Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
PonasGerutis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2012-10-13, 23:36
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PonasGerutis »

Sveiki, klausimas gal ir kvailokas, bet man labai idomu ar cia automatine veisle gaunasi ar ne? AutoBlueberry x Easy Sativa
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė sunus »

nu taip ir parasyta lyg :)
tevelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2011-02-03, 09:11
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė tevelis »

tikriause bus semi auto.reike luktelti kol puslapis susitvarkys ,tada bus pilnas aprasymas :)
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė pompapiras »

G. rašė:ka? :D tai tipo zadat pakast po zeme arba i medi uzkelt? :D chatoj, rusy laikykit i psio
Nee po zeme nekasiu tikrai :D o rusy pas save galimybes neturiu dziovint, todel improvizuosiu lauke :D
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Marbauskas »

Neturi kaimo ar sodo? :) Nuvežtum ten, saugią slaptą džiovykla sumeistrautum ir viskas. Arba tiesiog augink mažais kiekiais kad galėtum namie džiovint. :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Rankdarbis »

Nedžiovink visko iš karto , jei tokie ekspermentai nepavyks po viso įdeto darbo turetu buti apmaudu, kai kokie vaikai celofanus išdraskys. Gal geriau iškart koki garaža isinuomoti?
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Tratagalvis »

Sėkmės patenkant į LNK žinių kriminalų skiltį ;)
Esi kada nors džiovinęs augalus? Turi nosį? Neišsinuomosi garažo vidury lauko be kaimynų - per didelė rizika, kad koks nors garažinis žinos kanapės kvapą ir:
a. Išlauš garažą ir viską pavogs.
b. paskambins žaliesiems, kurie atvyks su kinologais. Šuniukai tavo derlių suras per tris minutes.
Tokį reikalą daryt nebent su anglies filtru, per kurį pereitų VISAS garažo oras. Gal ir nieko variantas, jeigu garažas būtų sandarus, tačiau nesitikėčiau to iš ~trisdešimties metų statinio.
Geriausias Marbausko patarimas - užsiaugini sau 20g ir nekvaršini galvos dėl trijų kilogramų džiovinimo. :)
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Broniusx »

ltkipras rašė:kazkaip viska jus apsunkinat, juk čia augalas, o ne raketu kuras :D
Tu cia su savo auksinem idejom sunkini sau viska... Pagalvotum, rastum iseiti tikrai. Arba tu tiesiog labai jaunas
xalers
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011-10-22, 08:47
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė xalers »

Sveiki , jau pradejau daiginti 4 White widow seklytes , tikslei nežinau ar jos auto ar ne , tai kilo mintis , kad jos man gali nespeti sužydeti per sezona :( ar taip gali atsitikti ?
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Marbauskas »

Tu prieš daigindamas nepasidomėjai.... Man rodos kad tikrai sunkiai spės sužydėt, tiksliau nespes , nebent tau teks pasitelkt dangstymo techniką :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
xalers
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011-10-22, 08:47
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė xalers »

O gal išeitu paskatinti žydejima su trašom , kurios turi daugiau fosforo. Nu nieko vistek seklos nahalevai gautos :D , dangstyti tai kaip ? juoda maiša užmaut :D ? Kitur rašo FLOWERING TIME Weeks 8 / 9 tai pagal mane spetų ? ar jos labai jau netinka lietuvos klimatui :( ?

Beto dangstymui salygu nera :( , gal šiltnamis šiektiek pagelbetu ?
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė zebr »

xalers rašė:O gal išeitu paskatinti žydejima su trašom , kurios turi daugiau fosforo. Nu nieko vistek seklos nahalevai gautos :D , dangstyti tai kaip ? juoda maiša užmaut :D ? Kitur rašo FLOWERING TIME Weeks 8 / 9 tai pagal mane spetų ? ar jos labai jau netinka lietuvos klimatui :( ?

Beto dangstymui salygu nera :( , gal šiltnamis šiektiek pagelbetu ?
Eksperimentuok, auginime nera tokio dalyko kaip instrukcija, kiekvienas augintojas turi savo budus, kurie jam atnesa laime :) Skaityk skaityk ir dar karta skaityk :) Jei pasedesi forume normaliai surasi visus atsakymus i savo klausimus, nes jie jau cia buvo uzduoti po 50 kartu ;)
xalers
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011-10-22, 08:47
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė xalers »

zebr rašė:
xalers rašė:O gal išeitu paskatinti žydejima su trašom , kurios turi daugiau fosforo. Nu nieko vistek seklos nahalevai gautos :D , dangstyti tai kaip ? juoda maiša užmaut :D ? Kitur rašo FLOWERING TIME Weeks 8 / 9 tai pagal mane spetų ? ar jos labai jau netinka lietuvos klimatui :( ?

Beto dangstymui salygu nera :( , gal šiltnamis šiektiek pagelbetu ?
Eksperimentuok, auginime nera tokio dalyko kaip instrukcija, kiekvienas augintojas turi savo budus, kurie jam atnesa laime :) Skaityk skaityk ir dar karta skaityk :) Jei pasedesi forume normaliai surasi visus atsakymus i savo klausimus, nes jie jau čia buvo uzduoti po 50 kartu ;)
Dėkui už atsakyma , skaitau skaitau ir gana daug , jau nemažai info susirinkau , bet vat nesitikejau , kad man taip gausis su seklytem , buvau pasiruoses auto auginimui , tad turesiu viska konspektuotis iš naujo. :))
Brilijantas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2010-12-14, 08:52
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Brilijantas »

xalers rašė:O gal išeitu paskatinti žydejima su trašom , kurios turi daugiau fosforo. Nu nieko vistek seklos nahalevai gautos :D , dangstyti tai kaip ? juoda maiša užmaut :D ? Kitur rašo FLOWERING TIME Weeks 8 / 9 tai pagal mane spetų ? ar jos labai jau netinka lietuvos klimatui :( ?

Beto dangstymui salygu nera :( , gal šiltnamis šiektiek pagelbetu ?
xalers rašė:Sveiki , jau pradejau daiginti 4 White widow seklytes , tikslei nežinau ar jos auto ar ne , tai kilo mintis , kad jos man gali nespeti sužydeti per sezona :( ar taip gali atsitikti ?
Nesuzydes,gali negaist laiko,jau ismegintas variantas.Belieka uzsiimti dangstymu,tai puiki priemone mums siaurieciams uzsiauginti egzotines veisles,bet cia reikia ideti daug pastangu ir laiko :!: sakai turi siltnami?vadinasi siokios tokios salygos yra :) belieka issiaiskinti rizikos faktoriu,ar labai jis matomoj vietoj?
xalers
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011-10-22, 08:47
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė xalers »

Siltamis zmonems tikrai nematamoje vietoje , bet dažnai čia skraidalioje pora lektuvelio tai rizika sioke toke yra :\
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė pompapiras »

Marbauskas rašė:Neturi kaimo ar sodo? :) Nuvežtum ten, saugią slaptą džiovykla sumeistrautum ir viskas. Arba tiesiog augink mažais kiekiais kad galėtum namie džiovint. :)
Rankdarbis rašė:Nedžiovink visko iš karto , jei tokie ekspermentai nepavyks po viso įdeto darbo turetu buti apmaudu, kai kokie vaikai celofanus išdraskys. Gal geriau iškart koki garaža isinuomoti?
Tratagalvis rašė:Sėkmės patenkant į LNK žinių kriminalų skiltį ;)
Esi kada nors džiovinęs augalus? Turi nosį? Neišsinuomosi garažo vidury lauko be kaimynų - per didelė rizika, kad koks nors garažinis žinos kanapės kvapą ir:
a. Išlauš garažą ir viską pavogs.
b. paskambins žaliesiems, kurie atvyks su kinologais. Šuniukai tavo derlių suras per tris minutes.
Tokį reikalą daryt nebent su anglies filtru, per kurį pereitų VISAS garažo oras. Gal ir nieko variantas, jeigu garažas būtų sandarus, tačiau nesitikėčiau to iš ~trisdešimties metų statinio.
Geriausias Marbausko patarimas - užsiaugini sau 20g ir nekvaršini galvos dėl trijų kilogramų džiovinimo. :)
Broniusx rašė:
ltkipras rašė:kazkaip viska jus apsunkinat, juk čia augalas, o ne raketu kuras :D
Tu čia su savo auksinem idejom sunkini sau viska... Pagalvotum, rastum iseiti tikrai. Arba tu tiesiog labai jaunas
zodziu atsakysiu i visus iskart, sode pas mane tikrai ne, gimines ten gan daznai lankos, ir tikrai jiem tokie dalykai nepatiks, augint as nezinau kiek uzauginsiu ar 20g ar kilograma, dar net neisivaizduoju kiek augalu turesiu, galvoju ar juos namie pradesiu ir veliau i lauka ar klonuosiu, turesiu kokius 3 spotus, ir tikesiuos kad is ju bent vienas isliks iki derliaus nuemimo, jei visi liks, tai viena vistiek paliksiu kieno nors dziaugsmui arba motinai zemei, as viska ir noriu daryt miske nes jei ten ras tai tik derliu prarasiu, o jei kokiam garaze ar kur, tai atsektu iki manes laisvai, esu namie augines tai pradejus zydeti visas kambarys kvepejo jau ir augalas ne didesnis uz 2 rankas buvo dar nekalbu kai stuffo gaunu su lapeliu, tai pro uzsegts kisene uzuodziu, nu manau permest virve per saka ir prie sakalio su ganja pririst yra lengviau nei sukalt fanieros deze kuria dar kazkaip dasitempt nepastebetai reik iki spoto, zodziu as vat su auto viska isbandysiu ir atitinkamai darysiu su pagrindiniu derlium.
legalas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-03-14, 12:42
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė legalas »

sveiki augalu myletojai :) esu dar zalias ant semku auginimo :D gal kas galit patart kokias seklas siem metam geriausia pirkt butu outdore growint:) indor seeda sugaidinau bet labai letai auga,tai nutariau augint outdoor,nes jau arteja laikas :)dekui uz atsakymus,cia pirmas mono postas :)
Anonymous

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Anonymous »

o lietus? gerai išdžiūtų :D ypatingai tiems kas rudenį džiovins
:idea: mano įdėja laukti derliaus ir galvoti ką daryti, nes 100g ar 200g - didelis skirtumas :) savo džiovinimo varijantų turiu bent 3, bet tikrai nesakysiu :V:
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė pompapiras »

Gi sakiau, kad politelienke ant virsaus uzmesciau.
Anonymous

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Anonymous »

aš gal per daug |.|) bet ar nebus per daug akivaizdu grybautojams medyje poletileninė plėvelė, o joje ganja.. geriausias patarimas būtų mano: susigalvok savo džiovinimo būdą ir tikėkis, kad pavyks :))
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapes legalios lietuvoj?
    OGschool » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    15262 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    15781 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • outdoor auginimas
    DZHY » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1584 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • LSD auginimas su SCROG
    Volkas » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    2 Atsakymai
    6185 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • auginimas be vegatavimo, 12/12.
    Kiskis » » forume Herbariumas
    30 Atsakymai
    17747 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzdyla