Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

PagonisLTU rašė:
Nesusipratimas rašė:Turiu dar vieną klausimą, ar galima įpūsti tą pačią dieną prieš einant paaukot kraujo plazmos? Kaip donorui? Neaptinktų padidėjusios kanabinoidų koncentracijos?
Negalima. Galima paaukojus jau :V:
Kai už priduota plazmą pinigus sumokės :D
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PagonisLTU »

vartotikas rašė:Kai už priduota plazmą pinigus sumokės :D
Jo, kaip kitaip nusipirkt :D
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

Nesusipratimas rašė:
Click Clack rašė:Nes jai kanapė asocijuojasi su nesagumu, dėl to ji ir bijo... Jeigu ji pati, kad ir nerūkant kada nors atsidurtų apsiputusių draugiškų rastamanų kompanijoje tikrai požiūris pasikeistų, o dabar tik nemaloni patirtis...
Na taip čia tiesa :/ teks imtis veiksmų, ką nors mąstyti, kaip nors vis tiek teks pakeist jos požiūrį, nes dabar jaučiuosi suvaržytas :( stalčiuje guli gramelis kurio negaliu rūkyti dėl jos..
Beprasmiska, patirtis kalba uz save...
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

Nesusipratimas rašė:
Click Clack rašė:Nes jai kanapė asocijuojasi su nesagumu, dėl to ji ir bijo... Jeigu ji pati, kad ir nerūkant kada nors atsidurtų apsiputusių draugiškų rastamanų kompanijoje tikrai požiūris pasikeistų, o dabar tik nemaloni patirtis...
Na taip čia tiesa :/ teks imtis veiksmų, ką nors mąstyti, kaip nors vis tiek teks pakeist jos požiūrį, nes dabar jaučiuosi suvaržytas :( stalčiuje guli gramelis kurio negaliu rūkyti dėl jos..
Seni jeigu taip, man atrodo tu po padu ir iš anksto pralaimi visas būsimas kovas... :/ Sekmės.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jah »

Pagal mane tai čia vienas kelias. Gerbs tavo gyvenimo būdą - liks. Ne - tegul.
Ką laimėsi? - suprasi ar žmogus gerbia tave.
Ką pralaimėsi? - manau pats supranti.
O, bet, tačiau.. Geriau suprast iš anksto gerbia tave ar ne.. :)
xdevelo
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 2013-01-24, 04:54
Reputacija: 4

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė xdevelo »

420magazine
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Kentas »

Nesusipratimas rašė: Dėkingas už pagalbą :V: vienu žodžiu niekur neskubėdamas bandysiu pasiekti tikslą :)
Dar toks aspektas. Jeigu žolytė tik vienintelsi dalykas dėl kurio kabinėjasi, tada dar turi šansų.
Bet jei tave moko ir auklėja per kiekvieną susitikimą pačiomis įvairiausiomis temomis ir be jų, tada aš tave užjaučiu. :D
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

patykekit koks zjbs amanita muscaria "tripas" :D 8E :) :] 8| %) H| |.|) |.|) |.|) 8() 8[] :|? :V: :. :angel: :} :} ;) ;) :) :) :) sativa, amfa, esctasy viename ir svarbiausia jokiu salutiniu poveikiu ir zinai kad tai naturalus augalas :DDD gali buti koks nori, muzika TOOBULAA, viskas zjbs taip sakant, skrendam ;) https://www.youtube.com/watch?v=KY3Prdm_H6E ryt parasysiu kaip jauciuos atsikeles ir t.t klauskit drasiai jei kas idomu
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė medelynas »

Bandziau ir as amanita :D tik viena kepsa teemiau, man tai jutos kaip, kad gerai parukes buciau ir labai ilgai teses :D
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

jojo kazkas tokio nuo vienos ir man buvo dabar 3 capsus as uzsimetes daugiausiai kiek bandes :D
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Nesusipratimas rašė: vienu žodžiu niekur neskubėdamas bandysiu pasiekti tikslą :)
Žiūrėk atsargiai ,kad paskiau nebūtu kaip pas mane - maniškė dar vieno jointo neužbaigus jau antrą sukti pradeda. :|? --==::~~
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Kentas »

vartotikas rašė:
Nesusipratimas rašė: vienu žodžiu niekur neskubėdamas bandysiu pasiekti tikslą :)
Žiūrėk atsargiai ,kad paskiau nebūtu kaip pas mane - maniškė dar vieno jointo neužbaigus jau antrą sukti pradeda. :|? --==::~~
Jo, taip ir būna. Čia kaip didžiausios nekaltybės jaunystėje paskui virsta didžiausiomis paleistuvėmis. :D Paskui paaiškėja, kad neapykanta kokiam nors dalykui tai latentinė potraukio tam pačiam dalykui forma. :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

patykekit koks zjbs opium "tripas" :D 8E :) :] 8| %) H| |.|) |.|) |.|) 8() 8[] :|? :V: :. :angel: :} :} ;) ;) :) :) :) sativa, amfa, esctasy, lsd, crack, alcohol ir orgasm viename ir svarbiausia jokiu salutiniu poveikiu ir zinai kad tai naturalus augalas :DDD gali buti koks nori, muzika TOOBULAA, viskas zjbs taip sakant, skrendam ;) https://www.youtube.com/watch?v=ffr0opfm6I4 ryt neparasysiu, nes vel badysiuos :] bill, jeigu jau užvedinėji temą apie psichoaktyvias medžiagas, tai gal davai kaip profesorius, o ne kaip koks prasitorčinęs šmūrikas? :V: p.s. grybai nėra augalai...
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

neuzvedineju temos. Toj busenoj kai rasiau zinutes viskas tiesiog plauke, katik atsikeliau, sapnai buvo ryskus, grazus, protingi, jauciuosi puikiai, SIEKTIEK dar islikes poveikis t.y pagreitejas pulsas, liejasi vaizdas kai pasuki galva bet minimaliai, jauciasi harmonija, jau norisi valgyti, tikrai esu laimingas ir pasiruoses veikti bet ka ;) :V: P.S Ne, G., Opiumas yra priklausomas ir jy reikia isgauti, as savo muscaria tripus siais metais jau baigiau ir delto problemu nematau. :angel: P.S vakar buvo ir tokiu momentu kai visa kuna atpalaidave bet energija tryksta is vidaus ir turi ja islieti taskydamasis ir isviso skraidai padebesiais tiesiot, BET atejus mamos draugei, ji tokia jauna, siuolaikisko poziurio ir prie bazaro taip sakant, tai su ja ramiai sedint ant lovos, intensyviai ir tuo paciu ramiai prakalbejom puse valandos, tai vat gali tiesiog persijungti is tripo stadijos, susikoncentruotos y muzika, atrodo begalincio guleti y ramiai diskutuojancio ir pilnai mastancio zmogaus ir tada vel atgal, rimtai pastebejau gali tiesiog atsipalaiduoti savo mintimis, gali ijungti amfos energija, arba esctasy skrydi, vien savo mintimis, as neperdedu.
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-09-27, 16:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Priklausomas patapsi tik jei naudosi taip kaip priklausomina ;) Nerekomenduoju, nebent kažas pats nori, tai tik su profesionalų supervisionu. Beje tektų rūkyti arba valgyti, o ne švirkštytis :) niekas po vieno pavartojimo netampa priklausomas :) Pas žmogų smegenyse nėra jokio "PRIKLAUSOMYBĖ ON/OFF" switch'o, viskas priklauso nuo aplinkybių ir košės kiekio galvoje :) aš pats jeigu ką ir rekomenduočiau kam nors tai tik :x: ir tai irgi žiūrint pagal aplinkybes :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Mhmhmh taip tu gali bet kaa mesti bet mano nuomone nikotinas tikrai sukelia priklausomybe :D As asmeniskai rekomenduociau kiekvienam rukyti :x: ir nesvarbu nuo kiek metu pradeti svarbu zinoti kada sustoti nors istikro nezinosi ar jau sustoti ar ne bet jausi ir ta nuojauta turetum pasikliauti ir iseiti is tos puckoriaus rutinos kaip as ir padariau :|? Atrodo pasiemiau is MJ tai ko man reikejo. Niekad turbut nepamirsiu kazkokio forumiecio zodziu kai dar buvo avatarai jis buvo su ansnukiu man atrodo :D Poveikis nebesugrystamas ar poveikis visam gyvenimui kazkas tokio, esme tapati :D P.S G. Taip tu teisus, tu irgi esi priklausomas, priklausomas nuo PINIGU :D
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

nesukelia, o gali sukelti, tame ir yra visa esmė ;) Dabar žmonija yra ant tiek suluošinta pigios žiniasklaidos ir neatsakingo verslo, kad žmonės visą savo pačių kaltę pradėjo mėgti versti ant negyvų objektų :) Jei vartosi nikotiną taip, kaip sukelinėja, tai ir susikelsi tą priklausomybę, jei vartosi taip, kaip nesukelinėja, tai ir nesusikelsi. Antsnukinis tai buvo naktibaldas :D įdomu kaip dabar anas laikosi :) o aš tai kąžinau.. labiausiai nuo chimkės esu priklausomas.. o2, h2o ir kt :D su bašlia nedraugauju, laisvai gyvenčiau ir be pinigų, bet tada reikėtų pasitraukti iš "sistemos", o man sistema patinka, patinka priklausyti jai, bet ne nuo jos, kaip ir priklausyti visatai :) pas mane čakros atidarytos kosminiu lygiu, esu viena judanti energija ir priklausau tik pati nuo savęs :D jūs irgi tik patys nuo savęs priklausomi, bet dar turbūt nesuvokiat :) mes visi esam 1 :angel:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

G. As pats isnagrinejas sistema is pat saknu taip sakant :D Ir ji visvien jau sukurta, zinoma kitaip ir buti negali kad ji nepatiktu, kitos iseities nera, tu jau esi pajutes, zinai jos teikiamus malonumus, gyventum nuo mazumos gentyje, tau gal ir butu iskiepita kazkokiais kosminiais desniais, neik y visuomene ten karaliauja blogis, manau supranti apie ka jeigu pats esi gilinesis daug valandu y sistema :) tik blyn, tu zinai kas tas chakras atveria? ar mes patys, ar mums pasiseke mes "apdovanoti"? nes as tai nezinau
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Click Clack »

G. rašė:Priklausomas patapsi tik jei naudosi taip kaip priklausomina ;) Nerekomenduoju, nebent kažas pats nori, tai tik su profesionalų supervisionu. Beje tektų rūkyti arba valgyti, o ne švirkštytis :) niekas po vieno pavartojimo netampa priklausomas :) Pas žmogų smegenyse nėra jokio "PRIKLAUSOMYBĖ ON/OFF" switch'o, viskas priklauso nuo aplinkybių ir košės kiekio galvoje :) aš pats jeigu ką ir rekomenduočiau kam nors tai tik :x: ir tai irgi žiūrint pagal aplinkybes :)
Kas čia dabar per narko propoganda
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Click Clack, nagi plačiau biški, jeigu gali, nes nežinau, ką tau atsakyti :D Kas tau naujo tam mano pranešime? :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą