Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Click Clack »

Dantys nuo ratu nekrenta, o nuo...
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kilmantas »

marimar rašė:Kilmantai, nerašinėk nesamonių ir paaiškink man durnam, ką reiškia frazė "tradicinė medicina"? :D
Paremta mokslu, o ne ajurvedomis. Tokia, kokią gauni poliklinikoje
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Click Clack »

kilmantas rašė:
marimar rašė:Kilmantai, nerašinėk nesamonių ir paaiškink man durnam, ką reiškia frazė "tradicinė medicina"? :D
Paremta mokslu, o ne ajurvedomis. Tokia, kokią gauni poliklinikoje
Kažkodėl pagooglinus "tradicine medicina" išmeta arujeveda ir kita š.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kilmantas »

Mano kaltė. Ne tą būdvardį panaudojau. Bet pasitaisiau aukščiau
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė THCholic »

Vieną dalyką tikrai žinau - ta tavo taip liaupsinama mokslu paremta medicina prieš daugiau kaip 30 metų man davė max 10-15 metų, kartu su diagnoze ir cheminiais preparatais, kurių mano šeimai užteko proto man neduoti. Tebesu gyvas iki šiol, pas daktarus nesilankau visiškai (nebent kas lūžtų pvz, tada aišku kad kreipčiausi), netikiu ta medicina, netikiu jų pasakomis, jų komercinio genocido politika, jų chemikalais ir mūsų daugumos medikų kompetencija (žinoma, yra išimčių, tikrai yra ir labai rimtų, bet čia dažniausiai specai tam tikrų sričių, turintys Dievo dovaną).
Kalbant apie vėžį - ši tema jau buvo šiame forume labai protingai aprašyta, nematau reikalo kartotis. Žinau viena, kad oficialioji (o ne tradicinė) medicina net nesiruošia jo gydyti, o jos taikomų metodų gydymu vadinti net nesiverča liežuvis.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kilmantas »

Sėkmės gydantis petražolėmis, kriokliù čiurlenimu ir ajurvedomis. Viskas čia aišku
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė THCholic »

Man labai patinka, kai žmogui viskas aišku. Yra dar ant šio pasaulio protingų žmonių :D
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Click Clack »

Internete žmonės dažnai išreiškia nuomonę kurią jie norėtų turėti. Tad nereikia daryt išvadų. Neabejoju, kad jei atsirastų kažkas bėgtų pas normalų daktarą... Bet pačiam Culture High rodė situaciją, kai JAV daktarai vaikai prirašė sunkiausių vaistų nuo epilepsijos, kurie tik pablogino situacija, o geriausias sprendimas pasirodo buvo :x: :x: :x: Nei vienas iš čia esančių nemanau, kad yra medikas ir galėtų sau leist ginčytis, bet manau, kad visko būna ir nereikia teigti argumentų remiantis vienų įvykiu... Kiekvieno asmeninis pasirinkimas kuo numušinėt temperatūrą paracitamoliu, vodke ar joniu! Pats ginčas yra labiau ne apie mediciną, o farmaciją.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Click Clack »

Dėl to aš 100% pritariu, kad komercinė farmacijos pramonė sukelia daugiau žalos, nei naudos, bet patys žinome kokiame pasaulyje gyvename...
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Ponas gerbiamas Kilmantas.

MAno motina irgi pradirbus medicinoj belekiek metu. verke del mano sprendimu - netikėjo, nes nieko jų nemokino mitybos dėsnių. Nelabai noriu kalbet apie smulkmenas savo atveju, nes dar planu turiu savų. Per daug info galima daigtas busiu ateityje identifikuotas... atsisakiau operacijos, chimkes. dirbau daug [gydymosi prasme]ir pinigu kainavo daug. Nesu aš gydytojas [gamta gydo] ir kažkos arjuvedas... Negyvenu aš terminais kurie klaidina liaudį, nors tenka juos pavartot - tiesiog man taip sutapo, kad domėjausi kurį laiką sveikatos klausimais - ir bam. Netgi priežastį žinau. o tas Raulis sukčius melagis jį maža nušaut - ankologas fitoterapiautas - reptilijas.
Jei sakau, kad numirėlį galiu prikelti, tegu buna plaučių uždegimas asma diabetas kraujagyslių ligos..man px o va na nuo asfalto ar seip amergency jo medicina alopatine reikalinga...
Bet žinai ponas Kilmantai - taves neitų sveiku padaryt [pagydyt jei kokia liga prisikabytu], nes tu nesi vyras o skystablauzdis, nes naturalus budai jie yra radikalus ir darbo daug, ir laiko reikia - čia tau ne chimke - ir randames mes skirtinguose informacijos strautuose. o ponas ŽYDAS jobsas, ne pasaulio bamba, kad paneikti jog net ir vėžiai išgydomi ir skaičiai sukasi tukstanciu tukstanciais.

Dėl dantų jau rašiau - jei pas tave chizofrenija ir perdarai ir iškraipyt bandai tai ką rašau - tai čia jau tavo nedasivystymo ir tamsumo problema - tai ir yra vienintelė problema naturalioj medicinoj - tokio defekto ji negali yveikti :D :D :D :D :D

jei tau ramiau butu as sakau, kad medicinos, kuri dabar yra jos reikia tik apie 10-20 procentu.
ir dar pabresiu kad nesikabinetum kaip kokia kekse ir neiskraipytum ir nedafantazuotum apie tai ka rasau.
Nesu aš gydytojas, ir nei vieno negydau - tai nelegalu visu pirma kaip ir minėti žodį žydai. Tau iš kart asocijuojasi su antisemitizmu - matai kaip Tau išplautos smegenys - tai vadinasi nuzombavimas. Ir esi nuzombuotas iš onkologinio dispanserio informacinio srauto. Žmonės nuzombuoti ir įtikinti, kad tik angelas su baltu chalatu padės. Gryžtam. Netgi vaistiniai augalai negydo - tiesiog kai pradedi savim rupintis ir pamaitini lasteles viskuom kuom reikia - organizmas pats regeneruojasi, lygiai kai pvz per žioplumą nuo žmonos fanara gautum... pasaldai pamasazuoji ir su laiku užgyja :D
Tik su rimtom ligom reikia dirbti visą parą. o kiek tie daktariuksciai prigauti buvo kiek jie antibiotiku israse mano vaikams, visus ismetes esu - ir iskakalines be jokiu problemu. Pas gydytoja einu tam, kad pasitikslinti diagnoze, nes patirtis didesne savaime aisku - o sprendimai jau mano. Net ant motinos biskiuka piktas, nes niekaip neina ta ju zombiskumo kevala pramusti - didesniu idiotu nesu mates - kaip medikai padarai.

sorry kad pasikarsciavau - issirasiau ir atvesau :D o dabar einu filma paziuret britu lietuviu, barzas nuoroda numetes pradzia maciau - turetu but neblogas. kaip smagu po ilgo laiko ir filma paziuret, nes telika nusipirkau nebloga - vis neyprantu kazka pasiziuret - matomai gera savybe :angel:
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Critical rašė:
Jei prastas imunitetas aids, vezys.

Sveikinu, laimėjai metų frazės apdovanojimą. Be komentarų.

KAs serga AIDS - pyderai [negaliu neiskentes pabrezti, kad pederastu daugiausia tarp žydišką kraują turinčiu reptilijų - bet čia kita tema] ir prostitutes plius narkomanai. Pas visus kritęs imunitetas, pas pyderus sperma žudo žarnoje mikroflora, kas žinoma jog imuniteto didesnė dalis žarnyno srityje + dievo bausmė :} prostitutės irgi visos [beveik] ant beleko na ir intraveniniai ir seip sunkieji narkotikai nusilpnina organizmą. Viskas turi aids [imuniteto deficito sindromas] - dabar ji beveik visi turi - chemikalus valgom vanduo užterštas apie ora nekalbu - asmatikai... krakmolą ryjam - tai iš kur diabetikų nebus??? armijos dabar ju jau formuojasi. 2020 puse milijardo bus diabetiku ar asmatiku nepamenu. pas mane darbe is 15 zmoniu 6 asma... siaubas. O moteris kuri linkus vyrui pabaigti savoj burnoj - turi didele tikimybę susirgti burnos vėžiu- tai ne mano paistalai - tai rimti dėdės su baltais chalatais tai pasakę. Kas yra vėžys - pas visus yra ir cirkuliuoja vėžinės lastelės tik imunitetas susitvarko - tai jau niekam nepaslaptis. Ir jei primuši imunitetą ilgesniam laikui ir turi puokštę - o kaip primuši, kokiais budais - pas kiekviena skirtingas stilius.

Frazės pas mane paprastos, daug veiksmų peršoku - tingiu rašyt, nes tam, kad iki snmulkmenų daeiti - reikia čia prie klaviatūros ilgam užstrigti. O kaip taisyklė mėtyti perlus prieš kiaules - nevalia.

TAd visiems tikrai linkiu daug sveikatos, gero maisto kaip ir kanapelems - nedamaitinkit ir pamatysit kas buna - tas pats ir su mumis paprasta. BET SVARBIAUSIA MEILES APLINKAI, STIPRAUS POZITYVO TEIGIAMŲ EMOCIJŲ - jos mus sveikatina. Atsimykit valanda pykčio imunine sistema susidepresuoja 6 valandom - va taip tokie desniai - cia ne panom makaronus kabyt - gamtos desniu napastumdysit ir gamta nemegsta parazituojanciu veziniu lasteliu vadinamu - zmonemis. o tie visi onkologinia dispanceriai tegu buna jie lt ar jewyork - niekam jus neydomus. Sau uzduokit klausima kodel vaiku tiek daug onkologiniu? onkologiniai dispanseriai gal ir atsakyma turi? a CRITICAL got it :p

Vsio temą šia baigiu - nes visa kita jau pradeda kainuot, o kadangi tai nelegalu - tai as ir neprekiauju :silent:
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Click Clack »

Daug tauškalų, o argumentų nulis. ^^
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė THCholic »

Na kad nelabai jau ir nulis, argumentų keletas buvo aiškiai išsakyta. Užtat tai realūs argumentai, o ne nuomone, primesta zombiams "iš aukščiau". Nesakyčiau jei pats negyvenčiau su tuo kiekvieną dieną (beje, pagrinde todel ir auginu kalnalapę). O tikintiems žydomasonų ir farmacininkų paruoštų medikų paistalais galiu viena pasakyti - žiūrėkit kad nenutiktų taip, kad numirsite anksčiau laiko nuo kokios ligos, kurią ir gausite per jų brukamą chemiją.
Nėra prasmės nieko įrodinėti, jei žmogaus smegenys dar miega - reiškia dar neatejo laikas ir žmogus dar nėra susidūręs su tikrom problemom, kai kas pablogėja - legalių ratukų pakramto ir vėl jaučiasi sveiku, neįkerta, kad ne nuo to galo jį gydo. Arba jo mąstysena jau sužalota, ką labai dažnai pastebiu žmonėse, ypač jaunime. Viskas jiems arba juoda arba balta būna paprastai, o kad aplink vien pilka - jie nepajėgia suprasti. Ir kad jei pats savim deramai nesirūpinsi - niekas nepasirūpins, juolab kad niekam tu nerūpi, o jei ir užsilenksi anksčiau laiko - tik rankom paplos kažkas. Nėra žmogaus - nėra problemos (c)
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Click Clack »

Žmogus pasakė, kad reikia atsivežlgti į mediciną paremtą MOKSLU, o ne bobučių iš turgaus vaistažolėm gyditis. Medicina išgauta per tūkstančius metų jau žydomasonų paistalai? Acto garinti dar nepradėjote??? Įdomu kaip kanapėle, "pozityviom emocijom, radikaliom priemonėm" ir vaistažolėm gyditumėte virusines, infekcines ligas.
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Ir kuom virusines ligas gydo... Antibiotikais? Virusa su antibiotikai jie gydo idiotai... Nenumusinek temp, ir pasveiksi sav begyje. Atimk antibio is ju ir jiems chana, kaip paukstis be sparnu... Pamirsai cesnaka turim ir kiek zoliu pries infekciniu yra... Seip medicinos neneigiu.. Net ka ji dabar su savo moksli- bizniu isdarineja gaila man visos tautos... :)
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kilmantas »

Critical rašė:KAs serga AIDS - pyderai [negaliu neiskentes pabrezti, kad pederastu daugiausia tarp žydišką kraują turinčiu reptilijų - bet čia kita tema] [...] Pas visus kritęs imunitetas, pas pyderus sperma žudo žarnoje mikroflora, kas žinoma jog imuniteto didesnė dalis žarnyno srityje + dievo bausmė :}
[ nuotrauka ]

Ši citata keliauja į mano printscreenų kolekciją. Tegu toliau diskusija tęsiasi be manęs
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė THCholic »

Ypač geras su vakcinom yra. Tikrai kad medicinos, pagrįstos mokslu, viršūnė. Niekaip nerandate sau tinkamo viruso? Mes jums jį duosime!
Blem, žmonės, savo galva mąstyt pradėkit ir domėtis kas kaip.
Net nebeįdomu ginčytis, kvaila.
Kilmantai, tavo frazių visą kolekciją jau galima kepti, tik kad tai būtų ne kolekcija, o kvailysčių muziejus :D
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Bet kokiu atveju manau labai protingas sprendimas, gal kiek vaikiskas- bet is pirmo zvilgsnio atrodo subalansuota ir vyrams.
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Supreme »

Apie ką vyrukai kalbatės? Aš farmacijoje dirbu ir baigęs biomedicininės srities mokslus, būtų įdomu įsitraukt į diskusiją :)) Visko, žinoma, neskaitysiu, bet kiek susidariau nuomonę tai diskutuojat apie gydymą natūraliais būdais ir farmaciniais produktais? :) Jeigu bendrai žiūrint į farmacijos politiką, tai tikrai ne pats švariausias verslas pasaulyje. Bet juk visur taip, net ir didžiausios įmonės turi nelegalių susitarimų, egzistuoja juodoji buhalterija ir kyšininkavimas. Farmacija, ne išimtis - tiesiog žmonės labiau atkreipia dėmesį į šį verslą, nes jis tiesiogiai paliečia mus visus, tiksliau mūsų sveikatą. Jog išimtinai visi produktai yra prasti, nereikalingi, neveiksnūs ar skirti tik susikrauti milijonus, yra netiesa - rinkoje vyrauja nežmoniška konkurencija, generinius preparatus gaminančios įmonės neriasi iš kailio, jog prasimuštų - vieni gerina produktų kokybę, didina veikliųjų medžiagų koncentracijas, gerina sudėtis ir t.t. Kiti sukuria identiškus priduktus, bet mažesniais kaštais arba užsidedami mažesnius antkainius, jog galėtų konkuruoti kainomis ir pradeda dirbti su gydymo įstaigomis, tiksliau papirkinėti daktarus. Vieni daktarai orientuojasi į pacientus, jiems svarbu, jog generinis preparatas, kad būtų pigesnis jo pacientams dėl to ir bendradarbiauja, o dar ir gauna dovanų už tai - kitiems visiškai vienodai, jie yra nupirkti ir gauna papildomas pajamas ir rekomendacijas. Tai yra pirmas etapas, antrasis etapas papirkti farmacijos tinklus - camelia, euro vaistines, gintarines ir t.t ir žinoma, vaistininkus, kurie yra išmokyti ką reikia parduoti ir ko ne. Tai va čia bendra įžvalga apie farmaciją, tikiuosi būsiu pataikęs į temą. O ką marimar tu žinai apie vakcinas, taip tiesiog įdomi nuomonė :)
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Turiu pvz. Savu vaiku neskiepinu. Teisingai marimar sako, nachrin tu virusu, prie progos galesiu pateikti screenshotu y kolekcija :) ir zinai ka, vaikai neserga isskyrus virusinemis ir perslimo ligomis. Bet susirge issikosi issivalo, para ar dvi prabuna su temperatura ir vel begioja duksta. Na tik jei jau 40 tai su arbata pamusu iki 38 ir vel laikau. Numusti temp negalima, kitaip virusai nezusta... Bla bla bla ....

o sita screenshot pasidaryki pas y savo resursu muziejuka. Link:
http://www.drinkingfromhumanskulls.com/ ... bout-aids/
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40495 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45777 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42427 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5216 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20448 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas