NuotraukaNuotrauka

eRepublik

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Rašyti atsakymą
Welnias
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-01-17, 00:59
Reputacija: 0

eRepublik

Standartinė Welnias »

Gerbiamas Lietuvos Respublikos pilieti!

Esi dar šiek tiek per jaunas, kad taptum karininku, politiku, verslininku ar žurnalistu? eRepublik sako, kad Tu gali pradėti savo karjerą būtent čia, virtualioje erdvėje, kur jau šiek tiek patyrę žaidimo atstovai Jums padės įsitraukti į virtualias diskusijas, mokys kariauti, būti pasisekusiam verslininkui ar tapti vienu iš virtualios ministerijos vadovu ar darbuotoju! Šiame žaidime gali įstoti į partiją, gali net su bendražygiais ją sukurti! Dalyvauti seimo, prezidento, partijos prezidento rinkimuose. Gali įkurti ir karinį būrį, kuris padės Lietuvai plėstis teritorine prasme. Gali įkurti savo įmonę ir ją plėsti, kurti darbo vietas ir turėti tūkstančius litų. Galų galiausiai šiame žaidime gali susipažinti su įvairiais įdomiais užsieniečiais, kurių tarpe yra realių verslininkų, žurnalistų, politikų (seimo narių) ir karininkų.
Šitas žaidimas įtraukė mane taip netikėtai ir taip veiksmingai, kad iki šiol negaliu jo palikti. Manau, kad po šio žaidimo čia įgytos žinios man tikrai pravers gyvenime, negana to, vos prisijungęs į šį žaidimą gavau nuoširdžią ir visada pasiruošusią padėti žaidimo mokytojų pagalbą, kurie ir padėjo žengti pirmuosius žingsnius šiame žaidime. Prisijunk ir Tu, ir pajausi ką reiškia pradėti savo pradžią, kuri padės gyvenime!

Jeigu prisijungsi mano nuoroda http://www.erepublik.com/en/referrer/Welnias gausi visokeriopa finansinę ir maistinę pagalbą, tačiau tai tikrai nebūtina ir gali užsiregistruoti šia nuoroda : http://www.erepublik.com.

Virtuali Lietuva laukia Jūsų!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas