Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė cryptkeeper »

viskas labai keiciasi, kas cia zino gal nebutu taip baisu kaip atrodo :)
vistik geriau jau uzaugs su 2 teciais ir normaliu zmogum negu kokiu aferistu ar vagim vaiku namuose, vaikai augdami vaiku namuose neigauna tu tokiu visokiu basic skills, nemoka savim pasirupint, pasiduoda kitu itakai.
ganjaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2012-10-14, 11:36
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ganjaman »

Nu ką jūs kalbat.. Visokių yra, ir jų poelgius labiausiai įtakoja pažįstami/draugai. Pažiūrėkit Gataveckus, Lietuvoje tokių įgudusių dailininkų turbūt nėra ir reta visam pasauly. O augo globos namuose :)
save nupiešė:
http://www.artnews.lt/wp-content/upload ... veckai.JPG

tarp kitko, čia ir idėja puiki yra. Jei kam įdomu galit pasidomėt :)
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė N/A »

Hey, kas per... Rašiau atsakymą į temą ir gavau error'ą:
An entry on the blacklist may have several reasons:
1. You are a well-known spammer.
2. Last time a well-known spammer was using the dynamic IP address which you got from your ISP (Internet Service Provider), your e-mail address or the username you have choosen.
3. Your ISP is well-known for a lot of spamming customers and is not fighting against spammers enough.

WTF?

EDIT: Atsigavo.
N/A
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Chebra, jaučiat? http://www.ukioklubas.lt/straipsniai/ne ... gtine-8430 :D Net kepenis paskaudo tokį skaityt :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Lar »

visai ahuj*l ir taip kaimuose daug pijoku, Tai dar samanės legalios reik. Net nežinau kodėl ukininkas samagona gali gamintis ir vartoti. O Aš negaliu auginti žolės, ir rukyt negaliu. Du alhasai seime sėdi Andrius Palionis Remigijus Žemaitaitis . tegu ju girtuma patikrina per daug ukininku samanės prisiragavo. Va Karalius seime mld buvo tik niekas jo neklausė.
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sunus »

Snd paragavau naujo :x: ir labai kartus dumas net seiles atrodo karcios kaip ce gal ko pripurksta? :X
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Sunku pasakyti, sūnau :) Būna strain'ų, kurie iš genų kartūs yra, ta prasme ir kvapas ir skonis kartus. Jeigu atsiūstum man savo medžiagos, tai galėčiau profesionaliai įvertinti :D juokauju žinoma (dėl siuntimo) :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Stoned4life »

G. rašė:Chebra, jaučiat? http://www.ukioklubas.lt/straipsniai/ne ... gtine-8430 :D Net kepenis paskaudo tokį skaityt :D
:/ Paskaičius man mano reggae ritmu plakančią širdį suspaudė :( Vis dėlto teisybės nėra,nors valdžiai daug lengviau melžti bukų gyvulių bandą kuri nuo "turistinio samagono" paskutines smegenų lasteles baigia išmyžti.Teisingai leiskim gaminti ir pardavinėti samanę,stumdykim visur kur papuolą tą kosmetinį spiritą kurį vargu ar kas naudoja pagal paskirtį,žalokim genofondą ir dėkim ant visko.Žiauru žiūrėti kai viskas taip vyksta,o pučiantį žmogų kiaulės žaliomis uniformomis ir toliau seką,daužo bananais,bando atbukinti ir sodina,skiria nelogiškas baudas ir mala šlykščiomis neteisingų įstatymų girnomis.(Gerbiu kiekvieno žmogaus pasirinkimą bet tai jau absurdas)
Burn Babylon!
Voice of the people is the voice of JAH
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Aš tai būčiau už samanės legalizaciją, jei lietuviai (kalbu bendrai rendamasis statistika) mokėtų normaliai vartot alkoholį. Pas mumi nejaučia saiko žmonės, geria kiek lenda, tame ir problema ir dar dauguma geria tik tam, kad gert - dėl bandos jausmo, tipo ale jei neišgersi tai vadinasi kažkam, o gal net sau pačiam, rodysi nepagarbą. Realiai kai pagalvoji tai tokia maža šalis, kažkur sakė, kad jau ir trijų milijonų nėra, bet geriam smarkiau nei dešimtis milijonų gyventojų turinčios šalys. Ko jau ko, bet alkoholio Lietuvai šiuo metu reikia mažiausiai. Statistiškai tai lietuvis vidutiniškai kasmet suvartoja mažiau alkoholio nei pastaraisiais metais, bet tai čia dėl emigracijos, pogrindžio ir mirtingumo taip. Išvis Lietuvoj toks kvailas nusistatymas yra prieš kaimus. Mano nuomone, kaimai turėtų užimti labai svarbią vietą mūsų ekonomikoj, žemės ūky. Kaimiečiai turėtų būt gerbiamais ūkininkais, o ne degraduojančiais pijokais. Dabar ale vietoj to, kad pas mus skatintų tam tikrų pasėlių auginimą (nebūtinai pluoštinių kanapių) ir kitą kaimo plėtros ūkio/fermos veiklą tai čia nori dar daugiau alkoholio į kaimus įleist. Prioritetizacija yra absurdiška. Kaip minėjau - būtų ok tas samagonas, bet jeigu jis būtų geriama ne dėl pasigėrimo, o ten sakykim "ant sveikatos" kaip sako ten 40ml prieš miegą, o ne kaip dabar pusę litro "ant pachmielo".

O čia Londonieriams, spėsit nespėsit, bet visvien:

I AM HIP HOP Magazine this Saturday 2nd of March is hosting the debate SKUNK: Healing Or Oppressing Our Nation? Greg de Hoedt will be speaking at the event to represent NORML UK and UK Cannabis Social Clubs. - See more at: http://norml-uk.org/2013/03/norml-ukcsc ... ZIut9.dpuf

Please come and attend to show your support if you are in London or close enough to reach the venue at the Brady Arts Centre, Whitechaple, London opening at 6PM and ending at 9PM. The Facebook event page is here. - See more at: http://norml-uk.org/2013/03/norml-ukcsc ... ZIut9.dpuf
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Stoned4life »

Visiškai tau pritariu G. .Lietuvos kaimui mažiausiai reikia dar daugiau alchoholio. Puikus pavyzdys būtų kad ir mano kaimas (augęs aš mieste ten tik vasaromis daug metų važinėdavau vaikas būdamas) kur ne vienas žmogus mano akyse pragėrė valią,laukus,gyvulius,vaikus,viską ką turėjo ir liko prie susmegusios grytelės kol galutinai nepragėrė sveikatą (labiau ištvermingesni spiritėlio mėgėjai spėdavo grytelę pragerti ankščiau negu sveikatą).Pamenu kai prasidėjo technikinio spirito banga po poros metų kapinėse atsirado nemažai naujų paminklų.Tikrai žiauru matyti tokį "time lapse" ir jų skaičiaus tikrai negalėčiau visų tokių savo akimis matytų atvejų ant rankų pirštų suskaičiuoti.Tas pats ir su miestais,ne vienas žmogus,kaimynas,pažystamas mano akyse iš pakankamai padoraus žmogaus tapo degradu pragėrusiu viską,vaikus,artimuosius nekalbant apie turtą ir dabar šlaistosi palei konteinerius o vakare grįžta į landynę virtusį butelį kuri tuoj atims dėl daugiatūkstantinių skolų.Teko matyti ir kaip vaikai auga 1 kambario mažame bendrabučio kambarėlyje iki lubų prikrautame šiūkšlių,smarvėje ir ūtėlėse su alchoholikais tėvais (iš dalies buvo tikrai gaila vaikų motinos kai juos atėmė nes ji tikrai yra geraširdis žmogus,nors ir kvailas bet...) .Todėl mano nuomone ar Lietuvai reikia daugiau alchoholio? NE ir dar kartą NE! Blogiausia kad žmonės tam pritaria (naminės legalaizui) o alchoholio vartojimas yra programuojamas į žmonių pasamonę,alchoholis visur kišamas lyg tai nieko blogo bet tai ką gyvenime mačiau sako ką kitą.Aišku kaip ir ankščiau minėjau gerbiu kiekvieno nuomonę ir apsisprendimą,bet kaip ir tu minėjai REIKIA SAIKO! Dar juokingiau kada lietuvos valdžia leidžia tokius dalykus ir žiūri į viską pro pirštus,ramiai surenka mokesčius už alchoholį ir šaukią kad jokių kanapių,mes juk saugom lietuvą nuo degradavimo.Kviečia visokius kunigus le ekspertus kalbėti per TV apie tai kad kanapės yra velnio augalas (nors akivaizdžiai matosi kad apie kanapes jie žino tiek kiek paskaitė iš lapelio prieš filmavimą,visi žinom ir tai kad butelis+TV puikiausias būdas degraduoti ).Žiauri bet tokia tiesa,reikia kovoti ir nepasiduoti,vienytis,stengtis pasauly padaryti bent kruopelyte geresnį.Peace :x:
Voice of the people is the voice of JAH
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė lasten »

labai gerai pasakyta, vien išėjus į gatvę kiek matosi ,,pragertų'' veidų, chronių populiacija auga ir kaip matome, toliau augs ir dar greičiau.
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė RolLing »

kokios firmos parekomenduotumete homeboxa ziureti :?: Ziurinejau su led apsvietimu, bet nelabai tenkinaciai radau. Tad nutariau bus paprasciau pirkti atckirai, led isirinkau is ledhydroponics, boxa ziuriu is homebox-growlab ir secretjardin, galbut zinote optimalesniu varijantu ,tarp kokybes ir kainu ? :|?
Peckelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2012-07-19, 22:01
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Peckelis »

Arminasajs rašė:kokios firmos parekomenduotumete homeboxa ziureti :?: Ziurinejau su led apsvietimu, bet nelabai tenkinaciai radau. Tad nutariau bus paprasciau pirkti atckirai, led isirinkau is ledhydroponics, boxa ziuriu is homebox-growlab ir secretjardin, galbut zinote optimalesniu varijantu ,tarp kokybes ir kainu ? :|?
Man rods tau pigiau butu paciam pasidaryti, dar plius sitam reikale patirties igautum:) WIN WIN
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė RolLing »

Peckelis rašė:
Arminasajs rašė:kokios firmos parekomenduotumete homeboxa ziureti :?: Ziurinejau su led apsvietimu, bet nelabai tenkinaciai radau. Tad nutariau bus paprasciau pirkti atckirai, led isirinkau is ledhydroponics, boxa ziuriu is homebox-growlab ir secretjardin, galbut zinote optimalesniu varijantu ,tarp kokybes ir kainu ? :|?
Man rods tau pigiau butu paciam pasidaryti, dar plius sitam reikale patirties igautum:) WIN WIN
Gamyboje medienos patirties turiu sociai, ir tam salygas geras ;) bet nepiniguose esme, tokia situacija kad reikia kuo mobilesnes, greitai isrenkamos ir greitai surenkamos ir nenaudojant graziai sulankstei ir i spinta. Nieko nesakau kaip savo namus turi, arba salygas kur laikyti visa laika deze. ;)
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sunus »

Nieko nesakau kaip savo namus turi, arba salygas kur laikyti visa laika deze. ;)[/quote]

Skamba lyg tu ja ruosiesi nesiotis i svecius kas karta kaip pasviesti reikes :D :D :V:
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Tratagalvis »

Nuomojantis būstą gali atsitikti tokie dalykai kaip jo apžiūra, draugų ar šeimos vizitai ar persikraustymas pas kitą nuomininką. Tokiais atvėjais masyvi ir sunki medinė dėžė sukeltų daug vargo, kurio ir taip užtektų tvarkantis su visa įranga ir augalais.
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė RolLing »

Tratagalvis rašė:Nuomojantis būstą gali atsitikti tokie dalykai kaip jo apžiūra, draugų ar šeimos vizitai ar persikraustymas pas kitą nuomininką. Tokiais atvėjais masyvi ir sunki medinė dėžė sukeltų daug vargo, kurio ir taip užtektų tvarkantis su visa įranga ir augalais.
Stai ir atcakymas :V: bet nutrukstam nuo pagrindiniu klausimu, apie kokybe ir tentu firmas :D ar niekas nenaudojate? darotes savos gamybos.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Iš kitos temos:
Marbauskas rašė:
G. rašė: As tai net stiebus pasilieku, sudziovinu, nusiimu pluosta, medi irgi atskiriu

Gerbiamasai G. , čia mane labai sudominot :D Gal galima plačiau hemp temoje (rodos kažkokia panaši yra) kaip su tuo pluošto nuėmimu, kokius metodus naudoji? Ir detalią darbo eigą būtų gerai žinot,tikrai manau ne vienam mūsų praverstų :)
Tai va, kolega Marbauskai, atsakysiu šioj temoj :) Ogi metodą naudoju labai elementarų - nuskabau žiedynus, lapus ir palieku tik stiebus, juos atskiriu, kad būtų tik tiesūs "pagaliukai" :D tada, juos paprasčiausiai sumerkiu į kokią vazą (be vandens) ir stovi ant stalo kaip dekoracija (gražiai atrodo, nes įvairių ilgių būna, kur buvę šakos tai tokie formuoti, žali :)), kol visiškai išdžiūna ir jau grynai paėmus į rankas ar patapšnojus per stalą jauti, kad turi jau nebe minkštus, o kietus "pagaliukus" :) Ir ką.. pradedu rankų darbą :D imu po vieną, ir su kietu daiktu ant kieto pagrindo spaudžiu, stumimo pirmyn judesiu lyg išspaudinėčiau dantų pastą. Išspaudžiu iš vienos pusės, išspaudžiu iš kitos, tada kai jau pasidaro kiek minkštesnis imu į rankas ir trinu delnuose, visaip sukinėju, lankstau, vėl delnuose, vėl pasukinėju. Taip darau kol siūlai pradeda atsiskirt nuo medienos, ir tiesiog su pirštais atrinkinėju siūlus į vieną krūva, o likusį medį į kitą :) Labai paprasta, tik kad tikrai vargina ir delnus paskausta. Kombainų ar kokių įrankių specialiai apdirbimui dar neturiu, bet viskam savas laikas ;)

Daugiau negu 3 kanapių vienu metu kolkas nesu auginęs, tai negaliu pasigirti, kad daug aš čia pasigaminu marichuanos, sėklų, pluošto, spalių. Šią žiemą turėjau 23 daigus ir juos suvalgiau su salotom, skaičiau, kad gerai yra taip daryti :D Bet va nuo praėjusio rudens tėvams vis atviriau apie kanapes reiškiu, tai šiemet žadu pasiauginti tiek pluoštinių kanapių, tiek medicininių, tiek toliau dirbti ties savo paties strainu ir tai daryt kaip įmanoma aukščiausiu lygiu.

Prie to paties, kad būtų į temą, įmetu savo rankdarbių pavyzdžių foto:

[ nuotrauka ]

ir dar vieną foto nuo palanginio (taip, žinau, žiema, nėra saulės, bla bla, bet man reikia turėt kuom pasigrožėt, kad keltų ūpą ir nekantrumą pavasariui):

[ nuotrauka ]

Čia mano tas strainas. Sėklų turiu nemažai, tai negaila be salygų augint. Dabar esam 33cm ūgio ir mums yra 4mėnesiai, žydim nuo gruodžio pabaigos :) Mano gėlytės vardas yra Gimtadienis ir nusprendžiau taip, kad Gimtadienis augs kol numirs iš senatvės. Labai norėčiau iš žydėjimo poto vėl pereit į vegetaciją ir poto vėl į žydėjimą ir t.t. būtų nuostabu, jeigu pavyktų. Kaži, gal ateity šis mano eksperimentas taps originaliu daugiamečiu strainu, kuris neužims daug vietos, kas kelis mėnesius duos savo derlių, tada nuo palangės bud'us būtų galima kaip obuolius raškyt :D

Niekada nebuvau indoor groweris, tai įrangos auginimui pas mane namuose nėra jokios. 2013 sezoną kaip minėjau žadu padaryt aukštesnio lygio nei įprastai, nes įgaunu vis daugiau tėvų užtarimo, taigi arba kursiu naujas temas arba grįšiu čia su daug foto ir dar daugiau rašliavos negu dabar apie savo meilę :x: ir --==::~~

P.S. Nesišaipykit, jei panašu į vaiko žaidimus, nes taip nėra. Mano paprasčiausiai toks darbas - dirbti su kanapėm kaip tik yra įmanoma (žinoma pagal aplinkybes ir galimybes). Nebūtų kanapių - nebūtų manęs. Pats sau esu kanapių Tėvas. Iš manęs, gyvenimo paaukojusio kanapei galit laukti daug daug daug, bet žinokit, kad dar jauns esu, bet buo toliau tuo rimčiau. Kaip bus - pamatysim :V: Peace
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
negerumas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012-11-06, 22:42
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė negerumas »

G. rašė:Iš kitos temos:
Marbauskas rašė:
G. rašė: As tai net stiebus pasilieku, sudziovinu, nusiimu pluosta, medi irgi atskiriu

Gerbiamasai G. , čia mane labai sudominot :D Gal galima plačiau hemp temoje (rodos kažkokia panaši yra) kaip su tuo pluošto nuėmimu, kokius metodus naudoji? Ir detalią darbo eigą būtų gerai žinot,tikrai manau ne vienam mūsų praverstų :)
Tai va, kolega Marbauskai, atsakysiu šioj temoj :) Ogi metodą naudoju labai elementarų - nuskabau žiedynus, lapus ir palieku tik stiebus, juos atskiriu, kad būtų tik tiesūs "pagaliukai" :D tada, juos paprasčiausiai sumerkiu į kokią vazą (be vandens) ir stovi ant stalo kaip dekoracija (gražiai atrodo, nes įvairių ilgių būna, kur buvę šakos tai tokie formuoti, žali :)), kol visiškai išdžiūna ir jau grynai paėmus į rankas ar patapšnojus per stalą jauti, kad turi jau nebe minkštus, o kietus "pagaliukus" :) Ir ką.. pradedu rankų darbą :D imu po vieną, ir su kietu daiktu ant kieto pagrindo spaudžiu, stumimo pirmyn judesiu lyg išspaudinėčiau dantų pastą. Išspaudžiu iš vienos pusės, išspaudžiu iš kitos, tada kai jau pasidaro kiek minkštesnis imu į rankas ir trinu delnuose, visaip sukinėju, lankstau, vėl delnuose, vėl pasukinėju. Taip darau kol siūlai pradeda atsiskirt nuo medienos, ir tiesiog su pirštais atrinkinėju siūlus į vieną krūva, o likusį medį į kitą :) Labai paprasta, tik kad tikrai vargina ir delnus paskausta. Kombainų ar kokių įrankių specialiai apdirbimui dar neturiu, bet viskam savas laikas ;)

Daugiau negu 3 kanapių vienu metu kolkas nesu auginęs, tai negaliu pasigirti, kad daug aš čia pasigaminu marichuanos, sėklų, pluošto, spalių. Šią žiemą turėjau 23 daigus ir juos suvalgiau su salotom, skaičiau, kad gerai yra taip daryti :D Bet va nuo praėjusio rudens tėvams vis atviriau apie kanapes reiškiu, tai šiemet žadu pasiauginti tiek pluoštinių kanapių, tiek medicininių, tiek toliau dirbti ties savo paties strainu ir tai daryt kaip įmanoma aukščiausiu lygiu.

Prie to paties, kad būtų į temą, įmetu savo rankdarbių pavyzdžių foto:

[ nuotrauka ]

ir dar vieną foto nuo palanginio (taip, žinau, žiema, nėra saulės, bla bla, bet man reikia turėt kuom pasigrožėt, kad keltų ūpą ir nekantrumą pavasariui):

[ nuotrauka ]

Čia mano tas strainas. Sėklų turiu nemažai, tai negaila be salygų augint. Dabar esam 33cm ūgio ir mums yra 4mėnesiai, žydim nuo gruodžio pabaigos :) Mano gėlytės vardas yra Gimtadienis ir nusprendžiau taip, kad Gimtadienis augs kol numirs iš senatvės. Labai norėčiau iš žydėjimo poto vėl pereit į vegetaciją ir poto vėl į žydėjimą ir t.t. būtų nuostabu, jeigu pavyktų. Kaži, gal ateity šis mano eksperimentas taps originaliu daugiamečiu strainu, kuris neužims daug vietos, kas kelis mėnesius duos savo derlių, tada nuo palangės bud'us būtų galima kaip obuolius raškyt :D

Niekada nebuvau indoor groweris, tai įrangos auginimui pas mane namuose nėra jokios. 2013 sezoną kaip minėjau žadu padaryt aukštesnio lygio nei įprastai, nes įgaunu vis daugiau tėvų užtarimo, taigi arba kursiu naujas temas arba grįšiu čia su daug foto ir dar daugiau rašliavos negu dabar apie savo meilę :x: ir --==::~~

P.S. Nesišaipykit, jei panašu į vaiko žaidimus, nes taip nėra. Mano paprasčiausiai toks darbas - dirbti su kanapėm kaip tik yra įmanoma (žinoma pagal aplinkybes ir galimybes). Nebūtų kanapių - nebūtų manęs. Pats sau esu kanapių Tėvas. Iš manęs, gyvenimo paaukojusio kanapei galit laukti daug daug daug, bet žinokit, kad dar jauns esu, bet buo toliau tuo rimčiau. Kaip bus - pamatysim :V: Peace
As dabar po :bong: perskaiciau, tai ziauriai idomiai ir netiketai panaudoji visa kanape. Skaiciau kaip kazkokia fantastine pastraipele :)
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė manjakas »

Pone G. siulau investuoti pradziai 50-60lt ir paskelbti konkurseli su like/share ir kaip priza, kad ir tas maikutes aves su balandziu ir kanapem mano anksciau siulytas. Tikrai nuosirdziai stengiuos bent kazkiek prisidet prie puslapio platinimo turint omeni, kad ne visiems galima siulyt palaikint puslapi (apkalbos, kalbos, klaidingos nuomones, narkomanas ir panasiai) :)
Rašyti atsakymą