Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Į tavo iškeltą klausimą tiksliai ir argumentuotai atsakyti gali tik vienas žmogus - TU ;) Turėtumėt džiaugtis, kad moderatoriai geri diedai yra ir iškart nebanina nepilnamečių. Nežinau, ką su jumis dabar daryti.. nepameskit galvos dėl pūtimo, nesureikšminkit lyg tai būtų vienintelis dalykas, kuris gali nuraminti, atpalaiduoti ir užglaistyti skausmus. Jums dar tik 16 metų, daugiau negu visas gyvenimas prieš akis.. Ką aš rekomeduočiau, tai bent jau iki 18 arba kol pabaigsit vidurines nevartoti absoliučiai jokių psichoaktyvių medžiagų. Aišku, tai yra jūsų reikalas, jums geriau žinoti, kas jums geriau. Darykit kaip jums geriausia, bet nepamirškit vieno - blaivi mąstysena turi būti pirmiau visko.

Dar vienas labai svarbus dalykas - žolė gyvenimų nekeičia nei į gerą, nei į blogą pusę. Gyvenimus keičia patys žmonės, o žolė.. žolė tai tik meditacinis dalykas.

Nebijokit pasakyti tėvams, kad pučiat. Nėra čia ko slėpti, kad ir kokių konservatyvių pažiūrų būtų jūsų tėvai. Pats baisiausias dalykas yra nežinojimas. Labai retai tėvai patys ateina pas vaikus pašnekėti apie narkotines medžiagas, todėl žymiai prasmingiau būtų, jeigu patys vaikai ateitų pas tėvus ir apie tai pašnekėtų. Ko laukti? Kol tėvai patys pričiups "apsidrožusį" ir išveš į narkologinį, pradės kelti niekam nereikalingas scenas ir t.t.? Aišku, jeigu motina ir tėvas kokie alkoholikai, kuriems pofik ant savų vaikų, tai jo, jie pradės baubti, nebeduos pinigų, nebeleis niekur eiti ir t.t. Nieko ypatingo nereikia daryti - tiesiog pasikalbėti, nevaizduoti kažkokio tai išminčiaus ar nuskriaustojo. Daug geriau yra kai tėvai pažįsta savo vaikus tokius, kokie jie yra, o ne turi susidarę ale kažkokius fiktyvius vaikų idealus, kurie toli gražu neatitinka realybės. Jeigu pyks mama ar tėvas ir kils klausimų, į kuriuos negalėsi atsakyti pats - duok savo tėvams prisėst prie šito forumo, esu garantuotas, kad seni pūtalo vilkai suteiks naudingesnės informacijos negu kažkoks prasiperdęs pensininkas iš narkologinės klinikos.

:V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
mąstytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2013-07-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė mąstytojas »

G. rašė: žolė tai tik meditacinis dalykas.
Patarčiau suprasti tai. O tiems kurie nesusidėję gyvenimo prioritetų teisingai, siūlau pamiršti apie putimus iki pilnametystės, ypač kai toks požiūris ''sugadins mano protą ir liksiu bukas amžiams'' '|
issigandez
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2013-10-27, 19:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė issigandez »

Na chebra dėkui kad čia tokiam malalietkai padedat. Išmokau valdyt visą tą šudą, atsijunginėjimus, ten gal labiau baimė buvo. Čia kaip kažkas sakė minčių galia. Dabar mėgaujuos viskuom, džiaugiuos gyvenimu ir tiek.. Tikiu kad susigyvensiu arba praeis tie thc iš riebalų. + buvau vakar tusiuke mažam su pana, tai toks atsipalaidavimas nors nepažįstami žmonės.. aišku negėriau, nieko, tik muzika kalė o man taaaip gera ir ramu, net pamirštu visas problemas. Jo ištikro, dėkui čia tokiem kaip ir psichologam puslapio, kad padedat tokiem vaikam kaip aš. :)
O pvž šiuo metu man viskas normaliai, tik galva tokia tuštutė atrodo ir neveikianti, bet atėjus mokslam pažiūrėsim kaip ten bus, parašysiu gal dar. O šiaip toks guminis jaučiuos.
Don't let fear control your life.
issigandez
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2013-10-27, 19:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė issigandez »

HarryPothead rašė:Paskaitinejau cia truputi, ir ka as galiu pasakyt. Viskas tau bus gerai :), tikrai jokio ilgalaikio poveikio tau vienas parukymas negalejo padaryt, As istikruju zinau apie ka tu kalbi, kad kartais ateina tas jausmas, bet jis praeis, tikrai praeis, galiu garantuot :)

pries kokius 10metu, kai buvau tavo amziaus, irgi apturejau toki dalyka, bet tiesiog nerukiau poto gal pora metu, o tas keistas jausmas tai issibezdejo ir daugiau jo nebudavo gal per pora savaiciu, gal per menesi, nebepamenu tiesiog . Gali nusiramint, toliau daryti savo darbus, mokytis, ir maziau apie tai galvot. kuo maziau galvosi greiciau ir pamirsi, ir problemos nebeliks. o siaip labai teisingai, pasportuok, kelkis anksti rytais, tiesiog buk aktyvus :) Viskas bus normaliai nepergyvenk daugiau :)
Va, biče, ačiū, noriu kažko kad žinočiau jog ne vienam man taip ir ne aš toks ale nuskriaustas. Sakau galva tokia tuštoka, guminis, bet pasportuoju lyg ir žvalesnis bunu lyg ir geriau viskas, atsipalaiduoju labai, einu pvž miestu klausydamas muzikos ir galiu dainuot. Nenusiprotėjau aš, o tiesiog supratau kad reik vertint gyvenimą ir pnš. + panelė mano niekad taip manim nesidžiaugė, kad pasikeičiau į gerąją pusę ir tikisi kad kaip man viskas baigsis liksiu toks geras. :)

PAPILDAU PABAIGAI ŠIAN DAUGIAU NERAŠYSIU:

Ir turiu aš tikrai problemų kuriuos keldavo man nervus, t.y. cysta merginos galvoj, pastovus skausmas jai ir pnš, su ja mes jau ilgokai kartu ir gal čia banaliai sakau, bet manau ilgai ir būsim. Visas problemas kartu išgyvenam ir vienas kitą motyvuojam. Tai tas dalykas man padeda, nusiraminu, tikiu kad viskas bus gerai. Ir FORUMO BIČAI kurie man padeda irgi nuramina, atėjus paskaityt net geriau ištikro. Ačiū dar kartą, ir neištremkit manęs iš čia, VYRIAUSIEJI. Nieko blogo nedarau, niekam pasistengsiu labai netrugdyt ir forumo nespaminsiu.

PAPILDAU:

Atsiprašau už triple post, bet noriu išsisakyt jei kam įdomu, daugiau neturiu tokių patyrusių žmonių.
Po šitų nesamonių aš pasidariau labai geras, jautrus, dingo neapykantos jausmas, visad ramus, spakainas, pakeičiau požiūrį muziką, klausau ramesnę ir t.t.. Nebegaliu žiūrėt į tabaką ir alkoholį, apie narkotikus išvis tyliu.. Šiandien 6 valanda su pana eisim bažnyčion, ko neesu daręs iki šiol niekada. Eidavau ten per prievarta, dabar pradėjau tikėt Dievu ir tiesiog sakau mėgaujuos viskuom ką turiu ir vertinu. Jei kam bus įdomu stebėt mano progresą, parašysiu čia keletą smskių ir VYR. MODERATORIAI AR ADMINISTRATORIAI, nepykit ant manęs, pabusiu protingas malalietka čia tarp jūsų.. :)
Don't let fear control your life.
issigandez
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2013-10-27, 19:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė issigandez »

Ir jo nėr čia gal taip baisu, bet galva totaliai negalvoja paskutiniu metu.. Toks skrajojantis, jokių haliunkių ir pnš.. Tik gal kaip sakiau matau pasaulį gražesnį, viską normaliai taip pat kaip kiti žmonės tik truputį gražesnį.. :D na iš dalies gal nėr blogai
Don't let fear control your life.
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė buyano »

.
Paskutinį kartą redagavo buyano 2013-11-30, 13:45. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PagonisLTU »

.
Paskutinį kartą redagavo PagonisLTU 2014-10-19, 21:37. Iš viso redaguota 1 kartą.
mąstytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2013-07-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė mąstytojas »

Kad nepilnamečiai, tai čia dar nėra labai baisu (16m.), bet pats požiūris ir suvokimas jūsų tai tikrai keistas "gimtadienis yra per 420" Tai dar nereiškia, kad dėl to gauni "motyvaciją" žolei. Aš kalbėjau apie prioritetus, ne apie perspektyvas, žolė negali būti tavo pagrindinis gyvenimo kabliukas. "bet kai aš įpučiu, man didesne baime dėl žolės neigiamų dalykų" Pats sau prieštarauji, sakai, kad herbas atnešė tau džiaugmsą gyvenime, tai ir džiaukis, valio, kam dar tos negatyvios mintys? Žodžiu nenoriu labai išsiplėsti, nes nemanau, kad į mano paipaliojimus bus pažiūrėta rimtai. Ko gero teks sutikti su pagoniu... =(
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

mąstytojas rašė:tiems kurie nesusidėję gyvenimo prioritetų teisingai, siūlau pamiršti apie putimus iki pilnametystės
Geriau jau visam laikui.
buyano rašė:išvystė mano brandą, išmokė gyventi ir džiaugtis vertybėmis.
Skamba pigiai ir banaliai. Vertybės tavo gyvenime keisis šimtus kartų, kokia branda -iolikos metų? Nenoriu nuskambėti priešiškai, bet žmogau, tu apie gyvenimą ko gero neišmanai ničnieko, sėdi ant tėvų sprando, ir nepažįsti tikrų vertybių. Pataikiau? Manau taip.
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė buyano »

.
Paskutinį kartą redagavo buyano 2013-11-30, 13:46. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Labai smagu skaityti lietuvišką rašyesną, parodo šiokį tokį išprusimą ir brandą, turbūt ir mokykloje didelio šūdo nemali, o stengies būt pavyzdingu mokiniu.. :) Pasiskaitinėk kartas nuo karto forumą, pažiūrėk, ką diedai kalba ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
python
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2012-08-15, 02:08
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė python »

Labas vakarėlis! Skaitėt gal kas,kad atsirado vaporizeriai tipo kaip e-cigaretės tokio principo.Prikiši stuffo ir trauki,seniau buvo e-jointai kažkokie,bet su skysčiu.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Sveikas! Dar žinot, atsirado dviratis toks! Du ratai yra, toks kaip rėmas ir sėdynė! O žinot, kas keista? Kad kai mini tokius spec. pedalus, tai pradedi judėti į priekį! O keisčiau negu keista, kad judi į priekį sėdėdamas! Žinom, pitonai, vaporizerius, žinom :) Ir didelius griozdus ir mažus kišeninius ir savadarbius prietaisus :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
python
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2012-08-15, 02:08
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė python »

Man laikas biški sustojo tai nespėju tikriausiai jūsų pavyti,galvojau čia naujas dalykas :]
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Va pirmas vaporizeris:

[ nuotrauka ]

Šiais laikais jų yra labai daug, bet gamintojai sako, kad dar yra kur tobulėti :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Closer »

Closer rašė:
G. rašė:[ Paveikslėlis ]

:shh: :V:
Planuojų gūglinį tyrimą, turiu aktualią temą 'cannabis and parenthood' . Manau sugebėsiu padaryt analizę literatūros su išnašom nuorodom ir panašiais reikalais. Informacijos šiuo klausimu yra ganėtinai nemažai ir iš pakankamai solidžių informacijos šaltinių pvz:
http://www.michaelbraun.me/2011/08/does ... parenting/
http://www.lawweekonline.com/2010/05/pa ... urt-rules/
Gal netgi užklausti kokius "Sveikatos biurus" ar buvo atliktos tokios studijos Lietuvoje ir EU

Na iš tikro nėra tų šaltinių tiek daug, kaip pasirodė peržiūrėjus kelis pirmuosius linkus :) iš tikro gan prastai su tokia informacija.... žiauriai prastai... :|? įsigilinus tai ten gan paviršutiniškai viskas. Jeigu ir daryti, kokie tyrimai tai USA. Statistikoje viskas suplakta į vieną... alkoholis, koksas, hera, Mj ...
Gal patiem klausimyną sugeneruoti ir pateikti kaip jau oficialią statistiką?
plienas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2012-11-13, 19:52
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė plienas »

Gal kas zinote ar butu imanoma gauti magishku grybenu seklu. gal kam teko susidurti su situo reikalu, ka nors gal papasakosit? :)
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Rankdarbis »

Jeigu mano biologijos zinios neapgauna , tai grybai seklu neturi , o turi sporas. Ir tospacios nelegalios , tai ju taip lengvai negausi.
plienas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2012-11-13, 19:52
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė plienas »

tamstos biologijos zinios neapgauna :D tikrai turi sporas. as suprantu, kad tai nera visiskai legalu, bet juk yra kazkoks budas sistemai apeiti?
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PagonisLTU »

.
Paskutinį kartą redagavo PagonisLTU 2014-10-19, 21:44. Iš viso redaguota 1 kartą.
Rašyti atsakymą