NuotraukaNuotrauka

Kenkėjai

Apie įvairius augalų kenkėjus.
Rašyti atsakymą
eigulis
Naujokas
Reputacija: 3

Re: Kenkėjai

Standartinė eigulis » 2019-12-22, 09:20

Kiek paskaičiau išsiaiškinau, kad tai kogero grunto erkutės. Ir dažniausiai atsiranda dėl per didelės drėgmės. Pataria mažinti drėgmę ir jos pačios išnyks. O drėgmė pas mane padidėjo kaip tik del šlapio kokoso. Planavau paeksperimentuoti su kokosu. Paruošiau jį ir šlapia idėjau i tentą.

Ciki:
Čia nebus voratinklinės erkutės, nes: jos dažniausiai sėdi tik ant lapu ir nelipa žemiau. O šitos pas mane visur. Net ant vazono jų daugiau susikaupdavo nei ant lapu.

nenaudelis
Pažengęs
Pažengęs
Reputacija: 6

Standartinė nenaudelis » 2020-04-29, 08:45

Sveiki, nepykit jei bus neitema, bet klausimas apie stirnas - ten kur planuojama sodinti, ju pasitaiko nemazai ir (pagal pedsakus ir isguleta zole) gal yra kazkokiu priemoniu kaip padaryt, kad jos ten nenoretu vaiksciot ?

Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Reputacija: 61

Standartinė Operatore » 2020-05-02, 23:18

nenaudelis rašė:
2020-04-29, 08:45
Sveiki, nepykit jei bus neitema, bet klausimas apie stirnas - ten kur planuojama sodinti, ju pasitaiko nemazai ir (pagal pedsakus ir isguleta zole) gal yra kazkokiu priemoniu kaip padaryt, kad jos ten nenoretu vaiksciot ?
Naminiu gyvunu ismatos kiek atbaido. Kailis. Bet stirnos taip tikslingai kanapiu nezlobia. Apskabo, pagriauzia, na, link piktesnio rudens gali ir apgriauzti smarkiau. As, siaip, nesiparinu del stirnu, mano reitinge jos kokios 20 pagal pavoju :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..

Rašyti atsakymą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias