Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Kentas »

PagonisLTU rašė:Už 25w tokie pinigai... 105w po 45 berods litus pirkau(6400k) iš ebay.com(china) ...
aha, štai http://www.ebay.com/itm/E27-daylight-64 ... 27d6966dd1

Ir siuntimas nieko nekainuoja. Tegyvuoja Kinija. :D
karifans
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2013-04-07, 19:08
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė karifans »

auginu antra karta ir baigesi semkes :D ir dabar isaugo vienas arba hermis arba vyrukas , ar ju seklos paskui bus tinkamos auginimui pvz dabar man uzaugs ten auginsiu ir vyra mini grow boxe bus ten pora tu seklyciu ir jas vasara in silntamiuka . klausimas butu toks ar is ju bus naudos ? :D
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė medelynas »

karifans rašė:auginu antra karta ir baigesi semkes :D ir dabar isaugo vienas arba hermis arba vyrukas , ar ju seklos paskui bus tinkamos auginimui pvz dabar man uzaugs ten auginsiu ir vyra mini grow boxe bus ten pora tu seklyciu ir jas vasara in silntamiuka . klausimas butu toks ar is ju bus naudos ? :D
Žinoma, kad galima kažką iš jų padaryti. Galima išsivirti kokio pienelio ar sviestuko, o jei dar ir hermis, tai ir kanapinės prie bulvių pasidaryti :D
karifans
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2013-04-07, 19:08
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė karifans »

man atrodo tu mane netaip supratai , kiek zinau juose buna seklu ar tos seklos paskui augtu man ? ir ar gali is tu seklu būti ir moterisku?
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė medelynas »

Aišku, kad augtų. Esmė, kad būtų gerai subrandinta sėkla ir ji bus daigi. Kaip suprantu tu čia mastai moterišką augalą apdulkint? Jei vyras - dulkink, jei hermis... na gali apdulkinti, bet gali gautis taip, kad iš tų sėklų išaugs daug hermių + dar priklauso nuo to kokį strainą augini, jei indoorinis strainas, tai žinok, kad pradės žydėt vėlai, gali būt, kad ir iš vis nelabai tesužydės, tačiau bandyti verta jei negaila vietos ir resursų, nes blogiausiu atveju galėsi pasidaryt sviesto ar pieno :D
karifans
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2013-04-07, 19:08
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė karifans »

dekui tau uz atsakyma :)
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė buyano »

Sveiki ką reiškia kai stiebas toks purpurinis, violetinis va čia:
[ nuotrauka ]
FOTKE NE MANO!

Bet pas mane stiebas purpurinis/violetinis ir aš nežinau ką tai reiškia ar tai gerai, ar tai blogai.
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Kentas »

medelynas rašė:Aišku, kad augtų. Esmė, kad būtų gerai subrandinta sėkla ir ji bus daigi. Kaip suprantu tu čia mastai moterišką augalą apdulkint? Jei vyras - dulkink, jei hermis... na gali apdulkinti, bet gali gautis taip, kad iš tų sėklų išaugs daug hermių + dar priklauso nuo to kokį strainą augini, jei indoorinis strainas, tai žinok, kad pradės žydėt vėlai, gali būt, kad ir iš vis nelabai tesužydės, tačiau bandyti verta jei negaila vietos ir resursų, nes blogiausiu atveju galėsi pasidaryt sviesto ar pieno :D
Tai, kad hermis apskritai pats save apdulkina ir visos sėklos moteriškos gaunasi. Juk visos feminizuotos sėklos parduotuvėse ir yra iš hermių, jei teisingai suprantu, ir iš jų išauga normalios mergos.
deepskyblue
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-11-03, 13:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė deepskyblue »

buyano rašė:Sveiki ką reiškia kai stiebas toks purpurinis, violetinis va čia:
[ Paveikslėlis ]
FOTKE NE MANO!

Bet pas mane stiebas purpurinis/violetinis ir aš nežinau ką tai reiškia ar tai gerai, ar tai blogai.

Stiebo spalva tai nieko per daug nereiskia, bet kiausai pas tave tai reiskia kad berniukas o ne mergaite ;) 8[]
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė buyano »

sakau fotke nera mano :D tik stiebas toks pat kaip pas mane :D nemėgstu aš berniuku :]
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė medelynas »

Kentas rašė:
medelynas rašė:Aišku, kad augtų. Esmė, kad būtų gerai subrandinta sėkla ir ji bus daigi. Kaip suprantu tu čia mastai moterišką augalą apdulkint? Jei vyras - dulkink, jei hermis... na gali apdulkinti, bet gali gautis taip, kad iš tų sėklų išaugs daug hermių + dar priklauso nuo to kokį strainą augini, jei indoorinis strainas, tai žinok, kad pradės žydėt vėlai, gali būt, kad ir iš vis nelabai tesužydės, tačiau bandyti verta jei negaila vietos ir resursų, nes blogiausiu atveju galėsi pasidaryt sviesto ar pieno :D
Tai, kad hermis apskritai pats save apdulkina ir visos sėklos moteriškos gaunasi. Juk visos feminizuotos sėklos parduotuvėse ir yra iš hermių, jei teisingai suprantu, ir iš jų išauga normalios mergos.
Fem sėklos daromos iš moteriškų augalų dirbtinai iššaukiant hermafrodizma, o naturalūs hermiai tai jau kaip trečia lytis. Įmanoma su naturaliu hermiu apdulkinti moterišką augalą ir gauti kažkokį procentą fem sėklų, tačiau to visiškai neverta daryti, nes dauguma, jei ne visi tokių hibridų bus hermiai... Na nebent tokį augalą auginsi dėl sėklos kanapinei ir žaliavos sviestui/pienui [:)]
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Kentas »

medelynas rašė: Fem sėklos daromos iš moteriškų augalų dirbtinai iššaukiant hermafrodizma, o naturalūs hermiai tai jau kaip trečia lytis. Įmanoma su naturaliu hermiu apdulkinti moterišką augalą ir gauti kažkokį procentą fem sėklų, tačiau to visiškai neverta daryti, nes dauguma, jei ne visi tokių hibridų bus hermiai... Na nebent tokį augalą auginsi dėl sėklos kanapinei ir žaliavos sviestui/pienui [:)]
Žinai, nors aš nesu didelis specas, bet man atrodo, kad biologine prasme nėra jokių natūralių ir nenatūralių hermių. Hermis arba yra, arba ne.
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė medelynas »

Kentas rašė:
medelynas rašė: Fem sėklos daromos iš moteriškų augalų dirbtinai iššaukiant hermafrodizma, o naturalūs hermiai tai jau kaip trečia lytis. Įmanoma su naturaliu hermiu apdulkinti moterišką augalą ir gauti kažkokį procentą fem sėklų, tačiau to visiškai neverta daryti, nes dauguma, jei ne visi tokių hibridų bus hermiai... Na nebent tokį augalą auginsi dėl sėklos kanapinei ir žaliavos sviestui/pienui [:)]
Žinai, nors aš nesu didelis specas, bet man atrodo, kad biologine prasme nėra jokių natūralių ir nenatūralių hermių. Hermis arba yra, arba ne.
Tai kaip paaiškintum kai kuriuos hemp strainus, kurie išvesti taip, kad visi augalai auga kaip hermafroditai? Tu manai, kad iš tokiu hermių sėklų visi augalai fem išaugtų? :D Fem sėklos daromos paimant gryną moterišką augalą ir jį stresuojant, kad kiaušus išleistų, dažnai naudojamas koloidinio sidabro tirpalas, kuriuo laistomos panelės užsiaugina bananus, save apdulkina ir visos sėklos gaunasi fem. O jei tu paimsi naturalų hermį, kuris kiaušus leis nestresuodamas, tiesiog sava eiga, tai geriausiu atveju tik dauguma, o įprastai dažniausiai absoliuti dauguma, palikuonių turės hermafrodizmo savybę.
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė SnowStorm »

Ka jus cia nusisnekat :D :D Jokio skirtumo ar augalas pats hermiu tapo, ar specialiai stresuojant... Hermis apsidulkina pats save = is seklu bus hermiai. Hermis apdulkina panele, is jos bus paneles.
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė SnowStorm »

Ir kam cia papostinai? Ten zmones diskutuoja lygiai apie ta pati, ka parasiau, sias temas jau buvau perskaites seniau, kai domejausi koloidiniu sidabru... Beto sitam forume apie hermius taipogi nemazai diskutuota. Hermis yra hermis, nesvarbu ar jis pats tokiu tapo, ar zmogus ji priverte tokiu tapti.
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė uodz »

Turiu naivu klausima :D zodziu nuo isdygimo kalnalapes praejo mazdaug 2 menesiai,paprasta ak47 ferminized, sviesa 18/6. jai padaryciau sviesa 12/12 ar man pradetu zydeti ar reikia laukti kazkokio momento kada galeciau pradeti zydinti? Ar galima po menesio bandyti zydinti augaliuka? ar jis suzydes ar nustos vegetuoti?
spaikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-12-02, 14:50
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė spaikas »

uodz rašė:Turiu naivu klausima :D zodziu nuo isdygimo kalnalapes praejo mazdaug 2 menesiai,paprasta ak47 ferminized, sviesa 18/6. jai padaryciau sviesa 12/12 ar man pradetu zydeti ar reikia laukti kazkokio momento kada galeciau pradeti zydinti? Ar galima po menesio bandyti zydinti augaliuka? ar jis suzydes ar nustos vegetuoti?
Kada perjungsi 12/12 režimą tada ir pradės žydėti.
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė medelynas »

SnowStorm rašė:Ir kam cia papostinai? Ten zmones diskutuoja lygiai apie ta pati, ka parasiau, sias temas jau buvau perskaites seniau, kai domejausi koloidiniu sidabru... Beto sitam forume apie hermius taipogi nemazai diskutuota. Hermis yra hermis, nesvarbu ar jis pats tokiu tapo, ar zmogus ji priverte tokiu tapti.
Na jei šiame forume skaitei kas rašoma apie fem sėklų darymą iš hermių, tai ko gero žinai, kad ne vienas forumietis patvirtino, kad fem sėklų darymas iš hermių yra ne pats geriausias būdas.
mr.green rašė:
Slow Stone rašė:Labai gali būt. Su savaiminiais hermiais daryt fem sėklas yra labai bloga praktika.
Sutinku, gaunasi vien herminai.
....
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė uodz »

spaikas rašė:
uodz rašė:Turiu naivu klausima :D zodziu nuo isdygimo kalnalapes praejo mazdaug 2 menesiai,paprasta ak47 ferminized, sviesa 18/6. jai padaryciau sviesa 12/12 ar man pradetu zydeti ar reikia laukti kazkokio momento kada galeciau pradeti zydinti? Ar galima po menesio bandyti zydinti augaliuka? ar jis suzydes ar nustos vegetuoti?
Kada perjungsi 12/12 režimą tada ir pradės žydėti.
o pavyzdziuij draugelis lauke augino ir iki pat dabar niekas nesuzydejo. (nu pries menesi nukirto lauk) tai kaip ta suprast?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas