Nuotrauka Nuotrauka

Kauptukas NR.2

Užbaigti auginimo dienoraščiai.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Kauptukas NR.2

Standartinė kauptukas »

Sveiki, po šiokios tokios pertraukos bandysiu pramušti lėdą. Atvėsus orams tikiuosi bus lengviau sprėsti 600W HPS karščio problemą.
Priminsiu kas nutiko praeitame auginime... temperatūra laikėsi prie 30 laipsnių, perlaisčiau augalus ir lapai pradėjo vysti, supratau kad nepajėgsiu pažaboti kvapo ir temperatūros, todėl viską teko užraukti.
Trumpai apie naują bandymą ir tai ką jame naudosiu.

Mamooth tent Classic. 90x90x160
x5 14l pot'ai su sėklomis iš linda, siunčiausi neregistruotu laišku... gavau per 7 dienas nuo išsiuntimo iš pardavėjo. Dar kartą rekomenduoju.
x2 ww, x2 amnesia, x1 auto AK.
Biobizz soil + drenažo akmenukai dugne.
PH matuoklis
Biobizz trašos. Grow, bloom, top-max. + Magnio sulfatas.
LED 7x15w
SCROG tinklas, LST, lollypopping. Jeigu reikės, supercroppinsiu.
Intake ir exhaust fan
Anglies filtras

Daiginimas 09.23
Vakar sumečiau sėklas į vandenį, šiandien praėjus 24 valandom automatas jau buvo praskiles. Iškart persodintas į pot'a kuriame praleis visą gyvenimą. Kitos sėklos permestos į dregną šluostę. Rytoj bus surinktas ir paruoštas grow-tentas, įkeltos nuotraukos.

09.24
Šiandien skilo viena ww, šaknelė ~3mm ilgio, pradejo pintis aplink kiautą ieškodama žemės... persodinta į vazoną. Greitu laiku turėtu skilti kitas ww, amnesijom reikia daugiau laiko.

Dvi foto iš pasiruošimo...
Drenažo akmenukai vazono dugne. -> http://i.imgur.com/aMzCsCd.jpg?1
Sumaušytas žemių mišinys dideliame inde, iš kuriuo padalinta vazonams. -> http://i.imgur.com/prBpcg0.jpg?1 PH 6,5

09.25
Šiandien paskaičiavau kad negalėsiu naudoti HPS apšvietimo dėl to nes nenoriu sudeginti laidų. Teks pereiti prie LED, jau užsisakiau led lempas.
Auto AK jau išlindo iš žemės. Viena amnesia nenori skilt, gali būti kad givybės neparodys... todėl apsidraust pradėjau daiginti dar vieną bubble gummer, pakeitimui. Kiti augalai šildosi po žeme, laukiu kol išlys.

09.27
Amnesia nepraskilo, buuble gummer lėtai išlido šaknį ir jau žemėje. Visos kitos jau nusimetė šalmus ir stovi po lempute. LED'ai atkeliaus ateinančią savaitę. Juos pajungęs atnaujinsiu su screenais. Cheers.

1 diena veg - 09.29
Oficialus auginimas atidaromas nuo šiandien, kalnalapes jau galima vadinti seedlin'gais.
Visos merginos pradėjau krauti pirmuosus lapelius, bubble gummer dar nelenda iš žemės. Spėju tęsiu dienoraštį su 4 vienetais. X2 ww, amnesia ir auto ak. I guess that's still good enough. Rytoj turėtų atkeliauti mano LED lempos, nusprendžiau kad jų neužteks todėl žadu užsisakyti dar vieną 300w led panelę savaitės begyje. Veg pabaigoje turėtų būti atsiųsta ir pakabinta :) Too be updated with photos.
4 diena veg -10.02
Taigi mano cheap led setupas kainavo ~50 eurų. Pagal gamintoja 7x15w. Bendrai ~150w. Realios galios ~65w. Kadangi LED'ai yra vėsesni, laikau labai arti augalų. Pasižymėjau stiebų ilgius, stebėsiu ar negauna ligh stress ir ar nesistiebia. Pirmadienį užsakysiu 300W galingumo Mars Hydro lempą. Kitas atnaujinimas su foto kai atkeliaus led. Jeigu nutiks kažkas blogo, atnaujinsiu anksčiau :)
Foto -> http://i.imgur.com/pCDbZXu.jpg
9 diena veg -10.07
Viskas klostosi puikiai, auglai kasdiena auga greičiau nei tikėjausi. Kolkas laisčiau vandeniu. Kadangi jau dygsta 3 lapų pora, per kitą laistymą pradėsiu bio-grow. Foto atnaujinimas po led atvykimo.
11 diena veg -10.07
Pastebėjau kad lapai šiektiek susisuko ir išblyško. Pakėliau lemputes auksčiau kad nebegautų light stresso ir nesiraitytų :). Dar pastebėjau kad kotai vietose kur "gavo" daugiau šviesos - tapo rusvi, todėl apipuršiau magnio sulfato tirpalu ir tikiuosi kad kotų problema nebesiplės. Kolkas jokių problemų nematyti - viskas nors ir lėtai... tačiau progresuoja belieka tik laukt LED lempos atsiuntimo.
16 diena veg -10.10
Po magnio sulfato purškimo automatas šiektiek išmuštas geltonomis dėmėmis, paraitė lapukus į viršų... manau kad purkšdamas prie šviesos padeginau lapukus... amateur mistake... nepurškit augalų prie šviesos - geriau naktį. Šiandien palaisčiau trąšomis su bio-bizz grow traomis 0,8ml/600ml ant 4 augalų. Viskas vyksta pagal planus ir menkos problemos išsispręs su laiku augalams paaugus :) manau greitu metu reikės daryti pirmą topinimą. Kitas įrašas po topinimo :)
18 diena veg -10.12
Vakar nutopinau WW1 ties 4 node. WW2 ties 3 node. Amnesia topinima gaus ties 4 node, todėl tai bus kelių dienų begyje. Automato neliesiu ir leisiu augti taip - kaip ji norės. Be viso šito šiandien likau maloniai nustebintas biobizz veikimu :) . Prieš naktį nupurkšiu mangio sulfato tirpalu, palaistysiu biobizz 1ml/600ml ir rytoj laukia didelis atnaujinimas - atkeliaus LED lempos ir bus pirmas foto update po tiek laiko.
19 diena veg -10.13
Viskas sujungta ir paruošta. Lempa šviečia puikiai, atkeliavo per nepilną savaitę. Automatas neatrodo labai sveikas tačiau turėtų viskas pasitaisyti. Atsinaujinau ir su nauju timeriu, elektroninis - nebereikės lempų junginėti... nes nevisada galėdavau duoti 18 valandų šviesos, dabar tai nebus problema :)
Nuotrauka -> http://i.imgur.com/VOQ9Ybv.jpg
29 diena veg -10.23
Pradėjau lankstyti augalus ir netyčia nulaužiau vieną lapą, buvo labai gaila. Priedo visiem augalam nukarpiau apatinius lapus, šoninius palanksčiau kad gautų daugiau šviesos, laistau su biob-bizz grow 1ml/600ml. Kadangi dvigubi topai jau pradėjo kilti, galbūt ateinančią savaitę kišiu visas po tinklu.
Nuotrauka-> http://i.imgur.com/TGSFvZU.jpg
Paskutinį kartą redagavo kauptukas 2015-10-23, 11:44. Iš viso redaguota 13 kartus(ų).
Pareigūnai klauso.
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė Balsas »

o kaip šildysi ? gruodžio mėn jau būna geras minusas
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė lentusas »

kodel automato nedaiginai toliau? ar geriau iskart i zemes kist po skilimo
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
Kulka
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2015-09-24, 11:54
Reputacija: 0

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė Kulka »

Sveiki ,ne ta tema ,bet paklausiu viestiek. :D augalą pasodinau rugpjūčio vidury, auginau outdoor, po persodinimo augalo vystimasis sulėtėjo, o ir šviesos laikas buvo ne 18/6 , o beveik 12/12 , augalas ir toliau auga, 5 aukštas auga, bet vystosi labai lėtai, lapų galai ruduoja, ar augalas dar gali vegetuoti jei šviesos laiką padarysiu 24/0 ar ir preflower metu jis gali vegetuoti? Esmė ta, kad jau pasirodė baltos pestilės, ar gali augalas ir toliau vegetuoti ar jau vėlu? Dabar auga indoore. Patarkit ką daryti:)
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė kauptukas »

Balsas, auginsiu indoor, grow tente. Kambaryje dabar 20 laipsnių, žiemos metu bus apie 16, žinant kad tente bus 600W galingumo lempa, šilumos užteks. Setupa įrengsiu rytoj, pabandysiu įkelt update su foto :)

lentusas, skilus kiautui ir pamačius šaknį būtų galima dėti į vatą ir daiginti toliau iki lapų... arba dėti į mažą vazonėlį iki tol kol augalas sutvirtės ir galės "atlaikyti" persodinimą. Nenoriu terliotis rankų su persodinimu, nes tai daryti reikia ypač atsargiai. Kadangi žemių mišinys labai birus, persodinant ir jam byrant, galiu netyčia pažežisti šaknis, ko pasekoje augalas laikinai lėčiau vystytūsi, o gal net nuvystu. Todėl pasirinkau sodinti iškart į žemę, po kiato skilimo. Vos tik augalai išsikels iš žemės, bus perkelti po šviesa.

Kulka, jeigu tau yra ne automatas... tuomet vegetuoti jis gali. Įmanoma net sužydėjusį augalą gražinti į vegetaciją. Dėl raudonų šakelių - tai gali įtakoti daug veisksnių. Kadangi paminėjai kad jog augalo vystymasis sulėtėjo, tikriausiai trūksta trašų. Konkrečiau tai NPK, mano atveju kažkada užteko paprastų orchidėjų trašų lazdelių į vazoną. Jeigu raudonuoja smulkios šakelės, bėda nedidelė - tiesiog su kitu laistymu pabandyk šiektiek padidint trašų normą ir stebėk ar raudonavimas nesiplečia.
Lapų vytimas irgi gali būti dėl daug priežasčių, ar augalo neperlaistai ?
Pareigūnai klauso.
Kulka
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2015-09-24, 11:54
Reputacija: 0

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė Kulka »

Dėkui už patarimą, nemanau,kad perlaistau, augalui pradėjus vystytis outdoore buvo padaryta kenkėjų žala, todel nukirpau du aukštus lapų, problema lyg ir sprendės, palepinau mikro doze trašų, bet po persodinimo į vazoną augimas sulėtėjo dar labiau, dabar lyg ir sprendžias viskas, bet lapų galai ruoduoja vis mažiau, nors net naujų lapų galai ruduoja, bet perjungus 24/0 augimas vėl atsigauna. :) O įtakos tam galėjo padaryt tai,kad pirmos jo gyvenimo savaitės buvo beveik 12/12? ar augalas nepatirs streso jei ir toliau paliksiu 24/0?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė kauptukas »

Jeigu paliksi 24/0 jis tikrai vegetuos. 12/12 įtakos galėjo turėti tik tuo kad augalas paaugo mažiau. Sėkmės!
Pareigūnai klauso.
Kulka
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2015-09-24, 11:54
Reputacija: 0

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė Kulka »

Dėkui , tau taipat :)
Kulka
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2015-09-24, 11:54
Reputacija: 0

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė Kulka »

Dar paklaust noriu, jei augalas buvo pasodintas rupjūčio 21 tai kiek laiko dar galiu leist jam vegetuoti šviesos laiką padaręs 24/0 ? Augalas nedidelis, bet jau parodė pestiles, tai po kiek laiko jau turėčiau perjungti į 12/12? Ar įmanoma ,kad palikus 24/0 augalas ir vegetuos ir tuo pat metu kraus žiedyną?
kaimietis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2015-07-25, 08:47
Reputacija: 0

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė kaimietis »

Kulka rašė:Dar paklaust noriu, jei augalas buvo pasodintas rupjūčio 21 tai kiek laiko dar galiu leist jam vegetuoti šviesos laiką padaręs 24/0 ? Augalas nedidelis, bet jau parodė pestiles, tai po kiek laiko jau turėčiau perjungti į 12/12? Ar įmanoma ,kad palikus 24/0 augalas ir vegetuos ir tuo pat metu kraus žiedyną?
Bndysiu speti? Auto ,tikriausiai :) :x: :bong:------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ps://www.youtube.com/watch?v=q422O0CyDL4
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė kauptukas »

Atnaujinta.
Pareigūnai klauso.
super
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2015-08-04, 20:27
Reputacija: 0

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė super »

Iš kur užsisakinėsi lempą? Negeriau būtų GalaxyHydro ufo lempa ar ta geresnė? Firma labai patikima ir produktas kaip suprantu. Bet siuntimas daug kainuoja
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė kauptukas »

Lempa užsakiau iš ebay. Pataikiau ant sale tai nebrangus siuntimas ir pati lempa atrodo neblogai, už galaxy hydro ufo lempą geresnė ir galingesnė :). 300w galios. Turėtu užtekti. Beto parduodu savo hps setupa, tai dalis pinigų sugrįš. Panelę prijungsiu prie šitų LED lempučių ir manau užteks sezonui.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė kauptukas »

Atnaujinta :)
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė kauptukas »

36 diena veg -10.30
Mažas foto update, viskas gerai apart geltonuojančių lapų - kurie tikriausiai maža problema. Kad augalai gautų daugiau šviesos, naudoju lst :)
Foto -> https://i.imgur.com/U20tOFg.jpg
40 diena veg -11.03
Dėl geltonuojančių lapų buvo kaltas kalio trūkumas, galbūt šiektiek ir iš PH pusės. Kolkas PH nereguliavau, palaisčiau didesniu kiekiu trašų ir tikiuosi kad viskas pasitvarkys. Žadu dar pora savaičių paveginti ir per jas viską sukišti po tinklu, viskas prikausys kaip greit augalai atsigaus nuo paitirtų problemų.
Foto -> http://i.imgur.com/LSUmFhs.jpg
44 diena veg -11.07
Problemos negerėja. Bandau reguliuoti PH ir laistyti rūgštesniu vandeniu. Žiūrėsiu kaip viskas eisis.
47 diena veg -11.10
Užsisakiau profesionalų PH matuoklį su buferiniais tirpalais + PHup ir PHdown skysčius. Tikiuosi atkeliaut neužtruks kol agalai dar gyvi. :geek:
48 diena veg -11.11
Siunta atkeliavo. ADWA 11 PH matuoklis su kalibravimo tirpalais ie PH+ ir PH- skysčiai.
Sukalibravau matuoklį ir "ištestinau" savo krano vandenį. Stabilus 8,0. Mano senas PH matuoklis turėjo 0,5-1,0 paklaidą.
Taigi išvada tokia, kad kiekvieną karta laistydamas su 8,0 vandeniu žemių ph privedžiau prie tos ribos, kuomet jos negalėjo absorbuoti fosforo. Kas tokiu atveju padės apart flushinimo. Pasiruošiau 40 litrų vandens, pastovėjo ~15 valandų... įpyliau daugmaž 30ml PH- ir vuolia. PH 6,5... nustebau kad jo reikėjo tiek mažai tokiam kiekiui vandens.
Procesas toks, vazona panardinau į vonią su vandeniu ir pyliau vandenį per viršų ~30sec kol vazonas buvo permirkęs. Žemės labai sukrito - turėjo daug air pocketų... įdomu kokią įtaką tai turės šaknim.
Po kiekvieno vazono PH vonioje pakildavo iki ~6,7 tada aš vėl įpilu šiektiek vandens su PH 2,0 kad išmaišius rezultatas vonioje būtų 6,5 ir procesą kartoju.
Nutiko ir viena netikėta nelaimė. Nardindamas pirmą augalą pamiršau nuimti LST virveles, vandeniui keliant žemes į viršų kotas persiskyrė per pusę bet viliuosi kad negiliai ir viskas sugis. Priedo nuskabiau lapus kurie vos laikėsi.
Nuotraukų nedarysiu.
Iškėlus vazonus iš vandens ir iš žemių besisunkenčio vandens pertekliaus (run-off) PH rezultatai:
WW1:6,1 po pirmo flush. 6,3-6,4 po antro flush. (Jam nepagailėjau acto su vandeniu :D)
WW2:6,5
Amnesia:6,4
AutoAK:6,6
Išvada tokia - PH matuoklis reikalinga investicija jeigu nežinot kuo laistot augalus ir atsiranda probemos. Dabar laistydamas visada parinksiu tinkamą PH augalams kad tokios problemos nepasikartotų ir tikiuosi kad viskas susitvarkys per pora savaičių ir veg tęsis. Užgaišau jau ir taip daug dienų :) o tinklas dar net nepastatytas.
52 diena veg -11.15
Pastaytas tinklas, augalai atsigauna greičiau negu tikėjausi.
Šiandien laistymui naudojau 2ml/l grow PH 6,5
Automatui daviau 2ml/l grow + 1ml/l topmax + 1ml/l bloom PH 6,5
Foto -> http://i.imgur.com/i1hpzZO.jpg

55 diena veg / 1 flower. -11.18
Persigelvojau del scrog, nes supratau kad viskas labai ilgai užtruks. Rinktis man - tai perjungiau į 12/12. Papildomai nuflushinau visus augalus su PH 6,3 kad tikrai neblokuoti fosforo.
Paskutinį kartą redagavo kauptukas 2015-11-18, 22:39. Iš viso redaguota 6 kartus(ų).
Pareigūnai klauso.
pirmokas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015-11-04, 18:57
Reputacija: 0

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė pirmokas »

idomu koks.dabar derlius pas tave ;)) beto.as tau parasiau i.email ;))
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė kauptukas »

Derliaus nėra. Turiu tik augaliuką kuris krauna lapus, nuotraukos aukščiau :)
Pareigūnai klauso.
Growthis
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2015-11-03, 22:58
Reputacija: 0

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė Growthis »

Sveikas, dailiai atrodo augaleliai kaip ir visas dienorastis ;) lapu dziuvimas nebeprogresuoja?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė kauptukas »

Atnaujinta
Pareigūnai klauso.
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Kauptukas NR.2

Standartinė Anemone »

jooo, pH is such a drag...

nuotrauku isvis nebedarysi?
Tema užrakinta