :D negi aš čia vienas tuo stebiuos 8| :D
Tai kad nedaug cia :) ramiam padumojimui. pas mane bluntai buna kaip gorilos pirstai :D
:]

Cikis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 748
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 76

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Cikis » 2019-10-22, 11:26

As jei noriu nusipusti susisuku grama ar daugiau :) as retai rukau, katra i menesi ar reciau, nuo nuotaikos priklauso :) ir rukau tiek kiek susiruko nesiparindamas del kiekio :) nebenoriu ismetu, noriu darukau :) aisku cia priklauso kiek turi :)
Nieko nera pastovesnio nei laikina.

烏茲 工具
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2019-09-16, 11:47
Reputacija: 6

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė 烏茲 工具 » 2019-10-22, 14:18

Cikis rašė:
2019-10-22, 11:26
As jei noriu nusipusti susisuku grama ar daugiau :) as retai rukau, katra i menesi ar reciau, nuo nuotaikos priklauso :) ir rukau tiek kiek susiruko nesiparindamas del kiekio :) nebenoriu ismetu, noriu darukau :) aisku cia priklauso kiek turi :)
Karta i menesi? :O zmogau as vadinasi per diena supuciu daugiau nei tu per metus :D per pietu pertrauka vien du riebius bluntus paguldau :D po kokius 2g each. maziau uztektu jei bonga darbe laikyti galeciau :D
:]

SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 11

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė SnowStorm » 2019-10-22, 18:03

Kaip tu dar dirbt gali kaska po tiek :D :D

Operatore
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 50

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Operatore » 2019-10-23, 08:42

Viskas norma su tais kiekiais, tiesiog tolerancija pychui ir tiek. Visi gi zinom, kad veikia tik pirmas ir dar kitas kazkiek, o tas dvidesimtasis dzonis i diena, tai jau tik tam apsvaigimui palaikyti.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..

Cikis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 748
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 76

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Cikis » 2019-10-23, 11:42

Jo rukau as retai, ir ne del to kad labai noreciau o labiau kad reikia :) kitaip ant tableciu sedeciau :)
Nieko nera pastovesnio nei laikina.

Fuksalas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2019-08-30, 11:49
Reputacija: 3

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Fuksalas » 2019-10-31, 07:28

Na aš tai norma laikau. Po darbo po vakarienės atsidarau skardi ramei sau susisuku, parukau.,ir tai ne kasdien. Didelio nedauzau. Nes dar su žmona vakare reik pasibut. 😆Ir seip kas per daug tas nesveika. Manau viską su saiku reik daryt

烏茲 工具
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2019-09-16, 11:47
Reputacija: 6

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė 烏茲 工具 » 2020-01-06, 21:29

Check check. Turim quick updeita ant keliu strainu.

Critical+ photo tas pats kas ir auto. Kad rukyt, reik bent 2 menesius curinti.
Gorilos tai kvepia trichomom ir tikrai nusipelnė būti vadinamos newschool skunk, sausainiukai awesome, gelato isvis nera zodziu - kvepia sausainiais ir uogom. Amnezijos labai pheno-dependant (priklauso nuo fenotipo). Bet pavyko issiphenohuntinti amnesia, kuri zydi 7-8 sav, turi kazkokia mutacija (šakos labai storos) ir krauna 1.5x didesnius derlius nei kiti strainai :D terp profile irgi geras, budai kieti kaip akmenys... Trichomu tiek, kad triminant zirkles grandyti tenka kas kelias boskes :D kaip dabar atsimenu - sekla buvo riebi ir tikrai dydziu issiskyre is kitu... Tai kad gera pheno galima atrinkti pagal sekla nera mitas. Tikriausiai gaminsiu hibdrida, galbut su tuo paciu Gelato (rqs genetika) :] tai tiek...

- bm
:]

Rašyti atsakymą
 • Panašios temos
  Atsakymai
  Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias