Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė badnews »

:D ką tik žadėjau tą patį rašyt, Sokan pirmesnis buvo :) .
Spotless, gal galėtum plačiau?
togetha brotha
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė raMa »

badnews rašė::D ką tik žadėjau tą patį rašyt, Sokan pirmesnis buvo :) .
Spotless, gal galėtum plačiau?
Kas ne aišku? Tikėjimas, kad padės geriausias vaistas :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė badnews »

tai išeitų jei žmogus, niekad gyvenime negirdėjęs "kas per biesas tas "placebo" yr" metė rūkyt "tikėdamas" pinigų mažiau išleist, taps turtingesnis, bet vistiek iki gyvenimo galo liks užsikimšusiom kraujagyslėm, jo plaučiai taip ir neišsivalys ir panašiai :D ar blogai jus supratau :/
togetha brotha
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Slapukas »

badnews rašė:tai išeitų jei žmogus, niekad gyvenime negirdėjęs "kas per biesas tas "placebo" yr" metė rūkyt "tikėdamas" pinigų mažiau išleist, taps turtingesnis, bet vistiek iki gyvenimo galo liks užsikimšusiom kraujagyslėm, jo plaučiai taip ir neišsivalys ir panašiai :D ar blogai jus supratau :/
Kazka girdejau, jog puse valandos pasivaiksciojimas gryname, svariame ore (miske ar panasiai), pravalo plaucius nuo vienos cigaretes. Pabreziu, kad tik girdejau. Kiek tiesos tame yra nezinau, nors ir pats nelabai tikiu :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Kad ir isvalo, bet uzkieteje rukaliai vistiek suruko po pakeli, kiti net po 2 i diena tai visos dienos miske nepraleisi :D O kad tipo metus rukyt pagereja sveikata ir tipo cia tik placebo tai yra visiska nesamone.
I'm a junglistic man.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė KGBkid »

Viskas priklauso nuo jūsų, jei turėsit baimę mesti rūkyti, tai tikrai nieko gero nepajusit metę, kentėsit dantis sukandę... Bet jei iš tikrųjų žmogui norint jis meta rūkyti, tai jau po savaitės pajusit, jog oras gaivesnis, o spalvos šviesesnės. ;)
Aš esu.
leader
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-08-04, 23:42
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė leader »

man 2 kartus buvo seiliu liauku uzdegimas. abudu kartai parukius (t.y pasireiskia pozymiai ir skausmas parukius). nzn padariau isvada kad susirgau abu kartus nuo ganjos (gi parukius seiliu beveik nebuna,o jos gaminamos seiliu liaukiose) tai gal ir susidare koksai uzdegimas? laukiu jusu nuomoniu nes kazkaip jau biski baisu ir bepust :D :bong:
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Ganjos poveikį seilių liaukoms jaučiame visi ir nereikia net ieškoti kažkokių straipsnių apie tai. Mano nuomone, greičiausiai nuo to ir bus, nebent čia didžiulis sutapimas, bet abejoju. Gal tavo seilių liaukos nėra labai atsparios šalutiniam poveikiui, tai taip ir gaunas ;] Teks nerūkyti :D
leader
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-08-04, 23:42
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė leader »

ganjaFAMA rašė:Ganjos poveikį seilių liaukoms jaučiame visi ir nereikia net ieškoti kažkokių straipsnių apie tai. Mano nuomone, greičiausiai nuo to ir bus, nebent čia didžiulis sutapimas, bet abejoju. Gal tavo seilių liaukos nėra labai atsparios šalutiniam poveikiui, tai taip ir gaunas ;] Teks nerūkyti :D
pasitvirtino mano teorija :D na daktaras sake gydantis reikia gerti daugiau skysciu ir kramtyti kramtomaja guma. tai gal parukius butu galima apeiti sita dalyka tiesiog isgeriant daugiau skysciu ar palaipsniui kramtant guma? :) gal kvailai atrodo kad cia klausiu bet su daktaru apie tokius dalykus diskutuoti tai nelabai :D :]
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Tadas »

Nesakyk ką rūkai, tiesiog kad rūkai. Dėl apėjimo, tai kažin ar sužinosi nepabandęs. Išvada: pagalvok ar verta kankinti save ir gal geriau nerūkyt visai? :)
A.C.A.B
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

Šita patariu, jeigu jaučiat jog turit temperatūros, geriau nebachinkit. :) Aš patyriau savo kailiu.Tai blogai buvo. :) Jaučiau, kad lik tai turiu temperatūros, bet ai kažkaip nekreipiau dėmesio, parūkiau, iš pradžių viskas normaliai buvo, bet po to, taip atkritau, kad nežinojau ką daryt. :) Nors tik 38 temperatūros turėjau, bet taip silpna buvo, viskas sukosi. (Vaistų jokių gėręs nebuvau prieš tai, tiesiog pabachinau).
Bet šiandien jau visai normaliai jaučiuosi.
Esu pastebėjęs, bet tik šiaip galėjo būt sutapimas, draugui seniau kažkas su koja buvo, skaudėjo šiek tiek, tai pabachino ir po 30min. gal, jam taip koją skaudėt pradėjo, kad paeit negalėjo, sakė prakaitas pylė ir pan.Bet kitą dieną, jam praktiškai jau kojos nebeskaudėjo iš vis.

Ar negali būt, kad kartais MJ sustiprina ką nors (skausmą pvz. ar pan), bet kartu ir viskas greičiau praeina?Ar čia tik sutapimai?
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė badnews »

Manvydas rašė: Esu pastebėjęs, bet tik šiaip galėjo būt sutapimas, draugui seniau kažkas su koja buvo, skaudėjo šiek tiek, tai pabachino ir po 30min. gal, jam taip koją skaudėt pradėjo, kad paeit negalėjo

Ar negali būt, kad kartais MJ sustiprina ką nors (skausmą pvz. ar pan), bet kartu ir viskas greičiau praeina?
jei turit problemu su kaulų ar dantų skausmu, geriau nerūkykit, Marija Ivanovna skausmą tik paaštrina, skaudės labiau. Jei turit skrandžio skausmų- rūkykit' kaip ranka viską nuims ;)
togetha brotha
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Jei rukai 100% indica tai skausma tikrai nuima. Taciau jei prirukai jos daug, tai ne tik kad nenuima bet ir pastiprint gali skausma.
I'm a junglistic man.
Metanabol
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-10-27, 12:55
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Metanabol »

Man toks keistas irgi lyg sutapimas buvo... Esam extremalai ir bet kokiom sąlygom esant sugebam nusiskaityt, taigi tokia dienelė nekokia buvo: šalčiai -25, as su plaučių uždegimu ir draugelis atėjęs su skaitalais pas mane. --==::~~ ...
Visą savaitę mane kamavo toks temperatūros nebuvimas, tačiau labai didelis silpnumas, plaučiai buvo visi "prikimšti" kažko sauso ir aš negalėjau nei rukyt normaliai, nei kvepuoti... Čia vakare draugelis šiaip užsuka, bazarinam, sako: gerai užpūst būtų ane? Aš: ne jokiu būdu dabar nerukyčiau, uždusiu ir pan... Tas ištraukia skaitymėlį :D sakau palianka atnešt, automatiškai tiesiog, viską pamiršęs [:)] [:)]

Nu ką, cigaretės mažai, dauguma knygos užpildyta žaliąją arbata... Kosulys be perstojo, stone, žvengas.. Po 1h kokios jaučiu kaip aš degu visas, sakau man žopa... Tas dw varom iki parduotuvės ką nors paimsim, nu px galvoju... Ateinu namo krč temperatūra per 1,5h sugebėjo pakilt iki 38,4 visas degiau, tiesiog prakaitas pylėsi man per drabužius vaikštant... Ryte atsikeliu: taip gerai jaučiuos, patalynė net šlapia nuo prakaito (kai vandens organizme dafiga atsiranda po skaitymų :))) ) tai viskas labai gerai čia man padėjo prasisukti, pirma cigaretė - ooo rukyt pagaliau galiu, nebedūstu ir atsikosėjau tada pirmą kartą per savaitę... ir nuo to laiko dar 1 kart persirgau plaučių uždegimu, bet šį kart viskas dar įdomiau... BONGAS, turbūt to ir užtenka pasakyti, net nepastėbėjau per tą savaitę kaip praėjo man.. :)

Na o šiaip įdomūs dalykai, jei rukau iš vakaro, tai ryte su kava 1-ają cigaretę surukęs visada atsikosau ir plaučius jaučiu švarius švarius... Kažką esu girdėjęs kad MJ veikia plaučių kapiliarus, kad juos platina ir pan. ? Negali būti MJ kaip pertusinas, kuris padeda atsikosėti ir valo bronchu kanalus?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė naktibaldas »

Kai uzsiversi, mes tau paminkla pastatysim, uz drasa, einant pionieriaus keliu ir atliekant experimentus an saves. :D :D :D :D :D
Metanabol rašė:Man toks keistas irgi lyg sutapimas buvo... Esam extremalai ir bet kokiom sąlygom esant sugebam nusiskaityt, taigi tokia dienelė nekokia buvo: šalčiai -25, as su plaučių uždegimu ir draugelis atėjęs su skaitalais pas mane. --==::~~ ...
Visą savaitę mane kamavo toks temperatūros nebuvimas, tačiau labai didelis silpnumas, plaučiai buvo visi "prikimšti" kažko sauso ir aš negalėjau nei rukyt normaliai, nei kvepuoti... Čia vakare draugelis šiaip užsuka, bazarinam, sako: gerai užpūst būtų ane? Aš: ne jokiu būdu dabar nerukyčiau, uždusiu ir pan... Tas ištraukia skaitymėlį :D sakau palianka atnešt, automatiškai tiesiog, viską pamiršęs [:)] [:)]

Nu ką, cigaretės mažai, dauguma knygos užpildyta žaliąją arbata... Kosulys be perstojo, stone, žvengas.. Po 1h kokios jaučiu kaip aš degu visas, sakau man žopa... Tas dw varom iki parduotuvės ką nors paimsim, nu px galvoju... Ateinu namo krč temperatūra per 1,5h sugebėjo pakilt iki 38,4 visas degiau, tiesiog prakaitas pylėsi man per drabužius vaikštant... Ryte atsikeliu: taip gerai jaučiuos, patalynė net šlapia nuo prakaito (kai vandens organizme dafiga atsiranda po skaitymų :))) ) tai viskas labai gerai čia man padėjo prasisukti, pirma cigaretė - ooo rukyt pagaliau galiu, nebedūstu ir atsikosėjau tada pirmą kartą per savaitę... ir nuo to laiko dar 1 kart persirgau plaučių uždegimu, bet šį kart viskas dar įdomiau... BONGAS, turbūt to ir užtenka pasakyti, net nepastėbėjau per tą savaitę kaip praėjo man.. :)

Na o šiaip įdomūs dalykai, jei rukau iš vakaro, tai ryte su kava 1-ają cigaretę surukęs visada atsikosau ir plaučius jaučiu švarius švarius... Kažką esu girdėjęs kad MJ veikia plaučių kapiliarus, kad juos platina ir pan. ? Negali būti MJ kaip pertusinas, kuris padeda atsikosėti ir valo bronchu kanalus?
Pilypas is kanapiu
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kentacmis »

snd pastebejau viena salutini MJ poveiki - rukant dazniau pastebi save is sono vos ne kas vakara bendraujanti su ta deze, o ne su gyvais zmonem. zmones, kas jum daros? nes virstam i matrica.. :]
leader
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-08-04, 23:42
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė leader »

tai dar viena dalyka pastebejau. Ligos pozymiai pasirodydavo tik :x: per bambaliuka. dbr mazdaug 10 kartu rukiau per --==::~~ ir nieko. .\ gal organizmas tokio rukymo objekto nepriima? :D
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

OHO VISUS 10 KARTŲ RŪKEI. Parūkyk ilgiau ir nuo jointų pajausi.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

leader rašė:tai dar viena dalyka pastebejau. Ligos pozymiai pasirodydavo tik :x: per bambaliuka. dbr mazdaug 10 kartu rukiau per --==::~~ ir nieko. .\ gal organizmas tokio rukymo objekto nepriima? :D
Rūkai briedą, arba nesupranti kada tave veža.
Paskutinį kartą redagavo Manvydas 2010-04-08, 12:01. Iš viso redaguota 1 kartą.
leader
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-08-04, 23:42
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė leader »

briedo nerukau, zmonem su kuriais rukau ar esu rukes niekada nebuvo taip buve :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40368 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45558 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42269 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5182 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20240 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas