NuotraukaNuotrauka

Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė deivis » 2010-04-30, 12:59

[quote="GanjaGoblin"]
bet laikas eina,nors ir letai, bet musu suvokimo ribos pleciasi ir tikiu kad ateis laikas kai mes visiskai atsisakysim dievu, situ viduramziu anachronizmu :V:
o del valdymo pasikartosiu jei yra aukstesne jega yra ir zemesne. kas is ju yra valdovas? :D[/quote]

vienas iš naujausių mokslų yra kvantinė fizika, kaip bebūtų keista, bet būtent jie pradėjo kalbėti apie dievą... va tau ir "plečasi mūsų suvokimo ribos" :)

o tu galvoji, kad ta aukštesnė jėga būtinai vadovaut turi? :) dievas davė mums protą ir jausmus, kad jais galėtumėm vadovautis ir nereikėtų jam pačiam dirbti ;)
卐卐卐卐卐卐卐卐卐

GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė GanjaGoblin » 2010-04-30, 23:16

deivis rašė:aš kalbu apie tikėjimą ir dvasingumą. tu vis užsispyrusiai negali to atskirti. jei ir toliau užsiloopinęs tą kartosi tai tolesnė diskusija taps beprasmė...
nepyk atidziau paskaityk kam ir į ka atrasineju ;) as neuzsispyres, bet mano nuomone tikejimas tai kelias kuris veda į religija. aisku atsiranda zmoniu kurie neina tuo keliu iki galo, pasuka ir bando rast savo kelia. :?:
o kodel tu tapatini tikejima su dvasingumu? :|? dievas ir dvasingumas nera adekvacios savokos.
nevertinkim taip pavirsutiniskai visko, tikintis dar nereiskia dvasingas, kaip ir dvasingas nebutinai tikintis.
įdomus zodis uzsiloopines :D :D
kas del fizikos tai kalbet galima daug ka ziuresim ka suras ir istirs :)
Man galvoi negerai....

mikas
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2009-03-03, 10:58
Reputacija: 0

Re: Evoliucijos teorija, kreacionizmas - Jūsų nuomonė

Standartinė mikas » 2010-05-01, 13:16

Nenoriu niekam nieko pasakyt,kad yra taip ar anaip:) tiesiog ymesiu toki tekstuka, gal kam bus ydomu... :V: "Kuo skiriasi tikėjimas nuo religijos? Atsakymas į šį klausimą yra Laisvės filosofijos rezultatas, paremtas žmonių išgyvenimais, ir nepretenduoja į vienintelį teisingą teigimą. Tikėjimas yra žmogaus sugebėjimas sąmoningai nukreipti savo protą į norimą veiklą ir gauti rezultatus. Tikėjimas yra absoliučiai valdomas procesas, kuris padeda žmogui gyvenimo situacijose. Pavyzdžiui: tikėjimas esamu pasaulių Kūrėju veda žmogų į savęs pažinimą per jo paties išgyvenimus ir mąstymus. Tikėjimas savimi padeda žmogui nugalėti ligą, negalią ar pasiekti įvairius laimėjimus. Tikėjimas yra sąmonės būsena, kurią galima koreguoti: kuom tikėti ir kada. Tikėjimas nėra būtinas žmogaus gyvenimo palydovas, kaip ir visa kita... Neišmanymas, sąmonės tamsa gimdo fanatišką tikėjimą, kuris absoliučiai ir ilgam užvaldo žmogaus mintis ir gimdo atitinkamus fanatiškus veiksmus ir nuotaikas. Religijos - kieno tai sukurtos teorijos ir praktikos, ribos ir laisvės, asmenybėms, ieškančioms gyvenimo prasmės, neturinčioms savo gyvenimo pagrindo ar filosofijos. Religijos yra tik vienas iš tikėjimo objektų, bet ne jo pagrindas. Pats tikėjimas yra religingų asmenų valdymo įrankis. Jį sužadina stebuklai, nežinojimas ir per didelis kai kurių žmonių jautrumas hipnozei. Galima teigti, kad tikėjimas yra paties žmogaus kaip asmenybės valdomo proto įrankis. Religija taip pat naudoja tikėjimą kaip įrankį, bet jau kitų žmonių protams valdyti. Jos egzistuoja kaip politika, valdymo struktūros. Ar religijos duoda žmonijai gėrį ar paklydimą - rodo dabartis. INFO IS www.laisvesordinas.lt
024

Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias