NuotraukaNuotrauka

LSD auginimas su SCROG

Užbaigti auginimo dienoraščiai.
Tema užrakinta
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

LSD auginimas su SCROG

Standartinė Volkas »

Labas visiems, kas skaitys ar bent permes akimi :wave: . Užsinorėjau ir aš įamžint dienoraštį, tikiuosi kažkas kažko pasimokys skaitydami ;)
Įranga:
*Dežė iš OSB plokščių 80x40x40
*300w led ufo is ebay( reliai kokiu 120W, gal maziau)
*2 pc ventiliatoriai 8cm, pajungti nuo senų nokia pakrovėjų

Spalio 10 d. 2017m.
Nukrito šalmas. Prasideda dienoraštis. H|

Spalio 17 d.
Pradėjo raitytis lapukai.
NuotraukaNuotrauka

Spalio 19 d.
Vis dar raitosi lapukai, pabandžiau numušti ph su citrinos rūgštim. Pirmą kartą lenkiau augalėlį.
NuotraukaNuotrauka

Spalio 23 d.

Ph lapų raitymuisi įtakos neturėjo, nes tai buvo genetikos klaida. Nauji lapai auga gražūs ir sveiki. Augalą lenkiau jau 2 kartus ir palaisčiau su trąšom (ml/l tiksliaus santykio nematavau).
Nuotrauka

Spalio 26 d.

Augalas, atrodo, sveikas, pilnai išsivystė penkiapirsčiai lapai. Neužilgo reikės vėl lenkti, nes po trąšų pastebimai šovė į viršų. :}

Spalio 28 d.

Palaisčiau augalą be trąšų, papurškiau ant lapų paprasto vandens (prieš tai palaikiau 2 dienas, kad išsigaruotu kalkės ir t.t.). Šį kartą lenkiau augalą su stora aliumine viela, nes praeitos buvo per plonos ir augalas kildamas jas išraudavo iš žemių. Matomi šiokie tokie nudegimai nuo trąšų ant pažastėlių lapukų galūnių, jie truputį parudavę. Pažastys auga gražios ir stiebiasi aukštyn, turbūt reikės naudoti SCROG metodą.
Nuotrauka

Spalio 29d.
Nusipirkau tinklą ir pasiruošiau naudoti SCROG metodą. Šiandien augalą vėl lenkiau, bet šį kart jau į šoną, taip pat atsivežiau normalių varinių, vilktų vielų su kuriomis lankstysiu kanapėlę.
Nuotrauka

Lapkričio 4d. (26d. vegetavimo)
Vakar vėl lenkiau, o šiandien jau viršūnė žiūri į viršų. Prieš kelias dienas laisčiau su trąšom (0,5ml/l). Atrodo viskas gerai, bet laukiu nesulaukiu, kada užpildysiu lankstydamas visą vazoną ir perjungsiu į žydėjimą. |.|)
Nuotrauka

Lapkričio 5d. (27d. vegetavimo)

Iškarpiau apatinius lapus, nes manau, kad jie jokios naudos neduoda ir šviesos gauna labai mažai. :|?
NuotraukaNuotrauka

Lapkričio 12d. (34d. vegetavimo)
Echh, kaip viskas greit bėga, atrodo ką tik daiginau sėklas, o jau turiu 34-ių dienų krūmą :). Vakar palaisčiau su trąšom (biobizz grow) 1ml/L. Šiandien uždėjau tinklą. Viršūnės nėra visos lygios, tai reikės kažką galvot ir bandyt sulygint, turbūt lankstysiu kažkaip. Jau po biškį trumpinu dienos laiką, kad pradėtų žydėt. Ai tiesa, prieš, kokias 7d. ar pnš, parodė lytį - moteriškė, nors nenustebau, jaučiau, kad bus moteris :D Taigi rezultatai tokie:
NuotraukaNuotrauka

Lapkričio 18d. (1d. žydėjimo)
Nu ką, jau 40 dienų vegetavo ir nuo šiandien skaičiuosiu žydėjimo dienas. Dabar auga 12,5/11,5 h, ryt jau bus 12/12, nes kas dieną trupinu po 30min dienos laiką. Šiandien jau pirmą kartą palaisčiau su biobizz bloom trąšom (1ml/l bloom ir 1ml/l grow), paliejau beveik 2 litrus. Antras augaliukas toj stiklinėj, kurį auginu kaip eksperimentą parodė esąs vyras, todėl pastačiau ant palangės, kad neapvaisintų moteriškės 8[] . Pabandysiu iš jo surinkt žiedadulkes. Vakar dar biškutį apkarpiau, nukirpau pora pažastėlių nuo apacios. Tai šiam kartui tiek.
NuotraukaNuotrauka

Lapkričio 29d. (12d. žydėjimo)

Oho, jau 11 dienų nelaisčiau :D Ryt žadu laistyt su 2ml bloom ir 1ml grow. Tam vyrukui nukirpau viršūnę su "kiaušiniais" ir palikau džiūt, laikysiu žiedadulkes, gal kada prireiks. taigi, auga gražiai, nerodo, kad ko nors trūktų. Nežinau ką reiks daryt, nes labai stiebiasi aukštyn, nuo lempos iki višūnės gal kokie 7cm tik, turbūt teks viršuj pjaut skylę it kelt lempą aukštyn.
NuotraukaNuotrauka

Lapkričio 30d. (13d. žydėjimo)
Šiandien palaisčiau 1ml/l grow ir 2ml/l bloom, paliejau 2 litrus. Augaliukai iškart apsidžiaugė ir apatinius lapus pakėlė.
NuotraukaNuotrauka

Gruodžio 18d. (31d. žydėjimo)

Ilgokai jau nepildžiau dienorasčio, tai daug kas pasikeitę. Vakar nuskabiau daug gelsvų lapų, o šiandien palaisčiau su trąšomis. Kažkur prieš savaitę buvau palaistęs tik vandenuku. Man kažkokie, atrodo, maži žiedai, visiškai neišsipūtę ir smulkūs, gal laikui bėgant viskas pasitaisys, tikiuosi. Tai šiam kartui tiek.
NuotraukaNuotrauka

Gruodžio 21d. (34d. žydėjimo)
Pasidariau CalMg ir nupurškiau visą augaliuką 2ml/l. Grįšiu su rezultatais.
NuotraukaNuotrauka

Gruodžio 26d. (39d. žydėjimo)

Kvapas, pasirodo, sklinda po visus namus, aš to nejaučiu, nes pripratau, o sužinojau iš pašalinių žmonių, gerai, kad viskas baigėsi gerai. Šiandiena palaisčiau, turbūt, paskutinį kartą su trąšom (2ml/l grow, 2ml/l bloom, 2ml/l CalMg), kitus kartus laistysiu su vandeniu, nes žadu po kokių 3 sav. skint. Žiedai jau nebe minkšti kaip buvo, dabar kai paspaudžiau jautėsi kad ne tuščiaviduriai, tas yra džiugu :)
NuotraukaNuotrauka

Sausio 3d. (47d. žydėjimo)
Vakar palaisčiau trąšom ta pačia doze. Taip, galvojau, kad jau prieš tai laistysiu paskutinį kartą, bet internete pažiūrėjau, kad šitos veislės žydėjimo laikas ~50-60 dienų, tai šįkart su trąšom laisčiau paskutinį kartą. Trichomos matinės, bet yra ir permatomų. Lauksiu, kada bus visos matinės ir šiek tiek pradėjusios tamsėt( darytis gintaro spalvos). Gaila, kad neišeina sufokusuot per mikroskopą trichomų, nes kamera šudina, na ir mikroskopas ne iš geriausių. Žiedai truputį išsipūtė, tikiuosi dar pūsis ir pūsis :)
NuotraukaNuotraukaNuotrauka

Sausio 8d. (52d. Žydėjimo)
Šiandien išėmiau iš tinklo, kad galėčiau vonioj praplaut visas žemes, jog neliktų trąšų ir augalas iki harvest'o išsivalytų. Taigi, nuėmiau tinklą ištraukiau kanapėlę ir su dušu praploviau žemes, pyliau kol iš vazono apačios bėgo nebe toks rudas vanduo. Artėjantį savaitgalį (apie sausio 13d.) žadu jau skint gėlelę.
NuotraukaNuotraukaNuotrauka

Sausio 12d. (56d. žydėjimo)

Iškarpiau veduoklinius ir didesnius lapus. Sekmadienį žadu imti derlių.
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka

Sausio 14d. (58d. Žydėjimo)
Liūdna ir linksma vienu metu. Atrodo taip viskas greitai prabėgo, kad net nespėjau pamatyt :rofl: Derlius nuimtas, esu patenkintas rezultatu. Didelius žiedus pakabinau ant virvės o mažiukus ir "sugas leaves" paberiau apačioj, iš jų mėginsiu daryt hašiuką arba oil'ą rosin technika. Nuo žirklių nuimiau gabaliuką hašiuko, gražiai atrodo :]
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka

Iš viso sauso gavosi 25g, nebuvo pakankamai subrendus, kad pajust poveikį reikėjo trigubai daugiau surukyt nei įprastai. Mažiau nei 10g buvo sunaudota rekreaciniais, o daugiau nei 15g medicininiais tikslais (RSO). Linkiu visiems sėkmės auginant šį nuostabų augalą :V: .
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
pychalas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2017-10-09, 14:27
Reputacija: 0

Re: LSD auginimas su SCROG

Standartinė pychalas »

žiaurus ddienoraštis maladėc seniuk.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2643
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 129

Re: LSD auginimas su SCROG

Standartinė G. »

Puikus auginimas! :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Tema užrakinta
 • Panašios temos
  Atsakymai
  Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas
 • ScrOG
  senis » » forume Technologijos
  52 Atsakymai
  46091 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas kauptukas
 • Growbox ScrOG (be foto)
  eFheM » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
  7 Atsakymai
  10127 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas Nerukau
 • PROJEKTAS: ScrOG + hidro growboxas?
  Pupulis » » forume DIY
  10 Atsakymai
  8324 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas gilsas
 • Growbox projektas bei Grapefruit® ScrOG+LST
  JackHarer » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
  162 Atsakymai
  66581 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas JackHarer
 • Spinta 30*40*90 LED 162W DWC + CFL 2*20W SCROG Baigta
  THCholic » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
  80 Atsakymai
  36108 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas vartotikas