Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
babajus
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2013-09-15, 11:53
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė babajus »

Sveika chebra, yra problema. Pradejo nuo apačios lapai ruduot ir kaip džiūt, iš pradžių galvojau jau per mažas vazonas, tad persodinau. Bet dvi dienos o pokyčių - jokių. Padėkit, kas gali būt?
http://www.part.lt/perziura/e0f8f443d65 ... d0f847.jpg
http://www.part.lt/perziura/91a1295df2b ... d03460.jpg
http://www.part.lt/perziura/be4c5d93885 ... 403892.jpg
http://www.part.lt/perziura/c0eea8be30c ... 699880.jpg
+speed
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2014-06-09, 01:44
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė +speed »

Kaip manot spėčiau užauginti outdoor'e https://www.linda-seeds.com/dutch-passi ... 0_754.html ?
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ellolt »

+speed, spesi, jei paskubesi, bet va didzioji beda, kad menulis dar negreit bus tinkamas daiginimui. gali nemazai seklu neisdygti :)
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
LogOut
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-05-08, 16:40
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė LogOut »

Sveiki, auginu balkone, uzkeles taip auksciau su visu vazonu, bandziau truputi palenkt virsune zemyn, tai sutruko kotas per viduri, nenuluzo, bet sutruko, galejai linguot i visas puses, apsukau ta vieta su lipnia juosta, ir lyg stovi tiesiai.. ar isgyvens? augalas vegetacijoje, apie 80cm dydzio
Kaltink save, o ne saulę, jeigu tavo sodas nežydi.
nyshc
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2014-06-04, 16:55
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė nyshc »

ellolt rašė:+speed, spesi, jei paskubesi, bet va didzioji beda, kad menulis dar negreit bus tinkamas daiginimui. gali nemazai seklu neisdygti :)
Kiek uzsiimu sodininkyste (ne kanapiu) isvada viena, geriau anksciau nei veluot laukiant menulio. Viskas pagrinde priklauso nuo seklu, jei seklos geros, digs visada, jei prastos, sunkiai ar visai nedigs irgi visada. Menulio itaka praktiskai nuline palyginus su seklu kokybe. Lygiai pries menesi daiginau kanapes ir agurkus, kanapes vienos greiciau kitos leciau, bet visos isleido daiga ir buvo susodintos per dvi paras. Dar po paros jau visos buvo islindusios is zemiu. Agurkai uztruko keliom dienom ilgiau. Menulio faze buvo identiska dabartinei.
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė MK-Ultra »

Sveiki.Jei tokiu metu pasodint augalus, dar reiktu trest vegetacinem trasom juo ar jau iskarto skirtom zydejimui?
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 851
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Moderatorius »

labs, logoute. jei nebenulauši ir tvirtai sutvirtinai - išgyvens ir atsigaus ;) ir reikėjo tvirčiau, ne tik lipnia juostele, bet dabar per vėlu. nepanikuok, turėtų atsigaut. ;]
nyshc
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2014-06-04, 16:55
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė nyshc »

MK-Ultra rašė:Sveiki.Jei tokiu metu pasodint augalus, dar reiktu trest vegetacinem trasom juo ar jau iskarto skirtom zydejimui?
neprades gi tau daigas zydet, vistiek reikia, kad augalas uzaugtu. viska reik daryt taip pat kaip ir visada, is pradziu visai netresi, veliau vegetacijos ir jei yra noro saknu trasom ir tik poto pereini prie zydejimui skirtu. aisku gali tekt pradet trest zydejimui skirtom kiek anksciau arba dangstyt, kad spetu suzydet.
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė MK-Ultra »

O nuo kada trest galima pradet?
nyshc
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2014-06-04, 16:55
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė nyshc »

Yra visa info https://www.legalus.net/kan/ plius forume simta kart perklausti klausimai. Bent 2-3 savaites reiktu netrest visai, po to mazom dozem pradet. kai kas pradeda trest tik tada kai pamato, kad augalui kazko truksta, kiti jau zeme ruosiant i dugna ideda organiniu trasu.
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė MK-Ultra »

O geriau organines ar sintetines trasos? Kokio meslo su durpem pamaisius turbut visai geras substratas gautusi.Kokiu 20 litru i duobe ivaryt ir uztektu.
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ellolt »

organinės beabejo geriau :D nors geros sintetinės nenusileidžia geroms organinėms... skaityk forumą, bl neklausinėjęs, nes į kiekvieną tavo klausimą galima atsakyti LAAABAI netiksliai... viskas priklauso nuo tavo vietos ir tavo laistymo/tręšimo dažnumo ir t.t. o iš esmės durpė gera PRIEMAIŠA, kaip gryną gruntą geriau nenaudoti... mėšlas irgi slidus dalykas... jei mėšlas pastovėjęs, tada galima taip daryti.. jeigu šviežias labai rizikuoji, kad nudeginsi augalus.. ir klausymas dar... kokiu santykiu maišysi... o duobę geriau 30-40l daryk.. dar būtų gerai agroperlito įmaišius, išvis būtų super :)
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
babajus
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2013-09-15, 11:53
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė babajus »

Kaip numusti zemiu ph ? reikalinga greita pagalba...
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė MK-Ultra »

Ok skaitysiu, tik, kad labai tingiu.babajau, gal su dolomitmilciais? As zinau viena efektyvu buda, bet jis tik mano paties isbandytas, nors numusa greitai ir efektyviai.Pasiemi kalcio papildu tableciu, tokiu dideliu, jos kaip is kreidos.As buvau perdaug numuses su jom, rugstint paskui reikejo, tai nelabai isbandytas vsriantas, geriau su dolomitmilciais bandyk.
Shakke
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2014-06-29, 19:09
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Shakke »

Esu naujokas auginime, nors botanika man nėra naujiena :) Ar galima spręsti apie augalo lyti pagal jos kvapą? Po 2 sav. nuo pasodinimo mano augintiniai smirda kaip iš maišelio, kvapas pasklidęs po visus kambarius nors ir vedinamas kambarys :D Ar apskritai, pagal šį aitrų kvapą galima daryti bent kokias išvadas?:))
cky
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2014-04-22, 18:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė cky »

Shakke rašė:Esu naujokas auginime, nors botanika man nėra naujiena :) Ar galima spręsti apie augalo lyti pagal jos kvapą? Po 2 sav. nuo pasodinimo mano augintiniai smirda kaip iš maišelio, kvapas pasklidęs po visus kambarius nors ir vedinamas kambarys :D Ar apskritai, pagal šį aitrų kvapą galima daryti bent kokias išvadas?:))
Ne, negalima. Buvau uzaugines is stuff'o du bernus, bet kvapas nuo ju buvo zymiai didesnis, nei kad kokia moteriske augines buvau :)
jimbo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-04-15, 17:18
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė jimbo »

Sveiki siais metais auginu auto dwarfus isr.green.co.uk ir negaliu apsispresti ar naudoti FIM'ingo metoda ar TOP'ingo kelia kartus. Gal kas galit patarti?
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ellolt »

abudu geri :D pasirink kuris tau geriau gaunasi :) naudojus vieną ar kitą metodą per dažnai(reikia ~1 savaitės pertraukos) gali apstoti augalo augimas
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė zolininkass »

As naudojau fiminga tai nieko nesigavo man, kazka blogai padariau, tai man topingas lengvesnis ir paprastesnis atrodo, nugnybi virsune su pirstais ir viskas.
Humanitus
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2013-05-11, 14:09
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Humanitus »

Šiaip tai automatams nei vienas iš šių metodų nerekomenduojamas. Per daug streso, augalas nespėja atsigaut ir pradeda žydėt, dėl ko labai nukenčia derlius. Jei norisi kažką daryt su automatu, tai patarčiau nebent LST.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas