Nuotrauka Nuotrauka

2014 OD sezonas

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
keturios_dvidesimt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2014-04-14, 21:06
Reputacija: 7

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė keturios_dvidesimt »

bill rašė:Nu ir man nepraskilo ta Purpurea x Early Dane fem. zilionkes tik kazkokios isleido ant tol.popieriaus ir tiek :/ Tas melynai zalias skystis cia feminizuot seklas ar kam?
aš šitas iš greeno gavau dovanų tris. Vieną bandžiau sudaigint, prakandau ir įdėjau į vatą, per porą dienų išlindo šaknis, įkišau į žemę, papurškiau ir uždengiau su bambalio dugnu mineralinio, tai per porą dienų sudygo puikiausiai, dabar jau savaitę vegetuoja, žalia, sveika :D už savaitės į šiltnamį keliaus :D
One good thing about marihuana - when she hits you, you feel no pain...
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė bill »

As irgi visi mes cia man atrodo gavom jas giftu as kazkaip kaip nekandu niekad tai neprakandau nu tas dvi likusias pabandysiu kaip sakai, dekui kad prareportinai
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Anonymous

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Anonymous »

keturios_dvidesimt rašė:
bill rašė:Nu ir man nepraskilo ta Purpurea x Early Dane fem. zilionkes tik kazkokios isleido ant tol.popieriaus ir tiek :/ Tas melynai zalias skystis cia feminizuot seklas ar kam?
aš šitas iš greeno gavau dovanų tris. Vieną bandžiau sudaigint, prakandau ir įdėjau į vatą, per porą dienų išlindo šaknis, įkišau į žemę, papurškiau ir uždengiau su bambalio dugnu mineralinio, tai per porą dienų sudygo puikiausiai, dabar jau savaitę vegetuoja, žalia, sveika :D už savaitės į šiltnamį keliaus :D

O dengiant buteliu, nebuna taip kad augaluj truksta oro ? Galvoju pats pabandyti, bet neesu įsitikines :|?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė G. »

Skylių padaryk ir netrūks.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kys
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2014-01-11, 01:03
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė kys »

Ar yra jau pasodinusių grynai į lauką? :) Baisoki dar orai dabar, nenušalo per šalnas? Manau ateinantis savaitgalis puiki proga atiduot mergaites į gamtos globą. :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė G. »

Yra. Nenušalo.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė SnowStorm »

Svarbu lietus truputi lyja, o tai sausa visur..
wowgrow
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-04-30, 15:22
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė wowgrow »

Gal kas nors galit pakomentuot pono greeno Outdoor Mix? Ten vien tik automatai?
pliusas (+) ?
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė SnowStorm »

Ten visko yra. Yra ir automatu.
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Balsas »

Wow xebra kokie progresai su laukiniais ? (-ėmis) :)
fitmax
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2013-12-05, 14:18
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė fitmax »

Galėtu but ir geresni skaitau prastokai dėl pasikeitusiu oru , ne bet nieko nuo rytojaus vėl atšils ir viskas šoks staigiai i prieki :)
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Balsas »

[ nuotrauka ]
Master Kush pasėta 04.07

[ nuotrauka ]
Auto Short Low Rider sėkla iš suherminusio fem augalo pasėta 04.07
Viskas naturaliai vermikomposte. Toliau kartu su kibirais keliaus į spotą, nors tam dar žinoma truputį ankstoka.

Kaip ir ok viskas pas juos :)
Gerutis3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2014-01-05, 00:43
Reputacija: -10

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Gerutis3 »

Kaip jus mazdauk chebra ruosiat zemes, ko dedat, skaiciau, augintojo pradziamoksli, bet kazkaip vistiek neaiskumu liko, tarkim aukstapelkiai, miske, pusiau laukuose, tokioje vietoje, kaip ruostumete ?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė G. »

Geruti, negi taip sunku iškasti duobę ir suversti maišą senelio komposto bei universalaus durpių substrato daigams?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Gerutis3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2014-01-05, 00:43
Reputacija: -10

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Gerutis3 »

aisku nesunku, bet as skaiciau, kad reikia ideti perlito, vermikulito, polimeru, letai issikinrianciu trasu, dolomiltmilciu, ar cia tai ka tu pasakei yra senai patikrintas variantas su visais siais priedais?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė G. »

Jeigu tau reikia, tu ir pilk ;) Jokios prievolės kanapių auginime nėra, čia yra absoliuti laisvė. Kokio rezultato nori, kokį rezultatą darai, tokį rezultatą ir turi, nebijok eksperimentuot ir mokytis iš klaidų ;) Auginau mexican sativa, iškasiau valgomuoju šaukštu duobę, supyliau senio kompą, orchidėjinių žemių (tada svarbiausias dalykas man buvo kad ph būtų 5-7 tarpe ir apylygis NPK su kiek didesniu N) ir psio, augo kaip ant mielių iki tol kol škvalas su kruša jo neužmušė :D vaizdelis kaip po karo buvo, beveik apsižliumbiau net :/
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Gerutis3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2014-01-05, 00:43
Reputacija: -10

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Gerutis3 »

Nu as noriu geriausio rezultato, kadangi pirmas OD del to ir klausineju kaip pamises. Kas yra geriau ir t.t. kokios zemes . O kaip tu PH dirvezemio pamatavai? as turiu lakmuso truputi su juo iseitu pamatuoti istirpinus dirva vandeni ? nes tas matuoklis gan nepigus. Auginsiu pora auto dwarfu ir mixiuka. Dabar galvos skausmas kokias zemes daryti :D
Gerutis3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2014-01-05, 00:43
Reputacija: -10

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Gerutis3 »

Ir kokiomis tu proporcijomis pili savo ta stebuklinga derinuka?:D Kokiai duobei ir t.t.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė G. »

Kamon, gi ant maišų būna sudėtis ir savybės parašytos :) Kiek duobės, tiek žemių ir pili - elementaru. Aš tada pyliau viską, ką įpirkau - 5l senio kompo ir, berods, 10 orchidėjinų, šitas abi dar pamaišiau su vietinėm, kurias iškasiau ir zeba buvo - viso apie 30l miksas. Kai pagalvoji, tai 15l pirktinių yra visai nedaug, bet ten, kur aš sodinau, žemė ir taip pakankamai tinkama atrodė. Beje, tau geriausias rezultatas, tai ne man geriausias rezultatas - aš nežinau, ko tu nori :) Man geriausia kai natūraliausia - kuo mažiau priedų, kad augalas augtų kaip čia buvęs, o ne kaip instaliuotas it kokia kompiuterinė programa. Man budukai gali būt maži, reti, stirpumas - vapše po.., svarbu, kad geras dūmas ir gera meditacija būtų. Kažkas iš autodwarfų išspaustų 40-50g maksimalios potencijos ir jam tai būtų geriausia - didžiausias kiekis ir didžiausias stiprumas. Man geriausia - smagiausiai praleistas laikas. Visų pirma tau patarčiau kažką padaryti, kad auginimas būtų ne galvos skausmas, o malonumas. Kai pradėsi jausti malonumą, tai viskas kaip iš pypkės eit pradės, pamatysi :V: Nepiktnaudžiauk kitų patirtim, nebijok pats eksperimentuoti ir dalintis :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Gerutis3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2014-01-05, 00:43
Reputacija: -10

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Gerutis3 »

Nu man realiai ir yra malonumas, bet zinai pirmus zingsnius baisiausia zengti ;D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    184265 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2016 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    315 Atsakymai
    126648 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • 2017 OD sezonas
    Moderatorius » » forume Outdoor
    297 Atsakymai
    136242 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avoria
  • 2013 OD sezonas
    zebr » » forume Outdoor
    1050 Atsakymai
    343141 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    224778 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis