Nuotrauka Nuotrauka

pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Doncevas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2012-06-26, 16:09
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Doncevas »

Sveiki nezinau kur rasyt tai cia parasysiu. Ar bus kas is sito augalo ar ne?
[ nuotrauka ]
P.S. Pas pauskit ant ten kur ft desniu ir tada bus atydaryti kitame lange ar kazkas panasaus.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jah »

:D :D :D :D Į HERBARIUMĄ. ELEMENTARUS KLAUSIMAI ATSAKYMAI. ĮSKAITAI?
ZmX_Stoner
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2012-06-26, 15:18
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė ZmX_Stoner »

Jah kad tau nuo vieno dumo jau chill'as nuo sito haso " tebunie naktis" Dabar darbe susipazinau su ciuveliu kuris turi kazko gero reiks paziuret :) ir jei ka Jah siandien tuo paciu metu ir toj pacioj vietoj ;D --==::~~
Puff Puff Pass 4:20
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jah »

Yes sure :D plaukiam i Nida... :D Tai žiūrėk gal jau ir į herbariuma užsuksi? Prisidėsi prie augintoju? :)
ZmX_Stoner
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2012-06-26, 15:18
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė ZmX_Stoner »

tai kad seklu neduodi :) spoto tai nera sionais ... :} nebent leistumet prie jusu prisijunkt :) koky wiena augaliuka :V:
Puff Puff Pass 4:20
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jah »

Na čia jau nublūdijom, ne tam tema skirta. O dėl šito pakalbėsim šnd :)
ZmX_Stoner
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2012-06-26, 15:18
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė ZmX_Stoner »

okey butinai ;) O tu pasakojai pirma savo pasimatyma su mary jane ? jai taip kur galiu paskaityt ;D arba siandien papasakosi :D
Puff Puff Pass 4:20
savas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012-08-21, 02:42
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė savas »

Sveiki, :V:
Pirmas kartas buvo tik po kokiu 6 suktinių. Na žodžiu, jau kažkiek pažines pūtalą buvau. (ir šiaip tada nelabai traukė parukyt). Tai va, istorijos pradžia, kad turėjau rastamana kambarioka :V: Vieną kartą pasiūlė pasimest ir apsipūsti, (20lt) na ok sakau vistiek ka aš čia be draugijos sedėsiu tad, vakarop sėdom į betmobilį (3) ir gazų :) Pasiemėm pakeliui dar vieną dalyvį(4) ir važiavom pirkt, ėmėm tada iš savo bičiuko, tai tada buvo taškento dūmas, nes kiekis afigen, pats ir dūmas kiek kas stumdė neprilygo toli gražu. Pasiemėm 2 g. ant keturiu ir ople į kelionę. :} Išvarėm už miesto, pasisukom 3-4 kasekus,
--==::~~ !| ;
--==::~~ :] ;
--==::~~ |.|) ;
--==::~~ o čia ir buvo kosmosas, mašinoj sedim, muzika groja, dūmų kamuoliai, ''iššejau pats iš savęs'' man atrodo įsiklausias į muzika kaip bučiau atsijundes..staiga opa, ..kas, kur, kaip 8[] pasijudau labai labai prastai :X krutinė tvingsi, maniau po 1s kojas pakratysiu, matricos afigen, na toks žodžiu kaip gilus sapnas... baigėsi viskas gerai, nenumiriau. =(
..nuo to karto man visa savaite žvilgčiojo galvoj.. !(
Nuo to laiko "kai MJ išprievartavo mane" :E :D pradėjau domėtis, gilintis, ragauti, atsigręžti į gamtą. :V:

Paradoksalu, kad metus rukiau su paranoja, , nes buvau nušviestas literatūros, kad rūkant MJ yra tikimybė kraujo įsiliejimui i smegenis, fee.. na bet su laiku suprantau, kad tai tik pizelionės.

Pabaigai norėčiau pridurti pastebėjima, kad pirmas kartas turėtų eiti smagiai, pradedant tarkim nuo Dlight.. :)
PameciauSave
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2012-11-30, 01:37
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė PameciauSave »

Sveiki, nutariau ir as pasireikst, tikiuosi nepyksit uz prikelta tema :D
Pirmi kartai buvo blogi nes teko rukyt 'saluha'? Nezinau kaip vadinasi, bet ten jau labai mazas poveikis. Uzkurenus gero stuff, paeme juokai, chill mood, bet svarbiausia, kad draugelis pradejo tripint ir kalbet, kad kazkas i ji ziuri per langa kai mes sedejom 3ciam aukste, aisku ir pats nenoredamas patikejau, kojos aptirpo sedejau kaip medis :D Likusi laika ziauriai laimingas vaiksciojau kaip medali koki gaves, tai tokia patirtis, siaip tik kelis kartus ir rukiau, nes tikriausiai bijau teisesaugos problemu ir artimuju reakcijos, bet uzteko keliu bandymu ir Jimi Hendrixo, kad pamegciau MJ net jos nerukydamas.
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė vartotikas »

O kaip manai rukysi dar kadanors ?
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė G. »

Labas, pasimetėli :) Džiugu, kad pirmi dūmai buvo pozityvūs! Atsimink - saikas ir atsakomybė yra be galo svarbūs dalykai ;) Būk protingas, sėkmės!
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
PonasGerutis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2012-10-13, 23:36
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė PonasGerutis »

Mano pirmas kartas buvo pries 2 su puse metu, gamtoje penkiese, pirkom 2g, is viso buvo 4kasiakai, po pirmu dvie nieko labai, po trecio kosmosas, o po 4 abu su vienu draugeliu atsigulem ant zemes ir uzsnudom, tada nuejom i palapines as uzmigau, o draugas sake visa laika nemiegojo, nes lb daug galvojo apie viska ir negalejo pajudet, tai va atsikelem po 4h kaip visiskai nieko nebutu buve, tik labai valgyt norejosi :D
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė sandman »

Apie savo pirma karta manau pasakot butu nekorektiska be draugu su kuriais rukem :D
PonasGerutis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2012-10-13, 23:36
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė PonasGerutis »

Detaliu nepasakoji ir vsio :D
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Marbauskas »

Mano pirmos akimirkos buvo prieš 3,5 metų, o tėvo va dabar, šiuo momentu, chillina jis. Labai keista kai per metus jo požiūris pasikeitė į mano rūkymą ir nebedraudė, net ką tik pats pasiūlė parūkyt mano draugo dovanotą dovanėlę, susukau jointa ir nuėjom parūkėm. Nediduką, nes vis dėl to jam pirmas kartas, nors mano space cookies valgė nemažai. Rodos nuo tada ir kitaip mąsto. Poveikis patiko matyt, dabar guli,televizorių žiūri ir chillina. Mano pirmos akimirkos su šeimos nariu ir MJ. :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė G. »

hahah :D Marbauskai! Tu esi ŽMOGUS! aš irgi vieną dieną su gimdytojais norėčiau užpešt :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Lar »

O aš kai savo tėvukui pasiuliau parukyt, tai jis mane narkaša išvadino (palasdavojo) o aš ji aukoholiku (Palazdavojau) bet pora dumeliu vis dėl to užtraukė. Nieko teigemo nepasakė tik pridurė jog už alu geriau nors jau jo amžius perkopes 60. Nors pienuką gerė ir man nepaliko. Taigi galima teigti jog su šeimos nariais lengviausia susitarti ir prodyti jog nėra taip blogai kaip atrodo iš pyrmo žvilgsnio.
Rašyti atsakymą