Nuotrauka Nuotrauka

2014 OD sezonas

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė ellolt »

normalūs lietuviški orai :)
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
CepelinoBarzda
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2013-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė CepelinoBarzda »

Po joninių turėtume daugiau šiltesnių orų matyt
fitmax
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2013-12-05, 14:18
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė fitmax »

dėl manes viskas čiki , bet kalalapėms tai galėtu ir daugiau saulytės duot , daugiau šilumos.. :D
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė medelynas »

Šilumos reikia :!: partizanai per dabartinius orus auga geriau nei kai buvo karšta, nuolatinis laistymas daro savo :D kai ateis šiluma, gerai atsigėrę augaliukai kai šaus į viršų 8E :]
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Aš tai tik ir laukiau tokių orų, augalai buvo sukišti į žemę ir nepalaistyti. Sekasi:)
gilsas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-09-07, 21:36
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė gilsas »

Aš visai nelaukiau,mano visai sulijo vargšiukes :(
fitmax
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2013-12-05, 14:18
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė fitmax »

viewtopic.php?f=16&t=6349&p=125105#p125105 ka manot? orai žiaurus.. gal statyt mini šiltnamiukus kiekvienam plantui?
alavijas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2012-11-11, 18:55
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė alavijas »

Turiu sioki toki klausimeli, zodziu turejau siais metais viena purple power seeda nuo praito sezono, isdygo, isaugo moterim, bet problema ta, kad as ji pradejau daigint, kai sviesa uz lango buvo 12/12 ir laikiau ant palanges. Cia ir buvo mano klaida, kad nepaziurejau internete kiek sviesos per para tuo metu buvo, supratau, kad viska per anksti pradejau. Kai plantas pradejo zydeti, oras jau atsilo, ir as sumasciau, kad jau reik tempt i lauka, ir kadangi jis jau zydi, ale man nereikes daug zemiu. Zodziu isnesiau as ilauka, grynam smeli iskasiau kokiu 5l duobe ir pripyliau durpiu. Ispradziu plantas pradejo kraut badus, bet poto kaskaip zydejimas eme ir sustojo, pora savaiciu nesimate jokio progreso ir taip netiketai piesteles dingo ir plantas vel persimuse i vegetacija (keista, nes jau ir karuna susiformavus buvo) zodziu man neduoda ramybes ar jis suzydes normaliai, juk jei jis toliau vegetuoja, reiskias ir saknys kalas zemyn i gryna smeli... Dabar atrodo lyg visai ir nieko, padariau topinga, pagamino dvi virsunes, padariau lst, atsirado daug nauju saku, bet parinuos, kad nespes suzydet.... Kaip jus manot?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė G. »

alavijas rašė:Turiu sioki toki klausimeli, zodziu turejau siais metais viena purple power seeda nuo praito sezono, isdygo, isaugo moterim, bet problema ta, kad as ji pradejau daigint, kai sviesa uz lango buvo 12/12 ir laikiau ant palanges. Cia ir buvo mano klaida, kad nepaziurejau internete kiek sviesos per para tuo metu buvo, supratau, kad viska per anksti pradejau. Kai plantas pradejo zydeti, oras jau atsilo, ir as sumasciau, kad jau reik tempt i lauka, ir kadangi jis jau zydi, ale man nereikes daug zemiu. Zodziu isnesiau as ilauka, grynam smeli iskasiau kokiu 5l duobe ir pripyliau durpiu. Ispradziu plantas pradejo kraut badus, bet poto kaskaip zydejimas eme ir sustojo, pora savaiciu nesimate jokio progreso ir taip netiketai piesteles dingo ir plantas vel persimuse i vegetacija (keista, nes jau ir karuna susiformavus buvo) zodziu man neduoda ramybes ar jis suzydes normaliai, juk jei jis toliau vegetuoja, reiskias ir saknys kalas zemyn i gryna smeli... Dabar atrodo lyg visai ir nieko, padariau topinga, pagamino dvi virsunes, padariau lst, atsirado daug nauju saku, bet parinuos, kad nespes suzydet.... Kaip jus manot?
lygiai tokia pati situacija pas mane :) Nežinau.. atrodo tai sveikai, atsigauna po lietaus dabar, žaliuoja. Atrodo, kad ir vegetuoja ir žydi tuo pat metu, bet labiau vistiek budus formuoja. Betkokiu atveju kuo giliau rudenin tuo daugiaužiedų bus
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Gerutis3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2014-01-05, 00:43
Reputacija: -10

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Gerutis3 »

Ka kietoji chebryte veikia? Kaip sekasi jums su partizanais? as jau gal dvi(tris) savaites nebuvau ju paziureti:D tikiuosi nieko neatsitiks:D
locmanas
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-06-15, 16:37
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė locmanas »

Visus outdoorininkus,sveikinu su joninemis ir gero ateinancio derliaus siais metais:-)
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė medelynas »

Galėtų bent šilumos daugiau būt, naktį bent virs 10 :D šiaip tai dzin, gerai, kad bent lija, būtų negerai jei būtų šalta ir sausa, pas mane greičiau auga per tokį orą, nei per karščius kai savaitėm nelija, nors spotas toks, kad naktim ten migla užeina ir rytais savaime pasilaisto, bet kai dienom gerokai virs +20, ta nakties drėgmė mažai ką tegelbsti. Autikai dar nežydi ar bent jau praeitą savaitę nežydėjo, dėl lietaus nesiparinu, tik džiaugiuos :D patinka ganjabasui kai jį laisto, o pas mane dar mano substratas labai purus, bet maistingas, tai, kad ir kaip belytų niekad neperšlampa :D nieko, ateis liepa, duos karščio, nespėsiu ne susivokt kai krūmynas atsiras :D
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė vartotikas »

Škotijos vėjai ir lietūs nėra kliutis eksperimentams.
MK klonai pasodinti prieš 3-4 dienas.

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Gerutis3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2014-01-05, 00:43
Reputacija: -10

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Gerutis3 »

nu sveiki mazuciai, ziurekit buvau vakar patikrinti raketyciu, tai auga viskas tvarkoje, bet ant vieno augaliuko apatiniu lapu radau truputi tokius pakandziojimus ir truputi gelsvuma, ka tai reiskia? ar tai zenklas i rimtesnes bedas?
http://postimg.org/image/5rx3a2d5n/
http://s1.postimg.org/bhdbudjbz/IMAG1282.jpg
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė ellolt »

panasu i sraiges
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
Gerutis3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2014-01-05, 00:43
Reputacija: -10

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Gerutis3 »

kaip apsisaugoti nuo grauziku ?
locmanas
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-06-15, 16:37
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė locmanas »

Sveiki. Nezinau kaip jum bet mano mergaitems labai truksta sunshine:-) jeigu lapukai nukare i apace bet augimo progresas vyksta for example virsutininiu lapuku augimas nesustojas.galvoju tai per daug lietaus? Nes turiu kitus augintinius kurie gavo 1 palaistyma nuo pasodinimo ir auga zymiai sparciau.
fitmax
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2013-12-05, 14:18
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė fitmax »

viewtopic.php?f=16&t=6349 laukiu jusu teismo patarimu,nuomones,kritikos :D :x:
Gerutis3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2014-01-05, 00:43
Reputacija: -10

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Gerutis3 »

Sveiki fainuoliai, kaip sekasi jums? ziurekit as buvau vakar patikrinti savo nedorelius ir va kokiu bairiuku radau, kad vienas is outdoor mixu fem seklu isaugo toks pabaisunas http://s28.postimg.org/j9gimpyx9/CAM01955.jpg itariu, kad bachuras, ka jus galit pasakyti? Toliau viena NL auto daigeli sodinau i esamas vietos zemes ir nichuje neaugo jis, pakeiciau iskases didele duobe visiskai i naujas pirktines ir vistiek toks pat rezultatas, nes kitas NL auto kur yra pasodintas jau tuoj zydeti prades...... Va tas mazgis http://s28.postimg.org/dzbjvfeod/CAM01956.jpg http://s28.postimg.org/emagkybkd/CAM01958.jpg , gal pazeidziau saknis persodindamas net nezinau del ko cia jis taip....... ?
R2D2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2014-04-09, 10:04
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė R2D2 »

rauk ta vyra kol visko nesusiko :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    185833 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2016 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    315 Atsakymai
    128900 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • 2017 OD sezonas
    Moderatorius » » forume Outdoor
    297 Atsakymai
    138467 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avoria
  • 2013 OD sezonas
    zebr » » forume Outdoor
    1050 Atsakymai
    345766 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    226723 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis