NuotraukaNuotrauka

Smailas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
ANONdropACC
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2021-07-30, 21:42
Reputacija: 0

Smailas

Standartinė ANONdropACC »

Sveiki, tikriausiai vienas is jusu esate kada nors girdeja/bande smaila. Tai as turiu toki klausima apie ji. Ar jis pagamintas is tikru kanapiu ar tiesiog chimke, nes kiek esu bandes visada tas skystis yra pilnai skaidrus ir be skonis, jausmas panasus i kanapiu bet ne toks pats. Ir kai uzauga tolerancija nuo kanapiu, tai smailas apdauzo kaip tu jo niekada nebutum bandes, nu nors taip man. Taigi turite kokiu minciu?
SativaLover
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2014-06-02, 17:13
Reputacija: 2

Re: Smailas

Standartinė SativaLover »

Pirmą kart girdžiu apie kažkokius "Smailus" bet kaip suprantu kalbi apie veipinimo skysčius. Tai jokio skysčio kuris skelbiasi, kad turi thc nepirkčiau gyvenime, jei tai nėra licenzijuotas, legalioje rinkoje parduodamas produktas. Visokie savadarbiai, nelegaliai pagaminti skysčiai, didelė tikimybė - prisotinti vadinamaja chimke. Apeinu iš tolo visokius smailus. Rinkis naturalų produktą :)
Rašyti atsakymą