Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Visų pirma, aš nieko tokio nedarau, kad būtų pagrindo mane ožinti. Jei spardysiu stoteles ar rūkysiu kaseką eidamas gedo pr (dariau ir taip), tikrai nebus abydna kad kas paožino, nes būsiu pats kaltas.

Valstybė yra ne politikai, mentai ar zonos administracija, o žmonės, bendruomenė, t.y. aš, tu, forumiečiai ir kiti Lietuvos gyventojai. Jei tau nerūpi, kad gatvėje guli epilepsija besikratantis žmogus ar girti marozai spardo nekaltą praeivį ir tu nusisuki nes tavęs tai neliečia, teisinies "man valstybė (mane supantys žmonės, aplinka) nerūpi" tai sorry, bet žiūri tik savo interesų ir tai teisindamas selektyviai pritaikai kokias tai filosofijas . Priduoti minėtus marozus policijai yra garbinga pareiga, nes taip apsaugai ne tik kitus žmones, bet ir save bei savo artimuosius nuo tokių degradų. Priduoti tiesioginį pavojų kitiems keliančius urodus yra ne tas pats kas priduoti rastamaną ant suoliuko ir nereik čia kalbėti apie požiūrius.
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

kilmantas rašė: Priduoti minėtus marozus policijai yra garbinga pareiga, nes taip apsaugai ne tik kitus žmones, bet ir save bei savo artimuosius nuo tokių degradų. Priduoti tiesioginį pavojų kitiems keliančius urodus yra ne tas pats kas priduoti rastamaną ant suoliuko ir nereik čia kalbėti apie požiūrius.
Pasiziurek kas yra sunkesnis nusikaltimas ar huliganizmas ( net ir jai ti su turto sunaikinimu susija ar net lengvu kuno suzalojimu ) ir paskiau paligink kas susija yra su narkotikais, tada spresk kas istatimiskai yra sunkus nusikaltimas, uz narkata eina sunkus nusikaltimas, o net ir plesimas ( jai ne ginkluotas ) yra lengvas, tai kad daugumai kas susija su narktikais istatimiskai ziurint yra daug dydesni nusikalteliai ir baudziami daug griesciau, ( o valstybe tai yra ta pati hierarhine sistema , mafija ar nusikalteliu sambruzdis, kur reketas pavadintas mokesciais skyrtumas tik tas kad jie skaitosi legativus kitu tokiu paciu kaip jie atszvilgiu, ) man jokio skyrtumo nera ka ozinsi bet mano paziuros nuo to nesikeicia, nes man vienodai ozys yra ar kuris iskaziolino maroza ar rastama, ozys ir yra ozys....
Valstybe yra tik kiek dydesne teritorija nei pagal mentus vadinamos organizuotos grupuotes valdo, esme ir principas panasus tik skyresi legativumo klausimas, , neskaitant mini valstybiu kur zones bando ikurti is istorijos tik dvi bent as zinau tai piratai bande ikurti 18a Nassau ir ukrainoje per revoliucija Nestoras'Batka''Maxno su savo ''gulej pole'' kur santikinai buvo demokratija ( vienas zmogus vienas balsas) ir tikrai laisvu zmoniu sambruzdis, o pilietybe man tai yra tas pats anspaudas vergo tik jisai yra civizuotesnis...
Vartotojo avataras
Val
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2014-02-23, 12:36
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Val »

Man rodos, Jūs abu teisus, tik iš skirtingų perspektyvų.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Taip, žiūriu iš savo perspektyvos(taip kaip suvokiu pasaulį) ką ožinti ir ką ne-ožinu tuos, kurie kelia tiesioginę grėsmę (gauja marozų užkabinėja žmones;kominis marozas už savo lupenos vairo) mūsų saugumui.ir man visai px ką ten kodeksai.

Tu žiūri siauriai formaliai per kodekso ir zonos poniatijų prizmę. Bet atmink, išnyks ir zonos poniatijos visai greit, kai tik bus pastatyti nauji kamerų tipo kalėjimai. Europoj poniatijos neegzistuoja.

Nėra pasaulis juodas ar baltas, kaip tau atrodo. Jis yra pilkas ir viskas remiasi kompromisais visuomenėje ir paties individo viduje.
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

kilmantas rašė:Taip, žiūriu iš savo perspektyvos(taip kaip suvokiu pasaulį) ką ožinti ir ką ne-ožinu tuos, kurie kelia tiesioginę grėsmę (gauja marozų užkabinėja žmones;kominis marozas už savo lupenos vairo) mūsų saugumui.ir man visai px ką ten kodeksai.

Tu žiūri siauriai formaliai per kodekso ir zonos poniatijų prizmę. Bet atmink, išnyks ir zonos poniatijos visai greit, kai tik bus pastatyti nauji kamerų tipo kalėjimai. Europoj poniatijos neegzistuoja.

Nėra pasaulis juodas ar baltas, kaip tau atrodo. Jis yra pilkas ir viskas remiasi kompromisais visuomenėje ir paties individo viduje.
Kilma visu pirma tavo poziuris yra siauresnis nei mano, as aplamai ziuriu ne i panetkes zonines kaip tu issireiskiai bet i pacia valstybe ( butent ismazosios ) kaip i laisves priesa ( esmines laisves) , tai kad as esu pries ozinima tai yra kitas dalikas, tu dabar skyrstai ka ozinti o ka ne, bet is esmes tu tada ir palaikai pacia vergovine santvarka, tu kazkodel sprendi kas tavo manimu yra teisinga , o kas ne, bet pats pazeidineja ta tvarka kuri yra ivesta ir vadinama istatimais tai jau yra dviveidyste, atsimink kad ir tie marozeliai gali uzsisokti viena karta ant tokiu kurie pastatys juo i vieta ir net visam gyvenimui gal? Tu suvoki per savo siaura mastima kad valtsybe tai yra saugumo garantija, tai yra vergove, ir tai kad dauguma suplake yra valstybe su Salim ar Tevine cia yra kita jau puse ir cia ne man akirati ar mastima reiketu isplesti o tau, nes ta civilizacija ar valtybe yra pastatyta ant kitu ir kancu ir kraujo, tai visa laika buvo kazkienotai noras buti auksciau kitu ir ivedineti tvarka, gal kazkiek keiciasi tik pavadinimai herarhines sistemos bet ne jos esme......
P.S. Paimk kontrabanda kuom skyresi nuo verslo? Tik vienu akspektu nesumokama duokle valstybei ir istatimiskai priskyrema prie sunkiu nusikaltimu, nors tai yra tas pats verslas kapitalistinis nuspirkti pigiau ir perparduoti.....
savoka nelegalus darbas jai nesumoki to reketo kuris vadinamas mokesciais irgi uz istatimo ribu taip vadinamu atsidure, tas pats nelegalus pinigai man vieninteliai nelegalus pinigai yra tik padirbti bet jai jie tikri tik nesumoketas reketo mokestis ju statusas tik pavadinime yra bet ne tikrume....
O ir kitas dalikas, tu ozinsi marozelius, marozeliai ozins koki statibininka kuris kaip haltura varo kaime (nelegalus darbas ) tas ozins koki kuris verda samagona ar alu ( nelegali irgi veikla ( veika )), tas ozins kokia bobute kuri prekiauja kontrabanda , o ta bobute ozins tave kad tu rukai kanape ant suoliuko ir dar vaisini kitus tai ir yra uzburtas ratas ir nuo to tik ta hierarhine sistema nugales kuri bando skaldyt ir valdyt tokiu principu kad nesusivienitume pries ja, as esu pries bet koki uztad ozinima nes tai butent ir padeda vergti ir isnaudoti kitus, o ne del to kad as pritarciau marozeliam kaip tu issireiskiai ir cia ne lagerskos panetkes ,o gyvenimiska tiesa, o ir Europoje nemegsta oziu ir cia ne del panetkiu kaip tau atrodo, o ir sarkastiskai kuom tau marozeliai nepatinka, jie juk tokie kulturingi ir rupestingi visalaika klause ''Ar turi problemu?'' rupinasi juk :D , o is kitos puses jie tokie patis valstybes pilieciai kaip tu ar as .....
traumuotas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2015-03-04, 19:16
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė traumuotas »

Barzo zodziuose yra daug tiesos, galima y mokyklos vadovelius det ir y ugdymo programa itraukt.
Sutinku, jog kaziolindamas, darai ta, ka valdzia ir noretu kad darytum, uzburtas ratas, kury pats suki, ner cia ka daugiau pridet.
O del to, jog sakot kad Barzas besirde, niekuo nesirupintanti, ,,visuomenes dalis", tai labai klystat, nors ir negalima kaziolint tu,
stotele ,,priziurinciu" marozu, nemanau jog kasnors (taspats Barzas) praeitu pro saly neistieses pagalbos rankos vaikui, irkitusiam y suliny,
arba kaciukui istrigusiam y medy :)
Kad ir kaip nekestum valstybes, valdzios ar tos pacios santvarkos, vistiek esi visuomenes dalis, o vienas lauke ne karys, nuo to niekur nepabegsi. Atsiribodamas nuo visuomenes,
tu nieko nekeiti, geriau nuo to niekam nebus, o kad yvyktu nors ir minimalios reformos reikia daugelio zmoniu poziurio pakeitimo, supratimo ir bendradarbiavimo.

Peace :V:
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

http://www.delfi.lt/news/daily/law/siul ... d=70472806
Kaltas be kaltes , net nebebus nekaltumo prezumpcijos, su laiku praples taip kad visiems kaip nuosaviems vergams tik nuomos sutartis galios i asmenini turta, o jisai priklausis iskirtinai auksciausiai kastai kuri parazituos ir dauginsis kitu saskaita........
O jai placiau mastant sugalvos teisesauga, kad legalaus forumo daliviai yra nusikalastamas organizuotas suivienijimas ir kukuok kaltas be kaltes su apribojimais tiek judejimo laisves ,tiek su finansiniais apribojiamais......
Nekaltumo prezumpcija – vienas svarbiausių baudžiamojo proceso principų. Asmuo laikomas nekaltu tol, kol teismas (ir tik teismas) nenustato kitaip (nepriklausomai nuo to, ar asmuo prisipažįsta, padaręs nusikaltimą). Šis principas yra įtvirtintas nacionaliniuose ir tarptautiniuose teisės aktuose.

Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 straipsnyje nustatyta, kad asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas nėra įrodytas įstatymo numatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu. Nekaltumo prezumpcijos principas taip pat detalizuotas LR baudžiamojo proceso kodekso (LR BPK) 11 straipsnyje (niekas negali būti pripažintas kaltu padaręs nusikaltimą, taip pat negali būti nubaustas kriminaline bausme kitaip, kaip teismo nuosprendžiu ir remiantis įstatymu). Pažymėtina, kad nekaltumo prezumpcija galioja tiek sulaikant, tiek suimant asmenį, taip pat ikiteisminio tyrimo metu. Atlikdami procesinius veiksmus, ikiteisminio tyrimo pareigūnai (pvz., policija, jos pareigūnai) privalo laikytis nekaltumo prezumpcijos nuostatų.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kauptukas »

Kalbant apie ožinimą... Imkim samagono prekeivi, jis verčiasi nelegalia veika, nemoka mokesčių už savo "hobį" , nusipirko 730 ar pasistatė namą. Čia yra jo pasirinkimas kad jis prisiėmė riziką ir jam pasisekė nes žinojo kam ir kiek duot. Kaip ir alkoholikas kuris miega sumyžtoj lovoj ir geria pastarojo gėrimą. Tau jis po***. Visi galime kalbėti taip kol pasėkmės neliečia mūsų... bet kai alkoholikas yra tavo tėvas kuris prasigėrė nuo pigiai gaunamos samanės, nes kaimyno draugas prekiavo... staigiai tampame dorais piliečiais ir save teisinam "juk taip sako įstatymas!" įstatymus kūrę žmonės nėra tobuli. Tokie nėra ir įstatymai. Tobuli nesame ir mes patys.
Dorų piliečių nėra ir nebus todėl ir "doresnio" čia būti negali. Jei ne tau - tai kitam. ; Jei ne tu - tai ....
Visi žiūrėjome ir žiūrėsime savo interesų ir taip darė, daro, darys VISI.
Doro ir nedoro čia nėra, o ir prieš įstatymą lygus nesame.
Ką noriu pasakyti - kad kažkas už savo ar draugo nelegalią veiklą kentės, o kitas išsisuks sausas.
Vyrai, nepavydėkit "dorų" piliečių gyvenimo - nes "didelis" ožys ramiai nemiega. Būti reikia savo vietoj ir kartais į kitų reikalus nesikišti, taip ramiau miegosim.
Šiuo klausimu vienos teisingos nuomonės nėra ir nebus.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

Samagonscika su legale alho pramone liginant kokybe reiketu tik ziureti, o mokesciai man yra reketas kuris priveda tik prie duokles ''kazkam'', bet kokybiu yra blogu ir pas samagonscikus ir pas legalius pramoninkus, o cia jau tik rinka gali pati save sureguliuot aisku ir kaina duoda savo i kuria ieina ir tam tikra rizika, bet kai yra uz tam tikra mokesti viena legalizuota kita ne ir gaunasi kai yra paklausa ir bus siuloma bogos kokybes pasiula, tas pats ir JAV buvo per taip vadinama sausa istatima....
http://www.hdkinoteatr.com/series/24289-koloniya.html
http://www.imdb.com/title/tt1637688/
Cia kas labiau ir placiau masto gal ir supras uzslepta prasme o kas siaurai masto ir pasisako uz vergove ir kitu isnaudojima tas ir liks siauro mastimo, ir tuo labiau dauguma( palaikanciu vergove) galvoja jai jisai pagal lietuvos vertinimo kriteriju yra pasiekiais kazka siek tiek daugiau nei zemesne kasta jau save laiko aukstesniu, bet realiai visos planetos mastu jisai yra niekas( nes Lt pagal masta yra menka rinka ne tik ekonomine prasme ,bet ir itakos ir cia realybe), kolonija seriale galima ta izvelgti ir suprasti,.O kazkas is pavydo , kazkas isbukumo ar savo asmeniniu nesugebejimu bando statyti valstybe( kaip dorumo isikunijima, kazkada ta dare state karaliu, paskiau baznycia) auksciau kitu interesu....
Dydziausi zmogaus priesai tai yra egoismas , bukumas ir pavydas....
Aplamai jai ir tie kurie visalaika kaltina Lt nesekmes vien del rusijos ir jos veiksmu ir kad ten yra agresijos protrukiai, tai tegul pasidomi istorija netik dydesnem mums zinomo revoliucijom tai Prancuzijos ar Rusijos, bet ir Airijos , ar kitu koloniju bandimo atsiskyrti ka anglai isdarinejo, prancuzai ar net olandai savo buvusiose kolonijose kai jos bande atsiskyrti ypac azijos regione ar afrikoje......
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pa ... -57-587967#_
Ir paliginkit susimastydamai pas mus tas oficialia nera propoguojame bet placiau pamastima tarp indijos kastu sistemos ir lietuvos realios situacijos.....
kauptukas rašė: Dorų piliečių nėra ir nebus todėl ir "doresnio" čia būti negali. Jei ne tau - tai kitam. ; Jei ne tu - tai ....
Visi žiūrėjome ir žiūrėsime savo interesų ir taip darė, daro, darys VISI.
Doro ir nedoro čia nėra, o ir prieš įstatymą lygus nesame.
+ :thumbup: :clap:
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Kadangi mūsų pasaulėžiūra skiriasi šviesmečiais (bet gerbiu oponentus), nusprendžiau iš diskusijos pasitraukti. Tačiau nesusilaikiau perskaitęs
bet kai alkoholikas yra tavo tėvas kuris prasigėrė nuo pigiai gaunamos samanės, nes kaimyno draugas prekiavo...
1. Kaip rašo logikos vadovėlis, palyginimai neįrodo sakinio teisingumo ir logiškumo.
2. Taip, mano tėvo man būtų negaila, nes ne kaimynas jam į gerklę pylė, o pats pylėsi. Kaip ir negaila kraujais šikančio giminaičio, nes bijo eiti vėžio tirtis. Kaip ir negaila pasikorusių dėl sms kreditų, nes per prievartą niekas negrūdo. Kiekvienas turi atsakyti už savo veiksmus.

Ir kodėl čia matau tiek daug antivalstybiškumo, sapaliojimų kad mokesčiai yra reketas ir t.t. ? Kiek patys jau asmeniškai tų mokesčių sumokate, galite parašyti pinigine išraiška? O man atrodo, kad ne valdžia su vagimis ir reketu kalta kad gyvenime kažkas nesiseka. Bet reikia kiaušus turėt, kad nustot kaltint veidrodį kai su paties veidu kažkas netvarkoj
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

kilmantas rašė:
Ir kodėl čia matau tiek daug antivalstybiškumo, sapaliojimų kad mokesčiai yra reketas ir t.t. ? Kiek patys jau asmeniškai tų mokesčių sumokate, galite parašyti pinigine išraiška? O man atrodo, kad ne valdžia su vagimis ir reketu kalta kad gyvenime kažkas nesiseka. Bet reikia kiaušus turėt, kad nustot kaltint veidrodį kai su paties veidu kažkas netvarkoj
Kilma mano pajomos kelis kartus virsyja LT vidurki, is ju pagal istatimus legalumo nera, bet ir tos pajomos negeneruojomos Lt ir jos i LT rinka nepatenka, o kodel as tada turiu moketi mokesti LT jai tas turtas niekada nepasieks LT teritorijos? Is pilietiskumo ar solidarumo turiu dalintis? Mano net pajamos 2006 2008 metais priklausydavo nuo pacio noro kiek dirbti svyruodavo nuo 1200 euru iki 3000 svaru ( dar svara pamenu kai jisai buvo po 5,17 lt) , mokesciam bent LT nemokejau, bet as pajamas ir sugeneruodavau ar Belgijoje ar Uk dali taip sumokedavau ten, bet pagal LT istatimus jos ir dabar yra uz istatimo ribu nes nesumoketas mokestis. Del pinigu stygiaus as nesisgundziu man ju tikrai ir uztenka ir lieka( tai gal labiau i taupuma panashu, nes dauguma ir pasiturinciu tevai stengesi ismokyti vaikus netaskyti bereikalingai( vartojimui) ), bet as ju moketi tikrai nesiruosiu ''kazkam'' kad atseit tai butu legalu, as esu uz seseli ir tik uz seseli, kad kiekvienas rupintusi savim, nes tai yra pats naturaliauses dalikas ir igimtas inkstintas ,o nekazkienotai primesta kaip moraline norma , su savo pajamom as nepapuolu i zema kasta kad ir kaip bandytu sodinti ,atsibos, o ir rankos per trumpos, kas is to kad dabar gales ir suzinoti ES teritorijoje banko saskaitas ar po kazkiek laiko anstoliai perdave i teisma gauti leidima uzsienyje ( bet tik ES teritorijoje ) uzblokuoti saskaitas, pavelavo bent mano atveju visais metas istustinau ir uzdariau tiek UK tiek Belguose saskatas pervesdamas uz ES teritorijos ribu , o mokescius moketi tik tam kad esi kazkienotai pilietis yra pats idiotiskiauses pasakimas .Tai kad negalvok kad man nesiseka ar neturiu galvos kuri verda, o be to ir realiai pasidomek is istorijos puses kas labiause pasisakydavo uz socelizma tai tikrai nemazai zmoniu buvo is aukstesnio sluoksnio ar net kile is pasiturinciu seimu , ir paziuros priklauso ne nuo socealinio sluoksnio , tuo labiau nemazai karininku ( CCCP laiku ) vaikai kazkodel turi anarchines paziuras, kodel negaliu pasakyti net is savo puses ,gal del to kad mus ir dresavo tevai kaip savo pavaldinius ( ? ) ir tas noras is mazens priesintis gavosi kaip igimtas gal del kitokiu priezasciu syto as net neisiaiskinau iki galo, bet tas kad anarchines paziuros jos nekyla is zemiausiu sluoksniu , nes is zemiausiu sluoksniu kyla dazniause radikalumas ir jisai buna pasireiske bukumu ( kaip tavo pavyzdiai marozeliai ar net dauguma rasistiniu ideologiju), Tuo labiau as iki ikliuvimo buvau anarchiniu paziuru jos tik stiprejo ir kazkiek radikalejo .Tai kad biski spraga turi siuo atveju - paziuros ir atipilietiskumas nevisalaika siejama su socialine padetim ar pinigu kiekiu....
https://www.youtube.com/watch?v=CykxCDbUI04
https://www.youtube.com/watch?v=9-9icIbcvKY
https://www.youtube.com/watch?v=4Ow9Z9XlD1M
jai supranti rusu
P.S. Paimk K.Marksa su F.Engelsu abu is turtingu seimu, o savo idealogija isrutuliojo ne is skurdo kuri paskiau skylo i keleta kitu, kurias dauguma net bando suplakti, socelizmas , komunizmas ar anarchizmas kai kas sias idealogijas vienyja bet yra ir esminiu nesutarimu kurie nesiderina tarp pusavyje....
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

1. Visų pirma reikia permesti dalį šio pokalbio į "paprasti pliurpalai", nes šia rimta diskusija užspaminome aktualią informaciją;

2.
as esu uz seseli ir tik uz seseli, kad kiekvienas rupintusi savim, nes tai yra pats naturaliauses dalikas ir igimtas inkstintas
Aš čia matau liberalizmą/libertarizmą, kai kiekvieno padėtis priklauso nuo paties kiekvieno įdėto darbo ir valstybė neprivalo rūpintis individu. Aš nepalaikau šios ideologijos, kurią čia Lietuvos auksinis jaunimas, aš esu už sveiką socializmą mažinant turtinę nelygybę. T.y. esame mažiausiai ES surenkantys mokesčių ir mažiausią biudžetą ES turinti šalis (čia visiem tiem su peniu per snukį, kurie verkia, kad čia juos labai jau valstybė nureketuoja), iš čia išplaukia tokios bėdos kaip blogas švietimas, bloga socialinė apsauga, bloga teisėsauga ir begalės kitų problemų. Viskas išplaukia iš blogiausio ES mokesčių surinkimo (nesakau,kad reikia juos didinti, sakau, kad reikia iš esmės reformuoti ir efektyviai ir skaidriai perskirstyti).

Ne valstybė kalta, kad jus tardo pusgalviai kriminalistai,daužydami į kepenis ir mesdami į stalininę zoną su 20 šiukšlių viename kambary kurie tik ir tikisi tave prigaut/apgaut/pasinaudot. Kaltas per mažas biudžetas, kad į policiją priima tuos,kurie netinkami daugiau niekur, nes normaliems, aukštą IQ turintiems ir morališkai stipriems žmonėms valstybė neturi iš ko mokėti 1200+ Eur algos, todėl tai nėra prestižinė profesija. tas pats visuose valstybiniuose sektoriuose.

Aš pasiryžęs mokėti daugiau mokesčių, kad esamos situacijos taisytųsi. Tyrimais įrodyta, kad kuo mažesnė turtinė nelygybė, tuo laimingesnė visuomenė. Didžiausia turtinė nelygybė esti Rusijoj, Lotynų Amerikoje. Rezultatas - daugiausiai parduodama šarvuotų limuzinų pasaulyje, didžiausias žmogžudysčių skaičius ir didžiausias skurdas. Todėl aš savo kukliom pajamom mielai pasidalinčiau su visokiais nieko gyvenime neveikiančiais anarchistais mokamų mokesčių pavidalu, kad jie sau ramiai rūkytų dienomis, tapytų, kurtų, programuotų ar savanoriautų užuot ėję į gatves degint mašinų, spardyt stotelių ir kitaip skleist savo anarchijas kaltinant valdžią.

3. Dėl to, ką, Barzai, darai, gerbiu tave, kad rūpiniesi savimi, sukiesi, nesėdi vietoje ir tai tau sekasi-uždirbi kaip Europietis ir kaip matau, nesiskundi. Tai nx nori šluot tą kapitalizmą ar sistemą, kai viskas tau gerai? Sukis toliau ir džiaukis.

Kad užlėkei mentams ir gavai pasėdėti, pats kaltas, nes padarei nedovanotinų klaidų, t.y. auginai plantacijas, pasitikėjai visokiais priedurniais ir nemokėjai prisitaikyti. Tad nereikia čia kaltinti kitų (valstybės, mentų ir t.t.). galėjai iškart emigruot augint į tą šalį, kur už tai baudžia pagrūmojimu pirštu, o grįžus atostogų, nusipirkt iš patikimo barygėlės. Nereikėtų dėl savo paties klaidų čia ant valstybės lieti pykčio
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

kilmantas rašė:y. auginai plantacijas, pasitikėjai visokiais priedurniais ir nemokėjai prisitaikyti. Tad nereikia čia kaltinti kitų (valstybės, mentų ir t.t.). galėjai iškart emigruot augint į tą šalį, kur už tai baudžia pagrūmojimu pirštu, o grįžus atostogų, nusipirkt iš patikimo barygėlės. Nereikėtų dėl savo paties klaidų čia ant valstybės lieti pykčio
Kvadratinis metras tai yra plantacija? verslui auginti jau nuo 18 kvadratu reiketu ir dydesniu plotu kad apsimoketu, nes kitu atveju jai ne del saves labiau apsimoka is Ispanu parsivezti ten uz kila 1200euru galima rasti
O del mokesciu tai kai dirbi samdoma darba atrodo vienaip, gaudamas ir nematydamas ka sumoki, bet kai dirbi ant saves ir kai pats matai kiek is taves reikalauja, o dar mokant mokescius aiskina kad dali slepi arba per mazai cia tau tai ir pasiusti nx tokius noris, kitas dalikas nuo balandzio pirmos uz vairavima isgerus gres jau iki metu turciai issisusks kurie sumoketi tures kiti gal liktinai kiti gal ses, bet jai ses tures islaikyti is biudzeto, o iseja ju dauguma vistiek nemokes mokesciu ir nori pasakyti man reike kad jie sedetu ?
Kitas dalikas 12 menesiu per metus dirbti yra ne man o apie nuo 8 iki 17 irgi darbas ne man, as buna uzsakimu padarau priklauso nuo uzsakovo per kiek laiko reike padaryti projekta ir uz ta projakta as gaunu atligi, aisku galima bandyti svengti 15 % GPM ji perkvalifikuojant kaip uz autorines teises dirbant 5 % tik moketi, bet man ir tu 5 % gaila atiduoti valstybei , nes daugumos jos paslaugos yra nekokybiskos kuriomis as net nesinaudoju, mes anksciau jau apie tai buvom diskutave as uz nekokybiskas paslaugas nemokesiu, o tuo labiau jai jos man nera reikalingos tai ir prievoles tegul nepaiso, nes paprascause kai nesi samdinis yra dydesnes galimybes apeiti ju mokestine prievole...
O jai del zemo sluoksnio ar mazu pajamu ir antivalstibiskumo, tai dalis panku ( gal pakuojanciu ) tik i ta papultu, bet jai ziurint i panka kaip i gyvenimo styliu, tarp ju yra ir is turtingu seimu kylusiu zmoniu ir turincius net po kelis aukstuosius isilavinimus, bet pankavimas tai yra daugiau gyvenimo stylius hedonistinis .O is kitos puses jai tu nesipuikuiji pries kitus kad ten uzdirbi nemazai neperki prabangiu namu transporto priemoniu ,o gyveni gan kukliai ( bet gyveni ne egzistuoji ) ko reike? Pavalgyt apsirengti ir nusikrusti ? Kuo maziau stengies pirkti tas kas nera taip butina tuo mazesnes islaidos, bet tas ekonomistam nevislaika patinka nes taip neskatinamas vartojimas.O tuo labiau as gal is principo daugiau perku ne LT teritorijoje kad nemoketi moesciu Lt ( o ir pigiau jieksai) ,o taip ir neskatinti Lt ekonomikos Jai imti Lt kaip sali as ja myliu is cia yra kilusi dalis mano saknu, bet kaip valstybes as jos nekeciu , tas pats ir su Rusija man yra kaip Sali ir tevyne ja myliu, bet valstybes nekenciu , nekenciu as pacios kontroles ir jos mechanizmo ,pasai su pirstu anspaudais , deklaravimas ir visokios prievoles valstybei man yra atgrasios ir slykscios....
P.S. o be to pasidomek bent idomumo delei kokiu yra anarchiniu paziuru ar ideologiju/filosofiju ne vien kaip anarcho komunizm/socelizm juk yra
https://en.wikipedia.org/wiki/Anarcho-capitalism
https://en.wikipedia.org/wiki/Anarchist_symbolism

Ir P.S.S.
vadovaujantis Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu „Dėl atlyginimo už vertingą informaciją policijai apie nusikalstamas veikas, kuriomis daroma žala valstybei, tvarkos aprašo patvirtinimo“, už suteiktą vertingą informaciją, kurios dėka buvo užkirsta, išaiškinta ir nutraukta nusikalstama veika, gali būti atlyginama pinigine išmoka.

Siekdami pagerinti policijos ir visuomenės bendradarbiavimą bei užkirsti kelią ekonomikos, verslo tvarkos, finansų sistemos ar korupcinio pobūdžio nusikalstamoms veikoms, kuriomis daroma žala valstybei, pareigūnai ragina gyventojus nelikti abejingais ir turint vertingos informacijos, kurios dėka būtų išaiškinamos nusikalstamas veikos, apie tai pranešti
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nu ... -59-589469
Ar tai ne budas jieskoti kaip minejo kauptukas''doresniu ''pilieciu uz kitus?
1highrebel
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-03-01, 18:12
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė 1highrebel »

Sveiki. Gal kiek ir ne i tema, bet tikiuosiu pagelbesit :) Taigi papuoliau i nemalonia situacija. Pirkau "herbal incense" is anglijos rc puslapio pavadinimu "sky high". Sudetis yra 5F-MDMB-PINACA (kitaip: 5F-ADB, "chemiskai":Methyl (S)-2-[1-(5-fluoropentyl)-1H-indazole-3-carboxamido]-3,3-dimethylbutanoate ) kadangi jau buvau sekamas zaliuku, jie suzinoje apie siuntini pereme ji is ups siuntu tarnybos ir mane uzdare pusantros paros :D apkaltintas is pradziu buvau narkotiku vartojimu. Visgi kaltinimai isaugo i kontrabanda, platinima, turejima ir vartojima. Taigi nutariau issiaiskinti apie sia medziaga daugiau. remiantis internetu, ji buvo atrasta 2014 metais ir yra uzdrausta tik Japonijoje. reminatis http://www.vvkt.lt/Narkotiniu-ir-psicho ... u-kontrole tarp neleistinu medziagu nieko panasaus i saviske neradau. Ko tureciau tiketis is zaliuku? ar kaltinimai pagrysti, ar tai tik bandimas issiaiskinti kazka daugiau? Gal kas yra buve panasioje situacijoje ir galetu pasidalint patirtimi?
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

1highrebel rašė:Sveiki. Gal kiek ir ne i tema, bet tikiuosiu pagelbesit :) Taigi papuoliau i nemalonia situacija. Pirkau "herbal incense" is anglijos rc puslapio pavadinimu "sky high". Sudetis yra 5F-MDMB-PINACA (kitaip: 5F-ADB, "chemiskai":Methyl (S)-2-[1-(5-fluoropentyl)-1H-indazole-3-carboxamido]-3,3-dimethylbutanoate ) kadangi jau buvau sekamas zaliuku, jie suzinoje apie siuntini pereme ji is ups siuntu tarnybos ir mane uzdare pusantros paros :D apkaltintas is pradziu buvau narkotiku vartojimu. Visgi kaltinimai isaugo i kontrabanda, platinima, turejima ir vartojima. Taigi nutariau issiaiskinti apie sia medziaga daugiau. remiantis internetu, ji buvo atrasta 2014 metais ir yra uzdrausta tik Japonijoje. reminatis http://www.vvkt.lt/Narkotiniu-ir-psicho ... u-kontrole tarp neleistinu medziagu nieko panasaus i saviske neradau. Ko tureciau tiketis is zaliuku? ar kaltinimai pagrysti, ar tai tik bandimas issiaiskinti kazka daugiau? Gal kas yra buve panasioje situacijoje ir galetu pasidalint patirtimi?
Pirma sulauk expertyzes lietuviskos isvadu tada bus matyti jai itraukta i uzdraustas medziagas gali bausti , priklauso ka pats prisikalbejai duodamus parodimus, jai neuzdrausta medziaga negales pateikti kaltinimu, pakolkas tavo statusas turi buti itaremojo ( itaremas padares nusikalstma veika)....
1highrebel
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-03-01, 18:12
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė 1highrebel »

barzas rašė:
1highrebel rašė:Sveiki. Gal kiek ir ne i tema, bet tikiuosiu pagelbesit :) Taigi papuoliau i nemalonia situacija. Pirkau "herbal incense" is anglijos rc puslapio pavadinimu "sky high". Sudetis yra 5F-MDMB-PINACA (kitaip: 5F-ADB, "chemiskai":Methyl (S)-2-[1-(5-fluoropentyl)-1H-indazole-3-carboxamido]-3,3-dimethylbutanoate ) kadangi jau buvau sekamas zaliuku, jie suzinoje apie siuntini pereme ji is ups siuntu tarnybos ir mane uzdare pusantros paros :D apkaltintas is pradziu buvau narkotiku vartojimu. Visgi kaltinimai isaugo i kontrabanda, platinima, turejima ir vartojima. Taigi nutariau issiaiskinti apie sia medziaga daugiau. remiantis internetu, ji buvo atrasta 2014 metais ir yra uzdrausta tik Japonijoje. reminatis http://www.vvkt.lt/Narkotiniu-ir-psicho ... u-kontrole tarp neleistinu medziagu nieko panasaus i saviske neradau. Ko tureciau tiketis is zaliuku? ar kaltinimai pagrysti, ar tai tik bandimas issiaiskinti kazka daugiau? Gal kas yra buve panasioje situacijoje ir galetu pasidalint patirtimi?
Pirma sulauk expertyzes lietuviskos isvadu tada bus matyti jai itraukta i uzdraustas medziagas gali bausti , priklauso ka pats prisikalbejai duodamus parodimus, jai neuzdrausta medziaga negales pateikti kaltinimu, pakolkas tavo statusas turi buti itaremojo ( itaremas padares nusikalstma veika)....
Aciu. O mano minetas sarasas yra realus, ar juo negalima kliautis?
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

1highrebel rašė: Aciu. O mano minetas sarasas yra realus, ar juo negalima kliautis?
Nezinau ant kiek cia pilnumo sarsas, nes as hemija nesidomiu ir tikrai nezinau kurie speicy tie misiniai yra itraukti i sarsa, pacio naujausio jieskoti reiketu pilno, tau pasakys po expertyzes ar itraukta ar ne, jai itraukta pasiteirauti galesi nuo kada itraukta, nes viesai prieinami ne visalaika greitai atnaujinami, o tais sarasais domisi tie kurie jiesko spragu kaip apeiti sarasa , kazkuri laika pakeitus formule buna legalu bet galiausei vistiek buna itraukta, tai cia va tik klausimas bus ar spejai pralysti ar ne......
Fred
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2016-02-04, 02:54
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Fred »

1highrebel rašė:
barzas rašė:
1highrebel rašė:Sveiki. Gal kiek ir ne i tema, bet tikiuosiu pagelbesit :) Taigi papuoliau i nemalonia situacija. Pirkau "herbal incense" is anglijos rc puslapio pavadinimu "sky high". Sudetis yra 5F-MDMB-PINACA (kitaip: 5F-ADB, "chemiskai":Methyl (S)-2-[1-(5-fluoropentyl)-1H-indazole-3-carboxamido]-3,3-dimethylbutanoate ) kadangi jau buvau sekamas zaliuku, jie suzinoje apie siuntini pereme ji is ups siuntu tarnybos ir mane uzdare pusantros paros :D apkaltintas is pradziu buvau narkotiku vartojimu. Visgi kaltinimai isaugo i kontrabanda, platinima, turejima ir vartojima. Taigi nutariau issiaiskinti apie sia medziaga daugiau. remiantis internetu, ji buvo atrasta 2014 metais ir yra uzdrausta tik Japonijoje. reminatis http://www.vvkt.lt/Narkotiniu-ir-psicho ... u-kontrole tarp neleistinu medziagu nieko panasaus i saviske neradau. Ko tureciau tiketis is zaliuku? ar kaltinimai pagrysti, ar tai tik bandimas issiaiskinti kazka daugiau? Gal kas yra buve panasioje situacijoje ir galetu pasidalint patirtimi?
Pirma sulauk expertyzes lietuviskos isvadu tada bus matyti jai itraukta i uzdraustas medziagas gali bausti , priklauso ka pats prisikalbejai duodamus parodimus, jai neuzdrausta medziaga negales pateikti kaltinimu, pakolkas tavo statusas turi buti itaremojo ( itaremas padares nusikalstma veika)....
Aciu. O mano minetas sarasas yra realus, ar juo negalima kliautis?
Labai tikėtina, kad šitas darinys bus viename iš šių punktų. Draudimai dabar rašomi ne konkrečiai medžiagai, o visai medžiagų grupei, ir jie apima net ir dar neegzistuojančias medžiagas. Tingiu gilintis, ar konkreti medžiaga yra išvardinta visuose šituose punktuose, bet akivaizdu, kad jokiam eiliniam piliečiui šitie sąrašai nieko nesako, nes čia reikia neblogo organinės chemijos ir jos nomenklatūros išmanymo.

69. Sintetinių kanabinoidų darinių grupė*:

69.1. 1 pogrupis. Indol- ir indazol-3-ilmetanonai ir indol-, indazol- arba 5-halogenfenilpirazol-3-karboksamidai bei 3-karboksilai- – bet kokie indol- ir indazol-3-ilmetanono, indol-,indazol- arba 5-halogenfenilpirazol-3-karboksamido arba 3-karboksilato dariniai, turintys alkil-, halogenalkil-, alkenil-, halogenbenzil-, cikloalkilmetil-, cikloalkiletil-, 4-cianobutil-, (1-metilmorfolin-2-il)metil-, (1-alkilpiperidin-2-il)metil-, 2-(morfolin-4-il)etil-, 1-metilazepan-3-il-, (tetrahidropiran-4-il)metil- radikalų, prijungtų prie indolo, indazolo arba pirazolo žiedo azoto atomo; turintys adamant-1-il-, benzil-, metoksibenzil-, fenil-, 2-metoksifenil, naft-1-il-, alkilnaft-1-il-, 1-pirolidinil-, 2,2,3,3-tetrametilciklopropil-, 2,3,3-trimetilbut-1-en-1-il-, 2-pakeisto 2-acetamido arba 2-pakeisto acetato radikalų ketogrupėje arba prijungtų prie amidinio azoto arba esterinio deguonies atomų; turintys 8-chinolil- radikalą karboksilato grupėje ir turintys arba neturintys daugiau radikalų indolo, indazolo, pirazolo, fenilo arba naftilo žieduose. Indolo azoto atomas gali būti prie h,i-briaunų kondensuoto morfolino žiedo dalis. Taip pat šių darinių druskos, eteriai, esteriai arba amidai, jei tokie galimi;

69.2. 2 pogrupis. Naftilmetilindolai – bet kokie 1H-indol-3-il-(1-naftil)metano dariniai, turintys alkil-, halogenalkil-, alkenil-, cikloalkilmetil-, cikloalkiletil- arba 2-(4-morfolinil)etil radikalų, prijungtų prie indolo žiedo azoto atomo ir turintys arba neturintys daugiau radikalų indolo ir naftilo žieduose;

69.3. 3 pogrupis. Naftoilpirolai – bet kokie 3-(1-naftoil)pirolo dariniai, turintys alkil-, halogenalkil-, alkenil-, cikloalkilmetil-, cikloalkiletil- arba 2-(4-morfolinil)etil- radikalų, prijungtų prie pirolo žiedo azoto atomo, ir turintys arba neturintys daugiau radikalų pirolo ir naftilo žieduose;

69.4. 4 pogrupis. Naftilmetilindenai – bet kokie 1-(1-naftilmetil)indeno dariniai, turintys alkil-, halogenalkil-, alkenil-, cikloalkilmetil-, cikloalkiletil- arba 2-(4-morfolinil)etil- radikalų, prijungtų prie 3-indeno žiedo anglies atomo, ir turintys arba neturintys daugiau radikalų naftilo ir indėno žieduose;

69.5. 5 pogrupis. Cikloheksilfenoliai – bet kokie 2-(hidroksicikloheksil)fenolio dariniai, turintys alkil-, halogenalkil-, alkenil-, cikloalkilmetil-, cikloalkiletil- arba 2-(4-morfolinil)etil- radikalų, prijungtų prie 5-osios fenolio žiedo padėties, ir turintys arba neturintys daugiau radikalų cikloheksilo žiede.

Sarašas šitas yra senas, paskutinis pakeitimas yra čia : https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct ... 7dc920ee2c
Vaginalinis Skeneris
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014-07-19, 05:44
Reputacija: -6

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Vaginalinis Skeneris »

Kas apsisvietes su teistumas ar zino kas buvo teistas,kokia "bauda" :D uz dideli kieki auginimo nuo 500-2500,reali,neprirasant platinimo.
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė barzas »

Vaginalinis Skeneris rašė:Kas apsisvietes su teistumas ar zino kas buvo teistas,kokia "bauda" :D uz dideli kieki auginimo nuo 500-2500,reali,neprirasant platinimo.
Realiai zmogu pazystu kuriam uz 1,5kg dave tik liktuma ( bausmes laiko vygdima atidedant 2 metam), jam nepripaise platinimo(260str) ir tai buvo apie 2012 kazkur metus ....
Nuo harakteristikos priklausis tas advokato ir aisku teisejo poziurio, be platinimo jai nevirsyja 2,5kg ( jai virsija tada automatiskai eina 260str 3 dalis) pilnai imanoma buvo gauti liktuma iki pataisu net , o dabar dar sansu padaugeja . priklausis kokia harakteristika bus.....
Rašyti atsakymą