Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

aš tai kartais ant rankos užguliu per naktį ir ryte prabudęs kaip prieš amputaciją jaučiuosi. Užknisa :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Jomajo , kas už hhbattle atsakingas ?
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

vartotikas rašė:Jomajo , kas už hhbattle atsakingas ?
Man atrodo mironas hip-hop.lt administratorius.
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PagonisLTU »

G. rašė:aš tai kartais ant rankos užguliu per naktį ir ryte prabudęs kaip prieš amputaciją jaučiuosi. Užknisa :D
:rofl: Kelis kart taip buvo, vieną kart atsibundu kažkas šalto ir minkšto po galva... ot buvo veiksmo :D
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Sveiki, norėčiau pasiteirauti tų kurie žino, kaip su kanape yra Anglijoje? Girdėjau, kad ten nieks daug dėmesio nekreipia ar tu rūkai, ar ne. Svarbu niekam blogo nedarai. Ar tai tiesa?
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

vakar 100% isitikinau kad turiu morgellons, ramu, kazkas manes rimtai nemegsta. nezinau net ka daryti, kiek skaiciau tektu ismesti visus rubus, ant ko miegu, visus ranksloscius vienu zodziu beveik viska ka paliesciau tureciau ismesti y plastiki maiseli ir siuksline naudotis tik vienkartiniais ranksluosciais rubus ir apatinius ismesti ir keisti kas dvi dienas ka jau kalbeti apie mityba yvairius papildus ir proceduras cia panasiai aprasiau ka skaiciau vakar nakti pas kazkoki tai zmogu kuris irgi gydesi, dabar galvoju ar tevai sveiki.. dabar jauciuosi kaip pusiau pakrautas, sunku apie kazka galvoti nesinori net kazko imtis del situ neaiskios kilmes parazitu, rimtai nezinau net ka daryti galim padiskutuoti apie Margellons? ar tai chemtrails pasekmes? tikslas? Prasau jusu duokite informacijos apie margelonus. Ha dabar galesiu paziureti y dalykus is naujo.. pvz miega.. arba internetas galimybe bendrauti su zmogumi nebijant jo uzkresti :|
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

bill, kaip gavai 100%?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sandman »

bill rašė:vakar 100% isitikinau kad turiu morgellons, ramu, kazkas manes rimtai nemegsta. nezinau net ka daryti, kiek skaiciau tektu ismesti visus rubus, ant ko miegu, visus ranksloscius vienu zodziu beveik viska ka paliesciau tureciau ismesti y plastiki maiseli ir siuksline naudotis tik vienkartiniais ranksluosciais rubus ir apatinius ismesti ir keisti kas dvi dienas ka jau kalbeti apie mityba yvairius papildus ir proceduras cia panasiai aprasiau ka skaiciau vakar nakti pas kazkoki tai zmogu kuris irgi gydesi, dabar galvoju ar tevai sveiki.. dabar jauciuosi kaip pusiau pakrautas, sunku apie kazka galvoti nesinori net kazko imtis del situ neaiskios kilmes parazitu, rimtai nezinau net ka daryti galim padiskutuoti apie Margellons? ar tai chemtrails pasekmes? tikslas? Prasau jusu duokite informacijos apie margelonus. Ha dabar galesiu paziureti y dalykus is naujo.. pvz miega.. arba internetas galimybe bendrauti su zmogumi nebijant jo uzkresti :|

Jei cia ne trollinimas, tai man sorry del taves. Apsiramink, viskas tvarkoj.. Vien tai kad tiki chemtrailais galiu patart kad maziau tiketim konspiracijos teorijomis. Viskas yra paprasciau nei atrodo.. Pabandyk pamedotuot, isgert arbatos ir eit pasivaiksciot. Turetu viskas atsistot i vietas. Cia galu gale paprasciausia depresija. Jei turi parazitu tai eik issitirk.

:)
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

ne cia ne trollinimas, ziaurus jus.. neydomios man jokios konsperacijos, isitikinau matydamas juos kaip dar kitaip galima.. jis man sake netyket kai as pats ju turiu nu geras tu sandman netyket tuom kuo esu uzsikretes :DD omg rimtai jau sunervinai prasau padet ir informacija pasidalint nes garantuoju kad vis dauges uzsikretusiu jis man sake arbatos isgerk :D http://youtu.be/hf7QqOm7eG4?t=24m54s taip as turiu siuos parazitus sadman kur man eiti isitirti? :D kas man gali padeti?.. ok matau tau px tau geriau paneigti visiskai nesubegi suprasti padeties rimtumo nemoki isijausti y kita ir esi apatiskas pagalbai kitiems bet tai nieko..
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sandman »

Tau psichiatrines pagalbos reikia jei nesupranti kad reikia kreiptis i daktarus o ne cia kazkokiam forume ieskotis pagalbos. Jei daktarai nesugeba padet ir nustatyt diagnozes nes tavo liga yra is pirsto lauzta ar kokie tai parazitai nezinomi medicinai tai blet negaliu niekuom padet tik kad pasijuokt.

Kazkur youtubei surado informacijos apie parazitus ir sau pats diagnoze nustatineja. As apakes

Paskaiciau komentarus po tuo video, pasidare viskas aisku. Is kokio miesto esi? Padesiu rast psichiatro pagalbos
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

8| slykstus zmogus tu :) tu niuho gabale kaip tu drysti dar taip sneket kai man taip sunku dabar. as be zodziu toks besirdis nuopisa :X matomai nieko negali padet tik pasijuokt ir as taves beto jau klausiau kur kreiptis? man tinka bet kokia informacija apie Margellons. kokio dar psichiatro gal tu rimtai nesveikas? Negali lietuvoj daktarai padet tai is pirsto lauztas? tu rimtai adaptuotas tu galvoji noreciau as cia issigalvot apie tuos margellonus? As nakti verkiu ir galvoju apie isejima is sito gyvenimo dar tokiu atsiranda kur sako ka tu cia isigalvoji tau psichiatro reikia tu net nesupranti kaip man skaudu del tokiu zodziu.. isvis kaip tokios mintys pas tave?
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-05-10, 15:15. Iš viso redaguota 1 kartą.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sandman »

bill rašė:8| slykstus zmogus tu :) tu niuho gabale kaip tu drysti dar taip sneket kai man taip sunku dabar. as be zodziu toks besirdis nuopisa :X

Tai kreipkis pas daktarus, kokios pagalbos tu tikiesi cia
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

BETKOKIOS ASILO GALVA KAM TU CIA RASAI VAPSE?Ą
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sandman »

bill rašė: slykstus zmogus ..... niuho gabale... besirdis nuopisa... ASILO GALVA

Gal jei negali be tokiu issireiskimu ir izeidinejimu apsieit, tai ne vieta tau cia! As tavei nei izeidziau nei ka. Tai kad pasiuliau kreiptis profesionalios pagalbos del kazkokiu neaiskiu simptonu ir nezinomu dalyku tai greiciausiai tai kad tai problema galvoje.
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

NEIZEIDEI? Tu galvoji skaudziausias yzeidimas yra keiksmazodis? Skaudziausia zmogui kai juom netiki, o cia dar ir psichiatro pagalba pasiulei ir cia nera kazkokia konspiracija tyket ar netyket tai tikra ir tai vyksta. kaip isreiksti pykti ant tokio nevisprocio? tu matomai padeties rimtumo nesuvoki ir neturi nei krisleles uzuojautos ka cia su tavim kalbet..
Tau gal viskuom kas brangiausia prisiekt kad as sakau tiesa? PRISIEKIU
Nebakartosiu trecia karta ir nebeprasysiu suteikti informacijos kas galetu padeti lietuvoj su morgelonais, toliau nosies nematai, faktas.
Dar galvoju kaip reikia pasakyti tevams, kaip paaiskinti, lietuviskai informacijos vos ne nulis, blyn kaip skaudu
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sandman »

Uzbaninkit sita nepilnameti kas nors.
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

tiesiog 8E :| 8| '| :/ 8() , aš pilnametis, beširdi. Ar cia naujas juodžiau už juoda humoras? Čia apskritai apie tavo žinutes man. Ar tu tiesiog nesuvoki kad pašiepi, įžeidinėji vadini melagiu, nepilnamečiu, žmogų kuriam tikrai padėtu bet kokia informacija apie Morgellons, o ypatingai žmogus lietuvoje ar daktras nesvarbu kuris būtų su jais susidūręs?
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sandman »

As manau kad neverta man lankytis sitame forume, kuo toliau tuo blogiau. Visokiu filosofu kurie persiruke prisigalvoja nesamoniu ir kitokiu fantazuotoju kur belekokias teorijas prigalvoje mano kad esa kazkokie ypatingi ir labai protingi. Persasi mintis, ar administracija palaiko tokius ? Nes nepastebiu kad su tuo butu kovojama. Mes kanapiu vartotojai, dirbantys, sportuojantys, studijuojantys, uzsieminejantys kitokia veikla tikrai neturetumeme tokiu dalyku toleruot nes visuomenes akyse atrodome kaip beprociai.
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Išlindo yla iš maišo, ne kažką, ne kažką. O tu tikrai laikai save sveiku žmogumi, psichologiniu požiūriu ar čia man vienam atrodo kad tu kažkoks nesveikas?
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė sandman »

Normaliai tai as neatsakau tokiem zmonem. Bet si karta kazkas keisto atsitiko ir man pasidare gaila taves. Jei tau paprasti zmones atrodo nesveikais tai zmogau as nezinau kuom tau padet. Paskutinis kartas kai atrasau tokiem, viskas. Reik gerbt save
Rašyti atsakymą