Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė STALKER »

Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
Kosmo
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013-05-03, 20:00
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Kosmo »

Ar šitam forume yra kas nors kas susijęs su gonzo.lt ir galėtų papasakot kas ir kaip nutiko.
Pagrindiniame puslapyje pranešta, jog "2013m. gegužės 28d. gonzo.lt patalpose buvo atlikta krata ir konfiskuotos kanapių sėklos, bei tyrimams paimtos pirkimų, bei pardavimų sąskaitos-faktūros su klientų duomenimis." O aš pats neseniai buvau užsisakinėjęs sėklų, tai ir čia visiem gali kliūt kas užsisakinėjo. Ir kaip jiems patiems?
mindblow
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-03-31, 21:05
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė mindblow »

paziurek prie svarbus pranesimai rasi
svarbus pramesimas is gonzo.lt ar kazka tokio. tikrai yra visa info siame forume.
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė N/A »

Žodžiu, ir man kvepia nemalonumais. Nevykęs OD, kažkas aptiko, pamačiau, išroviau viską, tik neatsikračiau "įranga". Dabar viską man regis kažkas surinko. O mieste girdejau pagal varda pavarde ieškojo |.|) dėl kažkokių priežasčių, kur gyvenu tipo. Tai va, any suggestions? Gali būti, kad palikau savo autografa ant šio bei to, kai mečiau viską lauk. Autografo niekad nesu jiems palikęs, tad kad duomenų kažkokių iš anksčiau turėtų abejoju.
N/A
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SnowStorm »

Namie susitvarkyk, nemanau, kad irodytu kanors cia, nebent rastu pas tave kaska.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Lar »

Galbut kas yra susidurias , su teisesauga dėl lengvo sveikatos sutrikdymo, tiksliau su sulaužita nosimi. ar gali nukentėjas asmuo atsijimti pareiškima, jai susitarus su juo dėl žalos atlyginimo.
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Rankdarbis »

Green Smoke rašė:Žodžiu, ir man kvepia nemalonumais. Nevykęs OD, kažkas aptiko, pamačiau, išroviau viską, tik neatsikračiau "įranga". Dabar viską man regis kažkas surinko. O mieste girdejau pagal varda pavarde ieškojo |.|) dėl kažkokių priežasčių, kur gyvenu tipo. Tai va, any suggestions? Gali būti, kad palikau savo autografa ant šio bei to, kai mečiau viską lauk. Autografo niekad nesu jiems palikęs, tad kad duomenų kažkokių iš anksčiau turėtų abejoju.
Jei būtu žalieji aptike tai čiuptu ant vietos , netingi jie palaukti. Nusiramink jeigu tie žinotu tavo varda ir pavarde žinotu ir kur gyveni..
WhitePower
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2009-07-20, 21:00
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė WhitePower »

Lar rašė:Galbut kas yra susidurias , su teisesauga dėl lengvo sveikatos sutrikdymo, tiksliau su sulaužita nosimi. ar gali nukentėjas asmuo atsijimti pareiškima, jai susitarus su juo dėl žalos atlyginimo.

sv, pas tyreja ( ar tardytoja ) reik sneket, padarysit susitaikyma ir viskas. o pareiskimo tai nzn ar galima atsiimt. O atpazinimas buvo ?
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė lasten »

Siandien bemiegant apsilanke pas mane krimai, 11 val buvo, labas rytas- prisistatyta, kelkis is lovos darysim kratyma. As aisku pagaalvojau kas cia per zmogus, dar pro du sunis ramiai praejo kurie visados puola jei kaskas nepazystamo ateina, net gimines. idomu kaip ten jie padare kad sunys ramiai reaguotu.. Kratos orderi paziurejau, atejo del to nes is gonzo pirkinejausi. Rado seklu dezuciu, nu ten siuntinio voka ir kur buvo sudeti visi grudeliai. pasieme ir isejo, daugiau nieko ir nebuvo namie. Pasake ramiai tau nesibaigs, busiu stebimas ir isejo. Teks dabar naktim nemigot ir nervotis del sito, kaip cia viskas baigsis...
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Žmogau, užuojauta! Gerai, kad tik sėklos o ne seedlingai, daugiau problemų būtum turėjęs. Čia nieko impressive nerado, net negali bausti už sėklas. Tik kad growint nelabai begalėsi, bent porą metų :|
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė lasten »

Problema ta, kad jau esu padaręs nusikaltimą tuom jog nusipirkau kanapių dalių- sėklų. ginčytis bandžiau kad ten narkotikų nėra bet kur tau pasiginčysi.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Nieko, jei teis, tai išsiaiškins kas ir kaip, vis dėl to jeigu jau surengė tap'n'ram'ą tai ne šiaip pasibeldė į duris pasiklausinėti. Skųsk sprendimą gindamasis, kad ir maximoje gali visiškai paprastai įsigyti kanapių sėklų daug didesniais kiekiais. Pažiūrėk never get raided DVD, Barry Cooper tikras meistras šiuose reikaluose, buvęs narc'as.
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SnowStorm »

O cia gal buvai pirkes koki didesni seklu kieki, ar siaip atsitiktinai aplnake? :O
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė lasten »

du kartus pirkau po tris sėklas. tikrai to nelaikau dideliu kiekiu
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SnowStorm »

Jo, cia nedidelis.. Nesitikejau, kad tokius apsilankymus darys, ir dar pas tuos kas kelias seklas tepirko...
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Man tai nuskilo tuomet, jau buvau susiruošęs pirkt iš gonzo, bet išleidau atsidėtus pinigus netyčia ir pamaniau, kad reikės po poros dienų užsisakyt, bet va ant tų pačių ir prikibo prie jų..
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Išties nuskilo. lasten manau nereikėjo girtis kad tau 3.14zė, nes krimai gali prisikabinti prie to, kad dar čia lankaisi. Tačiau nežinau ar jiems taip galima, čia tik mano spėjimas.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Na į šitą forumą užeiti betkas gali :) šiaip gana saugu čia, niekas nežino, kas, kur kaip, nes čia mes visi pavyzdingi piliečiai susirinkę ir nieko nežinom apie jokius nusikaltėlius, kurių tarp kitko čia niekada nebūna, nes nėra pageidaujami 8/ --==::~~
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė bigbud »

bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė bigbud »

lasten rašė:Siandien bemiegant apsilanke pas mane krimai, 11 val buvo, labas rytas- prisistatyta, kelkis is lovos darysim kratyma. As aisku pagaalvojau kas cia per zmogus, dar pro du sunis ramiai praejo kurie visados puola jei kaskas nepazystamo ateina, net gimines. idomu kaip ten jie padare kad sunys ramiai reaguotu.. Kratos orderi paziurejau, atejo del to nes is gonzo pirkinejausi. Rado seklu dezuciu, nu ten siuntinio voka ir kur buvo sudeti visi grudeliai. pasieme ir isejo, daugiau nieko ir nebuvo namie. Pasake ramiai tau nesibaigs, busiu stebimas ir isejo. Teks dabar naktim nemigot ir nervotis del sito, kaip cia viskas baigsis...
gal galetum pasakyti kada mazdaug pirkai seklas? :|? aisku jei nepaslaptis?
Rašyti atsakymą