NuotraukaNuotrauka

Auginimo dienoraštis: Super Lemon Haze, Lowryder #2 x AK47

Užbaigti auginimo dienoraščiai.
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Auginimo dienoraštis: Super Lemon Haze, Lowryder #2 x AK47

Standartinė Lodzik »

Sveiki :)

Baigiantis atsargoms nusprendžiau pradėti kitą auginimą. Pasimokyta iš klaidų ir bus daroma kaikas naujo.

Įranga:

Vegetacija

Palapinė: hydrolab 110cmx65cmx120cm
Lempa: Metal Halido 250w
Ištraukimas: Paprastas ištraukimo ventiliatorius darantis apie 90 m3 per valandą, kur tualetuose naudoja ar virtuvėse.
Vidinis ventiliatorius: Paprastas buitinis ventiliatorius, apie 30cm skersmuo, toks kur būna ant stovo ir sukasi į šalis pučiant.
Reflektorius: Blizgantis skardinis. Pirktinis, bet šiaip skardos gabalas su bumbuliukų duobutėmis išlankstytas.

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]


Žydėjimas

Kolkas yra tik planas, kuris gali šiektiek keistis, bet esminiai dalykai kaip hidroponika išliks.

Palapinė: 1.2mx1.2mx2m
Lempa: Natrio 600w
Ištraukimas: Bus parinktas ištraukimo ventiliatorius su anglies filtru.
Hidroponika: BioBuckets (Smulkiai aprašysiu, kai darysiu visą sistemą, kažkur už mėnesio.

Palapinė buvo pasirinkta todėl, kad neradau spintos tokio dydžio už panašią kainą, o daryti dėžę (gražiai) gausis gal net daugiau.

Sėklos:

1) Green House: Super Lemon Haze (feminized)

[ nuotrauka ]

The Super Lemon Haze has won the 2008 High Times Cannabis Cup with a landslide of votes. Between the many reasons: its incredibly intense lemony flavour, with a strong haze background. It’s a sharp and intense taste, which reminds of lemon, lime and pink grapefruit, followed by a very earthy and musky haze aftertaste, with traces of incense and black pepper.

The effect is very balanced; it starts with a quick indica-hit feeling that softly moves to a very strong high, with a social and creative side.

The Super Lemon Haze is a very smooth compromise between the great qualities of its parents. It has 9-10 weeks flowering time, and a very typical Christmas tree shape. Plants tend to grow quite tall, but the internodes are not too far apart, and allow easy topping. The leaves are very sativa-like, while bud formation comes dense and has a high calyx-to-leaf ratio.

The Super Lemon Haze is very effective both indoors and outdoors, and responds very well to high-EC hydro systems as well as organic soil setups. When cultivated in soil, the spectrum of terpens is more developed and gives an extra lemony flavour.

The THC is high at over 22%, ensuring a very psychedelic experience to even the most experienced smokers.

Awards: 1st prize HTCC 2008
Genetics: Lemon Skunk x Super Silver Haze
Effect: A very lemony haze, works fast and lasts long. It’s a very powerful high, very balanced between a physical and a cerebral side.
Flowering indoor: 9-10 weeks with a production up to 700 gr/sqm
Flowering outdoor: Finishes end October in northern hemisphere, production up to 1000 gr/plant.
THC: 22.9%

2) Joint Doctor: Lowryder #2 (feminized)

[ nuotrauka ]

This is an f1 cross between a Lowryder #2 and an automatic AK47 in which the two parents strongly exhibit their best genetic traits: high resin production, the fruity aroma (of a carefully selected Lowryder #2 phenotype), and the size and branching of the AK47 automatic.

This poly-hybrid is fully auto-flowering and matures in 70-75 days from germination, reaching optimal size if given enough light (intensity and time). The best conditions are 20 hours of light and 4 of dark during the entire cycle. Outdoors the best time is may-august, but it’s easy to do multiple cycles per season, until November.

Genetics: Automatic AK47 x Lowryder #2
Type: Autoflowering hybrid
Harvest Date: 9 weeks from seed
Flowering Period: 6+ weeks
Height: 40-70 cm
Characteristics: Large yielding feminised autoflowering strain.

3) Joint Doctor: Lowryder #2 x AK47 (feminized)

[ nuotrauka ]

The long-awaited successor to the Joint Doctor’s flagship strain is finally here. Lowryder #2 is the newest product of the breeder’s quest to improve the strength, yield and flavour of his original variety while maintaining the unusual characteristics that made it so popular.

Lowryder #2 has been infused with superior Santa Maria genetics, a variety known for copious resin production, exotic taste and soaring highs, it is an indica / sativa hybrid originally from Brazil. The cross was subsequently selectively inbred for three generations.

The result is an auto-flowering dwarf that yields a wonderfully strong, head-turning smoke with intoxicating taste. The strength and flavor is backed by copious resin production and much-improved yield and stability. Buds are larger, tighter and more aromatic than the original Lowryder.

As with Original Lowryder, no separate room or light cycle is needed to flower Lowryder #2. Outdoors, Lowryder #2 will mature quicker than any non-auto-flowering variety.

Genetics: Santa Maria x Lowryder
Type: f1 Hybrid
Harvest Date: 9 weeks from Seed
Flowering Period: 6+ weeks
THC Content: Unknown
Characteristics: Bushy, very early flowering plants with prolific budding.

Super Lemon Haze buvo pasirinktas dėl to, kad labai skaniai atrodo. Ji auginama žemėje išryškina citrinos skonį labiau, bet tinka ir hydro. Lowryderiai pasirinkti, kaip tarpinis variantas. Kadangi jiems rekomenduojama 20 valandų šviesos per visą auginimą, jie puikiai užderės kol manoji Super Lemon Haze pasiruoš klonavimui.

Galvojau apie BioBuckets mažojoje palapinėje, bet visa bėda yra aukštis. Vanduo turi kristi į rezervuarą iš 30cm aukčio, dėl to patys vazonai turi būti gan aukštai. Problema išsispręstų jei pati palapinė būtų padėta ant didelio stalo, kokio 0.5m aukštyje. Na bet apie tai vėliau.. :)
Paskutinį kartą redagavo Lodzik 2009-04-22, 16:36. Iš viso redaguota 3 kartus(ų).
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Diena #1

Gautos sėklos.

Super Lemon Haze, Lowryder #2, Lowryder #2 x AK47

[ nuotrauka ]

Daiginimas:

Šiektiek kitaip nei praeitą auginimą. Neradau kur pasidėjau kalio permanganatą :D tai dariau be jo.

Tiesiog paėmiau tris stikliukus ir šilto virinto vandens. Įdėjau sėklas ir palaikiau apie 25min. Dar ant viršaus dėjau po gabalėlį popierinio rankšluosčio, kad sėklos būtų panirę.

[ nuotrauka ]

Kol sėklos mirko pasidariau žemių mišinį. Buvo likę šiektiek juodžemio, lašas perlito ir nemažai vermikulito nuo praeito karto. Dėjau dolomitmilčių (norma yra puodelis ant kubinės pėdos žemių), nes praeitą kartą buvo bėdų su pH ir šiektiek deginto molio rutuliukų. Šį kartą sėjau į mažus durpiu indelius, o ne tiesiai į didelius vazonus, kaip praeitą kartą. Priežastis paprasta, nėra kaip nulėkti nusipirkti gerų žemių, nes po darbo užsidaro parduotuvė, todėl palauksiu kol paaugs čia ir kai bus laisvesnė diena, nusipirksiu gerų žemių. Ir galbūt tai yra geriau nei tiesiai į didelius vazonus, dvejopą nuomonę žmonės turi..

Susodinau į paruoštus indelius ir padėjau ant šildomo kilimėlio ant kurio mano gyvatukė šildosi. Teks dalintis dabar :D :D Uždėjus ranką ant jo, jaučiasi maloni šiluma, bet jokiu būdu nekaršta. Kambario temperatūra apie 20 laipsnių, kas yra peršalta ir todėl gali tekti palaukti kol sudygs. Galbūt šiandien idėsiu į herbariumą su šildytuvu arba lempa.

Kolkas tiek :)
Paskutinį kartą redagavo Lodzik 2009-04-26, 19:49. Iš viso redaguota 1 kartą.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Pas tave visa įranga, pacituosiu, "paprasta" :D Įdomu, kas gausis iš tavo projekto, bus pirmas raportas apie hidro, tai pasistenk rašyt smulkiai, gal įkvėpsi kokį žmogų užsiimt naujovėm :) Sėkmės :x: --==::~~ :]
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Ogi rimtai :D :D Turbūt dar nuo vakar veikia mane G13 Haze che che..
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Diena #3

Šildomas kilimėlis terariumams, kurio paviršius apie 26 laipsniai nepasitvirtino. Kambario temperatūra apie 20 laipsnių. Žemės temperatūros neturiu kaip pamatuot..
Galbūt dėl to, kad nenaudojau kalio permanganato, dar neišdygo, o gal dėl temperatūros. Prirūkęs sugalvojau, kad labai būt super pažiūrėt ar išdygo ar ne sėklos.. Nepatariu lyst į herbariumą prirūkius! :D Nė vieno daigo neradau, tiesa pasakius sėklų irgi, tai teks laukti...

Pakišau po lempa 250w metal halido. Herbariumo temperatūra apie 27 laipsniai ir apie 30 ant tiesioginės šviesos. Augalams perkaršta bus, bet kol sudygs tai pats tas. Kai išdygs ijungsiu ventiliatorius. Drėgnumas tik apie 20%, blogai, padėjau dvi lėkštes su vandeniu, tai pakilo iki 30-35%. Vis dar negerai, dėsiu daugiau lėkščių kol vietos yra, bet nebaltų, nes baltos lėkštės neįkaista, todėl vanduo mažiau garuoja..

Išvados:

Šildomas kilimėlis nepasiteisino kambario temperatūroje. Aišku jis blogiau nedaro, bet jei yra pasirinkimas šilta patalpa ar šaltesnė patalpa su kilimėliu, šilta patalpa laimi ;)

Lėkštės drėgnumui palaikyti geriausia, kad būtų juodos, nes jos įkaista labiau ir šildo vandenį, tuo reikia mažesnio ploto ir didesnis efektyvumas.

Pamąstymai:

Darysiu ventiliatoriaus reguliatorių, ty ventiliatoriaus greitis priklausys nuo temperatūros. Gatavas daiktas kainuoja apie 100svarų. Ebay galios reguliatorių galima už 15sv nusipirkti, tereikia sukergti su termo rezistorium ir potenciometru derinimui.

[ nuotrauka ]

http://www.elektronika.lt/schematic/theme/81/63/ yra schema lituoklio galios reguliavimui, paprasta ir pigi, tik reikia pakoreguoti šiektiek. Idėsių gatavą schemą ir aprašymą, kai darysiu. :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3284
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

kilimelio temperatura nuo 12laipsniu iki 20 bet ne daugiau turejo buti!sekmes darbuose!dekui uz idejas!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

runkelis rašė:kilimelio temperatura nuo 12laipsniu iki 20 bet ne daugiau turejo buti!sekmes darbuose!dekui uz idejas!
Va bėda su tuo kilimėliu, kad jis tik pačią apačią šildo, o kai sėkla daugiau mažiau paviršiuje guli, šiluma nepasiekia. Kai jau išleistos šaknys tada tūrėtų pagelbėt..
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Diena #5

Visi draugiškai išdygo :) Jau galvojau, kad bekrapštydamas Super Lemon Haze sėklą buvau pametęs, bet klydau jeee :D

Atrodo dabar taip:

[ nuotrauka ]

Idėjus į herbariumą su lempa, kur šilta, progresas pasimatė iškarto ;) Tiesa, pasimatė ir mažų indelių negerovė. Arba šlapiai jie būna, nes lėkštutėje reikia laikyti vandens ir durpinis indelis pasiima perdaug drėgmės arba jie išdžiūna super greitai.

Žemės bus naudojamos BioBizz all in mix. pH 6.2-6.6.

[ nuotrauka ]

Išvada:

Jeigu daiginti durpiniuose ar šiaip mažuose indeliuose, juos reikia laikyti mini šiltnamyje (toks lovelis su skaidriu dangčiu, daiginimui), nes kitaip bus bėdų.

Problemos:

Aplinkos drėgnumas
Drėgmė max pakyla iki 25-35%, o dažnai nukrenta žemiau 20%. Padėtos dvi lėkštės su vandeniu, bet iš jų naudos mažai. Galvojų apie oro drėkintuvą, kuri mačiau supermarkete, bet nepigus ir nežinau apie efektyvumą.. Gal turite minčių kaip pakelti drėgnumą?

Temperatūra
Jau praeitą kartą ši problema buvo. Arba reikia ištraukimo geresnio, nors ir dabar palapinės sienos į vidų idumba, nes pro pasyvaus vėdinimo ertmes nepatenka pakankamai oro. Tikriausiai išspręstų problemą oro padavimas iš lauko, bet čia jau visa misija gaunas. Nes langai į gatvės pusę, o privesti prie lango 10cm žarną nepastebimai yra ką veikti :]
lagas
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2009-03-24, 17:36
Reputacija: 0

Standartinė lagas »

nz kaip ten pas jus , bet as oro drekintuvo ieskojau gal 3 dienas, visur kur imanoma buvo :) radau uz 129lt cia pas mus :) pliusai , nusistato dregme, issijungia kaip pasiekiamas reikiamas oro dregnumas, issijungia kaip baigiasi vanduo. as pirkau 2l. talpos, nes pas mane saldytuve vietos ne per akis :), taciau uztenka 2lt vandens apie 2 dienom. siaip jei pastoviai veikia 200ml/h sunaudoja. tau kaip pasiulymas pirki su didesne talpa :) yra ju ten visokiu. elektros naudojimas 35w. siaip ju kaina su tokiom funkcijom pas mus cia ~400-500lt.

jei pastoviai oras bus istraukiams is vidaus, tai drekintuvas veiks daug., pas mane istraukiamasis ir ipuciamasis cooleriai pasileidzia tik pasiekus tam tikra temp., o viduje drekintuvas atsuktas taip, kad vidinis cooleris ciurkuliuotu ora ratu, ir taip sklaidytu. p.s. dregmiai padidejus temperatura nukrito vidutiniskai ~5-6 laipsnius., lempai butinas stiklas, kad ji neturetu saveikos su dregna patalpa, nes po keletos valandu lempa uzges. bent jau pas mane taip atsitiko kelis kartus kaip atidariau lempos stikla, kad pakelti temp. :}

na jei ka praleidau tai klausk, nes cia taip po gero --==::~~ praktika dalinuosi, ir bandau ispresti, kodel mano augaliukai nebeauga jau 3 sav. :( ph problemos buvo, paemiau skaitmenini ph-meteri, laisciau pagal tavo formule, kad padaryti 6,8. bet vistiek geltonuoja. tai galvoju apie persodinima i kitas zemes :(, nes kitame herbariume augalai gal jau 60cm :/
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Va toki turiu patenkitas esu juo geras aparatas, kaina apie 120lt talpa gera. http://www.topocentras.lt/shop/oxid.php ... ype/search
vaikai nenarkokit vartotiku.
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

As tai toki turiu irgi tikrai nesiskundziu, kaina irgi labai panasi, bet sitas gersnis, 56w. didele talpa ir veikia tyliai ir gerai, super ;)

http://www.topocentras.lt/shop/smulki-b ... s-oro.html
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

Ziurek, o kur pirkai all mix zemes? Ar lietuvoje ju kaskur imanoma rasti, ar cia internetu siuntei jas? :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Internetu tiktais
vaikai nenarkokit vartotiku.
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Automatinis temparatūros reguliatorius.

Ant 12V kompiuterinių ventiliatorių schemų milijonas. Paprastas sprendimas kambario temperatūros termostatas. Ebay apie 10-20sv iš kiniečių.

[ nuotrauka ]

http://cgi.ebay.co.uk/DIGITAL-PROGRAMMA ... 240%3A1318

Bet jie tikriausiai dirba taip: pakyla temperatūra iki max ribos, ijungiamas ventiliatorius ir sukasi kol nukrenta iki min temp. Tada sustoja ir vel laukia kol pakils iki max.
Geriau negu nieko, arba galima dviejų kanalų termostatą imti. Tada vieną kanalą pajungti prie mažo greičio, o kitą prie max greičio. Ir nustatyti termostatą maždaug taip:

min temp (----lėtas----)(optimali temperatūra)(---lėtas---)(-----greitas------)

Lėtai besisukantis ventiliatorius tik tam, kad judintų ora viduje ir užtektų co2 pakankamai.

Jei turite gerų minčiu ar šiaip pamąstymų, pasireiškite Paskui bus galima padaryti temą "Pasidaryk pats"
Paskutinį kartą redagavo Lodzik 2009-04-23, 15:49. Iš viso redaguota 1 kartą.
kaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2008-03-16, 19:32
Reputacija: 0

Standartinė kaya »

o jei min ir max temeratura padarytum arba jog vienu laipsniu skirtusi :) tada temperatura turetu laikytis vienodesne :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

kaya rašė:o jei min ir max temeratura padarytum arba jog vienu laipsniu skirtusi :) tada temperatura turetu laikytis vienodesne :)
Negrai taip. Per mažas intervalas ir gausis klaksėjimas įjungt/išjungt, įjungt/išjungt, įjungt/išjungt.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Silta
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2009-03-14, 16:08
Reputacija: 0

Standartinė Silta »

Idomus raportas. 8| turbut ir per kisene gerai atsilieps tokia pro. irangele. :]
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Silta rašė:Idomus raportas. 8| turbut ir per kisene gerai atsilieps tokia pro. irangele. :]
Tai va tame ir esmė, kad pinigų neturiu visai :( Todėl ir stengiuos pigiau apsieiti. Aišku galima pirkti pvz gatavą ventiliatorių ir drėgmės reguliatorių, bet jis 180sv.. O paprasčiausias salygas kaip drėgmę ir temperatūrą, manau, turi kiekvienas augintojas padaryti daugiau mažiau ok ;)
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Nusipirkau oro drėkintuvą. Labai paprastas (pigiausias), 3l, rankenėlė intensyvumui reguliuoti.

[ nuotrauka ]

Veikia jis ant maksimumo pas mane ir drėgnumą pakelia iki 50-55%, kas yra pats tas. Tuo pat metu veikia ištraukimo ventiliatorius ir vidinis ant mažiausio greičio. Temperatūra apie 25-26.

Dariau tokį kvailą eksperimentą. Išjungiau ištraukimą ir nustačiau drėkintuvą ant minimalaus. Na po kokių 15 minučių pajaučiau kvapelį :D :D Žvilgt į palapinę, o ten temperatūra virš 30 ir drėgnumas apie 75% :] Tropinis miškas che che.. Greit pravėdinau ir ijungiau ventiliatorių. Tai va berašant čia, toptelėjo tokia mintis, kas būtų jeigu sugestų ištraukimo ventiliatorius nebūnant namuose :/ Su automatiniu drėkintuvu tai nebūtų tiek bėdų.

Greitu laiku persodinsiu į didesnius vazonus, tai bus foto..
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Diena #7

Skaičiuoti pradėjau nuo sėklos išdygimo, nes manau nelabai tikslinga skaičiuoti nuo sėjos, nes kaikam gali dygti ir savaitę, todėl nelabai atitiks palygint.

Pasirodė pirmosios šaknys išlindusios per durpių indelį, todėl buvo nuspręsta persodinti. Planuoju low ryderius abu, paskiau dar į didesnius vazonus persodint, jei dideli užaugs, o Super Lemon Haze bus persodinama kai užderės ir nebeliks low ryderių. Jei Super Lemon Haze augti smarkiai pradės, reiks galvoti planą B.

Visų pirmą išsiploviau didesnius vazonus, nuo praeito auginimo. Jie yra apie 7l ir kolkas jų pakaks :)
Praskalavau su karštu vandeniu (apie 70 laipsnių) tada apipurškiau su vonios valikliu, ant pakuotės gyrėsi, kad sunaikina 99% bakterijų ir valo super gerai :D :D dar patryniau su kempine visus vazonus ir lėkštutes ir vėl praskalavau gerai su karštu vandeniu.

Prisibėriau BioBizz all mix žemių. Jos tokios purios, panašu, kad dupės su perlitu. Kadangi buvo jau drėgnos, tai tiesiog iškasiau duobutę ir pasodinau. Tik prieš tai keturiose vietose, iš šonų sukarpiau durpių indelius. Kai idėjau į duobute, atsargiai tuos durpių indelio gabalėlius ištraukiau ir pabaigiau persodinimą. Jei bandysi išimti iš to durpių indelio ir tada sodinti, žemės tiesiog nubyrės nuo šaknų.. Turbūt žmonės sakys, kad tai visai nebūtina, bet man nelabai patiko ta mintis, kad rūgščios dupės bus prie mano augalų :)

Ir gavosi taip:

[ nuotrauka ]

Super Lemon Haze jau matosi sativos požymiai - siauri lapai. Low ryder'iai puošiasi indikos stiliaus lapais.

Ryte, prieš einant į darbą atsiminiau, kad šiandien namų šeimininkas ateis apžiūrėti namo. Tai pajungiau taimerį, kad šviestų 18 / 6 (prieš tai buvo 24/0), nustačiau į tamsos režimą, išjungiau visus ventiliatorius. Užmečiau anklodę ant dėžės ir atrodo viskas čiki :D Kolkas nežinau, kaip reiks maskuoti, kai bus, 2m. aukčio gigantas :]
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas