Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Ir dar noreciau pridurt kad jau buvo imesta puslapis atgal....
I'm a junglistic man.
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Herbas »

o čia ne pačio Vygio puslapis?
It's form the Earth
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė hipiukas »

Aš už Marihuana, o ne už Marichuana, taip, kad mano balsas - NE.

Atsiprašau, bet apie kokį legalizavimą šnekam, jei net nemokam parašyti taisyklingai žodį - Marihuana?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Noplaya »

Kurejui 17 metu...
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Kotelis »

visi tik peik ir peikt, zmogus gal stengiasi, o jums tik beli papeikt 8/
Happy like hipo, you understand? ! :-O
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jefridas »

Na taip, tipiška lietuviška reakcija :) Vos tik kažkas sukuria, iš karto reikia kritikuoti, ieškoti gramatinių klaidų, sumaišyti su šūdais :) Tai sukurkit geresni votą be klaidų, kur stabdys nesuprantu? :) Žmogus pašvente savo laiką puslapio sukūrimui o dėkingumo nulis.
Taip kritika yra geras dalykas norint motyvuoti žmogų patobulinti savo produktą\paslaugą, bet tokia kritika iki nieko nepriveda.
Koks skirtumas ar jam septyniolika metų, ar dvidešimt penki? Jeigu jis kažką daro tai manau nesvarbu kiek jam metų. Už metų jam bus aštuoniolika ir jis sukurs kažką tobulesnio. Ar jūs gerbiamieji iš karto norite ICMAG lygio? Žmogus mokosi kai kažką daro, o ne kai kalba.
Reziumuojant, tai viskas kaip ir normalu, (kalbu apie reakciją)... Lietuviškai, lietuviškai.. :)

Kūrėjau jeigu skaitai - tai nepasiduok tokiems komentarams :) Jie lydi žmonės kurie kažko siekia visą gyvenimą. Aišku ištaisyk klaidas, patobulink lentelę, nes ji nelabai maloni akiai. Na kitaip pasakius - padaryk labiau "user-friendly" :) O šiaip sveikintina iniciatyva. Dar siūlyčiau įdėti skaičių (Tabako plius alkoholio mirčių skaičių per metus ir pan.) nes statistika ir skaičiai paveikia žmogaus smegenis ir tas kuris jų dar turi pradeda jomis naudotis ir tada papuola į tam tikrus informacijos srautus kurie gali paveikti žmogų teisinga linkme. O šiaip - jeigu tavo projektas privers pakeisti nuomonę nors vieną žmogų - tai jau bus TAVO laimėjimas. :)
Sėkmes.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

aš puoliau atiduoti savo balsą, o ne kritikuoti :) marichuana yra sulietuvintas marihuana žodis. taip kaip gandža yra sulietuvintas ganja. nelaikau to klaida ;)
p.s. pritariu Jefridui
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė hipiukas »

Jefridas rašė: Na taip, tipiška lietuviška reakcija :) Vos tik kažkas sukuria, iš karto reikia kritikuoti, ieškoti gramatinių klaidų, sumaišyti su šūdais :) Tai sukurkit geresni votą be klaidų, kur stabdys nesuprantu? :) Žmogus pašvente savo laiką puslapio sukūrimui o dėkingumo nulis.
Tokį puslapį padaryti užtrunka ne daugiau kaip 1 val. Čia vadini laiko pašventimą? Kai visas puslapis sudarytas iš 100 žodžių, o kas trečiame žodyje klaida, nu mano manymu geriau jau nekurti iš vis. Ir jūs parodote lygį? Nuo tokios svetainės kyla nuomonę, kad dėl marihuanos rūkymo tampama beraščiu.
Jefridas rašė:Taip kritika yra geras dalykas norint motyvuoti žmogų patobulinti savo produktą\paslaugą, bet tokia kritika iki nieko nepriveda.
Jei yra kritika, vadinasi yra kažkas blogai. Kritika tam, kad kiti, kai darys ką nors panašaus, nedarytų tokių klaidų.
Jefridas rašė:Koks skirtumas ar jam septyniolika metų, ar dvidešimt penki? Jeigu jis kažką daro tai manau nesvarbu kiek jam metų. Už metų jam bus aštuoniolika ir jis sukurs kažką tobulesnio. Ar jūs gerbiamieji iš karto norite ICMAG lygio? Žmogus mokosi kai kažką daro, o ne kai kalba.
Tarp metų skirtumas toks, kad 17-mečių visuomenė neklauso ir jis dar nėra pilnai už save atsakingas. Ar daug yra tokių metų vaikų kuriems marihuana daugiau nei svaiginimosi priemonė? Ne.
Jefridas rašė:
Reziumuojant, tai viskas kaip ir normalu, (kalbu apie reakciją)... Lietuviškai, lietuviškai.. :)
Viską reziumuojant, tai tas balsavimas visiškai netikslus ir nesąmoningas.

Kas būtų jei sukurčiau balsavimą "Kas geriau BMW, ar AUDI" ir šį balsavimą platinčiau tarp BMW fanų? Kaip manot? Tai vat.
putejas rašė: aš puoliau atiduoti savo balsą, o ne kritikuoti marichuana yra sulietuvintas marihuana žodis. taip kaip gandža yra sulietuvintas ganja. nelaikau to klaida
p.s. pritariu Jefridui
Žodis "Marihuana" yra lietuviškas žodis, angl. "Marijuana". O Marichuana - gramatinė klaida..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jefridas »

Paklausyk, o kur tam puslapyje parašyta, kad jam septyniolika? Internetas tuo ir geras (kartais), kad galima išlikti visiškai incognito, ir realizuoti savo idėjas nesvarbu kiek tau metų būtų.

Tokį puslapį padaryti užtenka penkių minučių, faktas, kad jis padarė.

Dėl kritikos paskirties - taip, tai ką pasakei tik viena iš kritikos funkcijų. Iš esmės kritikos paskirtis yra motyvuoti žmogų tobulinti savo darbą.

Užeik į bet kokį lietuvišką portalą, ir paskaityk ten komentarus. Pamatysi kas yra Lietuvos internautai ir ką jiems reiškia gramatika. :) Žinoma, tuo negalima pateisinti klaidų, bet faktas, kad bent jau kažkas buvo padaryta, bent minimalus puslapis, kad ir ten aplamai nebūtų žodžių. Ir be abejo, reikia tobulinti puslapio išvaizdą , bet juk kaip sakiau, žmogus tobulėja kai kažką daro.

Visi internetiniai balsavimai yra netikslus. Iš tų balsavimų mes nieko nesužinom, tokie puslapiai turi labiau informatyvu pobūdį, negu, kad parodyti tikrą situaciją. Kuo daugiau bus informacijos (vėl gi, apie tai rašiau praeitam poste, statistika ir skaičiai, o tai kas ten parašyta galėtu būti išimta, nes tokie sakiniai žmonių nedomina) ir kuo ji lengviau bus pasiekiama, tuo naudingiau bendruomenei.

Tokios kritikos, ne tai, kad apsaugos ateities kūrėjus nuo klaidų, o atbaidys aplamai žmonės nuo kažko darymo ir kūrimo, nes vos tik padarai kažką ne taip, tave sumala su šūdais pasako, kad čia valandos darbas ir vsio. Gal jam tai užtrūko padaryti tris valandas? Gal pora dienų? Juk ne visi gimė mokėdami html\php\java ar išmanydami SEO ir mokėdami kurti tobulus dizainus.

Lygiai taip pat, aš dabar tave pasodinčiau ant moco, ir sakyčiau - važiuok. O tu sakytum: tai pala man reikia pasimokinti, o aš sakyčiau tai nafik tu toks nevykėlis, darai gėda baikerių bendruomenei nes normaliai net bėgio perjungti nemoki ir tik marozini keliuose, ko aplamai sėdai ant moco? Žiūrėk - sėdi ir važiuoji, ir viskas. Tau toks atsisėdimas galbūt būtų su labai liūdna pabaiga. Tai vat.. ;)
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė raMa »

Lygiai taip pat, aš dabar tave pasodinčiau ant moco, ir sakyčiau - važiuok. O tu sakytum: tai pala man reikia pasimokinti, o aš sakyčiau tai nafik tu toks nevykėlis, darai gėda baikerių bendruomenei nes normaliai net bėgio perjungti nemoki ir tik marozini keliuose, ko aplamai sėdai ant moco? Žiūrėk - sėdi ir važiuoji, ir viskas. Tau toks atsisėdimas galbūt būtų su labai liūdna pabaiga. Tai vat..
Pasodink mane :D Paziuresim :D :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė hipiukas »

Jefridas rašė:Paklausyk, o kur tam puslapyje parašyta, kad jam septyniolika? Internetas tuo ir geras (kartais), kad galima išlikti visiškai incognito, ir realizuoti savo idėjas nesvarbu kiek tau metų būtų.
Parašyta klaidose. Žmogus metuose tokiom nesamonėm neužsiims, o jei užsiims - padarys normaliai.
Jefridas rašė:Tokį puslapį padaryti užtenka penkių minučių, faktas, kad jis padarė.
Svetainės per 5 - 20 min. vadinama "internetinėm šiukšlėm".
Jefridas rašė:Užeik į bet kokį lietuvišką portalą, ir paskaityk ten komentarus. Pamatysi kas yra Lietuvos internautai ir ką jiems reiškia gramatika. :) Žinoma, tuo negalima pateisinti klaidų, bet faktas, kad bent jau kažkas buvo padaryta, bent minimalus puslapis, kad ir ten aplamai nebūtų žodžių. Ir be abejo, reikia tobulinti puslapio išvaizdą , bet juk kaip sakiau, žmogus tobulėja kai kažką daro.

Visi internetiniai balsavimai yra netikslus. Iš tų balsavimų mes nieko nesužinom, tokie puslapiai turi labiau informatyvu pobūdį, negu, kad parodyti tikrą situaciją. Kuo daugiau bus informacijos (vėl gi, apie tai rašiau praeitam poste, statistika ir skaičiai, o tai kas ten parašyta galėtu būti išimta, nes tokie sakiniai žmonių nedomina) ir kuo ji lengviau bus pasiekiama, tuo naudingiau bendruomenei.
O tu man pasakyk - ir koks gi tos svetainės tikslas? Balsavimas ar informacinis?
Nei to nei to svetainėje nematau. Tai...?
Jefridas rašė:Tokios kritikos, ne tai, kad apsaugos ateities kūrėjus nuo klaidų, o atbaidys aplamai žmonės nuo kažko darymo ir kūrimo, nes vos tik padarai kažką ne taip, tave sumala su šūdais pasako, kad čia valandos darbas ir vsio. Gal jam tai užtrūko padaryti tris valandas? Gal pora dienų? Juk ne visi gimė mokėdami html\php\java ar išmanydami SEO ir mokėdami kurti tobulus dizainus.
Kaip sakoma "nemoki pist, nereikia lyst". Ta prasme, jei nemoki, tai geriau ir iš vis nedaryk. Padaryk kai išmoksi. Arba prašyk to kuris moka.
O pradžia visų būna tokia. Jei to nepereisi - niekada neišmoksi.
Jefridas rašė:Lygiai taip pat, aš dabar tave pasodinčiau ant moco, ir sakyčiau - važiuok. O tu sakytum: tai pala man reikia pasimokinti, o aš sakyčiau tai nafik tu toks nevykėlis, darai gėda baikerių bendruomenei nes normaliai net bėgio perjungti nemoki ir tik marozini keliuose, ko aplamai sėdai ant moco? Žiūrėk - sėdi ir važiuoji, ir viskas. Tau toks atsisėdimas galbūt būtų su labai liūdna pabaiga. Tai vat.. ;)
Aš nesakau "imk ir tobūlai padaryk". Aš sakau "jei nemoki - nedaryk". Nemokėdamas su mocu važiuot, su baikeriais nebūčiau :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jefridas »

Aš lieku prie savo nuomonės :) Tu turi savo. [:)] \/
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė hipiukas »

Jefridas rašė:Aš lieku prie savo nuomonės :) Tu turi savo. [:)] \/
O tu man pasakyk - ir koks gi tos svetainės tikslas? Balsavimas ar informacinis?
Nei to nei to svetainėje nematau. Tai...?
Taip ir neatsakei.. :|?

Kiek žmonių tiek nuomonių. Bet reikia turėti argumentų, faktų ar dar ko nors, kuo galėtum įtikinti kitą žmogų, kad tu teisus. Jei neapgini savo nuomonės, tuomet reikia pradėti galvoti, kad vis dėl to galvojai blogai ir pažiūrėt į tai iš kito kampo :V:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

