Nuotrauka Nuotrauka

Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Bumbastiklas »

menuleigis rašė:ai as iur suputovu neturiu,duminu sau vienas ir su savim prikolinu,vaikstau gatvem su sypsena dantyse ir ka jus man padarysite?
Primušime. :E
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė G. »

Vyrai, vyručiai, vyrutėliai :) Apie pertrauką nuo pūtimo a.k.a. Tolerance Break ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Galaxy_
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-05-05, 10:53
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Galaxy_ »

Sveiki. Na su Mj draugauju kokius 3-4 m. Anksciau budavo parukymai kaip kokia svente. Ir high ir zvengimai. O pernai uzsiauginau savo derliaus ir prasidejo kas diena. Apie 8-9 men nonstop. Pasikeite rukimo prasme. Pradejau labiau mastyti kas kaip o ne bukai zvengti. Ir db sueina ne po 0.5g o po 2g kad mane veiktu taip kaip anksciau. Draugai iskrite buna po tokiu joint'u o as tada laimingas bunu :D na esme tame kad db jau pusantros sav darau brake ir tikiuos pailset iki vasaros. Vasarai turiu atsidejas atsargu kokiem keliem pasedejimam.
Gal ir dumas skanesnis bus pastovejas tamsoj :D Peace out ;)
fiskar
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-08-03, 14:18
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė fiskar »

Daugiau nei puse metu nepuciu ,gatvej jau ne kokia eina ,ten stipriau nei zalioji . Tureciau kur augint ,tai tik tokiu atveju uzpusciau ,nesiruosiu daugiau is gatves imt ... :)
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Rankdarbis »

Labai plačiai galima nagrinėti auginimo klausimą. Bet ar žmonės tikrai supranta tikraja auginimo rizika? Aš šį klausima jau ilga laika svarstau, aišku niekas gatvės nekontroliuoja , bet man asmeniškai ramiau nusipirkti ir ipusti negu parintis kad pagaus su +100g vežantis derliu namo. Aišku , jog tai , kad visi barygos yra "money hungry" faktas. Bet mirkyt kurnors, barstyti stiklo dulkėm ar ka jie tedaro jau yra visiškai amoralu ir nežmoniška. Todėl minimaliai reikia bent jau įsitikinti kad nieko stipresnio pas "čiūva" nebutų. Kita kalba eina apie pačio augalo priežiura , aš jei auginčiau nenaudočiau jokių trašų. Jei auginate agurkus darže, ar svarbu kad jie butu begalo dideli , sultingi , ir superinio skonio? TAIP. Bet kas tokiu atvėju neleidžia nueiti i maxima ir pasimti didele dežę apipurkštų ilgavaisių agurkų? Gi auginame tam jog turėtume , kad ir mažiau thc, maženi kieti , bet savo ir galima jaustis sąžiningai prieš patį save , jog nerukom kokių trašų mixo .Jei auginčiau tai tik visiškai be trašų , bet visokiu mixu ir pan, nors čia jau kiekvienam savo.
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė RolLing »

Rankdarbis rašė:Labai plačiai galima nagrinėti auginimo klausimą. Bet ar žmonės tikrai supranta tikraja auginimo rizika? Aš šį klausima jau ilga laika svarstau, aišku niekas gatvės nekontroliuoja , bet man asmeniškai ramiau nusipirkti ir ipusti negu parintis kad pagaus su +100g vežantis derliu namo. Aišku , jog tai , kad visi barygos yra "money hungry" faktas. Bet mirkyt kurnors, barstyti stiklo dulkėm ar ka jie tedaro jau yra visiškai amoralu ir nežmoniška. Todėl minimaliai reikia bent jau įsitikinti kad nieko stipresnio pas "čiūva" nebutų. Kita kalba eina apie pačio augalo priežiura , aš jei auginčiau nenaudočiau jokių trašų. Jei auginate agurkus darže, ar svarbu kad jie butu begalo dideli , sultingi , ir superinio skonio? TAIP. Bet kas tokiu atvėju neleidžia nueiti i maxima ir pasimti didele dežę apipurkštų ilgavaisių agurkų? Gi auginame tam jog turėtume , kad ir mažiau thc, maženi kieti , bet savo ir galima jaustis sąžiningai prieš patį save , jog nerukom kokių trašų mixo .Jei auginčiau tai tik visiškai be trašų , bet visokiu mixu ir pan, nors čia jau kiekvienam savo.
Nusisnekejai :D Idomu suzinoti butu, ka valgai ir ka geri, vaistu itariu niekada nenaudoji, skiepu ir neturi. Trumpai ekologiskas zmogus :V: ar tik noretum kad taip butu, o cia tik teorija daliniesi ;))))
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Slow Stone »

Rankdarbis rašė:man asmeniškai ramiau nusipirkti ir ipusti negu parintis kad pagaus su +100g vežantis derliu namo.
O netyčia pataikyt, kai semia dylerį, ir papult su 1-2-3g? Man asmeniškai ramiau augint namuos ir neturėt reikalų su jokiais "mafukais", o ir gabenimų problemos atkrenta...
Rankdarbis rašė:Jei auginčiau tai tik visiškai be trašų
Matau, nelabai supranti kas yra "trąšos". Augalas gyvas organizmas - jis turi maitintis, baisiosios "trąšos" yra paprasčiausias maistas. O jau kuo maitinsi, tavo reikalas; ar tai bus mineralinių druskų tirpalai ar mikroorganizmų suskaidytos organinės atliekos. "Be trąšų" :D Tipo iš šventos dvasios gyvas augintinis bus. Gerai, jei žemė derlinga, bet tada "trąšos" jau yra joje.

Back to the topic. Šiuo metu tolerancijos pertrauka vyksta... ne pats smagiausias epizodas pūtiko gyvenime...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Rankdarbis »

Ekologiškas žmogus aš, geriu vandenį ,stengiuosi valgyti sveikai, nebeatgamina mano atmintis kada paskutini karta aš macdonalde kirtau koki big maca su bulvytėm. Nuo kitų nukvakelių pacifistu mane skiria tik tai , kad aš tokiu būti nenoriu, ir tikriausia niekada nebučiau patapes. Įdomu kodėl palietei skiepus, nes būtent jie man būnant 12-13 metų paprasti skiepai , net neabeatsimenu nuo ko, sušiko man visa pauglystę , o gal net visą gyvenimą. Istorija labai paprasta, nuėjau pas daktarę ir mane nusiuntė pasiskieptiti. Po poros dienų pradėjo niežtieti visa kūna, galvą , veido stritį .. Po savaitės viskas masiškai pasikeitė veidas atrodė kaip po katastrofos visas raudonas , bėga neaiškus skystis , iš galvos tiesiog srovele tekėdavo kraujas ir pūliai.Tuomenu tai buvo liga, sedėjau sau namuose ir džiaugiausi pora dienų atostogu. Gyditojai pasakė atopinis dermatitas , gavau krūva hormoniniu vaistų. Kurie tik blogino savijauta, laikui bėgant teko integruotis į gyvenimą o jaunam pacukui tai buvo tragiška, net neturiu žodžiu apsakyti kaip baisiai atrodžiau, akys užraudonuodavo veidas buvo visas tiesiog išdraskytas ir užsidėja didžiuliai kartais iki poros cm storio šašai. Tapau labai usidaręs , neskaitant mokyklos niekur nėjau ir su nieko nebendravau. Susiklausdavau daugybės klausimų net iš visiškai nepažystamu žmonių. Manau čia būtų galima parašti knygą. Visa ligos eiga vis keitėsi tikriausia tūkstačius kartu, išleistu litu skaičius bandant pagyti didžiulis, rezultatai. Gal biški pagerėje , bet būna dienu , kad gėda išeiti į miestą. Kadangi vaistų kurie padetu nera, prie alerginiu susirgimu belieka sveikai maitintis, kiek imanoma mazinti stresa ir pan. Va ir dabar sedžiu namuose gripa pasigaves, gyditoja išrašė teraflu kaškoki , o neperku, arbatas geriu ir temperatura numušineju , nes nekokie atsiliepimai, kenkia kepenim ir pan. Tai mano gyvenimo kokybe sugadino labai smarkiai, beveik visose srytise. ir padaryčiau , bet ka , kad to būtu galėje išvengti
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Rankdarbis »

Slow Stone rašė:
Rankdarbis rašė:man asmeniškai ramiau nusipirkti ir ipusti negu parintis kad pagaus su +100g vežantis derliu namo.
O netyčia pataikyt, kai semia dylerį, ir papult su 1-2-3g? Man asmeniškai ramiau augint namuos ir neturėt reikalų su jokiais "mafukais", o ir gabenimų problemos atkrenta...
Rankdarbis rašė:Jei auginčiau tai tik visiškai be trašų
Matau, nelabai supranti kas yra "trąšos". Augalas gyvas organizmas - jis turi maitintis, baisiosios "trąšos" yra paprasčiausias maistas. O jau kuo maitinsi, tavo reikalas; ar tai bus mineralinių druskų tirpalai ar mikroorganizmų suskaidytos organinės atliekos. "Be trąšų" :D Tipo iš šventos dvasios gyvas augintinis bus. Gerai, jei žemė derlinga, bet tada "trąšos" jau yra joje.

Back to the topic. Šiuo metu tolerancijos pertrauka vyksta... ne pats smagiausias epizodas pūtiko gyvenime...
Manau kad augalas ir yra augalas. Jis milijonus metu augo , nieko neskatinamas. Niekada nesu augines, tik dalinuosi savo mintimis , kad auginant savo produkta pripilt betko , norint tik daugiau stuffo ar greitesnio derliaus nuemimo laiko. Kaip ir nepraktiška. :V:
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė RolLing »

ir priezastis kodel cia uzklydai? ieskai ekologiskos kanapes? ji bus tavo ekologiskas vaistas :) kad tik macytu toks gyvenimo budas :V:
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Rankdarbis »

taip, būtent to ir ieškau. :) Kad tai turės tiesiogini poveiki - kažin. Bet tai labai susyja su stresu , nerviningumu ir pan. Šiuo aspektu geresnio vaisto neradau.
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė RolLing »

Rankdarbis rašė:taip, būtent to ir ieškau. :) Kad tai turės tiesiogini poveiki - kažin. Bet tai labai susyja su stresu , nerviningumu ir pan. Šiuo aspektu geresnio vaisto neradau.
bet daznai buna, kad pervertina si produkta ;) poto jau tampa paguodos vaistu :V:
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė zebr »

Rankdarbis rašė:taip, būtent to ir ieškau. :) Kad tai turės tiesiogini poveiki - kažin. Bet tai labai susyja su stresu , nerviningumu ir pan. Šiuo aspektu geresnio vaisto neradau.
Isbandyk CBD rusis, nepasigailesi :)

http://www.dutch-passion.nl/en/seeds/pr ... skunkhaze/

http://www.dutch-passion.nl/en/seeds/pr ... ga-indica/
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė N/A »

Na ką gi, :x: po 3 mėnesių atostogų. :V: Ir kaip ir tikėjausi, nepasikeitė niekas. Pirmas --==::~~ buvo kiek "linksmesnis" su kažkokiais silpnais "gliukais", bet viskas po to grįžo į savo vėžes. Stafo gavau tikrai gero, rūkau beveik gryną.
Susėdom kompanijoj, mano kolegos atsirašė po 2 --==::~~, o aš galėčiau turbūt ir kilą supoost ir sėdėt lyg niekur nieko . :V: Nu nebeveža manęs gerai nors tu ką. :(

Tai, žodžiu, toks mažas eksperimentas, rezultate - niekas nepasikeitė. Tad ir pertraukos tos daryti neverta, jeigu nebūtina. :|? Pastebėjau tik tiek, po ilgo nerūkimo vėl užpootus, ypač jei vakariop, tai ryte atsikeli visas nemąstantis, lyg šlapiu maišu trenktas. :D Susikaupti neįmanoma, susikalbėti irgi sunkiai, ypač jeigu didesnio mąstymo lygio tie pasikalbėjimai reikalauja. Vėl aptingau labai, padidėjo apetitas, ir rūkęs ir nerūkęs jaučiuosi kažkoks apdujęs... Ryte susprogdintas džionis šiek tiek pataiso athodną situaciją.

Ir pabaigai, mano break'as pasibaigė ir nepastebėjęs pasikeitimų, grįžtų prie :x: . :D Į sveikatą! --==::~~ :bong:
N/A
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė BuD »

Green Smoke, manau labai svarbu yra ir psichologinis nusiteikimas. Jei break'as trunka ilgiau, nei 2 sav., as iskart nusiteikiu, kad per kita parukyma man bus :]
Pvz.: Jau men., kai nerukau ir greitu metu su chebra ipusim.. jei rukysim per :bong: , vel klajosiu savo pasamonej arba zviegsiu is nezine ko. Jei --==::~~ (labai tikiuosi pabandyt Cross Joint), tai visi bendrausim, kalbesim apie ivairiausias temas.. iputes as daznai linkes per daug paatviraut :D
Jei taves neima --==::~~ & :bong: , bandyk stipresnius irenginukus :) parasiuta, Gravity Bong, Waterfall Bong.
skubus
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-03-19, 21:40
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė skubus »

As meciau. Nes patraukes vairuodamas labai traktoriaus issigandau:D
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė bill »

tai tau su protu kazkas blogai
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė sunus »

:D :D :D tiksliai :D :D
MrGawols
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-03-19, 19:56
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė MrGawols »

Rankdarbis rašė:Labai plačiai galima nagrinėti auginimo klausimą. Bet ar žmonės tikrai supranta tikraja auginimo rizika? Aš šį klausima jau ilga laika svarstau, aišku niekas gatvės nekontroliuoja , bet man asmeniškai ramiau nusipirkti ir ipusti negu parintis kad pagaus su +100g vežantis derliu namo. Aišku , jog tai , kad visi barygos yra "money hungry" faktas. Bet mirkyt kurnors, barstyti stiklo dulkėm ar ka jie tedaro jau yra visiškai amoralu ir nežmoniška. Todėl minimaliai reikia bent jau įsitikinti kad nieko stipresnio pas "čiūva" nebutų. Kita kalba eina apie pačio augalo priežiura , aš jei auginčiau nenaudočiau jokių trašų. Jei auginate agurkus darže, ar svarbu kad jie butu begalo dideli , sultingi , ir superinio skonio? TAIP. Bet kas tokiu atvėju neleidžia nueiti i maxima ir pasimti didele dežę apipurkštų ilgavaisių agurkų? Gi auginame tam jog turėtume , kad ir mažiau thc, maženi kieti , bet savo ir galima jaustis sąžiningai prieš patį save , jog nerukom kokių trašų mixo .Jei auginčiau tai tik visiškai be trašų , bet visokiu mixu ir pan, nors čia jau kiekvienam savo.
Juokas juokais, su tais visais mirkymais ar dar kuo jie ten apdoroja. Asmeniškai žinau, kad Kaune, dauguma žolės(sudžiuvusios) yra nupurškiama metamfetaminu, vien dėl to, kad skatinti paprastų žmonių priklausomybę tam reikalui. Atrodo juokinga, tačiau šitas narkotikas surukytas irgi veikia. O dar geriau, kad ant žolės paviršiaus jei gerai nupurkšta užsideda kristalų sluoksnis, kuris nepatyrusiam jaunimui asocijuojasi su "thc" kristalais... O lietuvoje gryno Metaamfetamino gauti yra sunku, todėl pagrinde rūko 30 proc(geriausiu atveju) mišinį metamfetamino, o kita dalis skausmą malšinantys vaistai, bei vidurius laisvinantieji, nes jei kas nors domėjotės sintetiniais narkotikais, nuo daugumos jų organizme vyksta dehidratacija, ko pasekoje žmogus neprašika. Todėl prieš imdami iš borygos tą vadinamą žolę kelis kartus pagalvokite.
Dar jei kam įdomu. Nežinau kaip yra dabar, bet kalbėsiu kaip buvo prieš lygiai 8 metus, kai man teko lankytis amsterdame 4,20 šventėje. Nepaslaptis, ko ten atvažiuoja žmonės, aš asmeniškai važiavau paragauti tikros-olandiškos marytės. Likau labai nusivylęs, nes mano nusipirktas jointas buvo pilnas prifarširuotas baltų kristalų, leidau daryti išvadą, kad ten buvo metamfetaminas(nes su ta medžiaga yra tekę ankščiau susidurti), o visos mano svajonės subirėjo į šipulius netyčia sulūžus pirktiniam jointui. Taip, kad nereikia naiviai tikėti, kad vietinės borygos nenori prisivilioti nieko neišmanančių džentelmenų, kurie sintetiką surukys kaip MJ. Prieš pirkdamas iš kažko-pasidomėčiau istorija. Arba bent ką parduoda, nes nepaslaptis, kad dauguma borybų parduoda žolę, nesismulkindami kaip ir kokį efektą jinai turi, jau nekalbant apie rūšį. :V:
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė PoH »

Juk tu nenori pasakyt, kad Amsterdame kofike nusipirkai zoles apipurkstos metu? :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Tolerance break dienoraštis
    STALKER » » forume Legalus forumas
    37 Atsakymai
    28219 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas vartotikas