Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Floristas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2010-04-16, 21:34
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Floristas »


nerodo man tavo nuorodų :)
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė 4apa »

http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
pasiziurek ne per toliausiai apacion, prie kalio.
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė N/A »

Sveiki,
taigi iškilo problemėlė. Mano pomidorai labai sunkiai auga, vienas jau išsikalęs prabuvo su lukštu daugiau, nei savaitę. Auga lėtai ir lapukai labai banguojasi kažko. Vyst nevysta, šilumos yra, bet ne per daug. Ir tysta truputį, nors šviesos užtenka, tik gal spektras netinka, yra 2700k. Laistau normaliai, neperlaistau, neperdžiovinu. Žemė turi būti gera, nes padariau mixą kaip priklauso. Taigi, kame bėda, kad mažiukai mano pomidorai lėtai auga ir lapai banguojasi kažko?
N/A
Floristas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2010-04-16, 21:34
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Floristas »

4apa rašė:http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
pasiziurek ne per toliausiai apacion, prie kalio.
Dėkui, keisim trašas ir žiūrėsim ar kas pagerės :)
tasPATS
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 274
Užsiregistravo: 2009-05-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė tasPATS »

sios mergytes auga jau nuo pavasario pabaigos lauke ir dar nera sukaupusios ziedu :( Kodel? :|?

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]
CH9 Female Mixed
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Slow Stone »

Ne laikas joms dar.
Tikras 12/12 gamtoj prasideda 09.22. Jeigu veislė ne ankstyvo žydėjimo, tai ji gali dar porą savaičių nežydėt ir... nebespėt.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Lasas »

Slow Stone rašė: Tikras 12/12 gamtoj prasideda 09.22.


Kanapems nereikia grynai 12/12 kad jos pradetu zydeti. esu skaites,kad prie 18/6 kanape suzydes per daugiau nei puse metu , prie 14/10 per puse metu, 12/12 per du menesius, arba daugiau. viskas priklauso nuo veisles. Zydeti pradeda nuo joniniu panasiai, kai dienos trumpeja, bet sis reiskinys vyksta labai letai, todel uzsitesia iki velyvo rudens
Parodyk papus
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Slow Stone »

Jei prie 18/6 sužydėtų per pusę metų, tai nebūtų įmanoma išlaikyti motinų vegetacijoje krūvą metų.
O šiaip, žiūrėk, viena prie 15/9 pradės žieduotis, kita be 12/12 nė iš vietos. Tai pastarųjų mūsuose unt ora augint neapsimoka.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Lasas »

per daugiau nei puse metu kiek tame tiesos nezinau, neesu to bandes. tik skaites..
Parodyk papus
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Boomnock »

[ nuotrauka ]
Kodėl lapai skylėti?


Boomnock, kai dedi fotografijas dėk "Embed thumbnails of this image" linką. Bus tvarkingiau, nereikės "skrolint" per visą puslapį, kad pamatyt kitus pasisakymus. Ačiū.

moderavo putejas
, bet tai tik mano nuomonė.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė DarNe »

o gal kada kokia krusa buvo,ir sukapojo jums lapelius?
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Boomnock »

Nebuvo krušos berods. Ten tos skylutės smulkios, bet jų daug yra.
, bet tai tik mano nuomonė.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Legalus »

koke krusa, kaskokie gyviai apede aiskiai.
vaikai nenarkokit vartotiku.
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė majakas »

Idomi versija, krusa ;D Buvo ir man taip, bet niekad neuztikau gyviu kurie taip daro.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Slow Stone »

Skyles lapuose išėda aibė gyvių, jei tai nėra masinis nuniokojimas, augalui kelios skylutės ne problema.
DarNe rašė:o gal kada kokia krusa buvo,ir sukapojo jums lapelius?
Turėk sarmatos taip į lankas spėliot.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė 4apa »

Slow Stone rašė:Skyles lapuose išėda aibė gyvių, jei tai nėra masinis nuniokojimas, augalui kelios skylutės ne problema.
kelios(ty daugiau nei 2, bet maziau nei 10 nes nuo 10 keliolika eina :D) gal ir ne problema. bet tos skylutes neatsiranda taip paprastai. vabzdziai maitinasi ciulpdami is augalu syvus jei jau grauzia. tai alina augala. kai mane buvo uzpuole kazkokie velniai zali(bet ne amarai, gan dideli tokie palyginus su jais) tai irgi darydavosi skylutes, o paskui lapai pradejo margintis iv. spalvom. o kas svarbiausia tai taip buvo suletejes augimas kad baisu dares ko jie neauga.
taigi reikia imtis kenkeju problemu iskarto, nes negali zinot kaip daug jie isplis.

bet jeigu tau ten jau zydi tas augalas tai purkst jau per velu. paskui gali kokio decio prisirukyt netycia :]
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Slow Stone »

Čia tik mano asmeninė nuomonė, bet lauke augantis sveikas augalas turi sugebėt atsilaikyt prieš savo natūralius engėjus, be papildomos cheminės chu*nios. Jeigu nesugeba ir sraigių ar museliokų pagraužtas žūna, tai lepūnui lauke ne vieta, tokį viduj augint reikia. Masiniai kenkėjų antpluoliai - kita šneka, bet tada ir su nuodais sunkiai susitvarkysi.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė 4apa »

Slow Stone rašė:Čia tik mano asmeninė nuomonė, bet lauke augantis sveikas augalas turi sugebėt atsilaikyt prieš savo natūralius engėjus, be papildomos cheminės chu*nios. Jeigu nesugeba ir sraigių ar museliokų pagraužtas žūna, tai lepūnui lauke ne vieta, tokį viduj augint reikia. Masiniai kenkėjų antpluoliai - kita šneka, bet tada ir su nuodais sunkiai susitvarkysi.
nu apie mirti nesnekejau as. bet praranda energija ir augima, ir vaisiaus brandinima ir pan. cia kaip ir mums zmonems jei tarkim kokia dele isisiurbia. viena nieko, dvidesimt jau negerai :D patys augalai nelabai gali apsiginti, jie dantu neturi. yra aisku prisitaikiusiu, tokiu kurie neskanus arba is ju naudos nera parazitui. musu specifiniai sodinukai beveik visi iki vieno yra isvesti, naujadarai(jei galima sita zodi sitoj situacijoj naudot). nemanau kad jie atsparus kenkejams nepriklausomai nuo straino. dar svarbu yra pasirinktos vietos specifikacija, tos vietos fauna. gryztant prie engimo temos, tai ne augalai daugiau turi atsilaikyti, o turi buti aplink vabzdziu, pauksciu gyvunu, kurie mazina parazitu skaiciu. tai va tas augalo atsparumo+gyvunija naikinanti parazitus combo ir turetu buti. bet kanapiams truksta atsparumo, todel reikia gydymo pesticidais jei jau puola.
aisku viso sito galejau nerasyt, bet taip jau biski atsainiai parasei :) nors tai dazna, ir priklausomai nuo aplinkybiu gan didele problema gali buti auginant lauke. ir viduj gi pasitaiko atveju visokiu.
nors kazkaip nesu uzmates kad butu daug rasliavos apie pesticidus ir ju naudojimo subtilybes musu laisvalaikyje
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Slow Stone »

Leiskim sau paoftopint, vistiek šioj temoj kokia nauja problema greit palaidos mūsų diskusiją. ;)

Mano pozicija tikrai gali atrodyt atsainoka, bet aš raukausi laistydamas mineralinėm trašom, o visokie -cidai ūky, man kaip velniui kryžius. Žinoma, aš pasiruošęs mokytis visokių "žaliųjų" kovos būdų, bet šiame forume mes neturime bio-eko specų, o pats tuo dar nesidomėjau, nes aplinkybės neprivertė.
Aš nenuvertinu kenkėjų keliamos grėsmės, aš tik kreivai žiūriu į visokių preparatų, kiekvienam augalininkystės atvejui, masinio vartojimo kultūrą. Tą patį galiu pasakyt apie higienos, sveikatos, mitybos sferas.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė 4apa »

supratau tadum tavo pozicija. ne kiekvienam tenka tos bedos vistiek, cia fifty-fifty. man teko, panasioje lokacijoje dirbanciam kolegai teko ir dar tas pats kaip ir man.
pesticidai, nitratai blogis suprantu. man tai dar reikia ismokt basic'o, paskui jau gilintis i ekologija, tai darau paprasciausiu budu. ir dauguma taip daro. buti ekologisku cia jau advanced levelis bus, musu senbuviai galetu apie tai papostringauti. bet vargu ar jie tuom uzsiima :D augina oldskuliniais metodais ir tiek. efektyvu ir paprasta. kur jau cia eis po laukus karves kako su maiseliu rinkt... %)
paskui nereikalingus postus galima ir trinti, pagailekim tu kurie varto sias temas nuo pradzios iki galo :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas