NuotraukaNuotrauka

papolitikuojam blia

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 8

papolitikuojam blia

Standartinė naktibaldas » 2009-06-03, 20:07

Kai susimastai, tai baisu darosi, nes tai kas vyksta dabar, juk dar tik uogeles. E paskyre mums savo haria vadovauti, paskutine mus gelbejusi elektrine- uzdaroma, litas varomas link devalvacijos, kad galima butu ivesti eura, musu kaimas naikinamas ir greit esim vien tik lenkiskus produktus, optimistai banku paversti vergais, greit atiduos atgal bankams savo issvajotus butukus kartonkiemiuose ir uz skolas vergaus iki mirties. As manau, kad baudos uz numesta nuoruka po 2000lt, tera pranasas apokalipses, bado ir karo.
Pilypas is kanapiu

Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus » 2009-06-03, 21:01

Jai čia viskas dėl nuorukos tau sukėlė emocijas, Italijoj gyvent negalėtum. Ten ne tik, kad uždrausta pardavinėt kebabus, bet ir kramtomą gumą valgyt bei dar visokiu keisčiausių įstatymu susigalvojo.
O kad einam i karą tai čia tikriausiai neišvengiama.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic

White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Standartinė White smoke » 2009-06-03, 21:06

Yo kai gerai pagalvoji tai viskas eina link kracho. Monopolistai pelnos, nemoka mokesčių, o kas už visą tai turi atidirbti paprastas žmogelis. Su vienu giminaičiu kalbėjau, turi kažkokią įmonę, tai sako jokių mokesčių net nemoka valstybėj viską taip susuka, kad atkapstyt kažko neįmanoma ir sakė visi taip daro, visos didžiosios įmonės, visi kas netingi, va net visokios maximas, xu*maximos, tik mažą dalį sumoka, o visą kitą sau. Va tada žiūri valdžia, kad trūksta pinigų, valstybės biudžete skylės, kelia pvm, o nukenčia ne kažkoks milijonierius, o vėl tas pats pilietis, visa našta ant jo pečių krenta. Su paskolom išvis geriau neprasidėt. Jei nori turėt kažkokių reikalų su banku, reikia galvot į priekį ir turėt 1000% planą, kad netaptum banko vergautiniu...Kai kurie sugalvoja išsimokėtinai nusipirkt visokių džipų, pasirodyt visiems koks jis šaunuolis, tik pist netenka darbo, pajamų nebėr, lieka sumokėt porą mėnsiukų už mašiną, atima mašiną ir dar bankui lieki skolingas kiek liko sumokėt ir plius už naudojimąsi jų mašina kokius 15tkst., o po to gali džiaugtis, kad esi puikus pavyzdys kitiems ko nereikia daryt...
Jungle is massive!

Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus » 2009-06-03, 21:13

Bet kaip auksinė taisyklė, kad beveik visi dielų sukėjai kažkada nudega. Yra žmonės tam dirba, kad atkapstytu tokius žmones.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic

Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas » 2009-06-03, 21:17

http://lsds.lt/lt/
Kas link politikos.Ką manot apie juos,kol kas jiems tikslo čiešint nėra,nes parodė tai darbais.Atsiskyrė nuo LSDP ir įkūrė savo partiją,nes LSDP susijungė su LKP (LDDP).Manau tai sveikintinas žingsnis,nes manau retas,nenorėtų sėdėt prie lovio.
P.S.Jei link'o negalima dėt - sakykit išimsiu.

Kas toliau,jo dabartinė sistema yra šūdo krūva,nes viskas remiasi į laukinią liberalglobalikapitalidemokratiją.Kuri yra labai didelė šūdo krūva.
Nes viskas išsikreipė.Puikus pvz. kokia Lietuva turėtų būt,tai kažkas panašaus į neutralią Šveicariją ar Švediją.Tyli ir gerai gyvena.O turto tai nemanau,kad turi požeminio,aišku gal ir turi,bet mažai tikrai.
Dabar sušikti vagiai ir komunistai.
Bet aišku reikia suprast,kad mes patys galim pasikeist gyvenimą.Tik visi susisukę ir tai pamiršo.Mes galim išrinkt,kurt,steigt partijas palankias žmogui,o jei mus užpisa padaryt tvarką po galais.Kažkokie komunistai mūsų žemėj gimtoj vagia.Paskutinei likę baltai ir tai mus naikina mūsų išrinkti ale "atstovai" - susimąstykit bukagalviai ką prarandat.(Ne operuoju į kiekvieną kas mąsto,čia tik pykčio banga).Bet ir didžiausias materialistas,pasakys,kad savoj šalyj yra 1000 kartų geriau.Tik gaila,kad viską patys su ale "atstovų" išrinkimais griauna...
Ir nezyskit,kad ai visi vienodi.KURT reik partijas,jeigu nei viena netinka.Rodyt žmonėm kokie turime būt.Tegu b* vokit viską,bet vokit su PROTU.O tie išrinktieji,vagia be proto.
Fui,negalima man tokių temų,ypač tokioj linksmoj pozoj.Net šypseną kelia. :D
Ir kaip vienas geras LT repas pasakė:
Dėkit kryžių ant įstatymų.O aš dar pasakau,dėkit kryžių tik kitam kelio nepastok. :x:

naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 8

Standartinė naktibaldas » 2009-06-03, 21:27

A hier znajet kuri is tu sajungu blogesne, ar ta, ar sita, kur dabar sedim. Ta mums tiese kelius, pastate mazeikiu nafta, atomke, lazeriu moksla ispleotjo pas mus. Jow mes galetume but supervalstybe eu, bet vel viskas per ta meile babkems, kai kurie ant tiek ja myli, kad net valdzia apsimeto. beje, ne be eu zinios, musu klaunams, manau, specialiai leidziama klaunada daryt, nes viskas, kaip ir pereitoj sajungoj, ateina is virsaus, visi isakymai ir nurodymai ta prasme. O pasakymas, kad buvo blogai prie ruso, tai nebejuokinkit, patys rusai labiausiai ir nukentejo nuo tos sovietikos :D Pati ta tauta ne prie ko, juk komunizmo idejos buvo apemusios didziaja eu dali. Beje stalinas gruzinas buvo, leninas zydas, berija vapse bbz kas, auges alkasu seimoj, sededavo su alkaso tevo prispardytu snukiu...
Pilypas is kanapiu

Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas » 2009-06-03, 21:53

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:42. Iš viso redaguota 1 kartą.

Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas » 2009-06-03, 23:05

Jefridas rašė:Nežinau, galit teist mane, išvaryt išdaviku ar šiaip nežinau, kuo tik norite, bet aš pasirinkau išvažiuoti į užsienį, studijuoju užsienio universitete (skandinavijos šalyje), nemoku už mokslą, už tai gaunu kokybišką informaciją, bet iš esmės yra taip, kad duonos vistiek iš to nevalgysiu, kaip pats sau susikuri, ta ir valgai.....
Grįžtu dažnai į Lietuvą, myliu lietuviška gamtą, bet supanti mane aplinka ten neleidžia man gauti maksimumo iš gyvenimo kokio noriu, tiesiog slegianti mane aplinka ir tiek.. Iš Lietuvos ištraukiau ir dar vieną žmogų, sau artimiausia, nenoriu, kad Ji gyventu ten, nenoriu, kad mano vaikai žaistu su marozais ir matytu siemkas belukštenančius, neišauklėtus, idiotiškais veidais su pajuodavusiais dantimis jaunuolių, jeigu taip galima juos pavadinti, kurie galu gale vėliau žudo žmonės, vairuoja girti, sukelia begale visokeriopų nemalonumų, ir šiaip tiesiog gadina nuotaiką.
Tikslai kuriuos užsibrėžiau sau gyvenime tiesiog nerealus įgyvendinti Lietuvoje.. Ir tie tikslai tikrai nesusiję su materialiniais dalykais..
Iš esmės, gyvendamas užsienyje, susipažinau su nauja kultūra, nauju mastymu, nauju gyvenimu.. Daug supratau, ir apie save, ir apie kitus, apie juos, ir mus visus.. Supratau, kad kitoje šalyje niekada nebūsiu savas, man to ir nereikia, yra mano kraštas, kuri aš myliu, ir mylėsiu iki gyvenimo galo.. Mano vaikai šnekės lietuviškai, ir neišduosiu šios kalbos.. Daug kas mėgsta sakyti, ant tokiu kaip aš, turbūt, kad esu išdavikas, nevertas patrioto vardo, ar kitaip, bet, tiesa pasakius, visiškai nusišikt ant tokių nuomonių, aš žinau kaip jaučiuosi ir kas man geriau, o iš esmės, jeigu nepasirūpinsi savo gerovė, kiti to nepadarys..
Gėda už tuos visus, kurie išvažiavo ir dirba plantacijose, žergia kojas, prakaituoja fabrikuose, ir viskas už centus ir prarastą sveikatą... Bet jie irgi niekuo nekalti, juos valstybė privertė, o jie būdami nepakankamai inteligentiški, tiesiog "pakibo" ant sistemos ir tapo jos aukomis...
Visuomenė kurioje gyvenu yra atsikračiusi reiškinių tokių kaip: Marozas, narkomanas, VAGIS.. Galima tęsti iki begalybės.. Ir iš esmės, pagalvoju, kam man kankintis kažkur, kur nėra socialinių ryšių, kur vienas žiūri pas ką čia geriau ir ant ko čia pastumt, antras vagia telefonus ir daužo žmonės o trečias visai nieko nedaro ir tik rankomis išvedinėja teorijas. Ne, nenoriu ir aš būti įtrauktas tos sistemos, neįtrauks, niekaip, ir tų kas inteligentiškas bet liko Lietuvoje, neįtrauks, tiesiog vienas gali iškęst, o aš negaliu, vemt noriu nuo to vaizdo, nenoriu matyt tos degradacijos, juoda dėmė, nulis, be vertybių ir be pagarbos pačiam sau individai.. Neariu čia, ir nesiruošiu to daryti. Mokausi - nes patinka. Tobulėsiu - nes noriu. Keliausiu toliau iš čia, iš šito materialinių vertybių žemyno, ateities nematau artimiausiu penkių tūkstančių kilometrų spinduliu.. Gal kažkam čia išdavystė, o aš esu planetos gyventojas, turiu savo tėvyne, myliu Ją, ir žinau, kad ja turiu, o kas tėvynėje darosi.. Fetilis jau sudegė, dabar sprogimas, o po sprogimo, pažiūrėsim, o iki tol - aš ieškosiu, ir ieškosiu..
Sėkmes, ir neteiskit mano požiūrio.
Taika. --==::~~
Viską žiūri iš visiško pesimisto taško.Ale visi tokie?Ne.Kalbėt vienu vardu apie visus,yra mažų mažiausiai negražu.Visur yra tokių ir nieko čia nepakeisi.Žmonės yra per tūpi,kad tai suprastų,tegu supūs jie kalėjime,supūs jie nuo alkoholio perteklių.

naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 8

Standartinė naktibaldas » 2009-06-04, 01:21

O as ji pateisinu, kraustytis is cia as nesikraustysiu, per senas jau ir, ko gero, ta sistema jau pagavus mane ( nes nekenciu mentu, jie tik skriaude mane visa gyvenima, eidamas tamsoj pamastau, kaip vamzdi issitraukt jei ka, nes bijau i snuki gaut nuo vagiu, reiskias ir pats jau mastau kaip marozas). Bet teoriskai, tik pirmai galimybei pasitaikius isduociau nx Lietuva jei koks okupantas eitu ir taikyciau prie nauju valdziu. Irgi saves ziureciau. Valdzios keitesi ir keisis ir visos jos bus chujovos paprastam zmogui, saves reik ziuret.
Pilypas is kanapiu

Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus » 2009-06-04, 07:50

Aš ir Jefrido nuomonę palaikau :) Tik, kad va negaliu spjaut čia į viską ir lėkt iš čia. Buvo tokių planų, bet ta meilė... :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic

no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Standartinė no_one » 2009-06-04, 09:42

Manvydas rašė:Viską žiūri iš visiško pesimisto taško.Ale visi tokie?Ne.Kalbėt vienu vardu apie visus,yra mažų mažiausiai negražu.Visur yra tokių ir nieko čia nepakeisi.
Kaip tau atrodo, kodėl lietuviai, užsienyje pastebėję kitus lietuvius, stengiasi jokiais būdais neišsiduot kad jie lietuviai? Kodėl kitos tautos šitaip nesielgia?

Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless » 2009-06-04, 10:58

Kituose valstybėse yra tokie labai nemalonūs stereotipai. Stipriausias kolkas yra prilipęs lenkams. Pvz. kiek "juodadarbių" dirbo skandinavijos šalyse sakė, kad ten lenkas tolygu alkoholikui ( panaši situacija ir su rusais ). Tai vat, gal žmonės bijo etiketės kuri jam bus užklijuota.
Savaime aišku jei dirbi kompetetingą darbą problemų neturėtu būti.

P.S. Kaikuriuose London'o rajonuose yra skinhead'u grupuotės kurios už tai, kad esi imigrantas tave vidury baltos dienos gali tave sumušti.

Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus » 2009-06-04, 12:47

Spotless rašė:P.S. Kaikuriuose London'o rajonuose yra skinhead'u grupuotės kurios už tai, kad esi imigrantas tave vidury baltos dienos gali tave sumušti.
Tai atvaro is Lietuvos ir kitu saliu ir paxalina uz mazesne alga negu moketu anglui airiui ar dar kokem, jiem patiem darbo vietu nebelieka nes imigrantai uzema jas o jai pas mus dabar vaziuot pradetu baltarusai kokie ir dirbtu ne uz 800 ar 1000 o uz 500 ar panasei patis be darbu sedetume (nors ir taip sedim bet dar blogiau butu) tai nenustebciau kad taip butu ir pas mus, ir ne vien skinai pizdintu o ir paprasti zmogenai :D :D :D
vaikai nenarkokit vartotiku.

White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Standartinė White smoke » 2009-06-04, 12:49

Tegu pyzdina darbdavius :D
Jungle is massive!

Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Asylum » 2009-06-04, 23:20

Nesusivaldziau neprisikabines, bet sita tema reiktu pervadint i "pasiparinam blia" :D Nera tokio dalyko kaip sazininga politika, jus kaip istatymu pazeidejai, turetumet tai zinot. Tad jeigu zinote si fakta, tai kam del to kvarsint galva ir naikint tas brangiasias nervu lasteles? (: Nesupraskit klaidingai, bet manau, kad kuo maziau kreipsim demesio i politika, tuo mazesne itaka ji tures musu gyvenimams.

White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Standartinė White smoke » 2009-06-04, 23:33

Politka nieko neišgelbės, išsigelbėt galim nebent mes patys :)
Jungle is massive!

no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Standartinė no_one » 2009-06-05, 19:26

Vyrai, karts nuo karto šitam forume pastebiu keistą dalyką - žmonės apie politiką/valdžią kalba kaip savaime egzistuojančias esybes. Bet realybė gi visai kitokia. Valdžia yra renkama iš MŪSŲ tarpo, t.y. valdžia - nedidelis MŪSŲ atspindys. Būtų labai naivu tikėtis kad valdžioj susirinks neįtikėtinai protingi ir teisingi žmonės jeigu MŪSŲ tarpe jų tiesiog nėra. Aišku kaltint ką nors kitą - lengviausia, bet kiekvienas iš mūsų turi susimąstyt - ar visada elgiamės teisingai? Ar visada vadovaujamės taisykle "ką darai daryk gerai"? Kad ir pavydys šitoj temoj - kažkieno pažystamas slepia mokesčius, kas išvertus į lietuvių kalbą reiškia vagia. Kodėl mes tikimės kad kiti nevogs, jeigu patys (plačiąja prasme, nepriimkit niekas asmeniškai) tai darom? Kodėl tikimės kad kiti dirbs darbus tinkamai, jeigu patys tingim ir galvojam kaip uždirbt milijoną įdedant kuo mažiau pastangų? Kodėl tarp mūsų vis dar gajus požiūris "dirbsiu tiek, už kiek man moka"? Kodėl tikimės tolerancijos pūtikams, nors patys keikiam gėjus, kitataučius ir apskritai kitaip mąstančius?
Žinau, tai jau tapo senai nuvalkiota fraze, bet esmė yra MUMYSE. MES turim keistis, tapt labiau tolerantiški, gerbt aplinkinius, laikytis įstatymų ir bendrų nusistovėjusių moralinių normų. Jeigu MES to nedarysim - neturim absoliučiai jokios teisės to reikalaut iš kitų. Toks mano požiūris, ir mano gyvenimiška patirtis ją tik patvirtina.

Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Asylum » 2009-06-06, 01:58

Taip, tu teisus, sakydamas kad MES galim kazka pakeisti (nors nesupratau, kas konkreciai yra tie MES) kiekviena sekunde viskas keiciasi, priimami sprendimai ir tt. Taciau nesutinku kad valdzia ir politika gali kazkuom padeti. Manai valdzios zmones kazkokiu antgamtiniu galiu turi? Ne, tiesiog si profesija atnesa nemazai pelno ir pats supranti kodel.
Kodel nepasiimti pinigu is pilieciu, jeigu istatymai tau tai leidzia? (:
Yra tukstanciai budu isspresti ivairias problemas, jas sprendzia mokslas, o ne apsiperdes diedukas seimo kedej. Meluoju?
Tas pats kas tarkim, atimciau is jusu visu batus, o atiduociau tik tada kai jus sumokesit man mokesti uz ora, arba debesis.

Ir cia tik vienas is simtu mindfuck'u kuriais su MUMIS zaidziama. Neverta gaist laiko sitam zaidime, nelaimesi vistiek (:

Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless » 2009-06-06, 12:38

Asylum rašė:Taip, tu teisus, sakydamas kad MES galim kazka pakeisti (nors nesupratau, kas konkreciai yra tie MES) kiekviena sekunde viskas keiciasi, priimami sprendimai ir tt. Taciau nesutinku kad valdzia ir politika gali kazkuom padeti. Manai valdzios zmones kazkokiu antgamtiniu galiu turi? Ne, tiesiog si profesija atnesa nemazai pelno ir pats supranti kodel.
Kodel nepasiimti pinigu is pilieciu, jeigu istatymai tau tai leidzia? (:
Yra tukstanciai budu isspresti ivairias problemas, jas sprendzia mokslas, o ne apsiperdes diedukas seimo kedej. Meluoju?
Tas pats kas tarkim, atimciau is jusu visu batus, o atiduociau tik tada kai jus sumokesit man mokesti uz ora, arba debesis.

Ir čia tik vienas is simtu mindfuck'u kuriais su MUMIS zaidziama. Neverta gaist laiko sitam zaidime, nelaimesi vistiek (:
Esmė tame, kad protingas žmogus susikurs savo žaidimą.

Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas » 2009-06-07, 12:44

Spotless rašė:
Asylum rašė:Taip, tu teisus, sakydamas kad MES galim kazka pakeisti (nors nesupratau, kas konkreciai yra tie MES) kiekviena sekunde viskas keiciasi, priimami sprendimai ir tt. Taciau nesutinku kad valdzia ir politika gali kazkuom padeti. Manai valdzios zmones kazkokiu antgamtiniu galiu turi? Ne, tiesiog si profesija atnesa nemazai pelno ir pats supranti kodel.
Kodel nepasiimti pinigu is pilieciu, jeigu istatymai tau tai leidzia? (:
Yra tukstanciai budu isspresti ivairias problemas, jas sprendzia mokslas, o ne apsiperdes diedukas seimo kedej. Meluoju?
Tas pats kas tarkim, atimciau is jusu visu batus, o atiduociau tik tada kai jus sumokesit man mokesti uz ora, arba debesis.

Ir čia tik vienas is simtu mindfuck'u kuriais su MUMIS zaidziama. Neverta gaist laiko sitam zaidime, nelaimesi vistiek (:
Esmė tame, kad protingas žmogus susikurs savo žaidimą.
Minia nors biški mąstančių,to žaidimo taisykles gali pakeist,kaip tinkami.
Vienam filme patiko žodžiai:
Žmonės privalo atsisakyti viešpatystės,nes mes ne dievai ir ne karaliai.

Rašyti atsakymą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias