Nuotrauka Nuotrauka

duzes bong

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
helomj
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-10-12, 14:30
Reputacija: 0

duzes bong

Standartinė helomj »

Sveiki, duzo bongas ir iskrito tokia viena suke, ja idedi uzklijuoji su izoliacija kokia ir vel visks ok, bet noreciau pasiteireaut gal kas zhinot kokiu kliju kad suklijot nrml
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: duzes bong

Standartinė G. »

CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: duzes bong

Standartinė Stoned4life »

Aš naudojau paprastus moment klijus.Jau ilgai laiko ir jokių problemų nėra
Voice of the people is the voice of JAH
dzenkutcu
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-05-22, 08:28
Reputacija: 0

Re: duzes bong

Standartinė dzenkutcu »

man irgi :bong: duzo, suke iskrito. desiu su izoliacija,nes kliju rukyt nenoriu :)

rasau tam,kad paverkt,nes hujnia jausmas kai is anglijos veztas puikus ir istorija turintis bongelis mirsta :(

gedulingi dumai --==::~~
Bobpas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012-02-25, 12:26
Reputacija: 0

Re: duzes bong

Standartinė Bobpas »

Iskilo mano senas bongas. Vis dar naudojamas, bet manau laikas atsinaujinti :) Akis krypsta i black leaf percolator
bet sirdis traukia prie black leaf nautilus :) . Gal kas parekomenduotu ka 5mm storio :bong:
Rašyti atsakymą