NuotraukaNuotrauka

3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Mielas dienorašti...
juru_arkliukas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2014-02-17, 15:15
Reputacija: 10

3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė juru_arkliukas » 2014-02-20, 23:54

Sveiki visi žinantys ir jaučiantys, ką reiškia užsirūkyti savo užsiaugintos gražuolės.

Esu kaip ir naujokas šiame forume, tai absoliučiai pirma mano rašliava čia. Kita vertus, visiškai naujas nesijaučiu, mat esu perskaitęs didžiają jo dalį, čia pasiklojau pagrindą pirmiesiems bandymas, čia tikrinausi paties turimas žinias. Tad pirmas yra tik šis dienoraštis, o auginimas - jau ketvirtas :) Tik laiko dienoraščiams, kaip ir daugeliui, tikriausiai trūksta, na bet šį kartą pasiryžau rodyti kaip seksis, pasižadėti pasinaudoti tikrai vertais patarimais ir galiausiai kartu pasidžiaugti rezultatais.

Taigi, pradėsiu nuo trumpos istorijos, kaip man sekėsi pirmuosius kartus, o tada jau pereisime prie jau išdygusių mergaičių.


PIRMASIS AUGINIMAS 2011

Pradžia buvo paprasta: ilgai kažkas kirbeno galvoje, o vieną dieną neypač kokybiško pirkto produkto maišelyje rastos sėklos nejučia buvo užkastos žemėje, joms išdygus skaitytas forumas, susigalvotas minimalus pašvietimas pradžiai. Pirmiausiai tai buvo 4x 11W liuminisencinės lempos, vėliau pridėtos dar keturios, jokių specialių growbox'ų, iki žydėjimo suprasta, kad šviesa - blem svarbus dalykas, tad nusipirkta 250W natrio lempa, žydėjimo metu kukliai trešta SCHULTZ trąžomis.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Rezultatai gal ir nebuvo įspūdingi (nesvėriau bet buvo kažkur apie 40-50g. nevienodos kokybės išdžiuvusių žiedų), bet jų pilnai užteko suprasti, kad pirkti nesamonių iš nesamonių tikrai daugiau nenorėsiu, o dar truputėlį investavus kitą karet sulauksiu geresnių rezultatų ir geresnio skonio.

ANTRASIS AUGINIMAS 2012

Antrasis auginimas, žinoma, jau buvo kiek profesionalesnis. Pasėtos 2 White Widow, pirktos iš mr.green ir viena Mix gauta dovanų. Pradžioje auginau nedidelėje dėžutėje, bet tikrai su pakankamu jai apšvietimu - 8x11W liuminisencinėmis lempomis, vėliau perkėlus į susimeistrautą grobox'ą įžiebta 250W HMI, žydėjimui to paties galingumo natrio lempa.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Ir nors atsimenu, kad pradžioje su šiais augaliukais turėjau bėdų, nes pakako, kad juos palikau trims ypač karštoms vasaros dienoms be priežiūros, ir beveik netekau... Bet bet bet, pavyko reanimuoti, augančias lanksčiau, galiausiai išbandžiau ScrOG. Rezultatu visai džiaugiausi, nesvėriau, bet buvo tikrai daugiau nei pirmąkart. Čia supratau, ką reiškia normalesnė veislė - White Widow nustebino ir skoniu ir linksminančiu poveikiu, Mix deja - tik kiekiu, bet buvo visiškas stoune.

TREČIASIS AUGINIMAS 2013

Trečiajam auginimui jau rinkausi veislę skaitydamas info, o ne tik iš nuogirdų. Išsirinkau Ice Grapefruit. Bet į žemę sukrito daugiau sėklyčių: 3x Ice Grapefruit, viena dovanų gauta Ice Widow ir 4x Auto Reg. Auginimo pradžia vėlgi jau pasiteisinusioje nedidelėje dėžėje, tik šįkart liuminisencines lempas pakeitė viena 70W HMI, ūgtelėję ICE augaliukai persikėlė į growbox'ą ir buvo apžviesti 400W HMI. Iš 4 Auto du buvo vyrukai, kas jiems nutiko matote nuotraukose, mergaitės liko toje pačioje dėžėje tik persodintos į didesnį vazoną ir žydėjimui apžviestos 250W natrio lempa.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Antrajame auginime išbandytos trąšos BIO GROW ir BIO BLOOM, šiame auginime jau visiškai pakeitė visokius SCHULTZ ir pan. Tiesa, aš pertręšti nemėgstu, trąšas vistiek naudojau tik minimaliai, tad negaliu skųstis, kad tai brangus malonumas, o rezultatas vistiek pakankamas, juk kiek gali žmogau surūkyt? Po to juk nesmagu. Iš Auto augaliukų buvo apie 30g. Na, o ICE veislės vėlgi naudojant ScrOG auginimo techniką, antnešė pakankamų rezultatų - 190g. Tikrai High ir tikrai aukšto lygio malonumo. Kurio pakako tiek pačiam, tiek išvaišint draugus.

Na ką, istorija baigta, žiūrim, ką turim šiandien

KETVIRTASIS DABARTINIS AUGINIMAS 2014

Taigi, pirmiausia veislė. Šį kartą dėmesio centre - 3x C99 fem. ir plius, kad laukti nereikėtų taip ilgai sudaigintos ir pasėtos 3x Auto Reg. Sėkliukės parodė daigelius per Bob Marley gimtadienį (truputį taip ir planavau :) ), vasario 6d. ir į 70W HMI lempos šviesą kartono dėžėje prasikalė vasario 9d. Tik vienas Auto ilgai spyriojosi ir išdygo tik vasario 11-tą.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Žemės mišinukas: žemė daigams per pusę sumaišyta su žeme kaktusams, pagal skonį permaišyta su perlitu ir vermikulitu. Visų išdygusių augaliukų foto nededu, nes jie nelabai kuo ir skiriasi. Šviesa dega 18/6 rėžime, laistau Žalios girios vandeniu, žinoma kol kas jokių trašų.

Pats šiandieninis mini growbox'as atrodo taip.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Išmatavimai: 35x55x35. Apačioje oro įpūtimas, kitoje pusėje viršuje - ištraukimas. Kol kas, kol kambaryje temperatūra pastovi, growbox'o viduje irgi nusistovėjusios neblogos sąlygos: naktį kambario temperatūra - apie 20 laipsnių, kai įsižiebia lempa, palaipsniui sušyla iki 26-27 laipsnių.

11 Diena

Prabėgus nepilnai dviems savaitėms po išdygimo C99, tikriausiai, kaip ir turėtų būti atrodo didesni už Auto.
[ nuotrauka ]

Štai C99 mergaitės:
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Auto atrodo maždaug taip:
[ nuotrauka ]

Ką pastebiu jau dabar, kad lyg ir merginos kiek per lieknos, daugiau šviesos nepamaišytų, nors kita vertus kol kas ant tokio nedidelio ploto ir šviečiant iš pakankamai arti 70W HMI maždaug su 4500-5000 lumenų kaip ir turėtų pakakti. Nežinau šiaip niekada aš tų lumenų tikrai neskaičiuoju, kiek sveikas protas įsivaizduoja ir kiek kišenė leidžia tiek ir dedu. Taipogi, ką būtinai reiks padaryti iki kito update'o, tai įtaisyti vidaus oro maišymo ventiliatorių, kad ir negalingą, kad kiek pasiūbuotų augaliukus ir sustiprintų kotus.


Kažkiek užmetimo į priekį pačiais bendriausiais klausimais:

Vėlgi planuoju naudoti tikrai pasiteisinusią techniką: pradžioje augalus lankstyti, vėliau kišti po tinklu, išlyginti ir žydinti.
Ir tikriausiai pastebit, kad kol kas labai mažai kalbu apie normalesnį growbox'ą, kuriame augs augaliukai. Taip elgiuosi kažkiek specialiai. Esmė, kad growbox'as - stovi savo vietoje, jo išmatavimai 1mx1mx1.6m, vegetacijai tikriausiai naudosiu 400W HMI, žydėjimui tokio paties stiprumo natrio lempą. Tik kaip ir kiekvienais metais stengiuosi kažką patobulinti, kažkiek investuoti ir sukurti geresnes sąlygas. Taigi apie visus šiuo reikalus - atėjus laikui, kai jie ir atsiras.
Apie trąšas: planuoju labai nieko naujo negalvoti - vegetacijai BIO GROW, žydėjimui BIO BLOOM ir pačiai pabaigai Ripen Late Flowering Nutrient 0-6-5. Bet čia taipogi laukiu ir patarimų, nes galbūt šis auginimas galėtų būti tas, kai suprasčiau ir didesnį trąšų indėlį į bendrą rezultatą.

Šiam pirmam kartui tiek.
IKI

UPDATE 1

3 Savaitės

Na ką, laikas bėgo ir augaliukams jau 3 savaitės. Kažkiek uždelsiau su merginų perkelimą į didesnį būstą, bet pagaliau atradau laiko. Nuotraukose mergaitės - dieną po persodinimo, dar ne visiškai supratusios, kas įvyko, bet jau viršūnėles pakėlusios į viršų. Tręšti pradėjau tik po truputį ir kol kas tik ROOT JUICE, kad naujuose vazonuose labiau išsikerotų šaknys.

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Labai jau pasiilgau šaltibarščių, tad kol growbox'e yra vietos greituoju būdu užsiauginsiu ir svogūnų :D
Augaliukai gal ir nėra dideli savo amžiui, bet nenaudojant trašų tai gal normalu. Blogesnės žinios iš Auto mix augaliukų fronto - du parodė lytį, trečias dar delsia. Ir jau aišku, kad kol kas tik viena mergina :( jei tik viena ir bus - aišku tikrai jos vienos, kaip planavau, nešviesiu su 250W natrio lempa - per didelės išlaidos.
[ nuotrauka ]

Na, o dabar dar trumpai apie pačią įrangą. Ji dar nėra tokia, kaip planavau, nes viskam reikia laisvų litų, o su laisvais, žinot, kaip būna. Na bet jau šis tas. Pats growbox'as pasistatytas pačiu paprasčiausiu būdu: iš medinių lentukių pasidarytas rėmas ir plokštumos "apšaudytos" šviesą atspindinčia medžiaga, skirta dėti už radiatorių. Senukuose jos kvadratas kainuoja apie 4Lt. Kadangi patalpoje, kurioje auginu, šiaip nėra šildymo, aplink palei sieneles prilipdytas kaitinimo laidas (100W), toks kokį deda po plytelėmis, šildomose grindyse. Durys iš presuoto kartono, taip pat apmuštos ta medžiaga.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Apšvietimas - 400W HMI, įtaisyta savadarbeje cooltube'je. Vintiliatoriai iš abiejų lempos pusių, tad oro srautas išeina neblogas. Oras paimamas iš išorės, tačiau apšildytas lieka growbox'e, mat kaip minėjau, čia reikia šildymo. Reflektorius nieko gero, bet nelabai sumąstau nuo kokio daikto jį būtų galima pritaikyti.
[ nuotrauka ]
Kažkaip po ano auginimo oro maišymo vintiliatorius nesisuka, tad kol kas tenka tenkintis nediduku, buvusiu pirminėje auginimo dėžėje.
[ nuotrauka ]
Oro išpūtimo kol kas nėra, bet palikta nemaža skylė growbox'o viršuje virš durų, pro kurią puikiai pasišalina įkaitęs oras.

Dabar apie viso šito įrengimo valdymą: visiems tikriausiai nesinori krūvos laidų, o kažkokios temperatūros ir visko kontrolės norisi, tad susimeistravau tokį kontrolerį:

[ nuotrauka ][ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Loginė schema gana paprasta: 2 taimeriai - vienas junginėja dieną/naktį, kitas skirtas laistymui, bet jį naudosiu tik tada, jei kur išvyksiu: kadangi jis minutės tikslumo ir programuojamas savaitei, kiekvienai dienai atskirai, tad galima tiesiog padaryti, kad iš talpos negalinga pompa siurbtų vandenį tam tikrą laiką į vazonus. Toliau: vienas termometras matuoja temperatūrą diena ir ties nustatyta riba per rėlę junginėja kaitlaidį arba oro ištraukimą (šiuo atveju tik kaitlaidį, nes ištraukimo kol kas nėra), priklausomai - reik sušildyt, ar atvėsint, - tad growbox'e visuomet pastovi temperatūra vieno laipsnio tikslumu. Kitas termometras lygiai taip reguliuoja temperatūra nakties metu, o kai diena, jis matuoja šilumą growboxo apačioje, o ne ties viršūnėmis, kaip pirmasis termometras.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Į šį kontrolerį dar planuoju įtaisyti analogišką drėgmės matuoklį ir per rėlę pajungti buitinį nediduką oro drėkintuvą - bet tai vėl papildomos investicijos... ir klausimas ar spėsiu iš ebay atsisiųsti tą matuoklį dar vegetacijos laikotarpiu, nes per žydėjimą drėkinimo kaip ir nelabai reikia...

Tai vat. kol kas tiek... aišku tai, kad per kitą updeitą šaltibarščius tikrai jau valgysiu :)UPDATE 2

Vegetacija baigta!
9 savaitės

Na grįžtu po gero mėnesiuko, bet su akivaizdžiais pasikeitimais :) Augalėliai auga, kerojasi, gal ne visada išeina viską atlikti laiku ir taip sutaupyti laiko, o tuo pačiu ir elektros ir t.t., na bet kaip gaunasi, taip rodau. Merginos kiek per ilgai užsibuvo penkialitriuose vazonuose, todėl, manau, gana lėtokai augo. Su trąšomis taip pat tikrai nepersistengiau, bet tai labiau vardan skanesnio dūmo. Na, bet pagaliau prieš gerą savaitę persodinau į vieną didžiulę talpą (160l), o netrukus uždėjau ir tinklą. Kiek skaičiau forume, visi tinklą deda pradėdami žydėjimą, tačiau aš ir anuose auginimuose ir šitame - po tinklu jas pakišu ankščiau. Tada visai prisidaro žiedų raizgalynė, tinklas tarsi jais aplimpa. Na štai čia nuotraukos, prieš paruošimą žydėjimui.

[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Žinoma, tų 400W HMI, čia tikrai mažoka, todėl kotai kiek skystoki, o gal ir šiaip kokių priedų trūksta, bet šiaip vaizdeliu aš patenkintas - per žydėjima tinklas tikrai užsipildys iki maksimumo ir dar reikės mąstyt, kaip geriau išlankstyt, kad sutiltų. Taigi prieš žydėjimą apkarpiau apačioje esančius lapus ir šakeles, vistiek iš jų jokios naudos, pakišau viską ko nereikia po tinklu ir šian jos aišku sustresavusios, bet jau atsibus po geltona šviesa.

[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Prisiminkime, kad be c99 merginų, buvo pasėti ir autofloweriai, iš kurių tik viena buvo mergaitė ir dėl to jos gyvenimas nebuvo rožėm klotas - ji tiesiog visąlaik glaudėsi pašonėj, neturėjo nei normalaus vazono, nei skaidrios, o tuo labiau žydėjimui tinkančios šviesos.. Na bet ji gyva ir atrodo štai taip:

[ nuotrauka ][ nuotrauka ]

kaip ten taip, bet žiedai dar pusė velnio, o kai nuo šiol gaus rudeninį pašvietimą, manau greit baigs žydėt ir bus galima jos paragaut :)
Na o pabaigai, šiandien besisukant prie growboxo kilo mintis paeksperimentuoti :D

Eksperimentas be rimto tikslo

Karpiau karpiau tuos lapus ir viską ir kažkaip pagailo man tų viršūnėlių. Niekad nesu klonavęs, tad norėjosi pabandyti, bet per daug tam neskirti dėmesio... - kam, juk man nereikia tų augalų, šitų bus metams per akis. Bet vis dėl to, kodėl nepabandžius, jei pavyks kas nors - išvešiu pas mamą į šiltnamį ar tiesiog lauke likimo valiai pasodinsiu. Turiu kažkokio šaknų gelio, tikriausiai ne visai skirto klonavimui, tad sumaišiau daigams skirtą žemę su daug perlito, padariau skylutes žemėje, į jas išspaudžiau po lašą gelio ir įstrižai nupjovęs šakeles sukaišiojau.

[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Tada klausimas - kur jas dėti :) turiu seną skydinės dėžę, tai į ją įtaisiau 4 CFL lempas po 11W (kaip tik ilgis tiko) ir vualia - augalėliai ten.

[ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Aišku tik viena - tos šakeles vienos normalesnes, kitos visai plonytės ir trumpos, ir negyvybingos - tikėtis čia nieko negalima. Bet galima pažaist totalizatorių :D

Totalizatorius

Iš viso į daiginimo kerteles įkištos 36 šakelės. Kiek jų prigis? Tam, kuris bus arčiausiai tiesos esu sugalvojęs prizą ir jo perdavimo būdą.


Ok, šįkart nedingstu taip ilgam, po savaitės įkelsiu nuotraukas, kuriuose, manau jau pamatysime merginų žiedelius, iki!


UPDATE 3
Žydėjimas 3 savaitės

Na va atsiradau, atsiradau su kiek pakitusiu vaizdeliu :) Mergaitės džiaugiasi "rudenine" saule, puošiasi žiedais. ScrOG baigtas - daugiau jokių lanstymų ir kaišiojimų. Žiedų daug ir taip... žinau, ko mergaitės norėtų - dar daugiau saulės.. na bet yra kas yra. pažiūrėkit vaizdelius.

[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]
[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]
[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]

O čia vaizdelis iš apačios, kur pro tankią žiedų ir lapų lają sunkiai beprasiskverbia šviesa :)

[ nuotrauka ]

Galbūt galbūt šįkart nusismulkinau su žiedais, bet labai knietėjo išbandyt tą pilno tinklo idėją, žiūrėsim, kiek žiedai dar padidės, bet bet kokiu atveju galėsiu sakyt - "turiu kvadratinį metrą džiaugsmo". Nereikalingi lapai iš apačios patys ima kristi, bet dar reikės prasinešt ir su jų prakarpymu. Taip išformavus apačioje visiškai nelieka žiedų, kurie negautų šviesos, tad jų karpyti nereikia. Aišku diskusijų klausimas - tada šiaip labai daug žiedų ir maisto medžiagų turi pakakti visiems... Na - gyvenam, bandom ir mokomės.

Na o dabar prisiminkim totalizatorių ir paskelbkim nugalėtoją.
Pats nesitikėjau tokių rezultatų, bet tenka pripažinti, kad nugalėtojas buvo tas, kuris buvo optimistiškiausias, o tai yra Mad_M@n. Sveikinu ir spaudžiu ranką, susisieksim. Mad_M@n sakė, kad prigis visi, žinoma jis nebuvo visiškai teisus, mat gyvuoti liko 34 iš 36 - vienas iš dviejų numirėliu mirė savo išdžiuvimo mirtim dar pirmąją savaitę, antrąjį netyčia nužudžiau pats persodindamas, atplėšdamas šaknytes nuo kūno - gan žiauroka mirtis...

Žodžiu - tai smagu, bet ir bėda. KUR JUOS DABAR DĖT? Planas toks: 26 tilpo į auginimo pradžiai naudotą kartoninę dėžę ir bando priprast prie persodinimo. Krapštytis jau daug su jais neketinu, tegu paauga truputį, jungsiu žydėjimą ir kas gausis - tas.

[ nuotrauka ]

8 - kurie netilpo kol kas ant palangės ir kai tik bus proga keliaus į mamos daržą - o ten jau visiškas eksperimentas, kas nutiks su indoor augaliukais lietuvišką vasarą autdoor'e. A vdrug - stebuklas ir kosmiškai šiltas ir saulėtas ruduo :D

Tad ok, žydim toliau, laukiu patarimų kaip kiek įmanoma pagausinti derlių pagal turimas sąlygas ir vaizdą ir duosiu žinot kaip sekasi. iki, draugai.UPDATE 4_mini
Žydėjimas 5 savaitės

Ši savaitė - paskutinė iki bakalauro atidavimo, tad kol kas normalesnės fotosesijos ar pakeitimų nedarau. Tiesiog visiškai nėra kada. Bet kadangi <keturios_dvidesimt> taip maloniai užklausė, tai pasidalinsiu keliom foto :)

Taigi, mergaitės žydi 5 sav. Žiedų gal norėtųsi ir didesnių, bet kai aš jų prisiauginau tokią gausybę, tai išties nėra ko norėt. Čia įkalus 1kW natrio lempą ir nepagailėjus pinigų rimtesniems trąšų mišinukams, manau, budai virstų per kraštus. Sorry, fotkės su telefonu, tai mirga, bet gal įmatys, kam įdomu.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Su TOP MAX - labai kažko ir neieškojau, tiesiog jau po truputį pradedu jų duoti šalia BIO BLOOM. Gal nepasieksiu šįkart kažkokių palyginus įspūdingų rezultatų, bet tikrai pakaks į valias, o dar žinant, kad yra 26 klonai... Ai jo, klonai.... Jiems žiauriai ankšta.... Kažką sugalvočiau, kur juos persodint, kaip pagerint bent kiek sąlygas, kol jų mamos baigs žydėt ir astlaisvės namai, bet kaip minėjau - žiauriai nėra laiko ir tikiuosi, kad jie kažkaip pratemps dar savaitėlę..

[ nuotrauka ]

Tai tiek ir pasakysiu, rimtesnis update po bakalauro ;)


UPDATE 5
Derliaus nuėmimas

Na, sveiki :) Aš jau po mokslų, tad kaip žadėta/planuota parodysiu, kaip kas vyksta toliau. Prisimenam situaciją - 3 c99 mergikės pasiruošusios baigti žydėjimo ciklą ir krūva klonų, kurie bando sulaukti bent kiek geresnio gyvenimo nei trainiotis ant palangių ir t.t. Dalis sulaukė - 8 augaliukai, kurie niekaip netilpo į kartoninę vegetacijos dėžę pagaliau iškeliavo į gyvąją gamtą. Iškeliavo labai ligoti - nugraužti baltuko vikšriukų (tas pavasario džiaugsmas pasirodo kuo puikiausiai sugeba įskrist į kambarį ir padėt kiaušinėlius) Bet pamiškėje prie upės, kur visą dieną šviečia saulė, gruntas - juodžemis, ne molingas, pakankamai purus, - turėtų atsigauti. Matysim. Dovanokit, kad foto telefonu.

[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Kiti 26 klonai iš tiesų šiuo metu kenčia dar labiau. Aš dar tikiuosi, kad iš jų galbūt kažkas bus, bet ne per daug, nes pagalvokit patys - sugrūsti kavos puodeliuose, kur šaknims vietos minimaliai, jie ištįso, turi nedaug šaknų, juos apgraužė pora baltuko vikšriukų.. Šiuo metu jie pasodinti improvizuotame growboxe, taip pat susigrūdę, na tik kad po 250HMI. Žodžiu, šiuo metu jiems naktis, tad foto neįmesiu, bet ryt_poryt jie kraustysis į didžiuosius namus, kur baigė žydėjimą jų mamos, duosiu savaitę po persodimo 18/6 400W HMI - ir matysis, ar verta su jais toliau terliotis. Ok, dabar akį metam į dičkes:

[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Štai taip jos atrodė prieš išjungiant šviesą dviems paroms:) o tada jau prasidėjo derliaus nuėmimo šventė - nukarpyti ir nuvalyti nėra lengva, bet kai karts nuo karto patrini limpančias rankas viršs stalo, susišluoji nubyrėjusį hašišą ir susisuki suktinę gaivaus dūmo...

[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Na ir belieka džiovinimas. Šio metodo dar nebandžiau, bet vakar sumąsčiau, kad tai tikriausiai logiškiausia. Vėsios ir tamsios vietos namie nelabai turiu, plius džiūnant labai stipriai juntamas kvapas. Tad išeitis - židinys. Jis su durelėmis, viduje tamsu, 4 laipsniais mažesnė temperatūra nei kambaryje, tiesioginė ventiliacija per kaminą.

[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Tad va - lauksiu jau galutinai išdžiūvusio gardėsio. Aišku, tai jau nebus kažkas naujo, nes pastarasias savaites merginos iš krašto jau buvo apskabytos ir išragautos :) Taip pat mažiau išsivysčiusius žiedelius, lapelius nuo galvų - atsirinkau - bus sviestas, reiks atrast tik laisvo laiko bent pora dienų juo pasigardžiuot, nes iš patirties sakau jis gaunasi pakankamai stiprus.

Jei nepyksit, tai dienoraštis dar tęsis ir toliau - seksim namie likusių 26 klonų likimą ir 8 indoor'u prisitaikymo prie macro pasaulio subtilybes. iki
Paskutinį kartą redagavo juru_arkliukas 2014-06-10, 18:50. Iš viso redaguota 5 kartus(ų).

uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė uodz » 2014-02-21, 01:20

woaw!!!!

vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 695
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė vartotikas » 2014-02-21, 02:29

Reputacija +1 už tokį įdomų pristatymą iškarto keliu auginimų . :V:
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688

valodiaa
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2013-12-18, 18:56
Reputacija: 0

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė valodiaa » 2014-02-25, 19:16

Žiauriai viskas gražiai ir sustyguotai atrodo :) Pats planuoju savo pirmąjį auginimą, norėjau pasiklausti dėl tos lempos, kurią naudoji vegetacijai. Pats auginsiu auto biodieselį, 6augaliukus, šnekėjau su užsienio forumiečiais ir kitais, tai patarė jungti 1-2savaitei ant cfl'ų, kai bus sudaigintos seklytės, bet dabar pagalvojau, kad išvengti laidų raizgalynės pirkti panašias 2lempas, kaip kad tu naudoji su reflektorium ir t.t. Gal pasakytum kur kažką panašaus galima būtų įsigyti? :)

afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė afraafra » 2014-02-25, 19:27

Senukai

Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 292
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 9

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė Balsas » 2014-02-25, 19:51

afraafra rašė:Senukai
Nu tu chia vertinga linka numetei :) Gal zinai kada akcija bus :)

afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė afraafra » 2014-02-25, 20:12

Rytoj daugeliuj prekiu 30proc nuolaida [;

Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 292
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 9

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė Balsas » 2014-02-25, 20:57

Tu gal ten dirbi ;)?

afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė afraafra » 2014-02-25, 21:31

Vargšo žmogaus dienorašti teršiam čia...

juru_arkliukas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2014-02-17, 15:15
Reputacija: 10

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė juru_arkliukas » 2014-03-05, 15:38

UPDATE 1. Merginoms - 3 savaitės

juru_arkliukas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2014-02-17, 15:15
Reputacija: 10

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė juru_arkliukas » 2014-03-05, 15:54

valodiaa rašė:Žiauriai viskas gražiai ir sustyguotai atrodo :) Pats planuoju savo pirmąjį auginimą, norėjau pasiklausti dėl tos lempos, kurią naudoji vegetacijai. Pats auginsiu auto biodieselį, 6augaliukus, šnekėjau su užsienio forumiečiais ir kitais, tai patarė jungti 1-2savaitei ant cfl'ų, kai bus sudaigintos seklytės, bet dabar pagalvojau, kad išvengti laidų raizgalynės pirkti panašias 2lempas, kaip kad tu naudoji su reflektorium ir t.t. Gal pasakytum kur kažką panašaus galima būtų įsigyti? :)
Tu tik žiūrėk, aš tą lempą pirkau pradžiai tik dėl reflektoriaus, ištraukiau ten esantį halogeną ir įtaisiau 70W HMI - visai kitas šviesumo ir vartojamos energijos santykis. Aišku papildomai reikėjo ritės ir užkurtuko, tad jei pats reflektorius kainavo gal 20Lt, tai lempa dar 60, ritė dar 30, užkurtukas jau nepamenu kiek. Bet patikėk, vėliau mokant mažiau už elektrą tai staigiai atsiperka.

Eligator
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-02-15, 17:30
Reputacija: 2

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė Eligator » 2014-03-05, 19:16

is kur tokie termostatai tie juodi, kur temperatura rodo ? man ir butu gerai nusipirkt

juru_arkliukas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2014-02-17, 15:15
Reputacija: 10

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė juru_arkliukas » 2014-03-05, 19:39

ebay.com

Eligator
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-02-15, 17:30
Reputacija: 2

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė Eligator » 2014-03-05, 21:53

http://www.ebay.co.uk/itm/Digital-Tempe ... 2c79681f17 cia toks mazdaug kaip suprantu pas tave , o reles vidui yra paciam termostate ar atskiras dejai ? dekui

juru_arkliukas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2014-02-17, 15:15
Reputacija: 10

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė juru_arkliukas » 2014-03-05, 22:34

Tai, pasižiūrėk, paskaityk plačiau aprašymus. Yra įvairiausių variantų su skirtingo galingumo rėlėmis, jei galingumo nepakaks, visada galėsi pastatyt tokią, kokios užsigeisi, jos tikrai nebrangios. Tad tiesiog išsirink tinkamiausią variantą :) Aš mokėjau po 11$ su atsiuntimu ir pakako rėlių esančių viduje, ant taimerių pasistačiau galingas, kad galėčiau reikalui esant jungt kad ir 3kW apšvietimą :)

akkmuo
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 794
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 80

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė akkmuo » 2014-03-05, 23:03

labai viskas tvarkingai, pagarba ;]
žalios
girios

insect
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2012-09-02, 21:46
Reputacija: 0

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė insect » 2014-03-25, 12:52

Ooo, cinderela... Iš anksto sveikinu su būsimais pakylėjimais ;) Geriausi atsiliepimai.

Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė Stoned4life » 2014-03-26, 20:37

Puikus dienoraštis, tikrai žiauriai gražios nuotraukos. Su kokiu fotoaparatu fotografuoji? :)
Voice of the people is the voice of JAH

juru_arkliukas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2014-02-17, 15:15
Reputacija: 10

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė juru_arkliukas » 2014-04-10, 22:48

UPDATE 2. VEGETACIJOS PABAIGA

buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: 3x C99 fem. ir 3x AutoMix Reg.

Standartinė buyano » 2014-04-10, 23:04

Atrodo gerai! Įdomu bus pamatyti kaip atrodys žydėjime!! Manau klonų neprigijo daug, nes tos šakeles atrodė jau nulėpusios, manau didesnis šansas klonuoti yra iškart po nupjovimo sodinti.

Rašyti atsakymą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias