Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kilmantas »

Ok, suraitysiu atsakymą Vabalzui, bet negi reikia taip kalbėtis su kiekvienu? Gal geriau linkas su paaiškinimais ir švelnus įspėjimas?

1. Panikos atakos kyla nuo natūralios žolės - tai vadinama psichoze, kada nepatyręs vartotojas jos perdozuoja , kyla įvairios iliuzijos, iškreiptai suvokiami pojūčiai nebesugebama blaiviai vertinti situacijos. Tai pasireiškia šiais simptomais:
a) paranojos jausmu;
b)jausmu kad miršti;
c) kvėpavimo sutrikimų iliuzija;
d) širdies ritmo sutrikimai.
e) pridėkit, jei ką pamiršau
susumavus šiuos simptomus išties kyla jausmas, kad atėjo laikas padžiauti pačiūžas. po ~4 metų pastovaus rūkymo stažo net man kartais kyla šis jausmas, tačiau svarbiausia viską tinkamai suprasti ir užbėgti psichozei už akių. Kadangi ji didėja kaip sniego kamuolys, jei jos nesuvaldai pradžioje, ji gali baigtis psichiatrijos klinikoje - dažniausiai norisi kviestis greitąją, nes atrodo, kad miršti. Jei niekas nesutrukdo šiai nesąmonei, žmogus ją ir išsikviečia, o greitoji dažniausiai veža į ūmių apsinuodijimų skyrių psichūškėje. Tai nėra labai retas atvejis ir puikus įrankis propagandai iš serijos "kokia kenksminga žolė".

2. Tavo draugas Uodz turi lakią fantaziją, nes:
a) Jo medicinoje dirbanti mama seselė "turėjo" pakankamai kompetencijos ir įrankių, kokių pavydėtų Narkotikų Kontrolės Skyriaus ekspertai, Chemijos institutas ir kitos mokslinės įstaigos.
b) Cheminės medžiagos (nesvarbu saldainiai ar heroinas) tiriamos tokiu principu - visų pirma turi žinoti ko ieškai. Jei darai prielaidą, kad saldainyje ar hašiše yra amfetamino - darai amfetamino testą ir t.t. Nėra tokio universalaus testo, kurį atlikus, sužinoma ko yra ir ko nėra medžiagoje, nekalbant jau apie visą mendelejevo lentelę.

3. "visa gatves MJ gal ir gera,bet ji paturbinta kazkokia huinia! "
Pats prieštarauji sau. Jei žolė paturbinta, ji niekada nebus gera. Taip, žolė turbinama, tačiau turbinama ne heroinu, amfetaminu, acetonu, momentu ir hašišu, o turbinama sintetiniais kanabinoidais. Viskas daug papraščiau - užsakomas kilogramas sintetinio thc iš kinijos ir juo purškiama kaime nuskinta kanapė, petražolė ir melisa. Purškimas aukščiau minėtais preparatais ne visada teoriškai įmanomas ir visais atvejais finansiškai nuostolingas.

4. "Kiek draugeliai ruke is gatves is isvardintu miestu,visur tas pats kvapas nuo zoles eina."
Yra daug skirtingų rūšių, ne visa kanapė turi kanape kvepėti. Štai manoji dabartinė kvepia melisa, citrina ir medžiu. Kvapas beveik nieko nesako

5. ""UODUI" jau du metai taip, ir kartais be raminamuju uzmigti zmogus negali."
Kaip supratau, Uodas patiria panikos priepolius ir neparūkius, bei jį kamuoja nemiga. Tai su žole neturi nieko bendro. Įtariu, kad jis bijo ir važiuoti viešuoju transportu bei prekybcentrių ir kitų viešų vietų kur daug žmonių.
Pats 20-21rių metų sirgau šia liga, nors žolės nerūkiau. Ši liga gana dažna šiuo metu, daug įvairių žmonių ja serga Lietuvoje ir pasaulyje. Man pasisekė ir aš smegeninėje viską į vietas susistačiau, todėl atakų nebepatiriu. Bet žinau kaip tai baisu, sunku ir kiek kelia diskomforto. Pats išgijau visada su savimi nešiodamasis legaliai išrašyto clonezepamo tabletę kaip talismaną, kurią sukramčius, per 5 min užmušamos visas baimes - žinojau, kad kilus spontaniškai atakai, turiu kišenėje stiprų priešnuodį. Po metų drąsiai eidavau į gatvę ir be jos. Tačiau kiti mano pažįstami (nerūkantys) iki dabar su ja kovoja ir ryja chemiją...

