Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
saugus3
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2014-10-19, 15:01
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė saugus3 »

Prasau atblokuot "saugus" vartotoja, ir grazint parasytus postus!
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

saugus3 rašė:G. esi nieksas! esu sios bendruomenes "tylus" narys jau gal 10 metu. ir tik dabar prisiregistravus ismetei mane, nors nepazeistos jokios taisykles! Ko siekiame siame forume? visuomenes svietimo, dekriminalizacijos, galu gale legalizacijos, o patys elgiates kaip siaures korejoje, turetu buti geda!
Ačiū, lenkiu tamstai žemai galvą. Tylus narys 10 metų ir dar kažkokių konsultacijų už pinigus reikia? Taisyklės pažeistos - čia ne turgus, negalima nei pirkti nei parduoti, nei sėklų, žolės, nei hašo, nei įrangos, nei nieko, įskaitant informaciją (konsultavimas už pinigus). Niekas tavęs čia forume nėra matęs ir girdėjęs, o jau kalbi daugiskaita apie visuomenės švietimą, dekriminalizaciją, legalizaciją. Kokių tau privačių konsultacijų reikia? Kad kažkas tau tavo namuose profesionaliai užaugintų egzotiškų ir medicininių strainų, kad paskui galėtum jais prekiauti? Leisk paklausti, ar tu nemąstantis ar mane tokiu laikai? Dar betrūko, kad kažkoks "tylus" narys dalintųsi savo kontaktais ir siūlytų pinigus. Elgiesi kaip mentas, o jeigu to nesuvoki, tai turbūt nes košės galvoj trūksta. Taisykles pažeidėi - norėjai pirkti, todėl tavo tema buvo ištrinta, o tu išbanintas ir nep*sk tu man proto apie kažkokias niekšystes, nes per tokius skelbimus kaip tavo ne vieno jauno žmogaus gyvenimas buvo sugriautas. O dabar, jeigu tikrai esi toks atsidavęs, tai pirmyn, šauk apie visuomenės švietimą, dekriminalizaciją ir legalizaciją. Atleisk, kad šnypščiu, bet čia tu lipi ant uodegos :) Beje, tavo vartotojas buvo užregistruotas šiandien, o tavo pirmas pranešimas - skelbimai ir dalinimasis kontaktais, ko tu tikėjaisi, naivuoli? Kad dar žvaigždutė prie tavo temos bus prisegta, kad labai svarbi? Raminkis, jokia čia ne Šiaurės Korėja, čia forumas, kuriame naujokams spardomos šiknos, taip buvo nuo pat pradžios. O dabar man labai įdomu, ką tu apie švietimą, dekrimą ir legalą. Stebiu įdėmiai, žodis tau.

bill, nebūk dėmesio auka, bet, jeigu jau būni, tai davai kažką originalesnio nei pilstymą iš tuščio į kiaurą sugalvok. Su narkomaniją ir šamaniją prikišau, nes iš tavo pranešimų akivaizdu, kad tau daug svarbiau yra kaifas, nei aukštesnis supratis. Nepanašu, kad rodytum pagarbą savo vartojamom psichoaktyviom medžiagom, todėl ir sakiau, kad tu labiau kaip narko, o ne šama.
bill rašė: pamastyti kartais reikia
teisingai, todėl taip ir padaryk prieš, po ir spaudžiant "Siųsti".
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

o ka tu galvoji kad as tiesiog rasau? o tada skaitau ka parasau? :D ne, as mastau ka rasau. Ir as turejau omenyje pamastyti ka zmogus nori pasakyti, o ne pamastyti ka galvoji pats ir ka parasai pats.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Tu kartais parašai, ką galvoji ir kartais pagalvoji, ką parašai. Nori pasimindfuckint, nes tau tai atrodo "dvasingiau". Nuoseklumo, rišlumo ir gramatikos tavo žinutėse labai trūksta, todėl nesistebėk, kad tavęs kažkas nesupranta ar nenori suprasti ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
saugus3
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2014-10-19, 15:01
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė saugus3 »

G. nieksas esi, tikrai nieksas, degsi pragare uz tai :) negalejei tyliai PM paklaust kas kaip, o cia viesai burnoji, purvais drabstaisi..
gilsas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-09-07, 21:36
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė gilsas »

Nera pm,kodėl visi naujokai neturi akiu pamatyti tai :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

NĖRA ČIA PM, ŽMOGAU, NĖRA! Ir nėra todėl, kad tokie kaip tu nekeltų forumiečiams bereikalingų pagundų. Nori paremti forumiečius? Paremk forumą. Vis dar laukiu iš tavęs apie švietimą, dekrimą ir legalą.

gilsai, saugus ne naujokas :) gi beveik 10 metų "tylus" narys...
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
saugus3
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2014-10-19, 15:01
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė saugus3 »

Suprantu kad PM nera, nezapadlo ir foruma paremt, nes pries desimt metu visa info is cia ir gavau apie kanape, pries tai maniau kanape narkotikas, o alus sveika, taip pat dekingas forumieciams kuriu deka sugebejau kazkada uzaugint pirmaji medeli, ir tylus buvau del to kad man nereikejo uzdavinet kvailu klausimu, nes diena nakti sita foruma isvarvejusiom akim isskaiciau, ir visa info radau kokios tik reikejo. o del dekriminalizacijos ir legalizacijos deja negaliu prisidet, svietimu uzsemu savame rate, kur dazniausiai lieku nelabai suprastas, po truputi vis daugiau is mano rato bent jau supranta kad kanape nera toks priesas kokiu anksciau laike,tai vis sis tas, plius nusprendziau neremti barygu, del tokiu veikeju kur klausia kuo geriau nupurksti kad kad geriau veiktu, taigi nusprendziau arba geru produktu kartais pasimegaut arba nieko, nors pats dabar niekaip neturiu galimybes savo kazka uzturet. Ir kadangi is dalies esu religingas, ir tikiu karma, nusprendziau paremt koki sazininga botanika bitcoinais kokiais, nes tikiu kad dievulis pamates toki mano grazu poelgi labai apsidziaugs, ir eidamas as kokiu parkeliu prie medzio atrasiu paketeli su keletu g, ir pavarges po sunkios darbo dienos sededamas terasoje megausiuosiu kokiu saldziu blueberry dumeliu.. o jums siulyciau maziau paranojos, nes ne visi tokie blogi kaip atrodo, ir nedaryt is saves didesniu nusikalteliu, nei jau valstybe jus tokiais laiko. O tau G. palinkeciau daugiau santurumo, ir solidumo, visgi moderatorius kaip suprantu esi, o kartais kalbi kaip mano kaimynas Vasia apsikabines alaus bambali.
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Kodel mano ispejimo lygis 2? Realiai pasakykit kokias forume taisykles as pazeidziu, milicajai..
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

saugus, va prašau: memberlist.php?mode=viewprofile&u=2 čia rasi admino bitkoin adresą. Pervesk jam biktoinų ir aš tau linkiu parke rasti paketėlį su keletu g blueberry.

bill, savo profily turėtum matyti, kada ir už ką buvai įspėtas. Greičiausiai būsi už nervų nelaikymą konservuose kaip ir dauguma :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

Jūs neturite teisių peržiūrėti diskusijų dalyvių sąrašo arba aprašymų. Kaip ir nera kitur, as visada ramus ir niekada nesinervoju, tai.. Realiai siaip klausiau uz ka, jeigu uz keiksmazodi viena, kita tai aisku suprantama priezastis, sistema kausto viska :D
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-10-19, 18:01. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

billai nepulsi i depresija uz ispejima? G. gal nuimk rimtai, zmogui ir taip sunku
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

isnyk, kudikeli :D
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
saugus3
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2014-10-19, 15:01
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė saugus3 »

G. deja neturiu teisiu perziuret kitu nariu ir ju aprasymu. Ir daugiau netrink mano postu, ir neblokuok.
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

G banink tu ta vaika billa, paziurek kur jis prisipisineja, forumuose normaliuose. Zmogui demesio stoka ir tersia foruma :D Tegul eina kur kitur reikstis
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė bill »

isnyk, vaikeli, tave banint uz mela reikia.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

bill jau atostogose, o šiaip tai jooo.... ten klausimuose-atsakymuose, Triusikai, pavarėt su billu nemenkai :D prisijuokiau balsu net :D bet tai vistiek whaaaaaa... 8| aš nesuvokiu, kaip žmogus taip išsitaškęs gali būti. Kai pagalvoji, kas jaunuolio galvoje darosi, tai rimtai liūdna net pasidaro.. :( Kad tik nesugalvotų rankos prieš save pakelti 8/

saugus, a rimtai? Nu tai susirask prie svarbių pranešimų adminą, dar vartotikas, man atrodo, turi bc. Abiem gali pervesti, gal tikimybė rasti blueberry maišelį padvigubės? O gal maišelis tiesiog didesnis būtų? :D Tavo temos ir pranešimai nebus trinami, jeigu atitiks tvarką. Lygiai taip pat, kaip ir visų kitų ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Triusikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-02-04, 14:13
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Triusikas »

Tai kad isvede is kantrybes prispito prie manes kai nezinau kas :) As isvis jam atsakydamas norejau padet bet jis ten kazkokias erezijas skleist pradejo, nezinau nei penki nei desimt, neturiu komentaru
saugus3
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2014-10-19, 15:01
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė saugus3 »

G. ir vel tu savo :) juk sakiau foruma paremciau del ziniu kurias cia gavau, o ne maiselio kuri man pametetu karma uz gera poelgi ;) Pazadu vienas is pirmuju busiu remeju kai ooficialiai paleisite remima ;) O mano paskutine tema manau atitiko keliama tvarka, na gal isskyrus kad parasiau savo kontaktus, suprantu kad tu perskaitei tarp eiluciu, bet ziurint is teisines puses tas nesiskaito, kaip ir nezadu nieko pakisinet, nes kaip ir su niekuo nesusitinku, na savo situacija parasiau ankstesniuose postuose, ir nematau nieko blogo kad norejau susirast tik virtualu drauga botanika sazininga :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė G. »

Skaičiau aš ir eilutes ir tarp eilučiu taip, kaip darau visada. Piniginiai sandoriai tarp forumo narių draudžiami? Draudžiami. Piniginį atlygį siūlėi? Siūlėi. Taisykles pažeidėi? Pažeidėi.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą