NuotraukaNuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Artiomka
Naujokas
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Artiomka » 2018-05-03, 18:28

Kas dabar buna, jei masinoj keleivis turi? Ta prasme random patikrina, masinoj nera kazkaip paslepta, bet kazkas kurinej ar kur turi

G.
Moderatorius
Moderatorius
Reputacija: 121

Standartinė G. » 2018-05-04, 13:04

pagal ideja tai semia tuos, kas turi. Aisku dar yra galimybe, kad paims visu keleiviu slapimo tyrima, jei bus itarimas - nerangumas, raudonos akys, panika, paranoja ir pan. bet nuo pareiguno priklauso. tai gali bandyt ir vartojima neturintiems pripaisyt.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan

jvmxb
Naujokas
Reputacija: 1

Standartinė jvmxb » 2018-05-11, 12:13

Man buvo, kad buvau keleivis, sustapdė, darė kratą ir pas kitą keleivį rado 0.08g. Visus išvežė, buvau porą mėnesių nerūkęs ir mano vienintelio šlapime "rado" thc liekanų. Pripaišė vartojimą ir dar bandė pripaišyt kad mano stafas.

klausimelis
Naujokas

Standartinė klausimelis » 2018-07-15, 12:23

sveiki
istorija tokia buvo pagave du kartus siais metais su nedideliu kiekiu,issilaikiau teises dabar ir kamuoja nuolatine paranoja kad sustabdys ir del praeities gali prisiknist ir isvezt tyrimu.Gal teko kamnors susidurt kaip jie ten nustato "blaivus" tu ar ne?Kadangi slapime gali iki menesio issilaikyt tai logiskai mastant turetu buti kazkokios papildomos priemones?

akkmuo
Moderatorius
Moderatorius
Reputacija: 48

Standartinė akkmuo » 2018-07-15, 16:57

šlapime iki mėnesio išsilaikyt negali. extra atvejais, nebent, kai rūkai dien dienon dideliais kiekiais.
o šiaip, nemanau, kad jie gali „nustatyt“, jog tu apsvaigęs, jei tiesiog rūkei prieš kokias ~5val.
o, jei išveš tyrimų, ar dar kažko, dažnas ir normalus atmazas yra :
„rūkiau prieš 2 savaites nyderlanduos(bet kokia kita šalis, kurioj dekriminalizuota)“ ir viskas. niekaip jie nenustatys, kada tu rūkei, ir pripaišyt negali.
žalios
girios

klausimelis
Naujokas

Standartinė klausimelis » 2018-07-16, 12:44

akkmuo rašė:
2018-07-15, 16:57
šlapime iki mėnesio išsilaikyt negali. extra atvejais, nebent, kai rūkai dien dienon dideliais kiekiais.
o šiaip, nemanau, kad jie gali „nustatyt“, jog tu apsvaigęs, jei tiesiog rūkei prieš kokias ~5val.
o, jei išveš tyrimų, ar dar kažko, dažnas ir normalus atmazas yra :
„rūkiau prieš 2 savaites nyderlanduos(bet kokia kita šalis, kurioj dekriminalizuota)“ ir viskas. niekaip jie nenustatys, kada tu rūkei, ir pripaišyt negali.
na kiek skaiciau tai tikrina slapima ir dar privalo bent gydytojas patikrinti ir paraso gali vairuot ar ne,skaiciau kad tikrina vyzdziai kokie motorika ir t.t,eteismuos yra byla kur parasyta taip.

Rašyti atsakymą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias