Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kilmantas »

Bongnesys rašė:ar zaliasnukiai gali uzgaudyti jei i fb grupe arba savo profili ikelsi kokia nuotrauka kurioje tu laikai jointa arba ji rukai ?
O viešajame transporte, kavinėse, prekybcentriuose demonstratyviai rūkai, jei į fb keli tokias foto? Ar vis dar nesupranti, kad fb yra lygiai tokia pat erdvė kaip ir miesto troleibusas? Ką tu nori parodyti, ko sieki taip save reprezentuodamas?
Ką galvoji apie pasekmes socialiniame gyvenime, apie savo ateities planus ir karjeros perspektyvas, jei tokias foto viešini?

Didelėse perspektyviose kompanijose gali negaut darbo vien dėl to, kad įsikėlei foto su alkoholio buteliu, nes tai rodo, kad su žmogumi kažkas negerai, jei jis save taip reprezentuoja.

Primeni tuos, kurie pučia aikštelėse su nepilnamečiais tamsintose lupenose su kanapės lapu ant stiklo ar veidrodėlio, verkia, kad juos pagavo ir klausinėja - kas dabar bus.
wowgrow
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-04-30, 15:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė wowgrow »

kilmantas rašė:O čia pateikiu balsavimo dėl pluoštinių kanapių rezultatus. Lai tauta žino savo didvyrius
http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.ba ... _id=-16005
Šitas sudomino. Dar įdomiau būtų pasiaiškint balsavusių PRIEŠ motyvus. Kuom kliūna pluoštinė kanapė?

Neturiu nieko prieš lenkus, bet kas per atsilupeliai tie Lenkų rinkimų akcija? Vieningai prieš balsavo. Kiek pastebiu tai dažniausiai būtent LLRA durniausi seime atrodo. Kaip jie išvis dar renkami? Spėju, gauna balsus tik todėl, kad lenkais pasivadinę.
pliusas (+) ?
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Balsas »

tai kad dauguma susilaikė
http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.ba ... 05&p_var=2
tik vienas prieš
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Siandien mentai buvo atvaziave.Spejau ismest augalus pro balkona.
gilsas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-09-07, 21:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė gilsas »

Užuojauta :( man buvo panašiai,tik mano buvo kaškur 2 sav. augaliukai,tuolete nuleidau. Tikiuosi nesugebėjo tau nieko prikabint?
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Ne, sakau pluostines, nieko neneigiau, nes perdaug ikalciu buvo - seklos, zemes, trasos.
R2D2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2014-04-09, 10:04
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė R2D2 »

O tai pasipasakok kaip ispirko ar kas uzkaziolino??
gilsas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-09-07, 21:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė gilsas »

Anksčiau minėjai kad mamelė galėjo isudint tave,kaip manai ar jos darbas?
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Taip, jos.
gilsas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-09-07, 21:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė gilsas »

Kai turi tokias gimines tai net ir priešu nereikia,konkrečiai...
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Ji buvo mano seklas paemus.Tai ta pyzda nunese jas pas savo sugiventini.Su juo as konfliktuoju, na tai jis i policija perdave.Tai va, atejo pas mane siandien pastininke, sako jum siuntinis, pasirasykit.Sakau, nieko nesisiunciau ir uzdariau duris.Itariau, kad mane prigaut bando.Paskui mentai atvare, motina juos ileido.Nu as uzstumiau saldytuva prie duru, kad i kambari neieitu ir kiek spejau viska ismeciau.Augalus, sudziovinta stuff'a, lempas paslepiau.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

MK-Ultra rašė:Ji buvo mano seklas paemus.Tai ta pyzda nunese jas pas savo sugiventini.Su juo as konfliktuoju, na tai jis i policija perdave.Tai va, atejo pas mane siandien pastininke, sako jum siuntinis, pasirasykit.Sakau, nieko nesisiunciau ir uzdariau duris.Itariau, kad mane prigaut bando.Paskui mentai atvare, motina juos ileido.Nu as uzstumiau saldytuva prie duru, kad i kambari neieitu ir kiek spejau viska ismeciau.Augalus, sudziovinta stuff'a, lempas paslepiau.
Aš tai ieškočiau vietos gyvent kitur :/
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kilmantas »

Verslo idėja - autonominis growboxas, kur kitoje temoje chebra gamina. Tik prie jo prijungiamaas dujų ventilis, kuris atsukamas nuotoliniu būdu ir per android appsą. Kai čiumpa gatvėj mentai ar beldžiasi į duris - paspaudi appse emergency mygtuką, atsidaro dujų ventilis, skeliama žiežirba ir išdeginamas derlius. Growboxo konstrukcija nedegi, paduodamų dujų kiekis tiksliai apskaičiuojamas kad sudegint augalus nepaliekant galimybės nustatyt THC kiekio, tačiau saikingas, kad nepridaryt žalos growboxo išorėje. Mentam atidarius duris, sakai jiem kaip MK-ULTRA - auginau braškes, pomidorus ir dilgėles virvėms pinti.
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Cia jau high-tech isradimas :) Istojau i univera, tai isvarysiu tuoj i Kauna gyvent.Tik matai click clack, sitas butas mano, kas sita situacija daro dar absurdiskesne.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

MK-Ultra rašė:Cia jau high-tech isradimas :) Istojau i univera, tai isvarysiu tuoj i Kauna gyvent.Tik matai click clack, sitas butas mano, kas sita situacija daro dar absurdiskesne.
Eh tie žmonės, nu nk rimtai neturėum nukentėt jei nebuvo realaus produkto pripaišys tik už auginimą, o dar jei pats sakai, kad augalus išmetei, tai jie net neturės ko tirti...
gilsas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-09-07, 21:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė gilsas »

Nebuvo augalu=nebuvo auginimo=nebuvo nusikaltimo. o sėklos belekas gali būti,pluoštines,agurkui,apelsinai,neis atskirti,ar aš ko nežinau?
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Jie sake po dvieju menesiu atvaziuos patikrint.Siaip nieko nepripaise, net seklas grazino.Patikejo, kad pluostines :)
gilsas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-09-07, 21:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė gilsas »

O gal nori po dvieju menesuku augaliuku pas tave rast :D
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Tai jie to ir nori.Augint nebegalesiu.Nuotaika suknista, outdoor'as nenusiseke, dabar lempa HPS buvau katik nusipirkes ir va blemba...
wowgrow
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-04-30, 15:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė wowgrow »

Balsas rašė:tai kad dauguma susilaikė
http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.ba ... 05&p_var=2
tik vienas prieš
Atsiprašau, kad užstūmiau ant lenkų, blogai sužiūrėjau balsavimus. :D Bet vistiek, koks čia dar klausimas, kaip galima susilaikyt arba prieš balsuot?
pliusas (+) ?
Rašyti atsakymą