Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Rūkydamas žolę, nusideginau pirštą bet žolė man padėjo toleruoti skausmą ir man nebeskaudėjo. Ar žolė man pakenkė?
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Ne, nes nusideginai per savo ziopluma, o ne per zole :)
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė kilmantas »

bill rašė:Rūkydamas žolę, nusideginau pirštą bet žolė man padėjo toleruoti skausmą ir man nebeskaudėjo. Ar žolė man pakenkė?
Jei po traumų, kurias sukelia narkotikai ir alkoholis, vistiek vartojimas nesiliauja - tai požymis, kad individas yra priklausomas ir jam reikalinga skubi pagalba.

Bill, siūlyčiau kreiptis į artimiausią priklausomybės ligų centrą. Jei gyveni Vilniuje, štai adresas:

Gerosios Vilties gatvė 3, Vilnius 03147
(8-5) 216 0014

Tikiuosi, kad padėjau ir linkiu nuoširdžiausios sėkmės sveikstant!
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Geriau auginkim atsargas trečiam, čia pievų nerašinėję :D
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Balsas »

Musu ukininkams reikia persiorientuot daugiau i mj auginima. Jai Putino draudimai negalioja :) Nebent tuos kanalus irgi uzrisineja :)
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė SnowStorm »

Man irgi butu idomu pasizet pluostiniu laukus :D Vien del to idomu, kad ju labai daug vienoje vietoje, grazu gi :D
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Cia glotniagalves? http://www.part.lt/perziura/84379d85332 ... ccb227.JPG
Radau sienaujamoj pievoj prie namu.Ten senelis arkli risa, o tas savo ruoztu, praturtina dirva ekskrementais.Tai kaip ir tinkama vieta augt.
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė medelynas »

MK-Ultra, jo :D
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė MK-Ultra »

Bet matai, radau toj pievoj dar dvi kitas panasias rusis i semilanceata.Sunku atskirt labai.
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

kilmantas rašė:
bill rašė:Rūkydamas žolę, nusideginau pirštą bet žolė man padėjo toleruoti skausmą ir man nebeskaudėjo. Ar žolė man pakenkė?
Jei po traumų, kurias sukelia narkotikai ir alkoholis, vistiek vartojimas nesiliauja - tai požymis, kad individas yra priklausomas ir jam reikalinga skubi pagalba.

Bill, siūlyčiau kreiptis į artimiausią priklausomybės ligų centrą. Jei gyveni Vilniuje, štai adresas:

Gerosios Vilties gatvė 3, Vilnius 03147
(8-5) 216 0014

Tikiuosi, kad padėjau ir linkiu nuoširdžiausios sėkmės sveikstant!
;d kieno cia zodziai? :D cia kaip jeigu po traumu gyvenime jis nesiliauja gyventi - tai pozymis, kad individas yra priklausomas ir jam reikalinga skubi pagalba :DD jei po traumu, kurios sukelia nelaimingas incidentas pvz automobilio avarija jis nesiliauja vairuoti - tai pozymis kad invidinas yra priklausomas.. :D ne, ne istikro tavo kvailiausias paaiskinimas, rimtai.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

bill rašė:
kilmantas rašė:
bill rašė:Rūkydamas žolę, nusideginau pirštą bet žolė man padėjo toleruoti skausmą ir man nebeskaudėjo. Ar žolė man pakenkė?
Jei po traumų, kurias sukelia narkotikai ir alkoholis, vistiek vartojimas nesiliauja - tai požymis, kad individas yra priklausomas ir jam reikalinga skubi pagalba.

Bill, siūlyčiau kreiptis į artimiausią priklausomybės ligų centrą. Jei gyveni Vilniuje, štai adresas:

Gerosios Vilties gatvė 3, Vilnius 03147
(8-5) 216 0014

Tikiuosi, kad padėjau ir linkiu nuoširdžiausios sėkmės sveikstant!
;d kieno cia zodziai? :D cia kaip jeigu po traumu gyvenime jis nesiliauja gyventi - tai pozymis, kad individas yra priklausomas ir jam reikalinga skubi pagalba :DD jei po traumu, kurios sukelia nelaimingas incidentas pvz automobilio avarija jis nesiliauja vairuoti - tai pozymis kad invidinas yra priklausomas.. :D ne, ne istikro tavo kvailiausias paaiskinimas, rimtai.
Kaip gali narkotikų vartojimas sukelt traumas? Gali būti tik perdozavimas, bet savaime pats vartojimas nesukelia traumos. Traumos atsitinka tada, kai žmogus apsvaigęs nuo narkotikų per savo neapdairūmą jas patiria, bet tai neturiu jokio ryšio su vartojimu, ar priklausybe nuo jų, pats žmogus yra dėl to kaltas... Išvis kas čia per vaikiški "vartymai", žmonės ateina čia diskutuoti, o ne savo "protingų" asmenybių reikšt kvailom interpretacijom ir klausimais. Koks klausimas, toks ir atsakymas ;)
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

aisku, aisku tiesiog ka pagalvojau perskaites ta ir parasiau nebandau issipisinet ir nenoriu pyktis tuo labiau kad dabar ne, ne neutralaus proto esu nuvariau derliaus nusiskint snd po tos zinutes ka manot? is trieju medziu liko tik dvieju medziu virsunes taip sakant pasisavino 90% derliaus nu bet geri zmones paliko visvien pora gramu parukyti :D
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Skestus
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2014-08-28, 12:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Skestus »

Sveiki bendraminciai :] :) Radau pas mociute sode toki augala, lieknokas, pageltes visas, nuraskiau tokias sakeles. Nezinau ar foto gerai matysis, bet ar apsimoka ji cia dziovint ir tiketis kokio tai veiksmo is jo? :x: Dekingas uz atsakyma. [:)]
[ nuotrauka ]
http://images14.fotki.com/v1375/photos/ ... 203-vi.jpg
[ nuotrauka ]
http://images46.fotki.com/v1612/photos/ ... 205-vi.jpg
Bolt Thrower
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2014-07-14, 17:49
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Bolt Thrower »

Ne ekspertas as tikrai, bet sakyciau gali dziovint, kazkokios magijos nesitikek, bet pora savaiciu gerai palaikius manau per cerpes duos. Visgi plaukuota...
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

reikia labai gerai susikaupti prieš tokį vartojant :D nes gali atrodyti, kad nevelka. Poveikis yra nuo visų kanapių, bet nuo vienų labai menkas, vos apjaučiamas, o nuo kitų ištaško iki kosmso :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
gilsas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-09-07, 21:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė gilsas »

sveiki bendraminciai,gal zinot kur tokį gaut lt? http://youtu.be/x5bftl5m6W0?t=2m18s (jeigu neprasideda nuo 2:18 patys paspauskite :D )
keturios_dvidesimt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2014-04-14, 21:06
Reputacija: 7

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė keturios_dvidesimt »

paprasčiausias vaporaizeris čia, nieko mandro, ebay pilnas jų
One good thing about marihuana - when she hits you, you feel no pain...
gilsas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-09-07, 21:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė gilsas »

Mastau pats pasidaryti kaška panašaus,tik stiklinio induko reikia :D
Skestus
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2014-08-28, 12:25
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Skestus »

Labas, !( sekla rasta pirkus maisiuka. Isaugo va toksai reikalas. Ar yra galimybe, kad kas padetu atspeti augalo/rusies ar net nzn kaip ivardint pavadinima? Pvz bluedream., ar dar koks velnias, visai nenusimanau. :|? Aciu nepatingejusiem atsakyti :silent:

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]
wowgrow
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-04-30, 15:22
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė wowgrow »

Skestus, tikriausiai eilinį kartą pakartosiu, kad pagal foto konkretaus pavadinimo pasakyti neįmanoma. Galima tik spėt, kad ten kažkas link Sativa rūšies, kadangi lapai gana siauri atrodo.
pliusas (+) ?
Rašyti atsakymą