Nuotrauka Nuotrauka

2013 OD sezonas

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Broniusx »

Brilijantas rašė:
zebr rašė:Na ka reikia jau pradeti diskusijas :D kas ka planuojate, kokius strainus siemet laikysit po kepinancia lietuvos saule? :D :D :}
Jau daiginimo stadijoje:Lemon skunk-2,hawaiian snow-2,super silver haze-2,arjans haze#1-2,white widow-1,ir skunk#1-1 :V:
Dude. Jie 3metriniai monstai bus 8[]
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė G. »

Kovo menesi OD daigai? vau :D ankstyvas paukštis :) Laukiam bombų foto :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
SavasBiQ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2012-12-30, 00:44
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė SavasBiQ »

kiek suprantu pas brilianta nera autofloveriu todel ir seja dabar.. vel dangstymu gausi uzsiimti :) bet dabar iki pat galo gausi dangstyti nes tikrai peranksti paseta, vietos tiek neturesi siltnamy :) galetum kada ir dienorastuka susukti :)
Brilijantas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2010-12-14, 08:52
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Brilijantas »

Broniusx rašė:
Brilijantas rašė:
zebr rašė:Na ka reikia jau pradeti diskusijas :D kas ka planuojate, kokius strainus siemet laikysit po kepinancia lietuvos saule? :D :D :}
Jau daiginimo stadijoje:Lemon skunk-2,hawaiian snow-2,super silver haze-2,arjans haze#1-2,white widow-1,ir skunk#1-1 :V:
Dude. Jie 3metriniai monstai bus 8[]
Taip,bet manau susitvarkysiu,jau sugalvojes kaip viska darysiu :)
G. rašė:Kovo menesi OD daigai? vau :D ankstyvas paukštis :) Laukiam bombų foto :D
SavasBiQ rašė:kiek suprantu pas brilianta nera autofloveriu todel ir seja dabar.. vel dangstymu gausi uzsiimti :) bet dabar iki pat galo gausi dangstyti nes tikrai peranksti paseta, vietos tiek neturesi siltnamy :) galetum kada ir dienorastuka susukti :)
Jei atsiras laiko,tai meginsiu sukurt kazka su issame info,foto ir panasiai...
tadisklp
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2013-02-23, 10:19
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė tadisklp »

sveiki , turiu the doctor ir cheese seklu vidui nelabai galiu auginti . nebent ant palanges. o lauke siltnamis stovi . ka manot ar augtu sios seklos siltnami ar gereu ant palanges augintis :D ps. pirmas auginimas.
tadisklp
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2013-02-23, 10:19
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė tadisklp »

beje kaip gereuse daiginti seklas . (the doctor) ir gal zinot kokiu paprastu trasu kuriu butu galima isigyti lietuvoja . pigesniu :D . Is anksto dekui uz acakymus.
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė bigbud »

tadisklp rašė:sveiki , turiu the doctor ir cheese seklu vidui nelabai galiu auginti . nebent ant palanges. o lauke siltnamis stovi . ka manot ar augtu sios seklos siltnami ar gereu ant palanges augintis :D ps. pirmas auginimas.
augtu tau abi tos veisles kuo puikiausei, tik suzydeti nespetu normaliai :E mano patarimas tau butu auginti siltnamyje ir naudoti dangstymo technika :V:
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė iLovePlants »

Sveiki visi, esu naujokas (tiksliau bus pirmas auginimas) planuoju imt easy sativa xx LLR ka manot apie toki mano pasirinkima?
Cannabis is medicine
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Marbauskas »

Manau, kad neblogas pasirinkimas :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė iLovePlants »

O gal imti autofloweri koki pvz DWARF?
Cannabis is medicine
Jakas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013-03-06, 12:54
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Jakas »

Noreciau kokio automato paprastesnio, tik 2 sezonas man.. O su pirmu augalu nesiseke..:(
Tai planuoju koky lowryder Arba ak47. Bet va seklu nerandu, internetu reiktu uzsisakyt, bet rizika, ir Seip nesinOri..:)
O gal kas galetumet Savo auto seklu atsiust? Del pinigu susitarsim..:D
ManO nr jei kas galesit ak47 Arba lowryder seklu sumest:
Pypkorius
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2013-02-20, 23:05
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Pypkorius »

Jakas rašė:Noreciau kokio automato paprastesnio, tik 2 sezonas man.. O su pirmu augalu nesiseke..:(
Tai planuoju koky lowryder Arba ak47. Bet va seklu nerandu, internetu reiktu uzsisakyt, bet rizika, ir šiaip nesinOri..:)
O gal kas galetumet Savo auto seklu atsiust? Del pinigu susitarsim..:D
ManO nr jei kas galesit ak47 Arba lowryder seklu sumest:
Sveikas , siuskis is http://www.mr-green.co.uk/ ir atsius tiesiai i namus , o jei bijai del tevu ar dar kokios problemos , tai manau susitark su kokiu draugu , kad pas ji atsiustu ir viskas. Gi tai nera jau toks baisus dalykas , ten nebus akivaizdiai parasyta ar nupiesta , kad tai kanapiu seklos :) O jei manai , kad seklas siustis didele rizika , tai apmastyk viska pilnai apie auginima ,ar to tikrai nori :)
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė pompapiras »

Pypkorius rašė:
Jakas rašė:Noreciau kokio automato paprastesnio, tik 2 sezonas man.. O su pirmu augalu nesiseke..:(
Tai planuoju koky lowryder Arba ak47. Bet va seklu nerandu, internetu reiktu uzsisakyt, bet rizika, ir šiaip nesinOri..:)
O gal kas galetumet Savo auto seklu atsiust? Del pinigu susitarsim..:D
ManO nr jei kas galesit ak47 Arba lowryder seklu sumest:
Sveikas , siuskis is http://www.mr-green.co.uk/ ir atsius tiesiai i namus , o jei bijai del tevu ar dar kokios problemos , tai manau susitark su kokiu draugu , kad pas ji atsiustu ir viskas. Gi tai nera jau toks baisus dalykas , ten nebus akivaizdiai parasyta ar nupiesta , kad tai kanapiu seklos :) O jei manai , kad seklas siustis didele rizika , tai apmastyk viska pilnai apie auginima ,ar to tikrai nori :)
Man tai atsiunte i pasta, ir viskas be problemu, seklos legalios tai neturetu but problemu, bet jei bijai siusk draugo vardu ir adresu, jis tau perduos.
Duffman
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2012-12-30, 19:24
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Duffman »

Sveiki,siam outdoor'ui nusprendziau pasirinkti automatus ir jau nusipirkau mr.green'o rekomenduota Snow Storm x LLR#2.
Gal kas bandėt si augaleli auginti?jei taip,tai kokie atsiliepimai apie sia veisle.
French Inhale
Pypkorius
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2013-02-20, 23:05
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Pypkorius »

Sveikas , na manau pasirinkai gan nebloga veisle :)
suteneris rašė: LLR2 dygsta puikiai
LLR2 X SnowStorm dygsta puikiai
Frebbies dygsta 100% net
LLR2 x Auto BlueBerry nedygsta. manau suprantamai parasiau
JahBless
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-03-15, 17:05
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė JahBless »

Sveiki, patarkit koks geriausias pasirinkimas is Mr. Green outdoorui, feminised, ne lowryderiu, o is aukstu augalu (~1,5m), kad spetu suzydet iki rugsejo galo? Ir gerai butu, kad nepelytu stipriai :D Gal koki semifloweri? Dekui %)
sublimo
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-01-13, 18:21
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė sublimo »

šiemet pirmą kartą outdoor bandysiu noriu pasidaryti gero staff bet nežinau ką naudoti. kokias sėklas ir trašas? kada pradėti daiginimą namie? kad baisūs dūmai užaugtų :D. ar nuo trašų labiau priklauso ar nuo sėklų kokie dūmai bus?
Anonymous

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Anonymous »

Orkidea
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-03-21, 17:26
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Orkidea »

Sveiki chebra. Gal kas galit paaiskinti man kaip reikia pirkt is mr. green.co.uk
As krc prisidedu visas prekes i savo shopping cart, bet nesuprantu koki man reik ORDER NUMBER ivesti pervedant pinigus ir kur ji man rasti.
Anonymous

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Anonymous »

order number rasi krepšelio apačioje, ten bus ir rekvizitai. O order numerį siunčiant elektronine bankininkyste laukelyje pavadinimu: papildoma informacija gavvėjo informacinėje sistemoje
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    185047 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2016 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    315 Atsakymai
    127982 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • 2014 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    565 Atsakymai
    205349 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas medelynas
  • 2017 OD sezonas
    Moderatorius » » forume Outdoor
    297 Atsakymai
    137580 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avoria
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    225827 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis