Nuotrauka Nuotrauka

artimųjų įtikinimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

artimųjų įtikinimas

Standartinė lasten »

Sveiki, manau visiems teko atsidurti situacijoje, kada esate artimųjų laikomas visiška padugne, narkomanu. Gal galite papasakoti, kaip jums sekėsi įtikinant artimuosius jog tai nėra taip jau blogai, ypatingai, savo antrąją pusę?
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: artimųjų įtikinimas

Standartinė Rankdarbis »

O tu tikras kad tu nesi visiška padugnė ir narkomanas?
Papasakok dėl ko tavo antroji pusė taip jau supyko? Kiek rukai? Ar be rukymo kaška vartoji? Ir kodėl rūkai?
Mano artijumu rate niekas nežino , kad rūkau. Nes kolkas rukau nedaug. O net jei rukyčiau daug nemanau , kad būtina tai žinoti. Jei turėsi pokalbi su savo artimaisiais kalbėk ramiai, jokiu budu nerėk , apgalvok argumentus ir pan. Nenusiteik jog tikrai nemesiu ir man vienodai ka visi man sako. Juk šie žmones svarbesni už žole ar ne? Įsitikink , kad tu tikrai jiem šiuo elgesiu nekenki , nesedi visa savaite apsirukes namuose , taip tempdamas savo gyvenima i dugna. Sekmes
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: artimųjų įtikinimas

Standartinė Lar »

Su artimūju itikinimu jog kanapė nėra labai didelis narkotikas nesunku, Mano atvėju visi artimieji ir draugai (rūkanti ir nerūkantis) žino kas aš esu ir tai toleruoja. Aišku iš pat pradžiu kai aš tai atskleidžiau žiurėjo labai kreivai, bet su laiku apsiprato ir dabar žino kas aš esu. Anksčiau išgirsdavau ivairias nuomonės ,dažniausia būdavo tokios nuomonės kaip, Neprasimuši gyvenime ,būsi padugnė, narkomanas, bet galiausiai jie pamatė kas aš per žmogus ,matė jog turiu kažkokiu gyvenime siekiu, turiu darba, vertinu atsakomybe, esu ramus ne nervyngas, nesiveliu i ginčus ieškau ramaus bei protingo sprendimo. Mano suvokimu ,aplinkiniu toleravimas kanapę ateina su laiku. Nors dėl narkomano etiketės niekas negarantuotas , nežine kaip gyvenimas pasisuks. Dėl aplinkiniu toleravimo , Galbūt tiesiog nereiktu labai jau girti marihuanos, jog tai vaistas nuo visu ligu (galbūt taip ir yra bet aš to nežinau) ir t.t. O tiesiog irodyti jog nesi padugnė ir visa mastysena nera susieta su Pvz. Kaip šendien parukyt, arba panašiai
Bet jai asmuo turi tik vieną dienos tikslą, tarkime kaip parukyti marytės ar kaip ikalti . Tai šio atvėju ji drasiai galima vadinti Narkomanu arba antruoju atvėju aukoholiku
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: artimųjų įtikinimas

Standartinė G. »

Jiems užtenka matyti, kad turi gyvenime didelių tikslų ir kad pūtimas tau netrukdo jų siekti. Artimieji tik nori, kad tau sektusi, kad tu būtum laimingas ir kad gyvenime kažkuom taptum, kažkuom dėl ko būtų galima tavimi didžiuotis. Tai vat taip ir daryk.

O ar pūtalas trukdo tau tapti kažkuom, dėl ko tavimi galima būtų didžiuotis tai tik tau pačiam žinot..
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą