Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė G. »

Click Clack rašė:
dyar rašė:https://www.facebook.com/weedliketotalklithuania nežinau, kiek tai prisidėtų prie realios legalizacijos, bet pasirašykit https://www.facebook.com/weedliketotalklithuania
Dabar taip, pastebėjau yra labai įžymių lietuvos žvaigdžių, kurie propaguoja kanapė, jie turi didelį skaičių žmonių(xjzn, laikeriu, followeriu) facebook'e kurie seka kiekvieną jų žodį. Tokių žmonių, kaip garsusis poetas Karpiz, ar prikolčikas Mantas Katleris nu ir aišku pagrinde visi repereriai, kurie vien apie žolės rūkymą ir kalba.
Tai va davai kažkas parašykite asmeninį laiškiuką su prašymų palaikyt legalus.net ir pasharint peticijas/balsavimus... Media galime panadoti kaip galingą ginklą pasiekti tikslams, o kaip žinome ji labai efektyvi mūsų žemelėje.
Jau vyksta :) Visi po truputį apsireikš. Karpiz, beje jau sharino, o kada sharins kiti - laiko klausimas :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė afraafra »

afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė afraafra »

Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Broniusx »

Tai ar galima sode uzsiaugint is seklu kuriu pilna "maximose", turguose ir pas "sertifikuotus pardavejus?


edit: negaliu nustot zvengt :D :D :D
kungis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2013-12-06, 19:00
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kungis »

Po sito straipsnio nusprendziau nebegyventi lietuvoje (štai kokia laisve mes turime) :)
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nu ... 8?comments
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Broniusx »

kungis, matai... Mano nuomone, augini, augink, naudoji, naudok, dalink.. Kam maiseliai? Norejo "atmust" sanaudas? Uzsidirbt? Nemanau, kad jaunuolis buvo toks naivus ar neapsiskaites, kad nezinotu skirtumo tarp BK ir ATPK. Kam patinka rizikuot, sekmes, bet nereikia poto vaidint auku, ar juos uzjaust, neva tai augina "10 augalu savo reikmem". Manau, kad didzioji dalis legalaus.net, taprasme, ne tu kurie yra aktyvus vartotojai/komentatoriai, yra nemazai neprisiregistravusiu zmoniu, kurie "prijaucia" sitam reikalui ir pastoviai skaito foruma, yra bande vienaip ar kitaip uzsiaugint. Kiek ju pasodintu? Situacija dabar tokia kokia yra (istatymine baze), reikia prie jos prisitaikyt. O "durna ir baznycioj musa".
kungis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2013-12-06, 19:00
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kungis »

Nu iš dalie pritariu ,bet jis dar buvo mažas pienburnis, ir tai čiuju čia jo pirmas auginimas buvo, po kaleijmo db tikrai žmogu pakeis i bloga puse. Tiesiog galėjo bauda didelia ir viesuju darbu daug laiko paskirt. O dabar kas? Zeko lipdukas visam gyvenimui ant jo galvos užklijuotas, isivaizduoju kaip isidarbins. Tokie istatymai yra baisūs.. duosiu pavyzdį iš savo patirties: Prieš 5 metus, turėjau toki kursioka kurį užmušo (prirakino prie radiatoriaus ir sudauže negyvai) dėl to kad numete cigaretė. Kai buvo jis pašarvuotas, jis buvo toks sudaužytas, jog iš veido buvo sunku net ji atpažinti. Tai žinoma tuos 2 žudikus rado, ir juos nuteise, o nuteise viena 3METAMS o kita 4 metams patataisų namuose! Tai hebra pykit nepyke bet aš tos teisybės nematau, už nužudymą nuteisia keturiems metams pataisuos namuos, o pienberniui kuris augino augalelius spintoje, jog jis buvo tik durnas ,(nes nemokėjo apsiginti ) gavo 2 metus. Taigi proto valdžioje trūksta dauk kam , ir trūksta daug....
gyvenugerai
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014-03-11, 16:58
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė gyvenugerai »

Sveiki. Ar esate susidūrę su Lietuvoje susikūrusia kompanija, kuri prekiauja nauja bitkoinų kasimo technine įranga? www. ABCminer.com
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Stoned4life »

Broniusx rašė:kungis, matai... Mano nuomone, augini, augink, naudoji, naudok, dalink.. Kam maiseliai? Norejo "atmust" sanaudas? Uzsidirbt? Nemanau, kad jaunuolis buvo toks naivus ar neapsiskaites, kad nezinotu skirtumo tarp BK ir ATPK. Kam patinka rizikuot, sekmes, bet nereikia poto vaidint auku, ar juos uzjaust, neva tai augina "10 augalu savo reikmem". Manau, kad didzioji dalis legalaus.net, taprasme, ne tu kurie yra aktyvus vartotojai/komentatoriai, yra nemazai neprisiregistravusiu zmoniu, kurie "prijaucia" sitam reikalui ir pastoviai skaito foruma, yra bande vienaip ar kitaip uzsiaugint. Kiek ju pasodintu? Situacija dabar tokia kokia yra (istatymine baze), reikia prie jos prisitaikyt. O "durna ir baznycioj musa".
Aš užjaučiu ir man tikrai yra visiškai nesvarbu ar jis augino sau ar pardavimui ( ar abiem ). Kuo daugiau gero natural homegrown gatvėse tuo geriau :V: O realiai tokios bausmės, yra 100 kartų didesnis nusikaltimas, negu pats auginimo platinimui faktas. Tuos kas sugalvojo ir skiria tokias bausmes reikia teisti už nusikaltimus prieš žmoniją, kadangi kanapių draudimas yra didelis žmogaus teisių pažeidimas. Kokią teisę turi kažkas nuspręsti kuo suaugęs ir pilnai už save atsakingas žmogus gali svaigintis ir gydytis o kuo ne? Juolab kai žymiai pavojingesni legalūs narkotikai yra laisvai prieinami. Kokią teisę kažkas turi drausti gamtą ir už ją bausti tokiomis nežmoniškomis bausmėmis ? Mane pykina, kai pagalvoju kokia supuvusi ir šlykšti yra sistema, kurios nagai yra atsukti į save. Kodėl visi tiesiog tyli kol jiems šika ir myža ant galvų?
Voice of the people is the voice of JAH
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

Stoned4life rašė:
Broniusx rašė:kungis, matai... Mano nuomone, augini, augink, naudoji, naudok, dalink.. Kam maiseliai? Norejo "atmust" sanaudas? Uzsidirbt? Nemanau, kad jaunuolis buvo toks naivus ar neapsiskaites, kad nezinotu skirtumo tarp BK ir ATPK. Kam patinka rizikuot, sekmes, bet nereikia poto vaidint auku, ar juos uzjaust, neva tai augina "10 augalu savo reikmem". Manau, kad didzioji dalis legalaus.net, taprasme, ne tu kurie yra aktyvus vartotojai/komentatoriai, yra nemazai neprisiregistravusiu zmoniu, kurie "prijaucia" sitam reikalui ir pastoviai skaito foruma, yra bande vienaip ar kitaip uzsiaugint. Kiek ju pasodintu? Situacija dabar tokia kokia yra (istatymine baze), reikia prie jos prisitaikyt. O "durna ir baznycioj musa".
Aš užjaučiu ir man tikrai yra visiškai nesvarbu ar jis augino sau ar pardavimui ( ar abiem ). Kuo daugiau gero natural homegrown gatvėse tuo geriau :V: O realiai tokios bausmės, yra 100 kartų didesnis nusikaltimas, negu pats auginimo platinimui faktas. Tuos kas sugalvojo ir skiria tokias bausmes reikia teisti už nusikaltimus prieš žmoniją, kadangi kanapių draudimas yra didelis žmogaus teisių pažeidimas. Kokią teisę turi kažkas nuspręsti kuo suaugęs ir pilnai už save atsakingas žmogus gali svaigintis ir gydytis o kuo ne? Juolab kai žymiai pavojingesni legalūs narkotikai yra laisvai prieinami. Kokią teisę kažkas turi drausti gamtą ir už ją bausti tokiomis nežmoniškomis bausmėmis ? Mane pykina, kai pagalvoju kokia supuvusi ir šlykšti yra sistema, kurios nagai yra atsukti į save. Kodėl visi tiesiog tyli kol jiems šika ir myža ant galvų?
Manau mum reiktų atnaujint forumo administraciją ir trint visus pranešimus palaikančius, pritariančius narkotikų disponavimą. Manau mūsų legalaizo siekianti bendruomenė turėtų smerkt visus auginančius pelnymosi tikslais. Dauguma platintojų yra padugnės kuriem legalizavimas nelabai ir rūpi.
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Stoned4life »

Click Clack rašė:
Stoned4life rašė:
Broniusx rašė:kungis, matai... Mano nuomone, augini, augink, naudoji, naudok, dalink.. Kam maiseliai? Norejo "atmust" sanaudas? Uzsidirbt? Nemanau, kad jaunuolis buvo toks naivus ar neapsiskaites, kad nezinotu skirtumo tarp BK ir ATPK. Kam patinka rizikuot, sekmes, bet nereikia poto vaidint auku, ar juos uzjaust, neva tai augina "10 augalu savo reikmem". Manau, kad didzioji dalis legalaus.net, taprasme, ne tu kurie yra aktyvus vartotojai/komentatoriai, yra nemazai neprisiregistravusiu zmoniu, kurie "prijaucia" sitam reikalui ir pastoviai skaito foruma, yra bande vienaip ar kitaip uzsiaugint. Kiek ju pasodintu? Situacija dabar tokia kokia yra (istatymine baze), reikia prie jos prisitaikyt. O "durna ir baznycioj musa".
Aš užjaučiu ir man tikrai yra visiškai nesvarbu ar jis augino sau ar pardavimui ( ar abiem ). Kuo daugiau gero natural homegrown gatvėse tuo geriau :V: O realiai tokios bausmės, yra 100 kartų didesnis nusikaltimas, negu pats auginimo platinimui faktas. Tuos kas sugalvojo ir skiria tokias bausmes reikia teisti už nusikaltimus prieš žmoniją, kadangi kanapių draudimas yra didelis žmogaus teisių pažeidimas. Kokią teisę turi kažkas nuspręsti kuo suaugęs ir pilnai už save atsakingas žmogus gali svaigintis ir gydytis o kuo ne? Juolab kai žymiai pavojingesni legalūs narkotikai yra laisvai prieinami. Kokią teisę kažkas turi drausti gamtą ir už ją bausti tokiomis nežmoniškomis bausmėmis ? Mane pykina, kai pagalvoju kokia supuvusi ir šlykšti yra sistema, kurios nagai yra atsukti į save. Kodėl visi tiesiog tyli kol jiems šika ir myža ant galvų?
Manau mum reiktų atnaujint forumo administraciją ir trint visus pranešimus palaikančius, pritariančius narkotikų disponavimą. Manau mūsų legalaizo siekianti bendruomenė turėtų smerkt visus auginančius pelnymosi tikslais. Dauguma platintojų yra padugnės kuriem legalizavimas nelabai ir rūpi.
Manau reikia nustoti svaigti ir kalbėti nesąmones, smerkti visus auginančius pelnymosi tikslais, narkotikų platinimai ir t.t. Kur tu matai narkotikų platinimą? Aš matau tik šlykščius ir seniena dvokiančius įstatymus ir supuvusią sistemą :D Mastyk logiškai, juk didžioji dalis rūkančių perka o ne patys augina. Tai tokioje šalyje kur už augalėlį gali gauti didesnę bausmę nei už žmogžudystę niekas tikrai nepuls užsiimti ne pelno siekiančiais auginimais ir dalinimais ( nors pvz man ne pelno siekiančios medical dispensaries kaip amerikoje yra priimtiniausias variantas ) . Sutinku, kad nemažai platintojų yra padugnės ir t.t. Bet ne visi, aš 100% už legalizavimą ir visišką laivę kanapei, bet nesuprantu kodėl turėčiau smerkti žmones kurie platina? Juk ne visi gali užsiauginti ar pažysta growerius kurie pavaišintų. Ką siūlai tokiems žmonėms? Laukti legalize kuris gal bus po kelių metų, gal po 10 o gal ir po 100 ?
Voice of the people is the voice of JAH
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

Manau reikia nustoti svaigti ir kalbėti nesąmones, smerkti visus auginančius pelnymosi tikslais, narkotikų platinimai ir t.t. Kur tu matai narkotikų platinimą? Aš matau tik šlykščius ir seniena dvokiančius įstatymus ir supuvusią sistemą :D Mastyk logiškai, juk didžioji dalis rūkančių perka o ne patys augina. Tai tokioje šalyje kur už augalėlį gali gauti didesnę bausmę nei už žmogžudystę niekas tikrai nepuls užsiimti ne pelno siekiančiais auginimais ir dalinimais ( nors pvz man ne pelno siekiančios medical dispensaries kaip amerikoje yra priimtiniausias variantas ) . Sutinku, kad nemažai platintojų yra padugnės ir t.t. Bet ne visi, aš 100% už legalizavimą ir visišką laivę kanapei, bet nesuprantu kodėl turėčiau smerkti žmones kurie platina? Juk ne visi gali užsiauginti ar pažysta growerius kurie pavaišintų. Ką siūlai tokiems žmonėms? Laukti legalize kuris gal bus po kelių metų, gal po 10 o gal ir po 100 ?
Aš manau šis forumas ir buvo tam sukurtas, kad išmokyt žmones savo augint, o ne pirkt iš gatvės. Kodėl smerkti žmonės kurie platina? Kodėl smerkti žmonės, kurie platina amfetaminą nepilnamečiams? Kurie gyvenime nedirbę, nemoka mokesčių, kurie savo namuose laiko ginklus, kurių dėką nepilnamečiai apsinuodija cheminiais kanabinoidais, kurie permetinėja tą pačią žolę per kalėjimų sienas žmogžudžiams, prievartautojams? Ir tu nesupranti kodėl turėtum smerkti tokius išsigimelius? Tuo labiau jie teismuose dar pripažįstą kaltę ir aiškina suprantantys, kad blogai elgėsi. Jie tik blogina įvaizdį mūsų bendruomenės, nes mus sieja vienas ir tas pats augalas, bet mūsų tikslai skirtingi. Reikia mum atsiriboti nuo šito purvo ir rūpintis savo reputacija.
Tai tokioje šalyje kur už augalėlį gali gauti didesnę bausmę nei už žmogžudystę
, oj čia jau pasakei, kiek atveju buvo, kai teisėjai net ir lygtinai paleisdavo už kilogramus, galvoji kiekvieną nusikaltimą apie tai per 15min rašo? Net neįsivaizduoji turbūt kas yra korupcija.
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Stoned4life »

Aš manau šis forumas ir buvo tam sukurtas, kad išmokyt žmones savo augint, o ne pirkt iš gatvės. Kodėl smerkti žmonės kurie platina? Kodėl smerkti žmonės, kurie platina amfetaminą nepilnamečiams? Kurie gyvenime nedirbę, nemoka mokesčių, kurie savo namuose laiko ginklus, kurių dėką nepilnamečiai apsinuodija cheminiais kanabinoidais, kurie permetinėja tą pačią žolę per kalėjimų sienas žmogžudžiams, prievartautojams? Ir tu nesupranti kodėl turėtum smerkti tokius išsigimelius? Tuo labiau jie teismuose dar pripažįstą kaltę ir aiškina suprantantys, kad blogai elgėsi. Jie tik blogina įvaizdį mūsų bendruomenės, nes mus sieja vienas ir tas pats augalas, bet mūsų tikslai skirtingi. Reikia mum atsiriboti nuo šito purvo ir rūpintis savo reputacija.
Tiesiog išvardinai problemas kurias sukėlė ir sukelia kanapių draudimas bet taip ir neatsakei į mano klausimą, ką daryti žmonėms kurie negali užsiauginti? Kadangi visi pardavėjai yra baisūs dėdės ir juos reikia smerkti, gal tu visus pavaišinsi savo homegrown stuffu ( aišku už dyką ) ? :)
Voice of the people is the voice of JAH
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

Stoned4life rašė:
Aš manau šis forumas ir buvo tam sukurtas, kad išmokyt žmones savo augint, o ne pirkt iš gatvės. Kodėl smerkti žmonės kurie platina? Kodėl smerkti žmonės, kurie platina amfetaminą nepilnamečiams? Kurie gyvenime nedirbę, nemoka mokesčių, kurie savo namuose laiko ginklus, kurių dėką nepilnamečiai apsinuodija cheminiais kanabinoidais, kurie permetinėja tą pačią žolę per kalėjimų sienas žmogžudžiams, prievartautojams? Ir tu nesupranti kodėl turėtum smerkti tokius išsigimelius? Tuo labiau jie teismuose dar pripažįstą kaltę ir aiškina suprantantys, kad blogai elgėsi. Jie tik blogina įvaizdį mūsų bendruomenės, nes mus sieja vienas ir tas pats augalas, bet mūsų tikslai skirtingi. Reikia mum atsiriboti nuo šito purvo ir rūpintis savo reputacija.
Tiesiog išvardinai problemas kurias sukėlė ir sukelia kanapių draudimas bet taip ir neatsakei į mano klausimą, ką daryti žmonėms kurie negali užsiauginti? Kadangi visi pardavėjai yra baisūs dėdės ir juos reikia smerkti, gal tu visus pavaišinsi savo homegrown stuffu ( aišku už dyką ) ? :)
Kovoti su draudimu, siekti, stengtis kažką nuveikt, ar vis dėl to svarbu tik apsirūkyt ir verkti kampe kai su pusgramiu pariša???

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/is ... d=64296532

Va tau ir bausmės nerealios vos ne iki gyvos galvos, tokiem rimtiem verslininkam su 8kg
meistriukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2012-11-03, 07:46
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė meistriukas »

Jau atsirado ir „bitkoinai“ narkotikams – dvi virtualios interneto valiutos:

http://www.15min.lt/mokslasit/straipsni ... =mokslasit
Priežastis reikalinga karui, ne taikai
projector
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2014-02-24, 16:39
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė projector »

kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kulturingas »

Click Clack rašė:Va tau ir bausmės nerealios vos ne iki gyvos galvos, tokiem rimtiem verslininkam su 8kg
8kg grynos marihuanos butu labai didelis verslo planas. Tai, kad jie sveria su visais kotais ir b.biais, tai cia jau kitas klausimas. bet 8kg, sorry, netgi USA valstijoje legalizuotoje gautu baudziamaja atsakomybe.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

kulturingas rašė:
Click Clack rašė:Va tau ir bausmės nerealios vos ne iki gyvos galvos, tokiem rimtiem verslininkam su 8kg
8kg grynos marihuanos butu labai didelis verslo planas. Tai, kad jie sveria su visais kotais ir b.biais, tai cia jau kitas klausimas. bet 8kg, sorry, netgi USA valstijoje legalizuotoje gautu baudziamaja atsakomybe.
Tame ir prikolas, kad juos isteisino
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė G. »

Click Clack, juos išteisino? "Iš Lietuvos didelį kiekį marihuanos ketinęs išvežti 38 metų vilnietis Darius Šakėnas iš pataisos namų neišeis 10 metų," ar tu tik antraštę perskaitėj ar aš čia kažko nesuprantu? :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

G. rašė:Click Clack, juos išteisino? "Iš Lietuvos didelį kiekį marihuanos ketinęs išvežti 38 metų vilnietis Darius Šakėnas iš pataisos namų neišeis 10 metų," ar tu tik antraštę perskaitėj ar aš čia kažko nesuprantu? :D
Nu tai viena vargšelį atpirkimo ožį uždarė, o pagridinį akivaizdų organizatorių laiko laisvėje būsimiems žygiams bei darbams
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas