Nuotrauka Nuotrauka

Košmaras

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Prievartinis :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Standartinė OG »

Esu beveik garantuotas, kad cia nekoks kraujotakos sutrikimas ar ateiviu pagrobimas, tu buvai beiseinas i astralini pasauli. Reikejo ta baime kaip nors suvaldyt ir megint pakilt is kuno :) Pati pirma kart man buvo taip, parukiau gryzau namo ir isijungiau simsonus, kaskaip uzmigau, bet jauciu kad esu pakiles virs lovos, visas kunas uztirpes, nors galvoju, kad noriu pajudint ranka, ji vistiek neissijudina, o poto isleto pramerkiau akis ir gryzau i kuna. Ir dabar daznokai pasitaiko tokiu idomiu dalyku, bet dabar jau bent siektiek apsiskaites esu, bet baime visvien taip greit nepranyksta.(yra tokiu zmoniu kurie treniruojas 2-5m. kad i astrala pakliutu, o ganja kaip kokie vartai i astrala) :D
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

OG rašė:Esu beveik garantuotas, kad čia nekoks kraujotakos sutrikimas ar ateiviu pagrobimas, tu buvai beiseinas i astralini pasauli. Reikejo ta baime kaip nors suvaldyt ir megint pakilt is kuno :) Pati pirma kart man buvo taip, parukiau gryzau namo ir isijungiau simsonus, kaskaip uzmigau, bet jauciu kad esu pakiles virs lovos, visas kunas uztirpes, nors galvoju, kad noriu pajudint ranka, ji vistiek neissijudina, o poto isleto pramerkiau akis ir gryzau i kuna. Ir dabar daznokai pasitaiko tokiu idomiu dalyku, bet dabar jau bent siektiek apsiskaites esu, bet baime visvien taip greit nepranyksta.(yra tokiu zmoniu kurie treniruojas 2-5m. kad i astrala pakliutu, o ganja kaip kokie vartai i astrala) :D
Garantuotas kuo? Faktais, teorijom, ar sapalionėm apie astralą? Astralas yra savanoriškas veiksmas, o ne kažkokia sušiktai baugi būsena, kai keletą valandų guli nejudėdamas ir vos neprisišiki į kelnes. Jei žmonės patyriantys mano išgyvenimus 90 % sirgo kraujotakos ligomis, tai įrodo, jog kraujotakos ligos susijusios su šiuo dalyku. Nesvarbu ar tai bus astralinė būsena, ar dar koks biesas, tačiau nesavanoriškas pasinerimas į tokį šūdą yra ne kas kita, o kažkokios ligos pasekmės.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Beje, pats neperseniausiai irgi panašiai jaučiaus. Bet greit iš tos būsenos sąmoningai išsikapsčiau. Buvo jėgų. Šeimoj su mažakraujyste yra susijusių. Pačiam galvos svaigimas, tamsumas akyse yra puikiai pažįstamas. Tavo atvejį dar siečiau su oru. Nes tikrai man ir dar keletui (nepučiančių) tomis dienomis buvo silpna ar šiaip kažkas netaip.

Šiek tiek neišsiaiškintų ar šiaip man nežinomų dalykų. Yra visokios magnetinės audros, oro slėgio kitimas, Saulės aktyvumas bei tas 2012 metų artėjimas ir prognozuojamas įvairus kosminių reiškinių aktyvumas. Radiacija yra spinduliavimas. O spinduliai yra bangos. Bangų yra įvairių ir mums jos įtaką daro. Ateity gal ir sužinosim kas kaip :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:31. Iš viso redaguota 1 kartą.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

:)

Nu kaip. Sakė 2000 bus pasaulio pabaiga. Ir buvo. Prigėriau tiek, kad po to kelių savaičių reikėjo atsigaut :D Vat tau ir netikėk pranašystėm :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Sigma rašė::)

Nu kaip. Sakė 2000 bus pasaulio pabaiga. Ir buvo. Prigėriau tiek, kad po to kelių savaičių reikėjo atsigaut :D Vat tau ir netikėk pranašystėm :D
2000 metais buvo tiesiog pasklidusios blevyzgos. Kitavertus 2012 metus iškiria is kitų "pasaulio pabaigų" keli moksliniai sutapimai. Nors žinoma yra ir visokių blog'ų kurie iš to darosi pelną. Kitaip tariant naudojasi patikliais žmogeliais.
Narys
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2009-05-21, 18:42
Reputacija: 0

Standartinė Narys »

Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nibiru tai man su antikorupcija asocijuojasi - rus. neberu - neimu. :D Va kai visi neims kyšiu, tada ir bus pasaka gyvent. ;)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Man tos sapalionės,ech...Juokinga.Neateis tą pasaulio pabaiga.Bent jau aš netikiu.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Ogi kodėl gi ne? Pažiūrėkit kas dedasi pasaulyje :) Pasaulio pabaiga tai nebus kažkoks sprogimas ar panašiai. Paprasčiausiai ateis laikai kai nebebus gerų žmonių, kai brolis pjaus brolį. Nebebus nei teisybės nei lašo gėrio ir kiekvienas galvos tik apie save. Va čia ir bus pasaulio pabaiga.
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

raMa rašė:Ogi kodėl gi ne? Pažiūrėkit kas dedasi pasaulyje :) Pasaulio pabaiga tai nebus kažkoks sprogimas ar panašiai. Paprasčiausiai ateis laikai kai nebebus gerų žmonių, kai brolis pjaus brolį. Nebebus nei teisybės nei lašo gėrio ir kiekvienas galvos tik apie save. Va čia ir bus pasaulio pabaiga.
Atmink žmogus - tai ne visas pasaulis.
Tai bus nebent žmonijos pabaiga,kai paskutinės vertybės išnyks.
Ir liks tik dvi - pinigai ir sugižusi moralė. :)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Manvydas rašė:
raMa rašė:Ogi kodėl gi ne? Pažiūrėkit kas dedasi pasaulyje :) Pasaulio pabaiga tai nebus kažkoks sprogimas ar panašiai. Paprasčiausiai ateis laikai kai nebebus gerų žmonių, kai brolis pjaus brolį. Nebebus nei teisybės nei lašo gėrio ir kiekvienas galvos tik apie save. Va čia ir bus pasaulio pabaiga.
Atmink žmogus - tai ne visas pasaulis.
Tai bus nebent žmonijos pabaiga,kai paskutinės vertybės išnyks.
Ir liks tik dvi - pinigai ir sugižusi moralė. :)
Viso to vaisius bus naujas pasaulinis karas. O siu technologiju laikais tai reikstu ir pasaulio pabaiga :/
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

martynass rašė:
Manvydas rašė:
raMa rašė:Ogi kodėl gi ne? Pažiūrėkit kas dedasi pasaulyje :) Pasaulio pabaiga tai nebus kažkoks sprogimas ar panašiai. Paprasčiausiai ateis laikai kai nebebus gerų žmonių, kai brolis pjaus brolį. Nebebus nei teisybės nei lašo gėrio ir kiekvienas galvos tik apie save. Va čia ir bus pasaulio pabaiga.
Atmink žmogus - tai ne visas pasaulis.
Tai bus nebent žmonijos pabaiga,kai paskutinės vertybės išnyks.
Ir liks tik dvi - pinigai ir sugižusi moralė. :)
Viso to vaisius bus naujas pasaulinis karas. O siu technologiju laikais tai reikstu ir pasaulio pabaiga :/

Seniai jau laikas. :D
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nesąmonė. Kol kas žolėnų bendruomenė, paremta dalinimusi, tik auga :)
raMa rašė:Ogi kodėl gi ne? Pažiūrėkit kas dedasi pasaulyje :) Pasaulio pabaiga tai nebus kažkoks sprogimas ar panašiai. Paprasčiausiai ateis laikai kai nebebus gerų žmonių, kai brolis pjaus brolį. Nebebus nei teisybės nei lašo gėrio ir kiekvienas galvos tik apie save. Va čia ir bus pasaulio pabaiga.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:31. Iš viso redaguota 1 kartą.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Prie ko cia OBE ir salvia ?
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:31. Iš viso redaguota 1 kartą.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Hipiuko būsena tik atrodo baisi. Ištikrųjų tai turtas. Gali keliauti kur tik nori. Ten nėra nei laiko, nei laikrodžio. Praeitis, ateitis - amžinoji dabartis.Natūraliai mes tai darom kekvieną naktį, bet nesąmoningai.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Standartinė eric »

Kas liecia salvia ir trip'a nuo jos,tai manau yra gera. PAtiri tai ko dar nepatyres...
Rašyti atsakymą