Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Nu ir vel, vel musmires, vel kvaili klausymai y kuriuos negaleciau butent cia ir tuo labiau tau atsakyti konkreciai, vel izeidimas, vel tu tikrai ne zvengi, o isizeides rasai kvaila posta.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

Billai, del ko isizeides? :D as is tave nei vieno izeidimo neisgirdau kuri galeciau priimt rimtai :D Tu galvoji tokia gyvenimo siuksle kaip tu man gali daryt kazkokia itaka? nesusireiksmink degrade, Man tesiog yra idomu bendraut su tavim vien del to jog as dar nemaciau tokio kiauro zmogaus :D I situos klausimus nereik atsakinet bukaproti, cia sarkazmas :D
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Tai pas tave is salies matomai prastas sarkazmas, aisku negaliu pakeisti, nes tu turi savo nuostatas, niekur neklysti ir kas daro kazka tau neyprasto tu to netoleruoji, ne tai kad netoleruoji tu dar izeidineji mane ir laikai siuksle, o save protingu :D vnzd tu man apgailetinas.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

As maciau jau tokiu, todel gaila billo.
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

Vnz byby uostyk lasara :D Nu tikrai kurva nedurnesnis uz tave :D Seni as pasimelsiu kad tu palikuoniu neturetum nes cia pizda bus jei visi tokie kai tu dauginsis :D
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Ne tu nematei tokiu nes as esu unikalus, kaip ir as nemaciau tokiu kaip tu, tai tiesiog klaidinga logika is esmes, tapatinti kazka ko is esmes nepazysti, su kazkuom ka pazysti arba galvoji kad pazysti, o dar nekalbekime apie begalybe skirtingu situaciju, tau neymanoma buti kazko "macius" jei tu to nepazinai, o tu kito zmogaus tikrai nepazinai, nes nepazysti dar saves. kodel tau gaila manes? Man saves negaila, as laimingas, gali manes nemegti gali nekesti bet negailek, tau tai nepatiktu.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

Eik tu, sviesuoli, pries draugelius savo tusciazodziauk. Arba eik i miska, paskutiniu musmiriu gal rasi, apsisikes grysi, oj apsivales.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Jau, vyručiai, pokalbis eina link ribos, kai banai pradedami dalinti, nervus į konservus ;) jeigu atvirai, bill, tai tavo šnekta yra labiau narkomaniška nei šamaniška, atleisk, nu bet iš šalies tikrai labiau primeni kliedintį narkomaną nei išmintimi besidalinantį ar tiesiog gudriai samprotaujantį šamaną :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė vartotikas »

Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

G. rašė:Jau, vyručiai, pokalbis eina link ribos, kai banai pradedami dalinti, nervus į konservus ;) jeigu atvirai, bill, tai tavo šnekta yra labiau narkomaniška nei šamaniška, atleisk, nu bet iš šalies tikrai labiau primeni kliedintį narkomaną nei išmintimi besidalinantį ar tiesiog gudriai samprotaujantį šamaną :V:
yra skirtumas tarp kliedesiu ir nesuvokimo, jeigu as buciau kliedejas tu butum citaves mane as garantuoju nes noretum paneigti mano nuomone, o cia.. kliedesiai? tai kas nera kliedesiai vyruk? gal viskas nera kliedesiai? Ne rimtai reikia skirti kur tu visiskai nesupranti zmogaus, o kur jis kliedi. G. bet tu irgi nusivaziavai, nebejauti visai ka kalbi, "narkomaniska" rimtai G.? "samaniska" nemanai kad samaniska kalba stipriai labiau nesuvokiama ir isejusi paprastam pilieciui ir jis galvotu ka jis cia nusisneka, isejas, kliedintis?.. pamastyti kartais reikia
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
saugus3
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2014-10-19, 15:01
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė saugus3 »

G. esi nieksas! esu sios bendruomenes "tylus" narys jau gal 10 metu. ir tik dabar prisiregistravus ismetei mane, nors nepazeistos jokios taisykles! Ko siekiame siame forume? visuomenes svietimo, dekriminalizacijos, galu gale legalizacijos, o patys elgiates kaip siaures korejoje, turetu buti geda!
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

G. okay perlekiau ir as lazda, laikiau santurumo, nu bet kai toks agresorius pries akis issidirbineja :D Pasimeta iskart vadzios :)
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Tau visur ir bet kur pasimes dar tos vadzios kudikeli..
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

Nyk tu is cia narkomane
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

:DD Ne, neismaneli, saviverte vertinantis labiau uz viska, kudikeli, as narkomanas nes pora savaiciu valiau kuna ir siela su musmire? Tu bukesnis nei as galvojau :D
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

Billai siulyciau uzsiregint i vasaros 5 ir papasakot savo sitas patirtis :)
saugus3
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2014-10-19, 15:01
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė saugus3 »

Jums is lenku reiketu pasimokyti vienybes siam reikalui, o cia moderatoriai pasijute dievais, cenzuruoja kas reikia kas nereikia, o kur zodzio laisve jei nepazeidziamos taisykles? ar geriau blokuojam visam laikui ir maziau galvos skausmo?
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

:D Neisivaizduoju kokios naudos galeciau gauti is ten, apart bendravimu su kitais pacientais. Bet butu visai idomu, gaila kitas lietuvos galas. O seip mano miestelyje yra psichiatrine, reikes nueiti, sakysiu man zmones patare atsigulti y jusu ystaiga, padarytu psichologine analize ir gal tikrai as kliedintis narkomanas gal pyst ir isgyditu... :D::D:D:DD
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-10-19, 15:27. Iš viso redaguota 1 kartą.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Broniusx »

bill rašė::DD Ne, neismaneli, saviverte vertinantis labiau uz viska, kudikeli, as narkomanas nes pora savaiciu valiau kuna ir siela su musmire? Tu bukesnis nei as galvojau :D
Gerai issivale :V:
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Iskur tu gali zinoti? Pats rasai kliedesius, as matau zmogaus bendravima ir bandau apipavidalinti jy keliais zodziais ar tai yra blogai? Grinai rasai tik kad parodyti savo bukuma, tikras kliedesys, "gerai issivale" na taip, gerai, paneik, jeigu blogai
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Rašyti atsakymą