Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Janika »

Aš vakar vos ant faro nepapuoliau. Žadėjau tipo susitikt su dileriu, o ten pasirodo ne dileris, o faras manęs laukė ir info apie mane, aišku, turėjo. Žinoma, kalta buvau aš per tą savo durnumą. Jei būčiau susitikus iškart būtų parišę... Žiauriai man čia nuskilo, nors nežinau.. Gal būčiau atsedėjus, būčiau pasimokius... Per klaidas ir mokomes, o aš amžinai išsisuku ir dar nepasimokau per tą savo durnumą... mhm
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Dyleris, apsimetęs mentu, gaudo "narkomanus"? Tai prieštarauja berods operatyvinės veiklos įstatymui, kai negali provokuoti atlikti nusikaltimą - pvz provokuoti paiimti kyšį. Nors mentai įstatymus ir apeina, bet jiems visiškai nėra intereso gaudyti tokias kaip tu. Arba kažko nedapasakoji, pvz. kad esi platintoja ir norėjai susitikti su "didmenininku".

Blogiausia šiame forume, kad kai kurie nariai nemoka aiškiai reikšti savo minčių, ko pasekoje gaunasi postai apie mentus, apsimetinėjančius dyleriais ir renkančius info apie "narkomanus". Blogiausia, kai kai kas patiki tokiais postais ir sugedusio telefono principu perpasakoja kitiems. Taip ir gimsta istorijos apie trąšas, pagardintas heroinu ir žiurknuodžiais.

Rekomenduoju išsamiai paeditinti postą, kad visi suprastu "kas/kaip/kodėl", arba trinti lauk, kad neparintum jaunesnių forumo narių.
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Janika »

Na, jei nori galiu papasakot viską kaip buvo (labai smulkiai nepasakosiu). Aišku, išpizdavosit, bet tiek to. Taigi, (žinau, durnai padariau) įdėjau į kai kuriuos tinklalapius skelbimą maždaug tokį: "labas. Norėčiau pakalbėti tam tikromis temomis apie kaifą. Mhm gal žinai ką nors naudingo kas man praverstų........." nu ir t.t. labai atvirai aš ten nerašiau, bet pakankamai, kad būtų pagauta mintis. Taigi, buvo taip, kad per skype su kažkokiu vienu susirašėm, jis sako, nebejuokauk aš tavęs net nepažįstu ir neparduosiu, bet jei nori galim susitikt ir pabendraut nu ir ect. Paskui į tel. parašė pagal skelbimą dar vienas, bet tas pasirodo nieko negalėjo padėt. Tačiau paskui visai per trumpą laiką nuo skelbimo įdėjimo dar kažkoks nr paskambino, bet aš nenorėjau atsiliepti, taigi rašėmės per SMS. Gavos taip, kad jis iškart pradėjo klaust kokio kaifo ieškau. Pasakiau būtų gerai koksas. (Nu, čia aišku, aš ne žolės ieškau) Taigi, jis sako, o kada reikia, šiandien? Tada buvo trečiadienis apie 20 val., sakau nea, penktadieni. Na, ir mes susitarėm penktadienį, tačiau jis konkrečiai nei apie kainą nei kiekį nepasakojo, tik klausė ar aš esu vartojus, padarius tam pradžią ir ar "vežu" apie kainikes. Aš pasakiau, kad buvau užsirovus ant ratų, dar buvau bandžius su draugu širką, apie žolę aišku jau ir taip nešneku. Rašiau kokia kaina maždaug būtų, bet jis pasakė, kad jei kalbu rimtai reikaliuką sukam penktadienį ir viskas. Pakui penktadienį susitarėm susitikti 16 val. centre. Aš buvau nustebus, kad jis buvo visiškai įsitikinęs, kad esu iš Šiaulių. Na, einant prie reikalo, taigi jau buvo po 16.02 val kažkur ir aš lėtai žingsniavau susitikt su tuo vadinamu dileriu ir man iš nugaros atsirado mano dėdė (nu mūsų pavardės vienodos, užima aukštas pareigas) ir paėmė mane už parankės sako, tai kur eini? aš dar nelabai įkirtau, galvojau, kad šiaip sutapimas ir tiek. Sakau, ai, šiaip vaikštau.. Jis sako, gerai, einam (ir veda mane į kitą pusę) aš sakau, tai aš turiu su kai kuo susitikt. Jis sako žinau su kuo turi susitikt, geriau jau nesusitikt. Sako, ot čiudike... Aš buvau nustebus, iš kur jis žino ir jis man sakė, kad kadangi mano ir jo pavardės vienodos, jam buvo apie tai pranešta ir jis pasidomėjo. Sakau, o tai kas tam žmogui dabar bus? Sako, ten pareigūnas.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Jei nemeluoji, smagu, kad viską paaiškinai. Gerai, kad įspėjai, kad mentai taip akylai stebi elektroninę erdvę. Greičiausiai, tave verbuot norėjo, kad įduotum kitus dylerius, kurie tau kažką pasiūlė per skelbimą.

Tu rimtai bandei širkos ir tikrai norėjai nusipirkti kokso?
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Janika »

Nėra prasmės man ką nors išsigalvot. :)
Taip, bandžiau. O nusipirkt kokso ir dabar ieškau... mhm
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PagonisLTU »

Na man jau juokingai baisu, Janika gal į kokį priklausomybių centriuką kreipkis ;)
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Moderatorius »

janika, man atrodo,tau ne vieta šitam forume. eik gydykis,kreipkis kur nors,o ne rašyk kalnalapių forume,kaip tau sekasi/nesiseka ieškot kokso ar dar kokio kito šūdo. nemanau,kad tokias paieškas toleruoja čia esantys žolininkai. mes ne narkomanai,o tu jau lenki link to.. gaila .
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Man panašu, kad paauglė pjauna grybą. Nes:
1. Širkos dabar nelabai rasi jau 5 metus. Ją visiškai išstūmė heroinas;
2. Širka yra pats pigiausias ir brudniausias narkotikas, kurį reikia leistis, todėl niekas iš lempos jos nebando. Tai yra sekantis laiptelis po heroino tiems, kas jau nesugeba jo įpirkti. Pabandžius opiatų (heroino/širkos), dažniausiai pakanka 1 karto.
3. Turėdama patirties su širka, ratais ir žole, tikrai kokso per internetą neieškotum.
4. Iš tavo minčių dėliojimo ir žodyno matosi, kad fantazuoji.
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Janika »

Na, šiaip neprivalau įrodynėt ką vartoju ko ne. Kiekvieno atsiprašant supistas reikalas kuo tikėt kuo ne. Tiesa sakant jau esu pilnametė. Dar mokaus univiere, bet abejoju ar pratemsiu. Nu nesiparinu. O širką bandėm su draugu jau gan senai, antra vertus likau ant ledo tas draugelis nusiplovė ir iškilo problemų, neberandu į ką kreiptis ir sugalvojau šūdinai ieškotis per intiką. Viskas supistai suvokiama. Kas dar blt neaišku? Nu susinervinau blt. sori
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Janika »

nu kaip sakė barauzas heroinas - tai raktas, tai gyvenimo prototipas; ir jei kas nors perprato heroiną, jis pažino kelias gyvenimo paslaptis, kelis galutinius atsakymus.
neuzsedama ant vieno karto, o badantis visada buna pirmas kartas blt
Nu px dėkit bana. Rimtai nieko neidealizuoju tiesiog nesu lb pries kaifa. mano moto: kas cia tokio? aisku rezultatai zinau ne kokie, bet ne visiems lemta gyvent tvarkingai, padoriai ir ect. jeigu visi butu tobuli, geri, puikus ir t.t. tai gyvenimas butu nuobodus ir uzknistu. visokiu juk reik. ir bb dejau... nu. krc nezinojau kad taip viska sudinai sumausiu, bet pom. :D :D stoga raunu o gryba pjaunu šiaip jau senai...
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Stoned4life »

akkmuo rašė:janika, man atrodo,tau ne vieta šitam forume. eik gydykis,kreipkis kur nors,o ne rašyk kalnalapių forume,kaip tau sekasi/nesiseka ieškot kokso ar dar kokio kito šūdo. nemanau,kad tokias paieškas toleruoja čia esantys žolininkai. mes ne narkomanai,o tu jau lenki link to.. gaila .
O gal tiesiog atsipūsk ir įpūsk laisvės, nes kalbi kaip vienas iš tų žmogelių kurie draudžia viską ir tik spiritas jiem šventas :x: Asmeniškai man nesvarbu kas ką vartoja ir ko ieško šitam forume, patys juk prašėt kad papasakotu kas ir kaip, papasakojo. O dabar puolat šaukti, kad gydytusi, banint reikia ir t.t. Ramiau žiūrėk į viską, kiekvienas pats matuoja savo laisvę :V:
Voice of the people is the voice of JAH
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Moderatorius »

Nei aš jai draudžiu kažką,nei asmeniškai prašiau,kad papasakotų. Juolabiau,ne šitam forume vieta kalbėt apie kitus drugsus. Būtų tai parašius kažkur kitur-ok,tebūnie. Neskatinu nei vieno ką nors vartot, juo labiau ir neliepiu mest,tik linkiu nesigadint gyvenimo ;]
Ne tas forumas,kuriame apie tai kalbėt galėtų. Mano nuomone. Beje,šitam forume jokios info apie kažką kitko nelegalaus nėra,tai klausimas,ko ji čia dar gali ieškot?
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Janika »

siaip siap forume man ir nekyla minciu ko ieskot.. nelabai ka ir rasciau :D jei ieskau tai ieskau kitur..
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Lar »

Pastebejau keista bendravima is kai kuriu forumo dalyviu. Kodel ramieji putikai soka i atlapas, del kitu vartojimo patirciu. Tema apie akistata su teisesauga, dalyve isreiske akistata, nesvarbu kad ir ne del kanapes. Kadangi Lietuvoja kanape kaip ir kiti nelegalus narkltikai, yra draudziami ir neiskirsomi, galioja tie patys istatymai. Skiriasi tik kiekiu klasifikavimas. O del vadinamu narkomanu gaudymu, zalieji iesko kontaktu su dyleriais, nuo lengviausiai prieinamos grandies.
senamokykla7
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2013-10-18, 12:44
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė senamokykla7 »

Sveiki,na ka pagaliau baigesi bylos tyrimas.del 2 kanapiiu gabenimo masinoje..
kaip ir sakiau butinai papasakosiu kaip baigesi,tai va gavau bauda!:)
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė SnowStorm »

Kokia bauda?
senamokykla7
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2013-10-18, 12:44
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė senamokykla7 »

Turi omeny baudos dydi?
bauda nevirshijo 2k Lt,na bet as nepagailejau pinigu advokatui.
Galiu patarti tik tiek,kad tokiais atvejais,nereikia taupyti ant advokato paslaugu..
Aisku skubeti irgi niera ko,nes visi jie skirtingai sneka;)
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Kentas »

senamokykla7 rašė:Turi omeny baudos dydi?
bauda nevirshijo 2k Lt,na bet as nepagailejau pinigu advokatui.
Galiu patarti tik tiek,kad tokiais atvejais,nereikia taupyti ant advokato paslaugu..
Aisku skubeti irgi niera ko,nes visi jie skirtingai sneka;)
O kiek tau teismo prašė prokuroras?
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Closer »

Ir jei ne paslaptis kiek kainavo advokatas ? Ne tai kad reiketu :) .... bet manau kiekvienas groweris turetų žinoti kokią sumelę turi laikyt banke :)

sekmės žmogau ! :)
senamokykla7
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2013-10-18, 12:44
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė senamokykla7 »

Kaltinimas pagal 259s 1dali-be tikslo platinti.
prokuroras tau gali pasiulyti nuo baudos iki 2metu..viskas priklauso,nuo taves pacio.
Pas mane nieko tokio nerado,ko jiems butu reikeja,kad galetu rimciau kaltinti.
Savo kalte visiskai pripazinau..Viskas buvo skirta man paciam,issivirti pieno bei issikepti sausainiu,tai pritaike 12MGL bauda.
o kas liecia augalu sverima,tai as lb bijojau,nes galvojau,kad svers "Zalius",bet pasirodo pas ju yra kashkokia formule,pagal kuria dziovina augala iki tol kol lieka kaskiek % dregmes.
Patarimas butu toks,jokiais budais pas tyreja neiti be advokato!Nes atsidare durys ir ikiso nosi kriminalistas,buciau vienas,tai prasieiciau i kita kabineta.
O kas liecia pinigu suma,tai zinai kiekvienam asmeniskai,priklauso nuo daug ko,ka parasei pirminuose parodymose ir ar tavo telefone neras kvailu sms ir skambuciu..Viskas savo reikmem ir lieka savo reikmem;)
Rašyti atsakymą