Nuotrauka Nuotrauka

Sėklos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Sėklos

Standartinė medelynas »

Jei nedygsta, paduokit šilumos, padėkit į šiltą vietelę savo lekštutes, taip, kad būtų ne nešalta, ne šilta, bet labai šilta, svarbu, kad ne karšta, šitaip tik dažniau teks drėkint servetėles. Jei dar ir taip nedygsta, kiškit į žemę, ant vazono/indelio/dežutės viršaus plėvelės ir vėl šiltai, ar tai prieš saulę ant palangės ar tai i grow boxą šiltai, bet čia reikia atsargiai, mat jeigu bus per karšta, tai jums supus ta sėkla, kovot su šituo karščiu padeda loviai, soil bedai ar dar kas tik nori, kur telpa daug žemės, ten žemė tiek nešunta ir sėklos puikiausiai dygsta. Ir dygsta puikiausiai visi auto dwarfai, od mixai, ale tos šviesios "nesubrendusios", "nedaigios" sėklos :D kad sėkla būtų nesubrendusi ji turi būti balta/žalsva, nu kaip žalias lazdyno riešutas :D
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Sėklos

Standartinė SnowStorm »

Bandziau kaskada jau prasiskelusia sekla deti i puria ir dregna zeme, apdengt vazona su plevele ir po lempom. Kas para vis pradarydavau trumpam. Rezultatas jog per sav. sekla nepadare jokio progreso, kaip idejau, tokia ir liko :D
LinasM
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:30
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė LinasM »

mefisto rašė:Nepatenkintas mr-greeno auto dwarfais. Sviesios seklos, nedaigios.
Aš 3 gavau kaip freebies ir visos sudygo puikiai, auga vienodai :)
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Sėklos

Standartinė Marbauskas »

Sėklos dwarf neneigsiu šviesesnės gal kiek nei kitos, bet daigumas man 9/10 :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
vardas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2013-06-04, 20:02
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė vardas »

man karta dwarfai sudygo tik 2 is 10, bet tuomet aplaidziai as jais rupinausi. (tingejau uzdet plevele, dregmei sulaikyt)
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Sėklos

Standartinė sandman »

Yra toks vienas "trickas" kad padetu :). Tiesiog reike paimt i burna viena semke ir labai svelniai bandyt ikast viduri kad girdetusi toks biski skilimas. Bet tai reikia daryti labai svelniai. To uzteks. Man yra taip buve kad negalejau sudaigint 5 seklas. Taip padares po 12 h paleido sakni :).. o jau buvau prarades vilti. Geriausiai daryti kai jos dar yra dregnos o ne sausos.

Neatsakau uz sugadintas seklas :)...
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Sėklos

Standartinė SnowStorm »

sandman rašė:Yra toks vienas "trickas" kad padetu :). Tiesiog reike paimt i burna viena semke ir labai svelniai bandyt ikast viduri kad girdetusi toks biski skilimas. Bet tai reikia daryti labai svelniai. To uzteks. Man yra taip buve kad negalejau sudaigint 5 seklas. Taip padares po 12 h paleido sakni :).. o jau buvau prarades vilti. Geriausiai daryti kai jos dar yra dregnos o ne sausos.

Neatsakau uz sugadintas seklas :)...
Isbandytas sitas, veikia :)
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Sėklos

Standartinė medelynas »

Nu va, pakapsciau paziureti kaip laikosi lauke soil beduose pasetos seklytes, pries tai buvusios para vandenyje, tai puikiausiai dygsta, sakneles kalasi, ryt poryt bus islinde daigeliai :V:
Dar pastebejimas: sekom labiau patinka dygti smelingesneje, birioje dirvoje, tiesiog prastoje zemeje. Visad pavirsini keliu cm sluoksni padarau is tokios zemes, o jau giliau eina sluoksnis siaudu ar zoles, kompostas, perpuves meslas. Pas mane yra istisas vistu meslo kalnelis darzinej, paziurejus tai ne i mesla, o i durpiu substrata labiau uznesa :D
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Sėklos

Standartinė SnowStorm »

Tipo i ta pora cm paprastu smelingu zemiu ikisi, ir saknis auga per visas tas zoles ir siaudus kurios yra zemiau? '|
mefisto
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013-06-01, 15:24
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė mefisto »

shit, tai tu nors zeme perkask 8E
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Sėklos

Standartinė medelynas »

Cia gal jums kosmonautiskai-utopiskai-durnai skamba, bet pamatytumet realu rezultata - suprastumet, kad viskas labai ok :D ir zemes gal kiek daugiau nei 2cm, cia biski pripjoviau, manrods gaunas kokie minimum 5cm, nu gal 7-8cm kokie. Siaip reikia eksperimentuot, ziuret kaip kas kame, paskui idomu paziuret, palygint, suprast kai gerai, kaip nelabai. Esme tame, kad pas mane geles 2-3x greiciau auga tuose taip suximicintuose soil beduose, nei iprastai gerai paruostam grunte. Isbandyta ir patikrinta su zaliuku, paprikom, pomidorais, nasturtom ir gvaizdikeliais :D
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė pompapiras »

Kiek mazdaug automatu outdoor mixe buna, ir jei nedyksta nei viena sekla tai kazka darot ne taip nes man ir tos mano sviesios seklos dygsta is tiesu sviesiausia sekla man pirma ir sudygo, ka as pastebejau jei duodi silumos seklom, jos dygsta ir viskas ok, bet jei atvesta tai zymiai suleteja viskas.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė pompapiras »

dar as maiseli kuriame yra seklos su tualetiniu slapiu padarau skyle mazyte, kad galetu kviepuoti seklos ir karts nuo karto pro ja papuciu, tai man atrodo padeda.
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Sėklos

Standartinė SnowStorm »

O tie outdoor mixai visi vienodi? Ta prasme turi du mixus po 20 seklu, ir tiek tam, tiek kitam bus lygiai tos pacios seklos?
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Sėklos

Standartinė Rastafari »

SnowStorm rašė:O tie outdoor mixai visi vienodi? Ta prasme turi du mixus po 20 seklu, ir tiek tam, tiek kitam bus lygiai tos pacios seklos?
Nebūtinai.
Lopezorius
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2012-09-12, 22:47
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Lopezorius »

Norėjau paklausti kuom skiriasi perkant greenhouse seed'us (reg.) čia tipo moteriškos su vyriškom sumestos?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sėklos

Standartinė G. »

reg. sėklos taip, gali išaugti ir vyrai ir motergos
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Lopezorius
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2012-09-12, 22:47
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Lopezorius »

G. rašė:reg. sėklos taip, gali išaugti ir vyrai ir motergos
O koks tikimybiu santykis? 50/50?
vardas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2013-06-04, 20:02
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė vardas »

Lopezorius rašė:
G. rašė:reg. sėklos taip, gali išaugti ir vyrai ir motergos
O koks tikimybiu santykis? 50/50?
Taip
Recy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2011-08-24, 23:12
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Recy »

Sweet Soul 5 seeds (fem.) is mr.green raso semi auto ir Seed to harvest: 65 days ar as kazko nesuprantu ar nuo seklos 65d iki derliaus
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Sėklos iš seedsmafia
    tavotėvas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    3131 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • maximos seklos
    menuleigis » » forume Herbariumas
    19 Atsakymai
    11850 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Lopezorius
  • seklos pagelbekit !
    p2p » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    11979 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Nedygsta seklos, HELP!
    rokasma » » forume Herbariumas
    13 Atsakymai
    7852 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MnT
  • Sėklos skirtos papūgoms
    ma » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    236 Atsakymai
    171218 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darkphoric