Tikiuosi, aiškiai ir išsamiai atsakiau į tavo teiginius. Jei kas neaišku, klausk, pasistengsiu aiškiai atrašyti
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė WTČ »

o sventoji karve... reiks nulekt i svecius ir paprasyt kad prisijungtu paskaityneti ko cia priburet :D

Matai kilmanatai,viskas labai gerai iseina kai netyngi :)
Su sintetiniais thc man ir pasakojo. kai jie skyla degant,iseina saldus kvapas maisytas su deginto aliejaus ir mj. (esu uzuodes kaip minejau visur kur hebra pusdavo. as atskiriu kita kvapa,nes pats growinau pries pora menesiu 4 skirtingas :) ir visu kvapai skyresi,o miestuose kuriuose isvardines buvau vienodas saldus kvapas :) tai jeigu butu viename mieste tas tai niekuo nesakyciau, bet cia visur vienodai :))

Taip uodui lygiai tas pats kaip tau :) jis stengiasi kabintis, tik ne su glozikais o naturaliom zolelem:)
Jo gimdytoja tikrai uzima svarbias pareigas medicinos srityje (bet tyrimus daresi 100%) ,tiesiog esme kame, jis prase ne vien THC daryti tyrimus. Tipo kiekviena zole kad ir pluostine, jos uzrukes turesi THC ,kuria parodys tyrimai :)
O daugiau nebursiu nieko as cia,nes forumieciai tik laukia kada uzkabinti ir dar labiau susmgdinti suzalota zmogu :)
Pabaigoje pridursiu,kad pasaliniai veiksniai kaip panika,saltas prakaitas,paranojos man buvo vien nuo "gatves" stafo pabandymo,nes buvo maniske pasibaigusi :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Rankdarbis »

http://www.eztest.com/product/ez-test-f ... incense-2/
http://www.eztest.com/product/ez-test-f ... rihuana-2/
uzsakiau siuos testus , dar pasiemiau viena MDMA , edukaciniais tikslais :D
Paimsiu 10 skirtingu dūmų , pasistengsiu iš skirtingų miestų ir duosiu žinoti :) Visa staffa surukes , gal ir į vaistinę nueisiu drug test'a nusipirksiu ir padarysiu. Padarysiu nuotraukų, aprašysiu viska kuo plačiau. Koki menesį gali reikėti palaukti kol ateis viskas :v:
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė WTČ »

Rankdarbis rašė:http://www.eztest.com/product/ez-test-f ... incense-2/
http://www.eztest.com/product/ez-test-f ... rihuana-2/
uzsakiau siuos testus , dar pasiemiau viena MDMA , edukaciniais tikslais :D
Paimsiu 10 skirtingu dūmų , pasistengsiu iš skirtingų miestų ir duosiu žinoti :) Visa staffa surukes , gal ir į vaistinę nueisiu drug test'a nusipirksiu ir padarysiu. Padarysiu nuotraukų, aprašysiu viska kuo plačiau. Koki menesį gali reikėti palaukti kol ateis viskas :v:
Jei pasitvirtins viskas,bus aisku nuo ko daugumai sitie pojuciai sukelia stipresnius isgyvenimus :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
saldi.juoda.naktis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014-10-26, 00:19
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė saldi.juoda.naktis »

Rankdarbi, rimtai, ar šiaip juokauji? :)) )))
Jei rimtai, tai įdomu, lauksim žiniųųųųų
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Turbin100 »

hey. mano istorija. amm, man dabar 22. prieš gerus pora metų pradėjau chroniškai rūkyt, daily basis. pirmi metai nieko. tada prasidėjo ligos nuo rudens prieš metus - plaučių uždegimas, po mėnesio angina, po dar mėnesio gerklės ir ausų uždegimas (tris antibiotikų kursus praėjau), lyg ir atsistačiau, bet kitos problemos įsivėlė su LPL (mycoplasma hominis etc.), jau penkis antibiotikų kursus praėjau - problema nedingsta : ) IMUNITETAS - nulinis (taip žinau, antibiotikai, bet tikiu kad ganja su antibiotikais tikrai nedera - pasidariau atsparus ANTIBIOTIKAM, nebeima). visą tą laiką pūčiau. nuo tų metų atgal pastebėjau - pėdos šala, kad ir šiltai būni nesvarbu, prakaituoja ir šala. širdies permušimai. galvos skausmai padažnėje, kartais net kai parūkau. kasekai, bongai stiprūs - pyhas konkretus. neseniai pradėjau jausti ir psichologinius požymius 0- nulis motyvacijos, kažką gyvenime veikti, dar prieš tai budavo noras parūkyt, zjbs jausdavaus, o dabar parūkau ir tiesiog kad parūkai, jauties kažkoks ramesnis ir tiek. padidėjus paranoja, nervingumas. VISAS KOMPLEKTAS. bandau daryt pertraukas, bent 3d~. taip pat dar išbandžiau extazio, magiškų grybukų, bet čia buvo žymiai rečiau todėl nemanau akd daug įtakos davė.

man 22m. kapoju antibiotikus, neišsigydau, rūkau ganja, rūkau cigaretes, išvados ? hm, gyvensiu neilgai :d plaučiam xujnia, jau dabar kosėju. kepenys ir skrandis suėstas antibiotikų (ir taip buvo refluksas nuo seniau, kyla rūgštys lengvai), širdis permuša, apetito nėra, motyvacijos ir nuotaikos nėra. ir tokioj situacijoj kokioj esu, kaltinu save ir išgirtąją NEKENSMINGĄJĄ ganja. - KAS PER DAUG TAS NESVEIKA. imkit mano pavyzdį ir tiap nedarykit. o aš. ką. toliau gersiu antibiotikus. ir žudysiu save. nykstu : )
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ice »

l geras antibiotikas pusu ziedai,man tai zapablo aiti i vaistine,beto kanopos pirstai salla ir nejautrus spaudant pedalus
ganja uber alles
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kilmantas »

Fizinės sveikatos problemos su ganja nieko bendro neturi. Varyk pasidaryt tyrimus, gal kokia liga įsimetė. Dalį dalį aprašytų problemų lėmė tabakas ir jo maišymas su ganja, tačiau ganja nė prie ko.

Psichologinės sveikatos problemos - ganjos poveikis ir tokiame jauname amžiuje gali sugadinti tau ateitį. Per savo tingumą ir neveiklumą praleisi daug gyvenimo suteiktų progų. Rekomenduoju ganją apmažinti iki rūkymo savaitgaliais: nuo antradienio iki penktadienio jausies normaliu žmogumi, norėsi kažką veikti ir turėsi energijos.

Jei nesiseka apmažint ganjos (tik neklausyk čia vietos pasakorių, kad prie ganjos priprast neįmanoma. ~2 iš 10 pripranta. aš pvz esu vienas iš tų 2, kaip ir daugelis forumiečių), varyk į sporto salę - dar ne tokių daily smokerių esu matęs, rūkančių ~10 metų kasdien, kurie, pradėję rimtai sportuoti, pasidarė tobulą modelio/kultūristo kūnus ir neberūko, nes pasikeitė prioritetai ir tiesiog nebesinori. Pradėjus sportuoti, išsispręs dalis fizinės sveikatos problemų ir visos psichologinės problemos. Sėkmės
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 851
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Moderatorius »

am.. o tu kartais nemaišydavai visad su tabaku? tabakas per bongą, kasekus ir panašiai tikrai nėra gerai (((:
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė vartotikas »

Pasalinius poveikius sukelia - neteisingas marichuanos vartojimas.
Vartok teisingai - buk sveikas !!!
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Turbin100 »

aš ir taip galvojau. prisiklausęs snoop doggo ir prisiskaitęs kaip SVEIKA vos ne rūkyt :)) net kažkada diskusiją išvedėm, kad parūkyt ganja tai vos ne TEIGIAMAS dalykas mums pasidarė : ) jo antra savaitė nuo pirmadienio pertrauką darau. o sakykit nesakę, mano gyvenimas pasikeitė. su tuo sportu. buvau užsisportavęs, radėjau sirgt, viską pamečiau, tai dar labiu kirto per motyvacijas : ) esmė, kad pasiskaičiau jog thc rugštis slopina antibiotikų poveikį, todėl man neina išsigydyt LPL ir dėl to lb gruzinuos irgi. išvis man atrodo susivarysiu sveikatą ir turėsiu visam gyvenimui artritus, reumatitus, širdies ir plaučių problemas. o + nervinis tikas eniau man buvo, ir dabar jaučiu kad vėl padidėjęs nervingumas, koją sėdėdamas prie pc net kratau : (

kilmantai, tyrimus, kokius? ką daktarui sakysiu, pūčiu ganja xujova viskam? :d ėjau per echoskopą, nuo skydpliaukės iki tulžies/šlapimo pūslės. o ką daugiau gali paimti kraują ir pažiūrėt ar uždegimas yra. o jei nori kažko tirtis konkrečiai turi žinot. rentgenas plaučių tiek kenkia, tiek iš jo naudos kaži ar bus.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kilmantas »

Na šiuos tyrimus ir turėjau galvoj ir kraujo/šlapimo tyrimus, kurie rodo, ar visi parametrai vietoj. Jei ne vietoj, ieškoma giliau priežasties

Dėl žolės kenkimo - reikia lb kritiškai viską vertinti ir jokiu būdu netikėti kaip čia sveika pūsti, koks čia dievo augalas ir kad priprasti neįmanoma. Iš kitos pusės, nereikia tikėti visokiais Aurelijais Verygomis ir narkotikų kontrolės departamentu, kad nuo žolės visiem būna šizofrenija, depresija, suformatuoja atmintį ir norisi heroino. Psichologiškai tikrai gali pakenkti, bet fiziologiškai kolkas daug įrodymų nėra. Svarbiausia yra aukso vidurys aka saikas ir kritinis mąstymas
Dėl antibiotikų slopinimo - ar skaitei mokslinius straipsnius, ar tik kokį Business Insider? Nes naujiena man pačiam ši info, kol nepamatysiu mokslinių tyrimų, tol vertinsiu skeptiškai
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė justyu »

kilmantas rašė:nuo žolės visiem būna šizofrenija, depresija, suformatuoja atmintį ir norisi heroino.
zole keicia mintis, pradsedi ziureti is kito kampo, o kai pradedi ziureti ir suprasti dalykus kitaip gali priarteti prie keistos mastysenos keista mastysena daugeliui turbut asocijuojasi su beprotybe taigi kitu nuomone(tu mentu pyderu ar kas ten tokie kur vardinai) tave paskatina y "beprotybe" ir tampi toks ar anoks sau jei tik linksti y sizofrenija, o jie ir sukuria kazkokia etikete aisku cia ne visiems bet kai kurius prigauna
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė justyu »

kilmantas rašė:nuo žolės visiem būna šizofrenija, depresija, suformatuoja atmintį ir norisi heroino.
zole keicia mintis, pradsedi ziureti is kito kampo, o kai pradedi ziureti ir suprasti dalykus kitaip gali priarteti prie keistos mastysenos keista mastysena daugeliui turbut asocijuojasi su beprotybe taigi kitu nuomone(tu mentu pyderu ar kas ten tokie kur vardinai) tave paskatina y "beprotybe" ir tampi toks ar anoks sau jei tik linksti y sizofrenija, o jie ir sukuria kazkokia etikete aisku cia ne visiems bet kai kurius prigauna
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Turbin100 rašė:hey. mano istorija. amm, man dabar 22. prieš gerus pora metų pradėjau chroniškai rūkyt, daily basis. pirmi metai nieko. tada prasidėjo ligos nuo rudens prieš metus - plaučių uždegimas, po mėnesio angina, po dar mėnesio gerklės ir ausų uždegimas (tris antibiotikų kursus praėjau), lyg ir atsistačiau, bet kitos problemos įsivėlė su LPL (mycoplasma hominis etc.), jau penkis antibiotikų kursus praėjau - problema nedingsta : ) IMUNITETAS - nulinis (taip žinau, antibiotikai, bet tikiu kad ganja su antibiotikais tikrai nedera - pasidariau atsparus ANTIBIOTIKAM, nebeima). visą tą laiką pūčiau. nuo tų metų atgal pastebėjau - pėdos šala, kad ir šiltai būni nesvarbu, prakaituoja ir šala. širdies permušimai. galvos skausmai padažnėje, kartais net kai parūkau. kasekai, bongai stiprūs - pyhas konkretus. neseniai pradėjau jausti ir psichologinius požymius 0- nulis motyvacijos, kažką gyvenime veikti, dar prieš tai budavo noras parūkyt, zjbs jausdavaus, o dabar parūkau ir tiesiog kad parūkai, jauties kažkoks ramesnis ir tiek. padidėjus paranoja, nervingumas. VISAS KOMPLEKTAS. bandau daryt pertraukas, bent 3d~. taip pat dar išbandžiau extazio, magiškų grybukų, bet čia buvo žymiai rečiau todėl nemanau akd daug įtakos davė.

man 22m. kapoju antibiotikus, neišsigydau, rūkau ganja, rūkau cigaretes, išvados ? hm, gyvensiu neilgai :d plaučiam xujnia, jau dabar kosėju. kepenys ir skrandis suėstas antibiotikų (ir taip buvo refluksas nuo seniau, kyla rūgštys lengvai), širdis permuša, apetito nėra, motyvacijos ir nuotaikos nėra. ir tokioj situacijoj kokioj esu, kaltinu save ir išgirtąją NEKENSMINGĄJĄ ganja. - KAS PER DAUG TAS NESVEIKA. imkit mano pavyzdį ir tiap nedarykit. o aš. ką. toliau gersiu antibiotikus. ir žudysiu save. nykstu : )
patarimas paprastas zmogau.. jei eisi pas gydytojus ir naudosiesi oficiale gydymo strategija - tau pypiec. Nepazystu nei vieno kuriems gydytojai butu isgyde asma, vezi, diabeta, ar bet kokia kita liga. jie nei viuenos negydo, tik laikinai uzspakliuja simtomus, kol is taves issiurps tos zyderos pinigus o tada nugalabys. cccp jau baigesi - zmogiskumo jau nebera pas situs aferistus su baltais chalatais.
suprantu pas tamsta amzius, hormonai ir informacijos trukumas. Gyvenime lygiai tas pats, nezinojimas gamtos ystatymu neatleidzia nuo atsakomybes!!! Ka privalai savyje dabar ugdyti - stipriavale asmenybe. Kaip tai padaryt, nezinau. Tavo reikalas. silpnybiu visu neismesi, bet jei viena kanopa jau anapus - pasirinkimo neturi!

Problema viena - jei gydysi liga o ne visa organizma - nieko gero nebus. rysi antibiotikus, zudysi bakterijas zarnyne - avitaminoze, neysisavysi maisto deficita visekeriopa pajaus organizmas. automatiskai kencia tiesiogiai ir netiesiogiai imunitetas. Jei prastas imunitetas aids, vezys. o dar jei blogos ir negatyvios piktos emocijos imunitetui baisiau nei peilis. savo gyvenime pavartojau gal tik 4 kartus ratu rankom pasukti klube - praradau 3 dantis, ir kitam jau gal 4 metai toks pulinukas yra saknyje. symet taisiau pas dantista chirurga, bet pyderas zydera ne ta sakny sutaisy, net is nuotraukos avinas nemate.

Tad sakau per daug nuodu prisivariai, kurie is organizmo nesisalina matomai. ir visos tavo problemos.
Ganja cia ne prie ko, tavo metu ir daug esu suputes, ir draugely turiu kuris pucia kiekviena diena jau virs desimtmecio... neputes aisku jautrus afigiet galima.
Esme ta arba tvarkaisi arba kankiniesi ir keliauji is cia atidaves visas santaupas savo ar tevu gydytojams aferistams, uzuojautos cia negausi jei nesitvarkai.
o problemos tavo issispres kai nustosi rukyti beleka, gerti beleka ir valgyti beleka.
NUSTOK DARYTIU VISKA KAS KENKIA TAVO ORGANIZMUI - IR PRIDEK DAUG DALYKU KURIE TAVO KUNA LEPINA IR STIPRINA. Va pavyzdukas - ysivaizduok kad tu tai kanape ir ja tau reikia uzauginti. va taip ir orientuokis kuom maziau stresuok augaliuka, ir lepyk sviesa maistu manksta - lankstymu. tai viskas ko reikia. ORGANISKAI gydykis - nemaitink saves mirusiu maistu - padaryk menesuka arba du vien flusha su sultimis, morku buroku obuoliu. Labai lengvai ir daug susivalgo cesnako su obuoliu. RYK KIEK GALI... varyk i turgu nusipirki lietuvisku vaistazoliu is bobuciu [visas ispirki] - susimalki smulkiai su kavamale plikykis gerki kiek gali, ir nuosedas suvalgyki - tenui dar 90 proc like visu vitaminu, tukstanciai ju, mineralu milijona - NEISMESKI, SURYKI. TURBYK SAVE - organizmas regeneruojasi lygiai taip, kaip ir zaizdos ysipjovus. sportuok, begiok kiekviena diena, yjunki hydro terapija. ir jau po savaites galesi ismesti navigacije- ligonines pamirsi. FLUSHAS FLUSHAS FLUSHAS
Numireli galeciau prikelti - o Tave... daryk kaip parasiau ir busi sveikas vyras, sveiku vaiku pridarysi ir nebebusi toks isstizes :] :D :D :D
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Perspejimas visiems - vartosit chemija - jums pazeis sumautas smegenis visam gyvenimui. Apie cheminius narkotikus moterims - draugelis specas pasakodavo, kad po vieno karto nuo ratu mergai pypiec buna gali depresija ysigyti visam gyvenimui - suluosina smegenu funkcionaluma visam gyvenimui seratonino gamyba ar tai praleidziamumas sutrinka ir vsio - gyvenimo nera, vyru kazkaip sunkiau sutrigdi - bet ir tai suzaloja. apie heroina ir moteris ne nekalbu. vieno karto uztenka ir y keksyna ji jau uz dyka vaiksto - TAI FAKTAS. Pirma karta pabandzius.. ziauriai norejosi antro - bet saugumo jausmas suveike ir po poros dienu normaliai supratau nera ko rizikuot - supratau, kad laiptai jau pradejo ko tai zemyn leistis o ne y virsu. Tad tiesiog neeksperimentuokit. NEEKSPERIMETUOKIT malonumas neatsveria pasalinio poveikio. geriau retkarciais kasiakeli - o dar geriau kad is viso y save nieko netalpinti - kas yra visiskai be vitaminu ir mineralu amino acid ir t.t. tai ir bus diziausias dziaugsmas jusu gyvenime.... TAI LAISVE ir BUK LAISVAS kiek tai ymanoma!!!
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ice »

gyditojai dvasiniu ligu -Negydo.kam vargti su tais daktarais ir dar lietuviais:)
stai dedule nustato ligu priezastis net per atstuma https://www.youtube.com/watch?v=M2b5arGY_cA
ganja uber alles
Bobpas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012-02-25, 12:26
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Bobpas »

Turbin100 rašė:hey. mano istorija. amm, man dabar 22. prieš gerus pora metų pradėjau chroniškai rūkyt, daily basis. pirmi metai nieko. tada prasidėjo ligos nuo rudens prieš metus - plaučių uždegimas, po mėnesio angina, po dar mėnesio gerklės ir ausų uždegimas (tris antibiotikų kursus praėjau), lyg ir atsistačiau, bet kitos problemos įsivėlė su LPL (mycoplasma hominis etc.), jau penkis antibiotikų kursus praėjau - problema nedingsta : ) IMUNITETAS - nulinis (taip žinau, antibiotikai, bet tikiu kad ganja su antibiotikais tikrai nedera - pasidariau atsparus ANTIBIOTIKAM, nebeima). visą tą laiką pūčiau. nuo tų metų atgal pastebėjau - pėdos šala, kad ir šiltai būni nesvarbu, prakaituoja ir šala. širdies permušimai. galvos skausmai padažnėje, kartais net kai parūkau. kasekai, bongai stiprūs - pyhas konkretus. neseniai pradėjau jausti ir psichologinius požymius 0- nulis motyvacijos, kažką gyvenime veikti, dar prieš tai budavo noras parūkyt, zjbs jausdavaus, o dabar parūkau ir tiesiog kad parūkai, jauties kažkoks ramesnis ir tiek. padidėjus paranoja, nervingumas. VISAS KOMPLEKTAS. bandau daryt pertraukas, bent 3d~. taip pat dar išbandžiau extazio, magiškų grybukų, bet čia buvo žymiai rečiau todėl nemanau akd daug įtakos davė.

man 22m. kapoju antibiotikus, neišsigydau, rūkau ganja, rbūkau cigaretes, išvados ? hm, gyvensiu neilgai :d plaučiam xujnia, jau dabar kosėju. kepenys ir skrandis suėstas antibiotikų (ir taip buvo refluksas nuo seniau, kyla rūgštys lengvai), širdis permuša, apetito nėra, motyvacijos ir nuotaikos nėra. ir tokioj situacijoj kokioj esu, kaltinu save ir išgirtąją NEKENSMINGĄJĄ ganja. - KAS PER DAUG TAS NESVEIKA. imkit mano pavyzdį ir tiap nedarykit. o aš. ką. toliau gersiu antibiotikus. ir žudysiu save. nykstu : )
Turejau bedu su zarnynu, skrandziu, aukstu kraujo spaudimu, kraujavimu is nosies, kaltinau del sveikatos kanapes, nors rukydavau karta ar du i savaite. Vartodavau alkoholi savaitgaliais, rukydavau tabaka gausiai. budamas 20 supratau kad as netureciau turetu tokiu problemu su sveikata ir taip guminiai jaustis. Tada pradejau vatoti alkoholi karta i menesi ar reciau, surukyt maziau tabako. ir viesitek blogai jauciausi tiek fiziskai tiek dvasiskai. Todel visiskai atsiskaliau Akoholio ir tabako. taip jau du metus. jauciuosi puikiai, tapau pozityvus, nebeturiu bedu su sveikata, kas geriausia tapau geresniu zmogum, nebesu piktas. du situs metus rukau (daugiau vapinu) beveik kasdien (man dabar 23). Pradejau sveikai maitintis, medituoti. ir nustojas vartoti kanape nejauciu jokio diskomforto ar kokiu tais psichologiniu problemu, kadangi kanape nesukialia fizines priklausomybes, nuo kanapes gali buti priklausomas taip kaip nuo kompiuteriniu zaidimu, vazinejimo dviraciu..
ziureki ko gyvenime reikia atsisakyti ir kaip susidelioti viska i vietas, kad butum sveikas. protingas zmogus saves nezudo. :x:
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kilmantas »

Critical rašė:patarimas paprastas zmogau.. jei eisi pas gydytojus ir naudosiesi oficiale gydymo strategija - tau pypiec. Nepazystu nei vieno kuriems gydytojai butu isgyde asma, vezi, diabeta, ar bet kokia kita liga. jie nei viuenos negydo, tik laikinai uzspakliuja simtomus, kol is taves issiurps tos zyderos pinigus o tada nugalabys. cccp jau baigesi - zmogiskumo jau nebera pas situs aferistus su baltais chalatais.
1. Už "pyderus žyderas" mažų mažiausiai turi gauti įspėjimą, o idealiu atveju - baudą, BK teistumą ir kompo konfiskaciją už antisemitizmą.
2. "Nepazystu nei vieno kuriems gydytojai butu isgyde asma, vezi, diabeta, ar bet kokia kita liga." Ką nori pasakyti minėdamas beveik nepagydomas ligas? Kad išvis nereikia kreiptis į medikus? Maniškė dirba nacionaliniame vėžio institute aka Santariškių onkologiniame, tai apie vėžį ir jo gydymą turiu šioki tokį bendrą suvokimą. Daug žmonių, prisiklausę tokių apologetų kaip tamsta, miršta laiku nesikreipę į medikus leisdami vėžiui progresuoti, nes tiki, kad besigydydami pozytyvumu, miško lapais ir krioklių čiurlenimu pasveiks savaime. Kai supranta, kad nepasveiks, vėžys jau būna pasiekęs IVtą stadiją.
3. "cccp jau baigesi - zmogiskumo jau nebera pas situs aferistus su baltais chalatais" - pasiskaityk apie CCCP mediciną, iš ten ir atėjo otkatologija. Gal negirdėjęs apie CCCP medicinos atmestinumą, baisias sąlygas ir ligoninių skirstymą pagal soc. sluoksnį (spec. poliklinikos). Tik dabar užgimsta nauja jaunų medikų karta, dirbanti sunkų ir nedėkingą darbą iš idėjos. Nesakau, kad ir tuomet tokių nebuvo, bet apskritai kalbant, žmogaus prigimtis nesikeičia, tačiau elgesys įtakojamas aplinkos sąlygų. Kadangi sąlygos po biški gerėja, atitinkamai gerėja ir gydytojų elgesys. Tačiau jokiu būdu neabsoliutinu
Critical rašė: Jei prastas imunitetas aids, vezys.
Sveikinu, laimėjai metų frazės apdovanojimą. Be komentarų.
Critical rašė:savo gyvenime pavartojau gal tik 4 kartus ratu rankom pasukti klube - praradau 3 dantis, ir kitam jau gal 4 metai toks pulinukas yra saknyje. symet taisiau pas dantista chirurga, bet pyderas zydera ne ta sakny sutaisy, net is nuotraukos avinas nemate.
Nors šiame forume draudžiama kalbėti apie drugsus, tačiau nemačiau nė vieno tyrimo ir hipotezių, kad nuo 4 kartų normalaus MDMA kristų dantys. Metho addictai ir amfikai tik po kelerių metų intensyvaus naudojimo pradeda dantis pametinėti, o čia nuo 4 kartų teoriškai saugesnio drugso? Gal tiesiog blogai prižiūrėjai dantis arba ligos sutapimas?

Critical rašė:NUSTOK DARYTIU VISKA KAS KENKIA TAVO ORGANIZMUI - IR PRIDEK DAUG DALYKU KURIE TAVO KUNA LEPINA IR STIPRINA. Va pavyzdukas - ysivaizduok kad tu tai kanape ir ja tau reikia uzauginti. va taip ir orientuokis kuom maziau stresuok augaliuka, ir lepyk sviesa maistu manksta - lankstymu. tai viskas ko reikia. ORGANISKAI gydykis - nemaitink saves mirusiu maistu - padaryk menesuka arba du vien flusha su sultimis, morku buroku obuoliu. Labai lengvai ir daug susivalgo cesnako su obuoliu. RYK KIEK GALI... varyk i turgu nusipirki lietuvisku vaistazoliu is bobuciu [visas ispirki] - susimalki smulkiai su kavamale plikykis gerki kiek gali, ir nuosedas suvalgyki - tenui dar 90 proc like visu vitaminu, tukstanciai ju, mineralu milijona - NEISMESKI, SURYKI. TURBYK SAVE - organizmas regeneruojasi lygiai taip, kaip ir zaizdos ysipjovus. sportuok, begiok kiekviena diena, yjunki hydro terapija. ir jau po savaites galesi ismesti navigacije- ligonines pamirsi. FLUSHAS FLUSHAS FLUSHAS
Steve'as Jobsas tokių patarimų klausė, o baigėsi tuo, kad jei neūtų klausės, o pasikliovęs tradiciniu mokslu, būtų išgelbėtas arba bent jau vėliau numiręs. Daug žmonių taip nusibaigia, kai įsimeta rimta liga, o jie gydosi bobučių petražolėmis. Tai puiki prevencinė priemonė ir tik papildas, bet tik tada, kai esi sveikas ir žinai ką darai. Tačiau jokiu būdu nesigydyk tokių šamanų kaip Critical ajurvediniais patarimais, o pirma išspausk maximumą iš tradicinės medicinos. Juk jos dėka mirštam ne 35 metų, o ~70 ir gyvenimo trukmė ilgėja :)
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė THCholic »

Kilmantai, nerašinėk nesamonių ir paaiškink man durnam, ką reiškia frazė "tradicinė medicina"? :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40627 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45943 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42587 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5247 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20583 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas