Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Tai konkrečiai klausk .
Kas yra barbituratai ir t.t ?
Jovalas nesuprantamas , jeigu klausymas chemikui tai prie ko čia skirtumas tarp traukulių išnykimo ?
O Lietuvių kalboje nėra burbitūratų , nebent su klaida nuo etiketės persirašei ,bet žodyno nesiversiu dėl keisto žodžio kuris tau reikalingas arba nereikalingas nes pastangų jokiu neparodai :D
Ne chemikas ,bet suprasti daviau kur atsakymai slypi.
:D
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

rasa rašė:Va tame ir esmė - nepučiu ... ir šiaip sveikai gyventi stengiuosi...
Tiesiog ieškau atsakymo kas tai galėtų būti... dėlioju simtomus... ka man įlašina? į maistą? miegant?
barbitūratai ? ? ? ... srichninas ? ? ? ... kt ? - nesu chemikas :(
nesupratau tada :D įpūsk, gal praeis? :D --==::~~ :x:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
rasa
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2014-03-19, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rasa »

vartotikas rašė:Tai konkrečiai klausk .
Kas yra barbituratai ir t.t ?
Jovalas nesuprantamas , jeigu klausymas chemikui tai prie ko čia skirtumas tarp traukulių išnykimo ?
O Lietuvių kalboje nėra burbitūratų , nebent su klaida nuo etiketės persirašei ,bet žodyno nesiversiu dėl keisto žodžio kuris tau reikalingas arba nereikalingas nes pastangų jokiu neparodai :D
Ne chemikas ,bet suprasti daviau kur atsakymai slypi.
:D
OK - chemijos pačius žemiausius balus turėjau... ok. Paklausiu kitaip tikriausiai bespalvis, tikriausiai beskonis, tikriausiai skystas: sukelia visus vardintus simtomus (staigus miegas, gilus miegas, širdies plakimas, dėmesio, koordinacijos praradimas)
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

Vienas is variantu gali but labai stiprus raminantys/antidepresantai. Na arba kazkokio antidepresanto arkliska doze
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Dėl šalutinių poveikių prašome pasitarti su gydytoju arba vaistininkų.
Ne tas forumas Rasa :V:
ne daktarai čia patirtimi dalinasi ,bet iš kitos pusės juk "Paprasti pliurpalai" :) --==::~~
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kasiakas »

O tai kur tau cia juos pila ir kodel :D negerk gal ten kur itari, kad gali gaut. Ar tau cia namie kazkas pylsto jei uzmiegi?
HarryPothead
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2013-08-09, 13:48
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė HarryPothead »

Sveiki visi,

Šiandien sugalvojau pasiskaityti straipsnius portaluose (kaip delfi ir 15min). Būtent straipsnius apie kanapes. O tada ir perskaičiau komentarus kurie parašyti po straipsniais. Viskas aišku yra 2 pozicijos arba kanape yra didžiausias blogis, kuris griauna valstybe ir skatina nusikaltimus, arba atvirkščiai kad žolė yra tik gerai ir iš gamtos. BET kas man labiausiai užkliuvo kad didžioji dalis komentarų, kurie yra parašyti kad kanape yra gerai, parašyti su pykčiu, vulgariai, pilna keiksmažodis... Aš esu visiškai kitoks žmogus, jei nori žmogus pasakyti savo nuomone tai galima ją išreikšti ir be keiksmažodžiu, argumentuotai.

Tai va pagrindinis dalykas ką noriu pasakyti, kad tokie komentatoriai kurie palaiko kanapę, sukuria labai prasta įvaizdį apie kanapes naudotojus, kad jie yra neišprusę, vulgarus, sėmkes gliaudantys, spjaudantys ant šaligatvio, pacanai...
Man labai gaila, kad tokie žmonės komentuoja.

Prie to pačio noriu pasakyt, šiame forume lankausi gal jau trečius metus, buvau pasyvus neregistruotas vartotojas, bet išmokau labai nemažai, skaitydamas, netik čia bet ir knygas, bei daug kitu forumu bei straipsniu, tik tada pasiryžau rašyti pranešimus, nes į didžiąją dali klausimu kuriuos užduoda naujokai, galima rasti šiame forume.
Tiesa kartais tie klausimai tikrai kvaili, nemanau, kad pilnametis žmogus galėtų užduoti tokiu klausimu... i kuriuos galima atsakymą lengvai susirasti google.

Tai va prašyčiau visų komentatorių kurie lankosi šiame forume, ir komentuoja po straipsniais naujienų portaluose, parodykit savo išprusimą ir kultūrą. o tu kurie negali išreikšti savo minčių be keiksmažodžių gal geriau nekomentuoti...
Ir naujokai šio forumo gal užmatys šia žinutę, perskaitykite geriau didžiąja dalį temų, ir manau atsakymą rasite.

Ir dar klausimas šio forumo senbuviu, ar čia man vienam taip atrodo, ar tikrai paskutiniu metu šiame forume pradėjo lankytis vaikai, visumoj toks vaizdas susidarė kad forumo kokybe krenta...
O man labai gaila... norėtasi kad būtu tvirta, bendruomenė kurioje renkasi didžioji dalis suprantančiu apie kanapes šiek tiek daugiau. Aš tikrai nesmerkiu žmonių kurie nori sužinoti daugiau, bet gal informacija reiketu patiems susirast, o tada jau pasidalint savo žiniom ir patirtimi.

Ačiū tiems kas nepatingėjo perskaityt mano rašliavą. :)
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Dėl komentarų žiniasklaidos portaluose tikrai į akis krenta tokios žinutės ,bet nekrenta į akis tiesūs, rišlūs, argumentuoti, tvarkingi komentarai.
Gal problema tame ,kad skirtumas tarp žmonių išlieka ir išliks.
Kažkas pamatęs kraują - alpsta ,o kažkas žudo ir nervai nei krust.

Reikėtu vieniems iš kitų pasimokyti.

Balvonams : rašybos , proto ir savitvardos.
Protingiems : drąsos , palaikymo ir vienybės.

Nesijuok iš paklydėlio ,o parodyk kelią.


Vaikai.

100% teisus esi ,bet čia nieko nepadarysi išskyrus forumo apsaugos nuo jų.
Bet kaip matai kur pasaulis ritasi ? Seksas,Šaibos,Narkotikai,MTV ir 21 amžiaus kitos propagandos.
CCCP sugriuvo ir seksas tik po vestuvių ,dingo velniop kaip ir kiti gėdingi įpročiai.
Su laikų vis jaunesnės kartos pradeda rūkyti ,gerti ir rimčiau.

Kaip nuteiksi vaiką prieš pūtalą ? Apribosi vien cigaretėm ? Permesi jį į kitą forumą kur tarčiokai dalinasi savo idėjomis ?
Aš rankų nenuleidžiu prieš milijardo armiją jeigu netoliese blaškosi jaunas karys kuris neapsisprendė iki galo už ką kariauti.
Geriau sudominsiu jį apsaugodamas nuo tikrai iš mano požiūrio šūdinu propagandų , taip padidindamas šansą išlaikyti karį mūsų fronto pusėje.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Balsas »

gal kas zino apie 04.20 renginius lietuvoje?
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

vartotikas rašė:Dėl komentarų žiniasklaidos portaluose tikrai į akis krenta tokios žinutės ,bet nekrenta į akis tiesūs, rišlūs, argumentuoti, tvarkingi komentarai.
Gal problema tame ,kad skirtumas tarp žmonių išlieka ir išliks.
Kažkas pamatęs kraują - alpsta ,o kažkas žudo ir nervai nei krust.

Reikėtu vieniems iš kitų pasimokyti.

Balvonams : rašybos , proto ir savitvardos.
Protingiems : drąsos , palaikymo ir vienybės.

Nesijuok iš paklydėlio ,o parodyk kelią.


Vaikai.

100% teisus esi ,bet čia nieko nepadarysi išskyrus forumo apsaugos nuo jų.
Bet kaip matai kur pasaulis ritasi ? Seksas,Šaibos,Narkotikai,MTV ir 21 amžiaus kitos propagandos.
CCCP sugriuvo ir seksas tik po vestuvių ,dingo velniop kaip ir kiti gėdingi įpročiai.
Su laikų vis jaunesnės kartos pradeda rūkyti ,gerti ir rimčiau.

Kaip nuteiksi vaiką prieš pūtalą ? Apribosi vien cigaretėm ? Permesi jį į kitą forumą kur tarčiokai dalinasi savo idėjomis ?
Aš rankų nenuleidžiu prieš milijardo armiją jeigu netoliese blaškosi jaunas karys kuris neapsisprendė iki galo už ką kariauti.
Geriau sudominsiu jį apsaugodamas nuo tikrai iš mano požiūrio šūdinu propagandų , taip padidindamas šansą išlaikyti karį mūsų fronto pusėje.
O aš visai nesistebiu, kad vaikai čia lankosi, ypač po to, kai paskutinį kartą pusgramį man prastūmė trilykmetis.
HarryPothead
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2013-08-09, 13:48
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė HarryPothead »

Na visai suprantu, mane pati pakankamai anksti sudomino kanapės, nors pirma kart jų teko paragauti 18(jei neklystu). Šiaip viskas super, vaikai gali domėtis, ir didint savo žinių bagažą, jau geriau tegul skaito ir domisi, kad ir apie kanapes, ir išmano apie jas.

Vartotikai, nesupratai manęs , nenoriu aš vaiku nuteikti prieš. Bet faktas lieka faktu, kad kanapės nėra į naudą smegenų vystymuisi, kuris vyksta būtent jauname amžiuje (iki 18-22).
Tiesiog aš norėčiau, kad žolytę patraukiantys žmonės, būtų pavyzdys visuomenei. Išprusę, ir kad dingtu tas supuvęs stereotipas, kad žolė yra viskas nuo ko prasideda narkomanija. Ir visi kas parūko yra narkomanai.

Apie mane kalbant tai aš esu baigias magistrą, dirbu nebloga (protinį) darbą, o raukiau ir rukau sulyginai dažnai. nepasakyčiau kad man neigiamos įtakos padare žolė. Man žolė padeda atsipalaiduot ir išvengt streso.
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Rankdarbis »

^ Pritariu. Sakykite , ka norite paauglys traukiantis dumus per plasmasini buteli , eina blogu keliu. Pati zole , kaip narkotikas nera tokia reiksminga , tai tiesiog jaunu zmoniu poziuris. Bandyti neleistinus dalykus, ieskoti nuotykiu betkokia kaina , priveda prie tragisku pasekmiu. Kiek zmoniu procentaliai pries pirma zoles duma buvo surinke informaicja , ka jie daro , kas gali nutikti? Reikia tiesiog ugdyti visuomenes samoninguma, kas tai per narkotikas , kokie zmones ji vartoja , kodel t.t
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Rankdarbis rašė:^ Pritariu. Sakykite , ka norite paauglys traukiantis dumus per plasmasini buteli , eina blogu keliu. Pati zole , kaip narkotikas nera tokia reiksminga , tai tiesiog jaunu zmoniu poziuris. Bandyti neleistinus dalykus, ieskoti nuotykiu betkokia kaina , priveda prie tragisku pasekmiu. Kiek zmoniu procentaliai pries pirma zoles duma buvo surinke informaicja , ka jie daro , kas gali nutikti? Reikia tiesiog ugdyti visuomenes samoninguma, kas tai per narkotikas , kokie zmones ji vartoja , kodel t.t
Pritariu. Iš esmės jos nelegalumas tik palengvina nepilnamečių priėjimą prie jos, daug lengviau gaut žolės, nei nusipirkt degtinės butelį. Todėl aš tik džiaugiuosi, kad ateinanti karta auga rūkydami, nei gerdami.
Bobpas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012-02-25, 12:26
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Bobpas »

Weed 2

Taip pat yra ir pirma dalis.
rasa
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2014-03-19, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rasa »

vartotikas rašė:Dėl šalutinių poveikių prašome pasitarti su gydytoju arba vaistininkų.
Ne tas forumas Rasa :V:
ne daktarai čia patirtimi dalinasi ,bet iš kitos pusės juk "Paprasti pliurpalai" :) --==::~~
Blyn, aš rimtai čia... bandau suprasti kas tai galėtų būti ir kaip gaunu ne savo valia ...
rasa
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2014-03-19, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rasa »

Broniusx rašė:Vienas is variantu gali but labai stiprus raminantys/antidepresantai. Na arba kazkokio antidepresanto arkliska doze
OK... Ar būna skysčio pavidalu?
Bliamba, nejuokinga...
rasa
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2014-03-19, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rasa »

Broniusx rašė:Vienas is variantu gali but labai stiprus raminantys/antidepresantai. Na arba kazkokio antidepresanto arkliska doze
Ok... o kaip aptikti? Šlapimo tyrimai rodytų? Kraujo? Plaukų?
rasa
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2014-03-19, 21:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė rasa »

Broniusx rašė:Vienas is variantu gali but labai stiprus raminantys/antidepresantai. Na arba kazkokio antidepresanto arkliska doze
... bet jie juk receptiniai... jei nesi medikas - tai nebent mamą medikę turi? Argi būna turgeliuose?
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

Mama, teta, ar dar kazkas jei medikas, tai kokios srities, aiskiau butu. Antidepresantu ir raminamuju israsyt gali tik psicho/neuro pakraipos gydytojai. Seip ivairus vaistai, ivairiom dozem turi skirtinga poveiki (salutini taip pat)
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Ne čia pliurpti reikia ,o pas daktarą eini ir sakai ,kad jautiesi negerai.
Paims kraują ,šlapimą ir atsakymas tau ar tai skystas ,ar tai kietas , skanus ar beskonis.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Rašyti atsakymą