Nuotrauka Nuotrauka

Savigyna

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savigyna

Standartinė hipiukas »

putejas rašė: tikrai nenoriu įžeisti tų, kurie gal būt masto kitaip, bet tik marozai gali nesuprasti tokių veiksmų, kokius Bongmaster aprašė :D :D
hipiuk, jug jeigu tu ne marozas, tai argi nesutiktum pasprogdinti tą siūlomą jointą? :D aišku, kad sutiktum
Bet paklausyk kaip Bongmaster rašo: " uzpuola jej kas isitrauki ..." ..

Normalūs žmonės, kuriems galėtum parodyti MJ ir sakyti "einam supleškinsim" tikrai neužpuldinėja žmonių :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Savigyna

Standartinė Legalus »

uzpuola pizdynt pradeda issitrauki dzioni sulauzo kol pizdyna poto sako tai va blet zoles turejai ir sulauzei dzioni ant zemes iskrito te te dar per galva :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Wanikas »

As, jeigu man gatveje nepazystamas pasiulytu parukyt istraukes jointuka, nerukyciau ir eiciau geriau toliau nuo jo :D Nes man toks jausmas, kur nemokama, ten apgavyste ar dar kas ;D
Epic Win
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Bongmaster »

Nu cia tas su dzonio isitraukimo kaip ir prikis buvo, seip uzfantazavau, bet yra 2 pazystami vienas is VLN kitas is KNS kurie taip prasisuko, ir pasakojo :) . Beto su tuo siulymu is gatves parukyt, buna uzplaukia man ir kokiam praeiviui ar praeivei istraukes :bong: :D pasiulai pasijungt, va taip ir poto zmones susipazsyta per :x: dumas po dumo, ir isikalbi, isifantazuoji, isijuoki, susibendrauji :) . Aisku retas atvejis kad pasijungtu, bet buna, buna :)
Jau offtopic pjaunu. =(
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
moz
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-10-03, 11:39
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė moz »

Bongmaster rašė:Nu čia tas su dzonio isitraukimo kaip ir prikis buvo, šiaip uzfantazavau, bet yra 2 pazystami vienas is VLN kitas is KNS kurie taip prasisuko, ir pasakojo :) . Beto su tuo siulymu is gatves parukyt, buna uzplaukia man ir kokiam praeiviui ar praeivei istraukes :bong: :D pasiulai pasijungt, va taip ir poto zmones susipazsyta per :x: dumas po dumo, ir isikalbi, isifantazuoji, isijuoki, susibendrauji :) . Aisku retas atvejis kad pasijungtu, bet buna, buna :)
Jau offtopic pjaunu. =(
Kiek forume pastebejau, tai nusisvaigt megejas tu. Idomu kur cia taip Lietuvoj gatve vaikstant issitraukia kas bonga, ir sako ateik parukysim. Aisku atskira kalba apie visokius open air festivalius, bet cia ne apie juos kalbam.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė raMa »

Matyt Palangoj nesi buvęs :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė aapaulius »

raMa rašė:Matyt Palangoj nesi buvęs :)

as palangoj bunu kartais istisai, ziema ar vasara, bet kazkaip dar ne sykio tokio pasiulymo negavau :(

vieninteli karta klube GLOBAL pavaisino nepazystami kasiaku.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savigyna

Standartinė hipiukas »

Na kai pas mus nedidelis miestelis, tai jau tiesiog žinai kas rūko, kas nerūko, su kuo galima rūkyt su kuo ne...

Bet jei kokiam kitam mieste sėdžiu ir noriu parūkyt, tai papraščiausiai iš išvaizdos būna čystai matos kuris pučiantis - pasiūlai, susidraugauji tam kartui ;D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Savigyna

Standartinė runkelis »

kartais isvaizda gali buti apgaulinga,pvz:pamates mane net neitarum kad puciu.bet uztektu mano poros zodziu ir pustumem jau isikande po jointuka abu. :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re:

Standartinė Nematau-Oo »

omax rašė:As apskritai norejau tik pasiklaust. :) apskritai apie revolverius su guminem kulkom, balionelius ir t.t. siaip geriausia yra moket blokuot smugius ir pan, spec. situacijoje gali net nespeti issitraukti. Na kastetas pavojingas dalykas, trenksi i galva, gali uzmusti net, i kepenis, sonkaulius garantuotai sulauzysi, gali dar vidaus organus pazeisti. Zinau yra video ten ruso kazkokio, tai mano draugas vienas kai muay thai ( tailando boksas) lanko senai, sake geras, tik vat nezinau pavadinimo as to video ir to rusiuko vardo. Gal kas galetu jei turi zino ar gali rast idet kokiu nors video ar panasiai. Nors ir pasportavęs esu, bet ta jėga kartais gali būt beverte be technikos. Norejau palankyt treniruotes, bet neturiu tam laiko... Vat taip. :)
Tai surask laiko ir bek mokintis Karate , jeigu jegos turi , tai butu geriausiai varijantas lankyit karate , o jeigu labai jau prisisportaves esi tai raumenys bus ne elastingi ir nelabai jau kokiu staigesniu sportu uzhsiimti galesi . :V:
The chose one ! :x:
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Tadas »

as tikrai gerbiu visokias sporto rusis, ir rytu kovos menus taipogi, taciau tikrai yra geresniu ir efektyvesniu sporto shaku/rusiu uz karate.. ;)
A.C.A.B
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manttukas »

Savigyna - kaip moki taip ginies, kas papuola tuo ir ginies. Kam cia tiek tu ishvedziojimu :D
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savigyna

Standartinė hipiukas »

Manttukas rašė:Savigyna - kaip moki taip ginies, kas papuola tuo ir ginies. Kam čia tiek tu ishvedziojimu :D

Nu šnekėt tai bet kokį briedą galim. Bet kai atsitinka toks įvykis realiai - tai pamiršti visus sapnus, ir pradedi elgtis instinktyviai. Kaip ir sakai - gyniesi su tuo, kas papauola : ))
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Savigyna

Standartinė naktibaldas »

hipiukas rašė:
Manttukas rašė:Savigyna - kaip moki taip ginies, kas papuola tuo ir ginies. Kam čia tiek tu ishvedziojimu :D

Nu šnekėt tai bet kokį briedą galim. Bet kai atsitinka toks įvykis realiai - tai pamiršti visus sapnus, ir pradedi elgtis instinktyviai. Kaip ir sakai - gyniesi su tuo, kas papauola : ))
Jei plesia, geriausia viska atiduot, o ne rizikuot del kokios pinigines, ar mobilkos. Jei uzpuola koks manjakas, ir matosi, kad jis jaucia malonuma vien tik zalodamas zmogu, tada tinka visos priemones. Bet ir cia negalima perlenkt lazds, nes paskui pats liksi kaltas pries teisesauga. Zmogu ir pirstu nudurt galima, bet cia reikia technikos, kurkas paprasciau yra smugis istiestais pirstais i akis, nebijokit, jei jau puola, aki ne taip ir lengva isdurti, tai tiesiog labai skausmingas veiksmas. Spyris i pautus, smugis kumsciu i adomo obuoli. Blogiausiu atveju jei jau tenka gelbet savo gyvybe, reikia pasiimt koki rakta, ar ziebtuveli ir taikyt i aki, ar gerkle. Peilis siuo atveju netinka, nes tai bus kaip is anksto suplanuotas kuno suzalojimas, o va akis raktais badyt galit drasiai.
Pilypas is kanapiu
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė martynass »

Mano mieste si tema labai aktuali. Geriausias man pasiteisines variantas yra gumeska. Nusipirkau pries 8men. Du kartus teko naudot, tiesiog kojas persauni ir toliau zygiuoji ramus... Ne karta buvo taip, kad tiesiog parodzius dura "narsuoliai" deda i kojas iskart.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Savigyna

Standartinė naktibaldas »

Pagaus tave mentai su gumeska- turesi dideliu nemalonumu. Plius ne itin veiksmingas tai ginklas. As ir turiu gumeska, spek is kur gavau :D Atemiau pas mazvaikius! Dar tada kai jos legalios buvo, ejau pageres dasimusti i visa para. Nu ir ten prie iejimo blablabla... Pataike man i keli ir i blauzda, skaudziausiai, bet tik oda tose vietose nubrozdino. Melynes ir shashai liko. Gavau ir i pilva, bet per odine striuke isvis nelabai kas jautes...
Vo gerai, kad priminei ta gumeska man, kad turiu, reiks parduot man ja, nes nelegalus daiktas, soviniu neturiu jau ir $ truksta.
Pilypas is kanapiu
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manttukas »

As taj jau nuo seno labai noriu tokio zhaislkiuko, kaip elektro shokas bet jis ishauna sminga kashkiek y kuna ir per atstuma purtai :)) per jackas lygtais rode panashu.. bet lietuvoj jie draudziami, o usa gal ir ymanoma ysigyti.. bet ar galima atsiusti.. daviau draugeliuj uzhklausima sake susizhinos :) aisq abejoju ar su juo labai apsiginsi, bet koky super kenkeja papurtyt butu smagu ;)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Savigyna

Standartinė naktibaldas »

Manttukas rašė:As taj jau nuo seno labai noriu tokio zhaislkiuko, kaip elektro shokas bet jis ishauna sminga kashkiek y kuna ir per atstuma purtai :)) per jackas lygtais rode panashu.. bet lietuvoj jie draudziami, o usa gal ir ymanoma ysigyti.. bet ar galima atsiusti.. daviau draugeliuj uzhklausima sake susizhinos :) aisq abejoju ar su juo labai apsiginsi, bet koky super kenkeja papurtyt butu smagu ;)
Statuose ir sautuva prekybos centre nusipirksi ;)
O istikruju tai haitekas, bet ar tau reik to? :D Anti Hunde Oksalyje 20Lt :D O jei jau siusies is statu, tai jokiu problemu, apardyk ir siusk per pora siuntiniu. Nieks ten nieko perdaug netikrina. Su sautuvais tai puikiai suveikdavo. ;)
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Dėl "Salve"

Standartinė naktibaldas »

White smoke rašė:
martynass rašė:
White smoke rašė:Wenom nedraskyk akių...Su šiuo veikėju man atrodo teks mums atsisveikinti.
Tu čia forumo moderatoriu vaidini, ar siaip chuck'o norisso prisiziurejai? Kas tau tokias teises suteike, kad galetum spresti ar jam čia buti?
Pirma Martynai man atrodo, kad tu laikai per daug tulžies, ne man spręst, gal toks tavo būdas. Bet kai prasideda svaisčiojimai apie chucką norissą hmm...O teisių man niekas nesuteikė, tiesiog skaitau forumo taisykles. Nieko prieš tave neturiu žmogau. Peace :V:
Mano mieste si tema labai aktuali. Geriausias man pasiteisines variantas yra gumeska. Nusipirkau pries 8men. Du kartus teko naudot, tiesiog kojas persauni ir toliau zygiuoji ramus... Ne karta buvo taip, kad tiesiog parodzius dura "narsuoliai" deda i kojas iskart.


Marchius tikrai yra labai agresyvus, tiek gatvej, tiek forume. Tu gal gruzinisko kraujo turi? :D
Paskutinį kartą redagavo naktibaldas 2009-09-13, 15:02. Iš viso redaguota 1 kartą.
Pilypas is kanapiu
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Dėl "Salve"

Standartinė Spotless »

naktibaldas rašė: Mano mieste si tema labai aktuali. Geriausias man pasiteisines variantas yra gumeska. Nusipirkau pries 8men. Du kartus teko naudot, tiesiog kojas persauni ir toliau zygiuoji ramus... Ne karta buvo taip, kad tiesiog parodzius dura "narsuoliai" deda i kojas iskart.
.....
Kokia kaina ir kaip su to daikto legalumu ?
Rašyti atsakymą