hipiukas rašė:Svetainės per 5 - 20 min. vadinama "internetinėm šiukšlėm".
ne ne ir dar kartą ne :) čia kas taip? kokia nors nusistovėjusi visuomenėje norma? paimsiu ir sukursiu paprastą baltą HTML puslapį apie MJ, toną informacijos sumesiu copy/paste būdu ir save --> publish ir tas saitas bus nepopuliarus ne todėl kad kažkas blogai su informacija, bet dėl to, kad neįdėjau blizgučių :) nors informacine verte tai bus neįkainojama.
šiuo konkrečiu atveju saito kūrėjas galėtų ištaisyti klaidas ir įdėti daugiau lyginamosios informacijos apie MJ (lyginant su alko ir tabaku). tobulėti visuomet yra kur. bet kuriuo atveju aš pasidžiaugiau, kad kažkas kažką daro, rašo, nesvarbu, kad su klaidomis. žmogus bent jau supranta kurioje barikadų pusėje stovi. :x: peace
beje žmogus linkęs taisytis ir tobulėti. jūs, kritikai, ar bent parašėt puslapio kūrėjui dėl klaidų? turbūt tik čia išdergėt ir tiek žinių :D
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė hipiukas »

putejas rašė: ne ne ir dar kartą ne :) čia kas taip? kokia nors nusistovėjusi visuomenėje norma? paimsiu ir sukursiu paprastą baltą HTML puslapį apie MJ, toną informacijos sumesiu copy/paste būdu ir save --> publish ir tas saitas bus nepopuliarus ne todėl kad kažkas blogai su informacija, bet dėl to, kad neįdėjau blizgučių :)
O tai bus vadinama informacijos pavogimu (Jei copy iš kitų svetainių). Jei svetainė leidžia publikuoti savo informaciją, kokia nauda naujos svetainės? Jei tą pačią info gali peržiūrėti kokybiškoje svetainėje? Vat būtent tai ir vadinama INTERNETINĖ ŠIUKŠLĖ. Prikopijuoja informacijos ir lieka toks šūdas freeweb servuose.
putejas rašė:šiuo konkrečiu atveju saito kūrėjas galėtų ištaisyti klaidas ir įdėti daugiau lyginamosios informacijos apie MJ (lyginant su alko ir tabaku). tobulėti visuomet yra kur. bet kuriuo atveju aš pasidžiaugiau, kad kažkas kažką daro, rašo, nesvarbu, kad su klaidomis. žmogus bent jau supranta kurioje barikadų pusėje stovi. :x: peace
beje žmogus linkęs taisytis ir tobulėti. jūs, kritikai, ar bent parašėt puslapio kūrėjui dėl klaidų? turbūt tik čia išdergėt ir tiek žinių :D
Jei matau, jog svetainė turi cinko, bet kažko reikia, visada pranešu svetainės administracijai kaip kas... Nematau tikslo puoselėti šios svetainės, nes manau, jog ji nieko verta ir tokios informacijos net legalus.net puslapyje yra, tik DAAAAUG kokybiškesniu formatu:

http://www.legalus.net/marihuana.php?id=216

Jei puslapio kūrėjas labai nori ką nors naujo padaryti, tai tegul rašo legalus.net svetainei straipsnius. Nematau reikalo kurti tai, kas neturi prasmės.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

Iki kokio lygio išsiplėtėt - tai žiauru. :D
Asmeniškai aš įmečiau, šiaip įdomumo dėlei, ir neėmiau už labai rimtą.Kam jūs taip draskotės ir kvailam aišku, kad čia nerimta, ir tikrovės neatspindi. :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

hipiukas rašė:O tai bus vadinama informacijos pavogimu (Jei copy iš kitų svetainių). Jei svetainė leidžia publikuoti savo informaciją, kokia nauda naujos svetainės? Jei tą pačią info gali peržiūrėti kokybiškoje svetainėje? Vat būtent tai ir vadinama INTERNETINĖ ŠIUKŠLĖ. Prikopijuoja informacijos ir lieka toks šūdas freeweb servuose.
kuo daugiau įvairių puslapių tuo geriau. neužmiršk, kad šiais laikais informacija saugoma ne ant popieriaus, o kažkur tai ore...(hardai, elektroninė erdvė ir t.t.) vieną dieną info turi, o kitą jau nieko nebėra nes magnetiniai saulės srautai gali tai išvest iš rikiuotės, CŽV, VSD ir t.t. gali viską uždaryt... variantų daug. galų gale esame maži žmogeliukai ir turime šokti pagal politikų dūdeles, taip? saugokim ir plėtokim tai ką galim kol galim, nes rytoj jau galbūt būsim kariami už tai, jog propagavom kanapę.
hipiukas rašė:Jei puslapio kūrėjas labai nori ką nors naujo padaryti, tai tegul rašo legalus.net svetainei straipsnius. Nematau reikalo kurti tai, kas neturi prasmės.
o mes čia susirinkę ką nors darom? nieko. mes net šūdinos peticijos, žmogau, nesugebam parašyt, nesugebam perskaityt pora eilučių iš BK ir perrašyt savas eilutes kitaip, užklijuot pašto ženkliuką ir nusiūst tai į seimą. mes čia tik kritikuojam kitus. aš geriau pažiūrėsiu jei žmogus nori rimtai dirbt pabandysiu jam padėti
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jefridas »

Hipiuk - jeigu man žalias obuolys yra skanesnis negu raudonas, o tau raudonas yra skanesnis negu žalias, ar turiu pasitelkt argumentus ir faktus, kad žalias obuolys yra iš tikro skanesnis negu raudonas?
Nematau prasmės tavęs įtikinėti, man iš to naudos jokios. Turiu savo nuomonę šiuo klausimu, manau, kad žmogus sukūręs puslapį nevertas tokios kritikos kuria išsakai tu, ir viskas. Ką čia argumentuot ir kokius faktus čia pateikti? Tai yra nuomonė. Aš gerbiu tavo tu gerbk mano :)

O svetainės tikslas bent jau man kol kas neaiškus, bet vieno dėl to neverta išvadinti puslapio autoriaus neišmanėliu. Svetainė reikalauja daug tobulinimų, darbo, bet jeigu žmogus bus įtikinamas, kad jis niekam tikės ir negali sukurti puslapio, o jis tuo tarpu nėra pakankamai stiprios valios, yra lengvai paveikiamas ir dar nėra tiksliai apsisprendęs, kad jo pasirinkta interesų\pomėgių erdvė yra jam tinkama, tai apie jokį galutinį teigiama, pozityvu rezultatą net kalbėti nereiktu. O jeigu žmogui duoti kritikos, kuri jį priverstu pamąstyti, permąstyti, ir leisti jam pačiam nuspręsti, kad galbūt, čia ne jo, galbūt ne jam reikia užsiimti tokiais reikalais, on other hand - atvirkščiai, gal jis padarys išvadas ir ištobulins savo produktą iki tam tikro lygio kai bus patenkinti žmonių lūkesčiai ir poreikiai (tarkime).

Nojaus arką statė mėgėjas. Titaniką statė profesionalai.
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-11-03, 15:05. Iš viso redaguota 1 kartą.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė hipiukas »

putejas rašė:kuo daugiau įvairių puslapių tuo geriau. neužmiršk, kad šiais laikais informacija saugoma ne ant popieriaus, o kažkur tai ore...(hardai, elektroninė erdvė ir t.t.) vieną dieną info turi, o kitą jau nieko nebėra nes magnetiniai saulės srautai gali tai išvest iš rikiuotės, CŽV, VSD ir t.t. gali viską uždaryt... variantų daug. galų gale esame maži žmogeliukai ir turime šokti pagal politikų dūdeles, taip? saugokim ir plėtokim tai ką galim kol galim, nes rytoj jau galbūt būsim kariami už tai, jog propagavom kanapę.
Dėl svetainių įvairovės - sutinku. Kuo daugiau, tuo geriau. Tačiau turi būti ir kokybė.. Yra toks dalykas, kaip BackUp failai, kuriuos galima automatiškai pasidaryti kas kelias valandas ar kelias dienas. Čia jau senas bajeris.. O kopijuoti vienodą info visur - nesamonė.

o mes čia susirinkę ką nors darom? nieko. mes net šūdinos peticijos, žmogau, nesugebam parašyt, nesugebam perskaityt pora eilučių iš BK ir perrašyt savas eilutes kitaip, užklijuot pašto ženkliuką ir nusiūst tai į seimą. mes čia tik kritikuojam kitus. aš geriau pažiūrėsiu jei žmogus nori rimtai dirbt pabandysiu jam padėti[/quote]

Nieko nedarom?
Statistika
Iš viso 40405 pranešimai(ų) | Iš viso 750 temos(ų) | Iš viso 2395 dalyviai(ių) |

Jei ne šitas forumas visi 2395 žmonės būtų kažko nesužinoję. Galbūt nežinotum ir tu, apie marihuaną tikrą tiesą. Kiek žmonių nesiregistravę skaitė svetainę?...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

Man labiausiai liūdna, kad neatsiranda kokio "visažinio" ir nepradeda su mumis ginčytis, kad žolė blogai ir pan.Va ši to tai aš norėčiau.Galėtų ir keli tokie ateit ir pabandyt čia pasiaiškint, vat įdomu būtų. :)
Rašyti atsakymą