Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Baudziamoji atsakomybe, padekite.

Standartinė kilmantas »

Barzai, kaip ten dėl didesnio kiekio nei 5g asmeninems reikmems?

Sis ivykis parode, kad lankstinukas butinas. Autoriau, sorry, bet tu kausas. Ismokai rukyt, tai reikejo truputi vingius pajudint kad apsisviest kaip elgtis tam tikrose situacijose, o ne ieskot info kai saukstai po pietu.
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Baudziamoji atsakomybe, padekite.

Standartinė vartotikas »

kilmantas rašė:Barzai, kaip ten dėl didesnio kiekio nei 5g asmeninems reikmems?

Sis ivykis parode, kad lankstinukas butinas. Autoriau, sorry, bet tu kausas. Ismokai rukyt, tai reikejo truputi vingius pajudint kad apsisviest kaip elgtis tam tikrose situacijose, o ne ieskot info kai saukstai po pietu.

* Kam taip iskarto ?

Neapdairus tiesiog - patirtis igyjama per praktika !
Dabar zinos ir tikiuosi ,kad kitus apsvies.

* Lankstinukai tikrai turetu buti platinami su informacija:

Kas yra vadinama kaip :platinimas ir numatytos bausmes ir atsakomybe del neteiseto laikymo.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Armenas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2014-04-02, 00:07
Reputacija: 0

Re: Baudziamoji atsakomybe, padekite.

Standartinė Armenas »

Toks dar klausimas, ar nebus taip kad ikalciu pritruks ? Situacija tokia:
Kai mus pagavo mes buvom pradeje rukyti mj, ir ji policininkas paliko masinoje(nepaeme prie ikalciu) . O buvo mineta kad mes rukeme ir liko,o tas likutis niekur nepakliuvo. Tai pagal ideja pas mane yra kaltinimai platinimu vaisinant mj kurio nera(nors abu su draugu mateme,kad paskutinis turejo policininkas) , na aisku jis taip sakant mum gal kazkiek padejo nepaiimdamas to mj. Mes dareme slapimo testus,bet manyciau del to kazkaip galima issisukti kad anksciau rukem ar pns... ? Ar tai nebutu surisus su tuom kazkaip atsikapstyti ?
Armenas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2014-04-02, 00:07
Reputacija: 0

Re: Baudziamoji atsakomybe, padekite.

Standartinė Armenas »

Platinimo nebuvo,zole savam vartojimui. Mes teigeme,kad as ji vaisinau , taciau taip pat teigeme kad tik buvom prisidege taciau policija to kasiako nekonfiskavo... Pirstu nerodziau , papasakojau kaip veikejas kazkoks atrodo... Bet ar zoles sumaisymas su tabaku neduoda svaros i ta puse,kad tai buvo savam vartojimui ?
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Baudziamoji atsakomybe, padekite.

Standartinė Turbin100 »

rimtai bičas, nebūk ožys, tau padeda, o tu jau ir gatvę iškart pasakai (plius paėmė telefoną tai vpš...už tokius dalykus negerai baigtis gali jei rimtesnis bariga)

o šiaip. kas per fignia? už vieną maišiuką paišo BK?? mus čiupo bebaigiant rūkyt kaseką, gavom baudą po 10lt už vartojimą , o kadangi aš SUKAU kaseką ir dūmai skaitosi MANO dar gavau 50lt už LAIKYMĄ. Lol. tai jei būtų radę maišiuką su ganją, būtų BK 260 paišę ir du metus davę? netikiu.
Armenas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2014-04-02, 00:07
Reputacija: 0

Re: Baudziamoji atsakomybe, padekite.

Standartinė Armenas »

neozinu oziukai jus... Gatve tai nereiskia kad konkreciai nurodau is kazko konkrecioje vietoje pirkau nepazystu to zmogaus ir tiek... paparasiau ir dave "doze" kaip policija issireiskia :)
varliukstis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2014-06-14, 04:50
Reputacija: 0

Re: Baudziamoji atsakomybe, padekite.

Standartinė varliukstis »

Autoriau, sorry, bet tu kausas.
This!
geriause be advkato isvys nesneketi, o ir jisai tiksliau patartu kada atsakyti i klausima o kada ne
And this!

Kai metai is metu skaitau tokias istorijas tiek Lietuvoj tiek visam pasaulyje tai vis mintis: kodel zmones uz mentus ju darba dirba? 8???

Dabar prisipazinus pagal BK 260 str 1 dali tai riba teisejo makauleje. Jei pavyks gauti lygtinai tai skaityk jackpot!..
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Baudziamoji atsakomybe, padekite.

Standartinė Click Clack »

Laisvės atemimas dar nesiskaito, kad reikės kalėjime sedėt??? Kaip žmonės negali suprast, kad viską ką jie pasako būnant prigautiem iš karto traktuojama kaip faktas...
varliukstis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2014-06-14, 04:50
Reputacija: 0

Re: Baudziamoji atsakomybe, padekite.

Standartinė varliukstis »

Click Clack kartais galima gauti lygtinai bet siuo atveju neisivaizduoju kaip nes pagal BK 75 str bausmes vykdymo atidejimas galimas tik uz nesunkius ir apysunkius nusikaltimus. o 260 str. 1d. yra sunkus nusikaltimas (max 8m).

Autoriaus vietoje labai pasisekus belieka BK 62 straipsnis:
1. Teismas, atsižvelgęs į visas bylos aplinkybes, už kiekvieną nusikalstamą veiką gali paskirti švelnesnę, negu įstatymo numatyta, bausmę, jeigu nusikalstamą veiką padaręs asmuo pats savo noru atvyko ar pranešė apie šią veiką, prisipažino ją padaręs ir nuoširdžiai gailisi, ir (ar) padėjo ikiteisminiam tyrimui bei teismui išaiškinti nusikalstamą veiką, ir visiškai ar iš dalies atlygino arba pašalino padarytą turtinę žalą.
Cia pamenu delfi rase kazkokia naivuole seklas siuntesi ir nepasodino pagal 199str 2 dali. Kaip ir sakiau dabar jau reikia advokato ir kad pasisektu su gailestingu teiseju.
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Privet, Naujos temos nekursiu gal rasit kas cia. Yra toks reikalas kad uzejo paranoja :D 4 dienas prie mano namu sedi masinoj dedes po kokias 3h vakarais. Galvojau gal siaip kas,bet sendien ryte islendu parukyti,ziuriu jog tiepatys dedes iesko kazko po mano langais ir pamate kad as islindau kaip niekur nieko nuejo i savo masina :D nu juokas juokais,gal kazkas paozino kad rukau,atleks pas mane o ten 3 augeleliai kurie dar savaite turi pazydeti, KA DARYT? :D man juokas ima is pacio saves,bet ka cia gali zinot,vdrug uzssuks? Ka patartumet daryt,gal kam panasiai buve? :D :]
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Click Clack »

Anonymous rašė:Privet, Naujos temos nekursiu gal rasit kas cia. Yra toks reikalas kad uzejo paranoja :D 4 dienas prie mano namu sedi masinoj dedes po kokias 3h vakarais. Galvojau gal siaip kas,bet sendien ryte islendu parukyti,ziuriu jog tiepatys dedes iesko kazko po mano langais ir pamate kad as islindau kaip niekur nieko nuejo i savo masina :D nu juokas juokais,gal kazkas paozino kad rukau,atleks pas mane o ten 3 augeleliai kurie dar savaite turi pazydeti, KA DARYT? :D man juokas ima is pacio saves,bet ka cia gali zinot,vdrug uzssuks? Ka patartumet daryt,gal kam panasiai buve? :D :]
Augalus arba meti lauk arba pernešk į kitą vietą, čj ieškojo nuorūkų, ar maišelių :) 50/50
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ice »

Anonymous rašė:Privet, Naujos temos nekursiu gal rasit kas cia. Yra toks reikalas kad uzejo paranoja :D 4 dienas prie mano namu sedi masinoj dedes po kokias 3h vakarais. Galvojau gal siaip kas,bet sendien ryte islendu parukyti,ziuriu jog tiepatys dedes iesko kazko po mano langais ir pamate kad as islindau kaip niekur nieko nuejo i savo masina :D nu juokas juokais,gal kazkas paozino kad rukau,atleks pas mane o ten 3 augeleliai kurie dar savaite turi pazydeti, KA DARYT? :D man juokas ima is pacio saves,bet ka cia gali zinot,vdrug uzssuks? Ka patartumet daryt,gal kam panasiai buve? :D :]
zinok kai mane sobakos is pasalu eme tai jie buvo su civile auto,paprastai jie buna su sedanais i bagazine deda hipius :D i kanapiu skundus reaguoja kaip maniakai jiems tai svarbiau nei zmogzudyste..
ganja uber alles
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Paantrinant Barzui, štai, dalis nežymėtų mentų ir krimų auto. Juos netyčia išryškino savivaldybė kai pasharino savivaldybė rinkliavų už stovėjimą rinkėjams, kad iš šių auto nerinktų. Jei ir nerasit ko reikia, atkreipkit dėmesį, kad dominuoja WAG koncerno aut. Gal kam pravers

http://www.scc.lt/?tema=10410
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Barzai,ar nebusim tik is vieno baznytkaimio. Taip,zinau su kokiomis masinomis mano mieste dedes siaucia,juodas pasatas mano kieme vaidenasi,veidu issiureti neiseina. As nesuprantu tokio dalyko,nejau jie del linda-seeds.com? as pinigus siunciau voku,niekas apie mano veika nezino,nei is artimuju nei is draugu,as vienas. Vienintelis variantas,kad gerieji kaimynai su debilisku poziuriu paozino, kad rukau :)) drauguziai saugiai pergabenti,sedziu basas neturedamas nei ocb nei putalo,bei laukiu dedziu apsilankymo su kava ir piragaiciais :D :]
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Gerų snukių yra
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ice »

nuotraukose tikri zombiai,tie pizdukai tai patys slyksciausi,vienas toks pizdukas panasus i ta 8 mane grasino isvesti gydit uz :bong:
kaip patartum elgtis chamiskai ilindus nezymetam vw i privatu kiema be savininko leidimo?dar turiu ir foto kai prie siltnamio trynesi
ganja uber alles
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė ice »

va kokie snukiai/motherfuckers pas mane buvo-GERBIU tokius :)nerado NIEKO(SAUNUOLIAI) :D ,o tiesiog vazone ant akiu nuosaliai augo olande,siltnamy kita olande ir kaimyne muzike netgi nufotografavo viska,
http://www.siauliu.policija.lt/?q=syste ... review.JPG
Paskutinį kartą redagavo ice 2015-01-19, 14:12. Iš viso redaguota 1 kartą.
ganja uber alles
cremers
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2015-01-19, 17:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė cremers »

Sveiki:) gavau ir as saukima liudyt, tai zodziu sakyt, kad nieko nepamenu ?
paprase atspausdint israsa is banko tos dienos, data pasake, pries nepilnus du metus... pirkau tik viena karta ir tai ne sau. gal man tiesa geriau sakyt? kokios baudos uz laikyma seklu ? kaip atsimazint nuo to, kad yra israse vardas pavarde tos panos? neatsimenu ?
Ar gal geriau pakabuko istorija pasakot? tada daugiau atsakymu tureciau, galeciau pasakyt, kad zinau ta greeno saita, jog pirkau pakabuka... ideas ? faster please!
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Click Clack »

cremers rašė:Sveiki:) gavau ir as saukima liudyt, tai zodziu sakyt, kad nieko nepamenu ?
paprase atspausdint israsa is banko tos dienos, data pasake, pries nepilnus du metus... pirkau tik viena karta ir tai ne sau. gal man tiesa geriau sakyt? kokios baudos uz laikyma seklu ? kaip atsimazint nuo to, kad yra israse vardas pavarde tos panos? neatsimenu ?
Ar gal geriau pakabuko istorija pasakot? tada daugiau atsakymu tureciau, galeciau pasakyt, kad zinau ta greeno saita, jog pirkau pakabuka... ideas ? faster please!
Geriau išvis nieko nesakyt, nieko nespaudint, o dar geriau išvis neateit.
cremers
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2015-01-19, 17:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė cremers »

neatsimenu tai neatsimenu, bet jei daro tyrima ir mane jau atkapste, kad as dariau pavedima, tai ka as nugincysiu ? jie juk zino, ka as pirkau, yra sarasas pirkiniu is saito. tyrejai nedurni, viskas jiems ant lekstes padeta, tik ziuri ka sakys ir lygina su turimais duomenim. tai cia jau butu melas, kad pakabuka pirkau. O kur yra melas yra ir poreikis dar gilesni tyrima daryti... gal tiesiog pasakyt, kad is smalsumo uzsisakiau tu seklu, tuo labiau patiekalus zemaiciai gamina bulves su kanapiu seklom... ka man jie pripaisys ? juk seklu tai neber, neistirs ar ten pluostines ar ne buvo..
Rašyti atsakymą