Nuotrauka Nuotrauka

Technologijos: Regeneracinis auginimo metodas

Tobulėjantiems.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Technologijos: Regeneracinis auginimo metodas

Standartinė mr.green »

Regeneracinis auginimo metodas-tai vienintelis metodas leidziantis isgauti keleta derliu is vieno ir to paties augalo.Kada augalas sukrauna ziedus ji nukerpa nuo virsaus mazdaug 1/3 ,vidurinej dalyja palieka sveikiausius lapus-bet itin kruopsciai pasalina visus ziedus apatineja dalyja( salinant ziedus ant pagrindiniu stiebu galiuku bet palekant maziausius ant soniniu ataugu)Is kart po kirpimo tresiama su trasom turinciom dideli azoto kieki sviesos ciklas keiciamas i 18-24 kaip kam patogiau.Zeme prie stiebo turi but pastoviai dregna.Po 7-14 denu augalas turi atgaut vegetacini augima ir isaugint naujus stiebus kurie po 6-8 sav. suzydes ir duos nauja derliu.Patyrusiems augintojams gaunasi nuimt iki 3-jiu derliu nuo to paties krumelio.Sekmes bandant laukiu jusu pastebejimu ir atsilepimu ;)
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

idomiai idomiai :) o ar pats bandei si metoda ? kokie rezultatai ?
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Idomus metodas teko matyti kažka panašaus per filma apie mary auginima, ten dar kazkaip sudrekina vata, ir apriša su ja ta vieta kur pjaus apvinioja su folija, o po kaskiek laiko viska nuima, toi vietoi buna saknis atsiradusios, išlindusios, tai paima ir nupjauna per ta vieta, ir gaunami du augalai, na nežinau gal ten visai netas metodas, jei ka tai sorry
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Cia tu sneki apie klonavimo buda.Biski ne i ta puse :D Rezultatai sito budo visai neblogi bet tik reiketu pasirinkt tinkama rusi kuri stabili pagal savo harakteristikas nu ir aisku, kad pradinukams tuom uzsiimt nerekomenduojama!
Dutchman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2007-06-16, 09:13
Reputacija: 2

Standartinė Dutchman »

Ydomu kaip su saknimis jai augalai antra karta vegetuos tai logiskai pamascius ir saknis augs toliau ar kaip?
kleras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2007-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė kleras »

As esu taip isaugines, bet pavyko nuimti tik 2 derlius
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Taip savaime aisku kad persodint butu geriou bet jei to nepadarysi tai nekuo tokio.
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

Ar imanoma is LOW#2 padaryt Multiple harvest? Kaskokem seedbanke perskaiciau kad Outdoore galima nuimt 6 derlius taip pat indoore kaskaip sunkiai tiketina! As galvoju augint istiklintam balkone ir ar butu imanoma bent jau 2 derlius nuimt? Ka manai mr.green?
O cia tas seedbanko linkas:
http://www.cannabisheaven.co.uk/lowryder-2.html
Smoke shit every day ;)
Jealous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-10-16, 13:10
Reputacija: 0

Standartinė Jealous »

dr.greenthumb rašė:Ar imanoma is LOW#2 padaryt Multiple harvest? Kaskokem seedbanke perskaiciau kad Outdoore galima nuimt 6 derlius taip pat indoore kaskaip sunkiai tiketina! As galvoju augint istiklintam balkone ir ar butu imanoma bent jau 2 derlius nuimt? Ka manai mr.green?
O cia tas seedbanko linkas:
http://www.cannabisheaven.co.uk/lowryder-2.html
jau atsakiau i tavo klausima lowryder temoj , senai isgvildentas klausimas. Auto zydincios veisles negali revegetuot !
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

Jealous rašė:
dr.greenthumb rašė:Ar imanoma is LOW#2 padaryt Multiple harvest? Kaskokem seedbanke perskaiciau kad Outdoore galima nuimt 6 derlius taip pat indoore kaskaip sunkiai tiketina! As galvoju augint istiklintam balkone ir ar butu imanoma bent jau 2 derlius nuimt? Ka manai mr.green?
O cia tas seedbanko linkas:
http://www.cannabisheaven.co.uk/lowryder-2.html
jau atsakiau i tavo klausima lowryder temoj , senai isgvildentas klausimas. Auto zydincios veisles negali revegetuot !
Aciu kad atsakiai :!: bet dbr as ne taves klausiu :!: .Man ir paciam keista nes jo vegetacija yra labai trumpa o tame saite raso visai ka kita tai visai sumase man kortas. Ir ar ziurejai ta linka kodel jie kitaip raso? :/
Smoke shit every day ;)
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

Jealous, sakai negali, bet as taip pat esu girdejes, kad nuo lowryder derliu nuima i metus pora kartu...
Jealous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-10-16, 13:10
Reputacija: 0

Standartinė Jealous »

Sokan rašė:Jealous, sakai negali, bet as taip pat esu girdejes, kad nuo lowryder derliu nuima i metus pora kartu...
man atrodo palaukim mr.green ir jis patvirtins mano pasakyma , labai atsiprasau jai klystu , bet esu isitikines.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Sokan rašė:Jealous, sakai negali, bet as taip pat esu girdejes, kad nuo lowryder derliu nuima i metus pora kartu...
Multiple harvest per year (6 per year) cia jou nugribavo bet musu louko saligom imanoma nuimt 2 ir netgi tris derlius isodinant skirtingu laiku.
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

Jealous rašė:
Sokan rašė:Jealous, sakai negali, bet as taip pat esu girdejes, kad nuo lowryder derliu nuima i metus pora kartu...
man atrodo palaukim mr.green ir jis patvirtins mano pasakyma , labai atsiprasau jai klystu , bet esu isitikines.
Nu va dekui mr.green to ir norejau.
To:Jealous.
Nereik irodineto to ko nezinai ! Atsiprasymas priimtas ;)
Smoke shit every day ;)
Jealous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-10-16, 13:10
Reputacija: 0

Standartinė Jealous »

mr.green rašė:
Sokan rašė:Jealous, sakai negali, bet as taip pat esu girdejes, kad nuo lowryder derliu nuima i metus pora kartu...
Multiple harvest per year (6 per year) cia jou nugribavo bet musu louko saligom imanoma nuimt 2 ir netgi tris derlius isodinant skirtingu laiku.
cia tu apie autoflowering ?
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Taip, autozidintis augalai ne regenerojnami :!:
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

mr.green rašė:Taip, autozidintis augalai ne regenerojnami :!:
Nu tai pala pala visai jau subalamutina :D rasiai katik kad imanoma musu salygom nuimt 2 ar net 3 derlius dabar rasai kad negalima :D taip kaip is tiesu? :D
Smoke shit every day ;)
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

dr.greenthumb rašė:
mr.green rašė:Taip, autozidintis augalai ne regenerojnami :!:
Nu tai pala pala visai jau subalamutina :D rasiai katik kad imanoma musu salygom nuimt 2 ar net 3 derlius dabar rasai kad negalima :D taip kaip is tiesu? :D
Isiskaitik ka as rasou :!: - isodinant skirtingu laiku.dar karta kartojiu regenerot atozidincio augalo neimanoma imanoma padarit hermiu ir pasidarit motirisku seklu bet neimanoma revegetot!
Dimka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: 2007-12-05, 10:51
Reputacija: 0

Standartinė Dimka »

aga revegiracija imanoma ir daugiau negu 2-3 kartai, bet sunkumai iskyla del saknu, kuriu atsiranda lb daug ir jie vandieni pumpoja lb dideleis kekeis, stresodami augaliuka, vienintele iseitis neperlaistyti, aisku geras apsvietimas irgi turi nemaza reiksme, taciau kiek kartu pavyks revegituoti priklauso ne tik nuo jusu, bet ir nuo rusies, autozydintys augalai ne tai kad nerevegituosi, bet ir apskritai ju gyvenimo ciklo neimanoma regulioti, isauga suzydi ir mirsta, kada kitas rusys galim augint iki 15 metu
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

jei apie saknis,tai jas lengvai galima pastoviai nupjowinet....bonsai style :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Solo Cloner metodas < Lengviausias būdas klonuoti.
    GF-Z » » forume Herbariumas
    6 Atsakymai
    5949 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GF-Z
  • Technologijos: CO2
    Diego » » forume Technologijos
    171 Atsakymai
    102819 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Arkis
  • Technologijos: Hidroponika
    Narkomas » » forume Technologijos
    565 Atsakymai
    245119 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas
  • Technologijos: Klonavimas
    ``~Pa|pa_andre$~`` » » forume Technologijos
    211 Atsakymai
    128562 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas
  • Technologijos: Mikorizė
    Sigma » » forume Technologijos
    28 Atsakymai
    20173 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Doom'as