NuotraukaNuotrauka

Forumas - nepilnameciams

Pasiūlymai/pastabos/klausimai forumo administracijai.
Rašyti atsakymą
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 601
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 15

Forumas - nepilnameciams

Standartinė kulturingas »

As nesu itin iskalbingas zmogus, bet skaiciau situose forumuose ideja, kad nepilnameciai neturi kur ir su kuo kokybiskai pakalbeti apie Kanape.

Manau, kad intelektualus pokalbis su nepilnameciu, galetu jam parodyti skirtuma tarp kanapes ir, tarkim, heroino. Nes mokykla to nerodo (narkotikas yra narkotikas - pradesi vienu, baigsi kitu), tevai to isvis nesupranta (pradesi narkotikus tai i vaiku namus atiduosim), ir t.t.

Taigi, siulau:
Atskira foruma sitoje svetaineje, - "Under 18.". Kur moderatoriai, visus nepilnamecius, su klausimais nepilnametiskais - "kaip buti nepagautam", "ar apsimoka man rukyti", "jeigu baryga yra banditas", ir t.t. - nukreiptu i ta konkretu foruma, su restriction'u draudzianciu skaityti visas kitas temas.

Sukurti tam forumui atskira svetaines sablona, arba jeigu esamas sablonas leidzia, tai kad nebutu jokiu seklu reklamu ir panasiai. Visus nepilnamecius, restrict'inti vien tik to forumo naudojimui, neleidziant net skaityti likusio turinio (kai atsijungs ir issivalys cookius, tegul - tada jau ne admino bedos).

Grieztai moderuoti U18 forumo temas, kad nebutu net uzuominu i skatinima vartoti. ("as irgi taip dariau" - ban'as, jeigu tai parasyta U18 forume).

Na, ir kuo greiciau tai padarysime, tuo geriau musu jaunimui bus. Nes mokyklos sita svietimo puse tai neuzsiima. Uzsiimkime mes. Atsakingai, bet paimkime ir uzsiimkime.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 601
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 15

Re: Forumas - nepilnameciams

Standartinė kulturingas »

Ateina nepilnametis, parukes vakar... jam galva sukosi.. Nezinojo ka daryti. Raso cia - is musu vienas atsakymas - tu nepilnametis, tai rukyti nereikia.

Tai mes prisidedam prie tos psichozes.

Kitas variantas - perkeliam jo tema, i tam tikra foruma, ir ten zmones, atsakingai, paraso jam. Kas gresia nuo rukymo paauglysteje, ka reiskia tas galvos sukimasis. Jo bendraamziai/bendraminciai ateina ir paskaito. Tegul zino jie teisybe. Juk, kaip supratau, is legalus.net puses tai administravimui kastu kaip ir nepridetu? O surasti kas ten moderuos tai surasim. Arba jeigu pasidarys bardakas, tai uzdarysit, ir istrinsit. Bet pameginti privalome.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2637
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 129

Re: Forumas - nepilnameciams

Standartinė G. »

Esu linkęs palaikyti tokią iniciatyvą. Aišku, galima nekreipti dėmesio į nepilnamečius (ne mūsų vaikai - ne mūsų reikalas), bet paauglių švietimas apie narkotines medžiagas Lietuvoj yra visiškai bergždžias reikalas, nes NTAKD yra šūdų krūva, kuri labiau dirba dėl vaizdo, o ne dėl rezultato. Nežinau, gal jiem trūksta pinigų ar pan. neesmė. Šiaip nesu dar matęs jokios užsienietiškos internetinės kanapių bendruomenės, kurioje pilnamečiai prisiimtų dalį atsakomybės už savo bendrataučių nepilnamečių sveikatą. Vis dėlto juk auga nauja karta, legalizacijos reikalas stumiasi į priekį ir būtų gerai nuo anksto šviesti jaunimą apie perspektyvas kanapių rinkose, ar tai būtų pluoštinių, ar medicininių, ar rekreacinių ar mokslinių kanapių sritis - tikrai būtų naudinga, kad bent jau dalis jaunimo gebėtų orientuotis kanapėse ir kartu su jomis žengti dorybės takais. Aš asmeniškai, kiek turėčiau laiko, tiek pabendraučiau su tais nepilnamečiais U18 forume.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 0

Re: Forumas - nepilnameciams

Standartinė adminas »

Tikiu, kad tavo siekiai kilnūs, tačiau tokiu būdu galima pasiekti nebent priešingą rezultatą (geriausiu atveju - jokio rezultato).

Legaliame padaryti temą/forumą nepilnamečiams, būtų tolygu alaus bravore nepilnamečiams aiškinti apie alkoholio žalą. Tai visiškai netinkama vieta.

Sakysime padarau legaliame forumą nepilnamečiams. Ką siūlai daryti, jei/kai delfis išspausdins straipsnį "Lietuviškoje narkomanų svetainėje nepilnamečiai skatinami vartoti narkotikus"? Šis draudimas egzistuoja būtent dėl to. Todėl atskiros temos/forumo specialiai nepilnamečiams sukūrimas tikrai netinka. Ir aš tokio straipsnio išspausdinimo bijau ne dėl savo ar legalaus saugumo - tame problemos nėra. Bijau to, kad toks straipsnis neigiamai paveiktų Lietuvos visuomenės požiūrį į "žolininkus".

Ar žinote, kodėl nerealu kol kas Lietuvoje šnekėti apie kanapės legalizavimą? Kodėl nei vienas politikas apie tai rimtai nešneka? Kodėl per 10 metų visi bandymai kurti kažkokius klubus ar organizacijas nebuvo sėkmingi? Todėl, kad didžioji dalis Lietuvos visuomenės yra prieš kanapės legalizavimą. Jei dėl kanapės legalizavimo įvyktų referendumas, tai būtų nubalsuota jos nelegalizuoti. Pirmiausia reikia tai pakeisti, o tai galima pakeisti šviečiant visuomenę (ką legalus ir daro), ir jos neprovokuojant emocionaliais dalykais (tokiais, kaip nepilnamečių įsileidimas). Kai tai bus pasiekta, tada jau bus galima galvoti apie klubus, organizacijas ir legalizavimą.

Toliau, iš praktinės pusės:
kulturingas rašė:Na, ir kuo greiciau tai padarysime, tuo geriau musu jaunimui bus. Nes mokyklos sita svietimo puse tai neuzsiima. Uzsiimkime mes. Atsakingai, bet paimkime ir uzsiimkime <...> surasti kas ten moderuos tai surasim.
Nenoriu nuskambėti grubiai, bet pirma padaryk, surask, o tada jau bus galima kažką galvoti. Aš šios atsakomybės tikrai neapsiimsiu. Jei kas nors padarys tokią svetainę, ir ji sėkmingai veiks, tai bus galima į legalų įdėti nuorodą, ir/arba iš legalaus pastebėtus nepilnamečius siųsti ten. Tik tam, kad tai sėkmingai veiktų, ir netaptų vieta, kur nepilnamečiai vienas kitam pardavinėja žolę, reikės pastovios svetainės priežiūros, o tam reikia lėšų, kaip ir pačios svetainės sukūrimui.
Rašyti atsakymą
 • Panašios temos
  Atsakymai
  Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas
 • VIP forumas.
  PsY » » forume Pasiūlymai administracijai
  32 Atsakymai
  12324 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas adminas
 • Sis forumas gali buti pavojingas?
  seeds » » forume Prašau žodžio!
  84 Atsakymai
  37748 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas Legalus