Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Sensation
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-08-05, 11:27
Reputacija: 0

Standartinė Sensation »

Teisingai mastai- noriu auginti namie, bet ne didesnius negu 1.30 metro, nes spinta mazoka :/
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

na dar taisiklingas karpymas+sakeliu lankstymas tau padetu sumazinti 1,30m iki kokia 70~1,00metro augala tretum ir spintos aukscio pakaktu pilnai!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

Pakonstravus cab'a ir priziurint savo augalus karpant gali ir toki varianta pasidaryti kaip sitoje foto:

[ nuotrauka ]
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

Kdee rašė:Pakonstravus cab'a ir priziurint savo augalus karpant gali ir toki varianta pasidaryti kaip sitoje foto:

[ nuotrauka ]

o kas zemiu pavirsiuje tie balti?perlitas?ar akmenukai?ir kokiu tikslu? jei akmenukaij, tai kodel balti? siaip ydomu...cia su dregme susije ar ir ar kad sviesa atspindetu?
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
Linukas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008-05-29, 12:35
Reputacija: 0

Standartinė Linukas »

mymosaz rašė:
Kdee rašė:Pakonstravus cab'a ir priziurint savo augalus karpant gali ir toki varianta pasidaryti kaip sitoje foto:

[ nuotrauka ]

o kas zemiu pavirsiuje tie balti?perlitas?ar akmenukai?ir kokiu tikslu? jei akmenukaij, tai kodel balti? siaip ydomu...cia su dregme susije ar ir ar kad sviesa atspindetu?
akmenukus deti nera prasmes, nebent ko nors nezinau. sakyciau, augalai auga perlite. o zeme galima pridengti, kad sviesa atspindetu, nes saknims sviesos nereikia.
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė Princas »

Sveiki , del kokiu priezasciu pradejo geltonuoti galiukai lapu, augalelis jau 70 cm dydzio parode lyti kad mergaijte,tresiu atsargiai ne per dideliom dozem schulc trasom , dabar nustojau tik vandeniu
Northern Light in my box :)
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

Princas rašė:Sveiki , del kokiu priezasciu pradejo geltonuoti galiukai lapu, augalelis jau 70 cm dydzio parode lyti kad mergaijte,tresiu atsargiai ne per dideliom dozem schulc trasom , dabar nustojau tik vandeniu

o gal kaip tik mikroelementu trukumas?a?gal per mazhaij duodi?gal per arti sviesos?rodyk foto ir tada visi gales nusprest ir galbut tau padet...:)
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

persodinimas perjungus y 12/12 rezima

Standartinė mymosaz »

norejau ir ash pasiklaust... nesenaij perjungiau 12/12...ir uz 4 dienu persodinau augalus y didesnius vazonus.....augalaij dar nepradeje zydet.. kaip manot sustresavau ar ne? ydomu...siaip kaip ir viskas okeij rodos:)jei kas raukiat tam dalyke pasipasakokit..aciu labaij..:)
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: persodinimas perjungus y 12/12 rezima

Standartinė runkelis »

mymosaz rašė:norejau ir ash pasiklaust... nesenaij perjungiau 12/12...ir uz 4 dienu persodinau augalus y didesnius vazonus.....augalaij dar nepradeje zydet.. kaip manot sustresavau ar ne? ydomu...siaip kaip ir viskas okeij rodos:)jei kas raukiat tam dalyke pasipasakokit..ačiū labaij..:)
kodel persodinai kaip perejai prie 12/12h.reikejo padaryti ta pacia diena kaip perjungei 12/12h.arba pries tai kokia savaite pries tai.SUSTRESAVAI 2X KARTUS!bet niekis gal viskas bus ciki!beabejo pradejai ir tresti bloom fazes trasomis tikekimes.....jei uzturesi hermiu tai atskira patalpa nepatrugdytu su viena moteriske kad suleistum abu medelius!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

nu va, kad taip gavos..kaij perjungiau tada pagalvojau, jog kazka ne taip padariau...ka cia apie trasas paminejai?reikia pereit prie kitokio NPK?naudoju as "miracle-gro" all purpose soluble plant food NPK 24-8-16, ir dar karta y svaaite laistau magnio sulfatu...pas mane trys medeliai ir visi is feminizuotu seklu..visi kruvoj miega ir deginas.. :| jau krc pradejau nervuotis.. gal nebusiu ziauriai nupjoves..padekit pataisykit mane..aciu..varausi y darba..:S
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Tai aišku, kad netinka trąšos, žydėjimui turi kuo daugiau fosforo būt, o pas tave...
It's only a plant...
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

va gryzau is darbo ir y sodo reikmenu parduotuve ieskot trasu...tikiuos kad nebus labaij jau blogaij ar per velu..pats kaltas..zioplas buvau..nepasiskaiciau...kaip manot viskas bus ok??
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Standartinė Vygis »

Ar patikimas lietuviu seed shopas http://www.litaeunseeds.com/ Ar kas bandet siustis??? Atsiunte? 8/
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

Vygis rašė:Ar patikimas lietuviu seed shopas http://www.litaeunseeds.com/ Ar kas bandet siustis??? Atsiunte? 8/
mano manymu tai labai patikimas,(nesisiunciau).musu pastas kur kas yra nepatikimesnis X( !!!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Standartinė Vygis »

runkelis rašė:
Vygis rašė:Ar patikimas lietuviu seed shopas http://www.litaeunseeds.com/ Ar kas bandet siustis??? Atsiunte? 8/
mano manymu tai labai patikimas,(nesisiunciau).musu pastas kur kas yra nepatikimesnis X( !!!
Dekui uz nuomone runkeli ;) Bet ten parasyta kad per ju pasto kurjari atnesa tas seklytes tai va kiek supratau tai 100% turetu atkeliaut seklos 8/
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Na lb mazai tikimybes ,kad galetu kaip nors Lietuvoj pradingti siuntinys,turbut kokie 1-2%... o kad www.litaeunseeds.com issius ,tai tikrai issius
prekyba forume draudžiama.
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė Princas »

Stai foto

http://img520.imageshack.us/my.php?imag ... 060oj6.jpg

http://img378.imageshack.us/my.php?imag ... 061hx7.jpg

http://img299.imageshack.us/my.php?imag ... 062cn6.jpg

http://img299.imageshack.us/my.php?imag ... 063gf4.jpg

http://img228.imageshack.us/my.php?imag ... 064jx9.jpg


Per pusantros savaites 37 cm i virsu paaugo cia nuo to laijko kai perjungiau 12 ant 12. Sviestuvas tai 2 lempos po 18 w warm white yra dar 1 taupanti lempa 125w taipat warm white. Rusies irgi nezinau nes draugelis dave viena sekla ir stai is vienos jau isaugo vos ne 80 cm aukscio mergaijte. Cia gal sviesos truksta del to geltonuoja galiukai ? Ar vazonas gal jau per mazas nes saknys ziuriu pradejo lysti i virsu ka reijktu daryti gal kas patarsit. Kita savaijte pareijna 150w hps lempa tai vienam augalui manau uzteks jio
Northern Light in my box :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Sviesos tikrai per mazai tiek sviesos galima naudot pirmom dienom kai augalas tik islenda.
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė Princas »

Tai vat esu uzsisakes ta lempa ir laukiu, o del ko galiukai geltonuoja ??
Ugis jau 80 cm kaip sustabdyti augima i virsu gal nukirpti virsunele prades daugiau augti pazastyse ar lankstyti augala ? Gal dar kas gali pasakyti kokia rusis is foto
Northern Light in my box :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Jai virsune nukirpsi pristabdysi tada lankstyti jau velu man atrodo.
Del geltonavimo gali buti daug priezasciu vanduo apsvietimas o gal truksta medziagu. Kiek litru vazonas? Rodos mazokas. Kokes trasas naudoji? jai isvis naudoji.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas