Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vuolia
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2013-10-08, 19:01
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Vuolia »

Sveiki. Noriu paklausti. Kiek galima (aisku jei galima turet isvis) tureti prie saves g. ir uz tai gauti maziausia bauda arba jos isvis negauti ? Turiu omeny jei pvz tureciau 0,1 g. ir 0,3 ar 1 gr. zoles tai bauda butu tokia pati ar skirtusi ?
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė afraafra »

0,5 gavo 500lt
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Kiekvienas individualus atvejis yra vertinamas indvidualiai atsižvelgiant į aplinkybes. Taip turim, kad vienas žmogus už 0,7g gali gauti 700lt baudos, kitas žmogus už 0,5g gali gauti 1000lt baudos, pažįstamas už 0,3 buvo 1300lt gavęs, taip kad sunku iš anksto pasakyti. Turėti negalima nė trupinėlio. Žiedai klasifikuojami taip:

iki 5g - mažas kiekis
nuo 5 iki 500g - vidutinis kiekis
nuo 500 iki 2500g - didelis kiekis
daugiau kaip 2500g - labai didelis kiekis
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
v1r00z
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-06-17, 23:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė v1r00z »

Sveiki, norejau pasikonsultuoti, kas man grese? Situacija buvo tokia: Su draugu stovėjome prie gatves, patruliai sustojo, paprase kad isliptum is masinos (as buvau keleivis, ne vairuotojas), ir man lipant is kisenes po sodyne nukrito lapas, kuriame buvo medicinine marijuana kuria as sekmingai malsinu letines ligos simptomus (recepto aisku jei vartoti neturiu), as savanoriskai pasakiau, kad tai yra mano, nevengiau nuslept, geranoriskai sutikau darytis tuos testus. Kiekis kuri pas mane rado yra labai mazas, apytiksliai 0,1 ar 0,2 gramo, noreciau suzinoti kokia bauda man grese? Labai noriu suzinot todel, nes visai nesenai draugui buvo panasi situacija, tik ji sulaike su 0,4 kiekiu, o jis gavo baudos 1300lt, nors kodekse numatyta bauda max 1000lt. Labai dekui uz atsakymus.

44 straipsnis Kaip del tos minimos pastabos? imanoma taip isvengti baudos?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Tai vat ir turėtum gauti baudą iki 500lt. Labai džiugu girdėti, kad ir lietuvoj medicininių pacientai papuola patruliams. Nepriimk giliai į širdį, visokeriopai užjaučiu ir t.t. bet turėk omenyje, kad tavo atvejis, tavo pasisakymai valdžios organams, kad tu vartoji kanapes dėl medicininių priežasčių tik pastūmėja visą medicininių kanapių legalizacijos reikalą į priekį ir už tai aš tau sakau valio! Šiaip stenkis nepasimesti ir įrodyk jiems, kad tu tikrai be medicininių kanapių kitaip negali, kad tu esi geras žmogus ir jie atsižvelgs į visas aplinkybes. Tu jau esi auka, nes tu sergi. Stenkis organams viską išdėstyti taip, kad jų širdis suspaustų tavo situacija. Jokiais būdais nelaužk visažinio kietekio, būk kuklus, bet ne per kuklus, maldauk, nors ant kelių klaupdamas kad padarytų tau išimtį ir paleistų tik su įspėjimu. Bet prieš tai kaip ir sakiau - turi tvirtai įrodyti, kad vartoji dėl medicininės priežasties. O jeigu supras, kad meluoji (jeigu tikrai meluoji :)) tai tada jau nebe 44str. taikys. Gali dar paminėti, kad yra paradoksalu, kad Lietuvoj net kokainas yra tam sąraše, kur sveikatos priežiūrai galima naudoti, o kanapės šalia heroino. Parodyk jiems kanapių klasifikacijos neracionalumą, nepagrįstumą ir neteisingumą. Jokiais būdais nesikarčiuok ir būtinai vaizduok nuskriaustą ir neturintį teisės į sveikatą, net tu ir esi nuskriaustas. Tave nori bausti už tai, kad tu nori padėti savo sveikatai - ar tai teisinga? Žinoma, kad ne! Linkiu tau sėkmės! Būtinai pranešk čia šitoj temoj kaip sekasi ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
fitmax
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2013-12-05, 14:18
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė fitmax »

Te dievas saugo visus legalus žolininkus :) , o kaip manai barzai jei musarai pačiumpa su dahuja pruhos ir įrodo arba neįrodo jos platinimo na du šitie variantai ir paviždžiui neturi teistumo? tai gal gausi graže bauda liktinumo ir nesodins? ar žopa safsem? ir dėl šildimo , kaip manai iš laisvės kiek šaibu mėnesiui lageriui reiktu? dar skaityčiau jei kažka žinai nečysto darai , gerai būtu iš anksto litu atidėt kažkam artimam advokatui :D
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Viskas aprašyta šitoj temoj buvo, kiek pamenu, už sklaidymasi teismuose su kanapių atributika ir teisingu požiūriu neįtiko. Sveikas barzai! Sveikas sugrįžęs. :)
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Nors rūkau gryną bene kasdien, surūkau tik apie gramą per savaitę per bongą. Atsibodo pirkti katę maiše. O jei aš tyliai saugočiau savo paslaptį ir auginčiau vieną augalą iki sveiko dydžio - t.y. kad vienas medis neatneštų 0.1kg-0.5kg vaisių, ar yra reali tikimybė sėsti už vieną augalą (imame blogesnį variantą ir pas mane dar randa padžiovintos asmeniniui vartojimui), jei pas mane apsilankytų teisėsauga? Nors tikimybė maža, bet man, galvojančiam apie šeimą ir vaikus, norisi apsibrėžti visas rizikas (tik neduokit, proto bokštai, patarimų iš serijos - jei jau lendi į šį sh, būk pasiruošęs pasėdėti).

Perskaičiau visą šį topicą, bet atsakymo neradau. Gerai būtų, kad pakomentuotų Barzas ir kiti, susidūrę ar pažįstantys papuolusius augintojus
R2D2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2014-04-09, 10:04
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė R2D2 »

tikimybe visada yra o us 0,1-0,5kg tai dar ir ne vieneriem gali gaut pasedet :D ce klausimas tavo irgi skamba idomei uz "viena augala"
tai taipat kaip ir uz " viena zmogzudyste" teisesaugai nera svarbu vienas ar du vistiesk gausi :D but pagautam auginant viena augala jai nesiskelpsi ir tilesi manau tikimybe bus tokia pat kaip but pagautam ainan i miesta su kasiaku kiseneja ir jai skelbsies ar kitai parodi kad darai tai kas nelegalu tai ir tikimybe dides
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

kilmantas rašė:Nors rūkau gryną bene kasdien, surūkau tik apie gramą per savaitę per bongą. Atsibodo pirkti katę maiše. O jei aš tyliai saugočiau savo paslaptį ir auginčiau vieną augalą iki sveiko dydžio - t.y. kad vienas medis neatneštų 0.1kg-0.5kg vaisių, ar yra reali tikimybė sėsti už vieną augalą (imame blogesnį variantą ir pas mane dar randa padžiovintos asmeniniui vartojimui), jei pas mane apsilankytų teisėsauga? Nors tikimybė maža, bet man, galvojančiam apie šeimą ir vaikus, norisi apsibrėžti visas rizikas (tik neduokit, proto bokštai, patarimų iš serijos - jei jau lendi į šį sh, būk pasiruošęs pasėdėti).

Perskaičiau visą šį topicą, bet atsakymo neradau. Gerai būtų, kad pakomentuotų Barzas ir kiti, susidūrę ar pažįstantys papuolusius augintojus
Yra. Atsakomybė - bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Riba teisėjo makaulėj, taigi, kuo doresnis pilietis pasirodysi, tuo atsakomybė bus švelnesnė.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

R2D2 rašė:tikimybe visada yra o us 0,1-0,5kg tai dar ir ne vieneriem gali gaut pasedet :D ce klausimas tavo irgi skamba idomei uz "viena augala"
tai taipat kaip ir uz " viena zmogzudyste" teisesaugai nera svarbu vienas ar du vistiesk gausi :D but pagautam auginant viena augala jai nesiskelpsi ir tilesi manau tikimybe bus tokia pat kaip but pagautam ainan i miesta su kasiaku kiseneja ir jai skelbsies ar kitai parodi kad darai tai kas nelegalu tai ir tikimybe dides

Regis prašiau išmanančio/susidūrusio/girdėjusio patarimo, o ne proto bokštų išvedžiojimų.

1. Vazonų (t.y. juose augančių augalų) svorio skaičiavimo metodika yra kitokia - vienas forumietis su keliais augalais bagažinėje gavo ATPK. Kitas forumietis už vazonus gavo baudą, o Barzas už panašų kiekį sėdo. O kur dar THC kiekio tyrimai. Mano klausimas buvo toks - kas gresia už vazoną savo reikmėms? Žinau, kad sakysite, kad vazonas vazonui nelygu, bet norėčiau auginti tokį vazoną, kuris mane aprūpintų gramui per savaitę, t.y. 1 augalas užderėtų mažiausiai svorio.

2. Pagavimas su kasiaku ir pagavimas su vazonu iššaukia skirtingas pasekmes. Ir nemokyk manęs atsargumo - nuo sprogusio vandens/dujų vamzdžio nesant namuose, niekas neapsaugotas. Minimizuoti riziką sugebu ir be tamstos pagalbos, tačiau visada išlieka ta, kurios neišvengsi. Mane ir būtent domina neišvengiamos rizikos pasekmės.

3. Eik pasimokyt taisyklingai rašyti ir raiškiai reikšti mintis. Kas darosi šiame forume, kad dažniausiai puola mokyti, išvedžioti ir filosofuoti būtent tie, kurie be klaidų rišliai nė vieno sakinio nesurezga? Pasiskaičius tokių postų, pradedu galvoti, kad marytė mokymosi gebėjimams ir motyvacijai kenkia labiau, nei buvo manyta.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Yra. Atsakomybė - bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Riba teisėjo makaulėj, taigi, kuo doresnis pilietis pasirodysi, tuo atsakomybė bus švelnesnė.
Ačiū G. Esu gana doras pilietis su daug lengvinančių aplinkybių, tad manau, kad jau gana pirkti gatvėj katę maiše :)
tolimas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2014-04-30, 08:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė tolimas »

Sigma rašė:Pasidalinkit savo patirtim apie įvairius nutikimus dėl žalio su teisėsauga. Jūsų patirtis gali labai praverst kitiems. Dažniausiai žmonės būna nubaudžiami dėl tų žmonių nežinojimo ir jų prigąsdinimo. Kas realiai yra sukčiavimas - išpešimas sau naudos pasinaudojus asmens nežinojimu. Manau laikas pradėt rinkt žinias, kad to nežinojimo būtų kuo mažiau.


dideji nusikaltimai,nedadejus iki oz. nusukus litu uz kelione .atseit taxi ir panasiai....... reguliarios sanaudos ar garamais ar litais... paciu buvo kurta...nepirk gatvesia-augink pats..... p.s. smelio laikrodziu reiketu pirkt stuffa.ko vertingesnis sanderis ...vertybes... :V:
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė vartotikas »

Nu reiškia man pasisekė arba dabar griežčiau yra ,nes stvėrė traukinių stotyje bepučiant ,bet nieko nerado nes burnoje gramą valandą laiko nešioti teko ir į klausymus atsakyti nepatogiai teko , bet galiausiai parašėm ,kad rūkėm miške rastas k8n8pęs ir į teismą nekeliavome - Gaunu laišką "100 Lt bauda" ir tam tas pats , bet jau praėjo metai 6-7 tai matyti pradėjo spausti labiau ,kai seimas godumo įgavo daugiau.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Click Clack »

O kas gręsia už parodymų nedavimą? Gi visi sako, kad geriau prisipažinti ir dar patvirtinti, kad gailiesi.
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė sandman »

Click Clack rašė:O kas gręsia už parodymų nedavimą? Gi visi sako, kad geriau prisipažinti ir dar patvirtinti, kad gailiesi.

Turi teise tyleti ir reikalauti profesionalu t.y. advokatu pagalbos, jie tau ir patars ka sakyt o ko ne. Turi teise duot parodymus bet nezinodamas teisiniu dalyku geriau nesneket. Jei advokatas tau patars prisipazint ir ivertinus ikalcius ir teismu praktika gausi ten minimaliai ar issisuksi su bauda tai aiskus reikalas. Bet bendradarbiavimas su ikiteisminiu tyrimo pareigunais nereiskia kad turi duoti parodymus pries save. Reikia galvoti savo galva. Daug kas nuo aplinkybiu priklauso... cia reiketu issamios advokato konsultacijos siuo klausimu. Linkiu su tokiais dalykais nesusidurti :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

tolimas, davai prisiartink? :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
tolimas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2014-04-30, 08:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė tolimas »

G. rašė:tolimas, davai prisiartink? :D

neesu iprates but kitu...esu savym ir esu tolimas Lietuviskajai ivairoviai....islamas artimas prisiartink pats jei liksi gyvas .....
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Man rodos per daug visi rūkot, kad tokius dalykus rašot.
Pasiskaičius tokius postus atrodo, kad marytė išties žaloja smegenis.
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė vartotikas »

kulmantai - nekerti nieko ,nes jaunas dar.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Rašyti atsakymą