Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė runkelis »

tada pasidomek taisyklemis.o seklu pirkti pilna internete
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
rudra
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2012-12-11, 23:57
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė rudra »

internete labai brangu ieskau pigiau
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė G. »

Jeigu negali skirti lėšų, kad įsigyt sėklų iš interneto, tai geriau neaugink visai, nes investicijos atsiperka, jeigu viską darai teisingai. O jeigu nenori investuoti į auginimą - vadinasi nenori ir .. na supranti, šūdą sėsi, šūdinai auginsi ir šūdą pjausi. Jeigu nenori tiesiog pirkti sėklų per internetą, tai važiuok į užsienio headshop'us, seedbank'us ir nusipirk "per prekystalį". O Lietuvoj per visokius skelbiu lt ir kotokius briednus saitus tau gali ne tik kad šūdinas sėklas įkišt, bet ir išvis paimt pinigus ir nieko neduot.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė flukis »

O kam pirkti brangiau, jei galima nusipirkti pigiau? Taigi bando zmogus, kam jam iskart pirkt kas brangiausia? jai labai nori galima prasisukt ir su 50lt biudzetu.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Lar »

Jai žmogus nenori dauk leisti ant sėklu tegu perko OD mix. Su 50lt prasimusti sunku vientik pigiausios sėklos tiėk kainuoja .o dar žemės, maistas. kaip minimum 100-150lt .Aišku žemes galima saligynai pigiau gaututi, bet normalus maistas augalėlems kainuoja. Dar reikėtu nepamiršti jog jai norint gausaus derliaus daigelius reikia pasiruošti t,y box'e vegetuoti kažkoki tai laika.
Reziumė ,jai taupysi tai nieko gero neturėsi.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė runkelis »

prasom iesko tegul, bet sitame forume neras seklu.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė wauris »

Pati pirma karta ir as sukausi is minimumo :) sekla is bagseedo ir staline lempa... va nuo ko pradejau. Taciau intensyviai domintis apie augala,zaibiskai keitesi ir augalo gyvenimo salygos. Taip kad as uz meginima nors minimaliai, (be trasu be jokiu hps lempu) auginima. Nepatiks - reiskias tiek ir noro pazinti sita augala tebuvo. As tai buvau apstulbes kaip imanoma uzauginti tokius augalus paciam,maniau kad tai neimanoma...
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė runkelis »

viskas imanoma tik noro reikia tureti.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė bigbud »

sveiki, gal galit kas pasakyti ar butina kloti subadyta celafana i duobe pries supilant grunta?koks tikslas deti celafana jis apsaugo saknis nuo ko nors? Ar kaip cia?
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Broniusx »

Cia as galvojau toki varianta pritaikyt pelkej augint. Gal realiai ir kitam dalykui naudojama
Varliokas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2012-02-16, 13:52
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Varliokas »

nu va valio perskaiciau viska , klausimu uzduot neturiu nes manau pats galiu atsakyt uzdaves klausima, info daugiau negu pakanka dekui dalyvavusiems AUGINSIU OUTDOORE. ir dar susidariau nuomone kad cia puse arba maloletku arba tupu arba tinginiu tinginciu skaityt ar uzdavinejanciu durnus klausimus, tingi skaityt, dometis tai tingesi ir augint narmalei, tada teks ora rukyt . DIDELIS DEKUI UZ INFO
Bulviu nerukau
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Marbauskas »

Malonu, kad atsiranda tokių kaip tu, suprantančių senbuvius naujokų tinginių klausimu. O dėl info, tai taip, čia jos pilna, gero OD sezono, kolega :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Happy
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2013-02-03, 20:37
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Happy »

Sveiki, ar uzaugtu pas mus lietuvoi sita Purple Power x W.W. (fem.) ? aciu iskarto jum ! MaNo draugai :)
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė medelynas »

Happy rašė:Sveiki, ar uzaugtu pas mus lietuvoi sita Purple Power x W.W. (fem.) ? ačiū iskarto jum ! MaNo draugai :)
Užaugtų ir žydėtų, jei padorus spalis tai manau labai daug gėrio išeitų [:)] vienaip ar kitaip manau tikrai vertas išbandyti crossas :V:

Man prieš porą metų teko miškelyje auginti purple maroc, dwarfiukų, od mix panelę, mr.green super skunk (gaila, kad šito gerulio nebėra prekyboje :/ )
Od panelė pradėjo žydėti rugpjūčio antroje pusėje, pm ir skunkas paskutinę rugpjūčio savaitę. Od panelė buvo nukirsta spalio viduryje dėl pelėsio, labai gaila, kad nepsėjo pasiekti pilno potencialo, air curringo stuffas gavosi galėčiau pavadinti stonney high :] water curringo stuffas gavosi daug silpnesnis ir labiau stonned, pm ir skunko dėja teko paragauti tik po vieną kartą, mat kažkas atrado ir pasisavino mano krūmus :/ pm poveikis labai gaivus, šiek tiek priminė hašišą, ant minčių, toks žemiškas stuffas, labai atpalaidavo. Bet skunkui lygių nebuvo :D buvau prarūkęs kokį mėnesį diena iš dienos, tad tolerancija buvo labai didelė, iš skunko turėjau eksperimentinį kiekį, kas vogė pamiršo mažytę šakelę su mažyči cm dydžio nedabrendusiu bud`u, grynai žiupsnelis. Bet ištaškė kaip reikiant :D jaučiausi kaip apsirūkęs hašo, visiškai išdaužytas, su rankom nebegalėjau nieko padaryti, nebemokėjau naudotis kompiuteriu, vos pastovėjau ant kojų ir taip apie 2h. Nepaisant imobilizacijos poveikis buvo be galo malonus, toks ramus ir įdomus :D :]
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė bigbud »

medelynas rašė:
Happy rašė:Sveiki, ar uzaugtu pas mus lietuvoi sita Purple Power x W.W. (fem.) ? ačiū iskarto jum ! MaNo draugai :)
Užaugtų ir žydėtų, jei padorus spalis tai manau labai daug gėrio išeitų [:)] vienaip ar kitaip manau tikrai vertas išbandyti crossas :V:

Man prieš porą metų teko miškelyje auginti purple maroc, dwarfiukų, od mix panelę, mr.green super skunk (gaila, kad šito gerulio nebėra prekyboje :/ )
Od panelė pradėjo žydėti rugpjūčio antroje pusėje, pm ir skunkas paskutinę rugpjūčio savaitę. Od panelė buvo nukirsta spalio viduryje dėl pelėsio, labai gaila, kad nepsėjo pasiekti pilno potencialo, air curringo stuffas gavosi galėčiau pavadinti stonney high :] water curringo stuffas gavosi daug silpnesnis ir labiau stonned, pm ir skunko dėja teko paragauti tik po vieną kartą, mat kažkas atrado ir pasisavino mano krūmus :/ pm poveikis labai gaivus, šiek tiek priminė hašišą, ant minčių, toks žemiškas stuffas, labai atpalaidavo. Bet skunkui lygių nebuvo :D buvau prarūkęs kokį mėnesį diena iš dienos, tad tolerancija buvo labai didelė, iš skunko turėjau eksperimentinį kiekį, kas vogė pamiršo mažytę šakelę su mažyči cm dydžio nedabrendusiu bud`u, grynai žiupsnelis. Bet ištaškė kaip reikiant :D jaučiausi kaip apsirūkęs hašo, visiškai išdaužytas, su rankom nebegalėjau nieko padaryti, nebemokėjau naudotis kompiuteriu, vos pastovėjau ant kojų ir taip apie 2h. Nepaisant imobilizacijos poveikis buvo be galo malonus, toks ramus ir įdomus :D :]
o ka manai apie purple maroc? normaliai spejo suzydeti, kaip dumai, galinai prisparde? kada mazdaug pradejo zydeti? galvoju imti maroc x ww outdoorui tai dabar iskylo klausimas ar spetu suzydeti man sis naujas hibridas :)
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė medelynas »

Purple maroc geras strainas, šiemet tikrai kultyvuosiu. Man pačiam tai iki galo nespėjo sužydėti, bet prieš galą galvos buvo kaip reikiant, nuo krūmo min 150g tikrai būčiau nuėmęs, pas mane buvo bėdų su šviesa, mat miške auginau, tad du mėnesius vegetavęs augalas buvo labai labai menkas, rugpjūčio pradžioje sugalvojau, kad reikia pagenėti aplinkinių šviesą užtstojusių krūmų šakas, augalas kaip mat atgijo ir po poros savaičių (savaitė iki rugsėjo kažkur) pradėjo žydėti, kai mačiau šiam forume kas augino pm, tai pradėjo žydėti kur kas anksčiau, maniškis matomai vėlavo dėl vėlyvo brendimo, mat vegetacija iki rugpjūčio buvo labai labai skurdi (per birželio-liepos mėnesius teužaugino gal 3 aukštus ant vieno kokio metro aukščio stiebo, liepos gale viršų prilenkiau prie žemės ir gražiai augo šoninės šakelės stačiai, nugenėjus krūmus iš karto visas krūmas suvešėjo). Dūmai smagūs, daug neteko rūkyti, nes kažkas nukniso mano krūmus :/ bet šiaip tai toks labai gaivus stoned, bent man taip rodėsi, šiaip normalus, tikrai nepasakyčiau, kad silpnas stuffas, apskritai dėl potencijos manau visi green'o strainai puikūs, belieka pasirinkt kokių įspūdžių norisi :D maroc x ww gal pilnai ir nespėtų, bet rūkyt ko tikrai būtų. Sakyčiau derėtų nuo liepos pradžios atšerti žydėjimo trašom ir tikėtis ant rugpjūčio pradžios žydėjimo, na čia mano tokia teorija, nežinau kiek pasitvirtina praktikoje, dar neišbandžiau :D o pilnas žiedų sunokimas tik kiekybės reikalas, veislės poveikį galima išgauti ir iš iki galo nedabrendusių žiedų, tereikia pribrandint t.y. išdžiovinus duoti keletą savaičių pastovėti ir poveikis ohoho bus, šviežiena visad būna high, tačiau kai stuffo daug ir jis laikosi, tai per laiką rūkant poveikis vis keičiasi kol galop pasiekia tą savo tikrąjį :D pats vis dar galvoju ką imt, tikrai imsiu pm, visai domina early dane, mat skunko savy turi, tai pasidaryti sėklų sukryžminus su kuom būtų neblogai, dar labai patraukė Out. C'99 x N.H., Easy Sativa x Polar Lights ir sėklikėm įdomus variantas (G.G. x Mandala 1)xN.H.
Mano tokia kaip svajonė yra susirasti kokį laukinį, žmogaus neliečiamą užkampį gamtos apsuptyje ir priveist semi auto, kad jie naturaliai ten augtų. Tada būtų puikios žaliavos pasidaryti hašo :D
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė bigbud »

aciu uz info, bei patarimus :) kaip manai nebus tokio bairio kad maroc x ww bus semi auto? 8??? nes maroc aprasime buvo rasyta tipo kad jis yra semi auto. as tai planuoju koki balanzdio pirmomis dienomis daiginti seklas outdoorui tada biski ant palanges paveginti ir laukan nesti jau biski paaugusius, noriu kad per vasara monstrai isvegetuotu. :] apie easy sativa x polar lights as taip pat mastau imti tik velgi nezinau ar spes suzydeti blemba :|?
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė medelynas »

Maroc x ww nemanau, kad semi auto. Bet easy sativa x polar lights tikrai turėtų būti semi auto ir manau garantuotai spėtų sužydėt. Aš irgi pradėsiu nuo senos geros palangės :D
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė bigbud »

dekui :). o sis jau N.H. X maroc garantuotai bus semi? gal supranti kuris kuria dulkino isvedant si hibrida? kiek rasiau mr-greenui tai pastoviai- seklos yra kolekcinio pobudzio ir t.t. =(
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė mr.green »

bigbud rašė:dekui :). o sis jau N.H. X maroc garantuotai bus semi? gal supranti kuris kuria dulkino isvedant si hibrida? kiek rasiau mr-greenui tai pastoviai- seklos yra kolekcinio pobudzio ir t.t. =(
Sveiki as tai nesuprantu tokiu klausimu kas ka dulkino ir t.t koks skirtumas kas buvo vyras kas moteris rezultatas nesikeicia!
Jai krizminamas semi auto su normaliu ir turint 3-4 fenatipus 2 tikrai bus su semi auto savibem arba ankstivi. Jai semi auto su auto tai tikrai visi bus semi auto o kai kurie gali buti pilnai auto. Sio sezona bomba Maroc x N.H. Nebloga linija su W.W ir keliata egzotiniu su C99 .Cia jau spresti pagal galimibes ir poreikius.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapes legalios lietuvoj?
    OGschool » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    16018 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    16320 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • outdoor auginimas
    DZHY » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1836 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • LSD auginimas su SCROG
    Volkas » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    2 Atsakymai
    6703 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • auginimas be vegatavimo, 12/12.
    Kiskis » » forume Herbariumas
    30 Atsakymai
    18411 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzdyla